Deelnemers internationale wedstrijden 16 t/m 22 september 2019

Geplaatst op 18 september 2019 in Dressuur , Springen , Eventing , Endurance

Bijna 800 5-, 6- en 7-jarigen paarden komen deze week aan de start van het WK Jonge Springpaarden in Lanaken. Nederland is sterk vertegenwoordigd met TeamNL ruiters als Harrie Smolders, Frank Schuttert en Willem Greve die vorig jaar zilver won met Grandorado TN. Andere TeamNL springruiters komen in actie in Frankrijk, Italië en China. Voor de enduranceruiters staat het WK voor Young Riders en Junioren op het programma. Ook Nederland heeft een team in Pisa aan de start. Daarnaast is er ook een internationale wedstrijd over 120 km met twee Nederlandse deelnemers. In Waregem is een Nations Cup wedstrijd voor de eventingruiters TeamNL wordt vertegenwoordigd door Merel Blom, Andrew Heffernan, Ilonka Kluytmans, Raf Kooremans, Tim Lips en Jordy Wilken. De in Amerika gevestigde Nederlandse Suzanne Cuyk neemt deel aan de WB wedstrijd in Saugerties.

Saugerties NY CDI-W/ CDIY/ CDIJ USA - 18 t/m 22 september 2019 dressuur
Tel: 001-5084599209
E-mail: suemckeown@charter.net
Website: www.neda.org
CDI-W
Suzanne Cuyk (Doylestown Pa) - Pure BF's Fygaro


Lanaken CH-M-YH-S/ CSI-Sires België - 19 t/m 22 september 2019 springen
Tel: 0032-89730000
E-mail: sport@zangersheide.com
Website: www.zangersheide.com
CH-M-YH-S WK jonge springpaarden
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Hotspot
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Indigo-Light
Arnold Boerekamps (Asten) - Intel
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Coco Chanel, Viva Vinio Z
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Harina Touch w, I AM, Ileanne SFN, Ogano Girl Z
Marco Brinkman (Twello) - Juno
Monique van den Broek (Sevenum) - HA-Cantos, Natsu de Carmel
Gaby van der Bruggen (Vught) - Argo Z
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Hilton, Quote Z
Rob van Bussel (Heusden Gem Asten) - Ilyon ES
Christy Dictus (Achtmaal) - Ella
Thom van Dijck (Sint-Oedenrode) - Jordy
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Harm, Tinkerbell Z, Zensational
Jessica Dozeman (Biddinghuizen) - Just Blue
Kim Emmen (Raamsdonk) - Catoo-Lavall, Ice, Indian Gold, Issun Boshi, QI DAO NH, Quick Nick
Dennis Evertse (Bakel) - Zirrocco Z
Tim Franssen (Gilze) - Ghana FS Z
Henk Frederiks (Wapserveen) - Harm-B
Michael Greeve (Veeningen) - Jacksonville Eurohill
Willem Greve (Markelo) - Highway TN, Opium JW van de Moerhoeve TN, United Touch S
Rob Heyligers (Asten) - Illusion CL, Knegt's Icelos Eickenrode
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Hosanne ES
Martine Dimmendaal - Kempkes (Putten) - Alandria Z, Norhaya Z
Michael Korompis (Malle) - D'Aganix 2000 Z
Mischa Everse - Van de Kraats (Waddinxveen) - Evian Z, Haïro
Leon Kuypers (Breda) - Isodermus PP, Unique Promesse Z
Suus Kuyten (Laren Nh) - Bandit GLN Z
Joy Lammers (Achel) - Hero, Ibeau SMH, Ocolino van de Grote Haart
Joey Lansink (Haaksbergen) - Chakira Z, Dolce Vita Reuvekamp Z
Megan Laseur (Soest) - Ironman
Patrick Lemmen (Koningslust) - Inostello M
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Elfra van Beek Z, Elon von Beek Z, I Am Codex
Anne - Liza Makkinga (Beerze) - Messalia Blue PS
Nicole Mestrom (Swalmen) - Idagonda
Bas Moerings (Roosendaal) - Hardesther, Ipsthar, Jesther
Claudia Morsink (De Lutte) - Cekina Z
Elike Morsink (De Lutte) - Chalina Z
Gerben Morsink (Enschede) - Carina Z, Carsey Z
Veronique Morsink (De Lutte) - Narthino Z
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Ikigai, New Star
Boy Peels (Eindhoven) - Zao D'Hyrencourt Z
Cindy Perdaen (Philippine) - Jubel'S Mumbo
Ellis Pex (Sint Joost) - Big Beauty Z
Anoek van der Pluijm (Made) - Heldorado, Iriz, J’Adore Faya B
Max van de Poll (Hierden) - Big Heart Z
Michel Priemis (Witharen) - Incanto VDL
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Happyfee
Giovanni Romano (Woudenberg) - Just Do It
Marco Sas (Schoorl) - Ibera V/D Hagenhorst
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Nikias vd Bisschop
Frank Schuttert (Ommen) - Cartier SR
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Calina, Escape Z, Nixon van't Meulenhof
Zoï Snels (Raalte) - Jandino
Mitchel Sonneveld (Sprundel) - Icarus V
Liza Houwen - Tiebot (Wanssum) - Jillz Queen
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Hoselinde, Installera Balia RS
Jil Verheij (Putten) - Cadeauminka, Nescio
Alexander Vincentius (Heesch) - Irocco Grey S
Pieter-Jan de Visser (Woensdrecht) - Ice Zoetendaele Z
Kimberley Winsingh (Raalte) - Charlie
CSI-Sires
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - El Greco
Rob Heyligers (Asten) - Cassius Clay VDV Z
Kristian Houwen (Wanssum) - Edinburgh
Pieter Keunen (Linne) - Gaspahr
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z


St Tropez - Cogolin CSI2*/ CSI4*/ CSI1* Frankrijk - 19 t/m 22 september 2019 springen
Tel: 0033-648140655
E-mail: contact@jumping-grimaud.com
Website: hubside-jumping-en.hubside.fr
CSI4*
Gerco Schröder (Tubbergen) - Davino O, Glock`s Zaranza, Glock’s Dobelensky
CSI2*
Gerco Schröder (Tubbergen) - Kirby de Muze


Gorla Minore CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Italië - 18 t/m 22 september 2019 springen
E-mail: dueleoniasd@equieffe.it
Website: www.equieffe.it
CSI2*
Lisa Everts (Enschede) - Hamdan, Lincon Park
CSI1*
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M, Hailey Fairy
CSIYH1*
Lisa Everts (Enschede) - Oakingham Riyal


Canteleu CSI1*/ CSI2*/ CSIAm-A Frankrijk - 19 t/m 22 september 2019 springen
E-mail: elisegsa@yahoo.fr
CSI2*
Lisa Nooren (Maastricht) - Dienellie, Ezra Van W, Socks


Beijing – Equuleus CSI2* China - 19 t/m 22 september 2019 springen
Tel: 0086-1084590236
E-mail: equuleus@equriding.com
Website: www.equriding.com
CSI2*
Vincent Vermeulen (Tiel) - Angela, Flying dream, Mejontsma's Ipserius KF
Maikel van der Vleuten (Someren) - Zacharov TN


Fontainebleau CSIV-B Frankrijk - 20 t/m 22 september 2019 springen
E-mail: christophe.legue@ctf.fr
CSIV-B veteranen
Yvette Bogaert (Bergen Op Zoom) - La Loma


Waregem CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCIO4*-NC-S/ CCIOJ2*-S België - 19 t/m 22 september 2019 eventing
E-mail: tom.ryckewaert@sport.vlaanderen
Website: rechenstelle.de
CCIO4*-NC-S Nations Cup
Merel Blom (Aalten) - Ceda, Limited Edition
Andrew Heffernan (Cheshire) - Boleybawn Ace, Harthill Phantom
Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) - Canna There He Is
Raf Kooremans (Turnhout) - Dimitri
Tim Lips (Made) - Lacoste Z
Jordy Wilken (Olst) - Burry Spirit
CCI3*-S
Merel Blom (Aalten) - Giant Prospect BB
Nina de Haas (Hengstdijk) - Houdini
Laura Hoogeveen (Nederweert-Eind) - Wicro Quibus N.O.P.
Florinoor Hoogland (Ederveen) - Zindane
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Hatary MBF
Marcelle de Kam (Domburg) - Belly
Tim Lips (Made) - Herby
CCI2*-S
Merel Blom (Aalten) - Crossborder Radar Love
Jillian Giessen (Velden) - Its Talent
Laura Hoogeveen (Nederweert-Eind) - Imagine That
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Keano Van De Vinkenhof
Myrle Schoones (Pelt) - Ravallo van de Smeetshoeve
Jordy Wilken (Olst) - Friendly Game
CCIOJ2*-S junioren
Kiki-Jane van Iterson (Nieuwer Ter Aa) - Fun-Fun
Caresse Kolkman (Hengelo Ov) - Diamonds are Forever
Leida Naber (Biddinghuizen) - ACSI Zamzam
Elise Otto (Schoonhoven) - Coffee IJs
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Gaelic Lad
Jade Woeltjes (Aalten) - The Joker


Pisa, San Rossore CH-M-YJ-E 120 Italië - 17 t/m 18 september 2019 endurance
E-mail: m.valorosi@sistemaeventi.it
Website: www.endurancelifestyle.it
CH-M-YJ-E 120 WK endurance voor Young Riders en Junioren
Anne Marijn Kok (Hendrik-Ido-Ambacht) - L I Krizos
Nanke Kramer (De Veenhoop) - Liby
Imke Lamsma (Vriezenveen) - Sjabeka
Ijjou Mohamed (Leiden) - Ugo de Jass
Desiree Warmenhoven (Rijnsburg) - Habischa Badia


Pisa, San Rossore CEI2* 120 Italië - 18 t/m 19 september 2019 endurance
E-mail: m.valorosi@sistemaeventi.it
CEI2* 120
Sammy Hatzmann (Hoogersmilde) - Grafit J
Esther Kalfsbeek (De Veenhoop) - Onenightstand

 

Ander Nieuws

  • Ontmoet de springruiters uit KNHS Talententeam 2019
    Ontmoet de springruiters uit KNHS Talententeam 2019
  • Deelnemers internationale wedstrijden 14 t/m 20 oktober 2019
    Deelnemers internationale wedstrijden 14 t/m 20 oktober 2019
  • Vergadering Endurance Forum 16 september 2019
    Vergadering Endurance Forum 16 september 2019