­ Deelnemers internationale wedstrijden 16 t/m 22 december 2019 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 16 t/m 22 december 2019

Geplaatst op 17 december 2019 in Dressuur & Para , Springen , Mennen & para

Het wereldbeker circuit is deze week neergestreken in Londen. Op de Olympia Horse Show worden wereldbekerwedstrijden gehouden in de dressuur, springen en mennen. In alle disciplines zijn TeamNL ruiters vertegenwoordigd. Thamar Zweistra in de dressuur, Bart Bles in het springen en IJsbrand Chardon en Koos de Ronde strijden voor de punten in het mennen. Op dezelfde tijd is in Frankfurt het populaire Festhallen Turnier met voor TeamNL Patrick van der Meer in de 5* dressuurwedstrijd en onder andere Jeroen Dubbeldam en Gerco Schröder in het 3* springen. De meeste Nederlandse springruiters blijven echter in Nederland en rijden op de internationale Christmas Show in de Peelbergen. Tot slot springt Mandy Grootegoed namens Nederland op de wereldbekerwedstrijd in Riyadh.

London Olympia CDI-W Groot-Brittannië - 16 t/m 22 december 2019 dressuur
Tel: 0044-1753847900
E-mail: nicolac@hpower.co.uk
Website: www.olympiahorseshow.co.uk
CDI-W wereldbeker
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Double Dutch


Frankfurt CDI5* Duitsland - 19 t/m 22 december 2019 dressuur
Tel: 0049-617392160
E-mail: oceanside@schafhof.com
Website: www.festhallenreitturnier-frankfurt.com
CDI5*
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Chinook


London Olympia CSI5*-W Groot-Brittannië - 16 t/m 22 december 2019 springen
Tel: 0044-1753847900
E-mail: pennyh@hpower.co.uk
Website: www.olympiahorseshow.co.uk
CSI5*-W wereldbeker
Bart Bles (Babberich) - Expert, Gin D, Israel v/d Dennehoeve


Frankfurt CSI3*/ CSIYH1* incl. 8yo Duitsland - 19 t/m 22 december 2019 springen
Tel: 0049-617392160
E-mail: oceanside@schafhof.com
Website: www.festhallenreitturnier-frankfurt.com
CSI3*
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Cendrillon Du Ruisseau Z, Lorenta
Lennard de Boer (De Wijk) - Florencio
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Bonnie MZ, Oak Grove’s Carlyle
Kim Emmen (Raamsdonk) - Delvaux, Louis Vuitton vd Wouwerse Veld
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z, Elia
Gerco Schröder (Tubbergen) - Davino O, Glock`s Zaranza, Glock’s Cognac Champblanc
CSIYH1* incl. 8yo
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Nippon Quality
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Kennedy Z
Kim Emmen (Raamsdonk) - Heylo
Jens van Grunsven (Erp) - Greatlight


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 19 t/m 22 december 2019 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Fliere FLuiter
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Elexia, VDL Groep Falco
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS, Romane D Theil, Yagudin
Kevin Beerse (Wergea) - Camelot, Fenia, Gilona AO
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Coco Chanel
Niels Bulthuis (Kinrooi) - La Toucha van Dorperheide, Lolita, Quote Z
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Greenday
Amber Fijen (Bladel) - Centogran, Ediamo, El Corrado
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Entertainer, Fair Field
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Expectation of Romance, Ginette
Kristian Houwen (Wanssum) - Drop Shot VM
Loewie Joppen (Maasbree) - TJ Mullanacross Maliro
Lars Kersten (Egchel) - Carefull, Dobbey, Dora de Ness
Niels Kersten (Egchel) - Grandino H, Granito Noordenhoek, Valentino Z
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Evermeta, Gold Digger
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Centolina RB, Fabulous, Gabri
Dave Maarse (Wellerlooi) - Falco, Fornarina Z, SOOS BV's Duc de Kerihuel
Joost Martens (Helmond) - Conthino, J-Donna Bella, Larcone
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Grand-Dessert, Holy Moley
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Follow Up
Pim Mulder (Dalfsen) - De Lichtmis Dywis HH, Fabrice, Freedom Again
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - E-Jopie-R, Elvixis
Lisa Nooren (Engis) - Dienellie, Socks, VDL Groep Gistique
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Barry White, Calina
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Gladstone
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Forlan van de Sprengenberg, G.As-Bombay, Haretto
Ben Schröder (Tubbergen) - Carlow van de Helle, Grodino
Beau Schuttelaar (Tegelen) - BML Florida Balia NL, Celine M Z, Falou
John Steeghs (Meterik) - Albion QC, Google
Leon Thijssen (Sevenum) - Da Vinci, Estoril, Everest -W
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Cabernet do Itinga, Gaudi
Freek Vestjens (Sevenum) - Don't Touch It M
Teun Vestjens (Sevenum) - Felice, Fiwalda
Eric van der Vleuten (Someren) - Kamara van't Heike, Snoes
Maikel van der Vleuten (Someren) - Canisha, Edinburgh, Sildouch Z
Albert Voorn (Sevenum) - Dante
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Freedom, Heechhiem's Cancun VDM
CSI1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Hotspot
Teun de Bodt (Raamsdonksveer) - Figaro
Jade van Hunnik (Veenendaal) - Humberto, Lacidos
Denise de Jongh (Asten) - Zolino
Lars Kersten (Egchel) - Gagonda, Giwana
Niels Kersten (Egchel) - American, Tippy Z
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Cherise
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Hollywood VK
Esther Manders (Haaren) - Assembly's Andiamo Z, Quidannette AS Z
Nathalie van der Mei (Makkinga) - H-Lucky Retto
Tessa Meurs (Oirschot) - Ishtar
Pim Mulder (Dalfsen) - Captain Z
Aniek Poels (Swolgen) - Ivy Blue
Ben Schröder (Tubbergen) - High Shutterfly
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Fuij
John Steeghs (Meterik) - Champion PS Z
Leon Thijssen (Sevenum) - Grand Blanc de Villa d'Arto
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2
Anna Venema (Drempt) - Hidette Dadero, Hijo de Cumano Dadero
Maikel van der Vleuten (Someren) - Verenice
Nikki de Vries (Helvoirt) - Gracia
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Hutch
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Innovator, Jarino
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Hilton
Amber Fijen (Bladel) - Halla, High Fly Special
Fien van de Goor (Sevenum) - Hanfielou G, Ielouka
Denise de Jongh (Asten) - I'M Quality Time
Loewie Joppen (Maasbree) - Hantano, Ilon
Dave Maarse (Wellerlooi) - Identiek, Juanfran
Mark Martens (Ell) - Iwan
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Haya, Irsina Blue
Pim Mulder (Dalfsen) - BCO Corlino, BCO Viktor Z
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Imani
Manon van Rixtel (Oploo) - Happyness
John Steeghs (Meterik) - Irocco Blue, Monty vd Withoeve
Mel Thijssen (Sevenum) - Nena K Z
Maikel van der Vleuten (Someren) - El Wikke
Kimberley Winsingh (Raalte) - Bellini Z, Ilay Invictus
Albert Zoer (Echten Dr) - Ike


Riyadh CSI4*-W/ CSIYJ-A Saoedi Arabië - 18 t/m 21 december 2019 springen
E-mail: hassananas@hotmail.com
Website: longinestiming.com
CSI4*-W
Mandy Grootegoed (Heerle) - Leenpaard


London Olympia CAI-W Groot-Brittannië - 16 t/m 22 december 2019 mennen
Tel: 0044-1753847900
E-mail: sarahmw@hpower.co.uk
Website: www.olympiahorseshow.co.uk
CAI-W wereldbeker
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Baturra, Casper, Favory Farao, Feles, Maestoso XLV-7
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Capri, Favory Allegra Futar, Nacho, Oosterwijk's Kasper, Tjibbe

Ander Nieuws

  • Saskia Siebers en Nederlands team winnen goud op WK Enkelspan
    Saskia Siebers en Nederlands team winnen goud op WK Enkelspan
  • WK mennen Pau 2020: Oranje team tweede na marathon
    WK mennen Pau 2020: Oranje team tweede na marathon
  • WK mennen Pau 2020: Nederlands team op kop na dressuur
    WK mennen Pau 2020: Nederlands team op kop na dressuur