Deelnemers internationale wedstrijden 17 t/m 23 juni 2019

Geplaatst op 18 juni 2019 in Dressuur , Springen , Eventing , Mennen & para

Heel paardenminnend Nederland kijkt uit naar CSI Twente. In Geesteren zijn dit weekend twee FEI Nations Cup-wedstrijden, voor de spring- en de dressuurruiters. De bondscoaches Rob Ehrens, springen, en Alex van Silfhout, dressuur, hebben beiden sterke teams opgesteld. Voor TeamNL springen zijn dat Maikel van der Vleuten, Marc Houtzager, Jur Vrieling en Willem Greve. Frank Schuttert is de reserve. Voor TeamNL dressuur komen Edward Gal, Hans Peter Minderhoud, Emmelie Scholtens en Anne Meulendijks in actie. Nederlandse dressuurruiters zijn verder actief in Brno. Naast Geesteren zijn de Nederlandse springruiters op de wedstrijden in Cascais (Global Champions Tour), Lausanne, Hickstead, Knokke, Bonheiden, Olomouc, Roeser en Riesenbeck. De jeugd heeft een concours in Kronenberg. In het Belgische Arville is eventingwedstrijd met onder andere Tim Lips in de Event Riders Masters. In Riesenbeck is een World Cup mennen voor vierspannen. Hier strijden onder meer vader en zoon Chardon met hun spannen voor wereldbeker punten. Tot slot is er nog een internationale menwedstrijd in Duitsland, in Bühl. Hier zijn met name Oranje pony-rijders actief.

Geesteren CDIO3*-NC/ CDI3* Nederland - 17 t/m 23 juni 2019 dressuur
Tel: 0031-546631691
E-mail: info@csitwente.nl
Website: www.csitwente.nl
CDIO3*-NC Nations Cup
Edward Gal (Oosterbeek) - GLOCK's Zonik N.O.P.
Anne Meulendijks (Heeze) - MDH Avanti N.O.P.
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - Glock's Dream Boy N.O.P.
Emmelie Scholtens (Gorinchem) - Apache
CDI3*
Marlies van Baalen (Brakel) - Ben Johnson
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) - Zephyr
Edward Gal (Oosterbeek) - Glock’s Voice
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Chinook
Danielle van Mierlo (Maasland) - Dayano
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - Zanardi
Denise Nekeman (Hasselt) - Boston STH
Emmelie Scholtens (Gorinchem) - Desperado
Diederik van Silfhout (Lunteren) - Expression
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Double Dutch


Brno CDI-W/ CDI3*/ CDIJ/ CDIP/ CDIY/ CDICh-A Tsjechië - 21 t/m 23 juni 2019 dressuur
Tel: 0042 -603268628
E-mail: info@panskalicha.cz
Website: www.panskalicha.cz
CDI-W wereldbeker
Remy Bastings (Liessel) - Ambassador
CDI3*
Petri Bax (Wijk en Aalburg) - Djive, Esteban
CDIY
Margot Arkema (Marum) - Gavaristo
Maaike ten Hoor (Ruinen) - Winder-Don


Geesteren CSIO5*-NC EUD1/ CSI1*/ CSI2* Nederland - 17 t/m 23 juni 2019 springen
Tel: 0031-546631691
E-mail: info@csitwente.nl
Website: www.csitwente.nl
CSIO5*-NC EUD1
Kevin Beerse (Wergea) - Camelot, Fenia, Gilona AO
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Huro´s Winston-Jumper R
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Donjo, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Daddycool Go
Daan van Geel (Gees) - Djam
Michael Greeve (Veeningen) - Contara 15, Turbo Z
Willem Greve (Markelo) - Carambole, GoGo, Zypria S
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Dante
Kevin Jochems (Sevenum) - Cristello H, Famous H, Flying Jackie
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Charley
Gerben Morsink (Enschede) - Navarone Z
Chantal Regter (Assen) - Enjoy, Quilando
Gerco Schröder (Tubbergen) - Davino O
Frank Schuttert (Ommen) - First Lady G, Lyonel
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Expensive
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, Dana Blue, Sildouch Z
Jur Vrieling (Holwierde) - Dallas VDL, Davall, VDL Glasgow Vh Merelsnest
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Cartoon HL, Eros W
Renate Beuving (Odoorn) - Horsinaa
Lennard de Boer (De Wijk) - Feinschnitt, Häkkinen N
Leontine Bruin (Wilp Gld) - Elegaal
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Dairone, Grace Emine W, Lacoste 145
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Greenday
Sanne Dokman (Losser) - Evita
Mareille Engbers (Enschede) - Eastern Loma
Jarno van Erp (Oss) - Bon Giorno Go, Eye-Catcher Go
Daan van Geel (Gees) - Guus, Hulde G
Jens van Grunsven (Erp) - Gladiator HL, Greatlight
Kaylee Heijnen (Tholen) - Chanel V/d Laarse Heide Z
Tessa Hoeksema (Tolbert) - El Vleut, Germette E
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Cool Boy, Quincy
Leonie Jonkers (Balkbrug) - Carkoretto
Coen Kerbert (Enschede) - Go Besi
Valerie van Kesteren (Ede Gld) - Eye Catcher VVK
Hester Klompmaker (Buitenpost) - Guesssina
Amber Meijer (Muntendam) - Gavarni, KM Fajah
Marleen Meijer (Emmen) - Abrinosa
Bas Moerings (Roosendaal) - Hardesther, Hervesther
Gerben Morsink (Enschede) - Galina
Pim Mulder (Dalfsen) - BCO Milton Z, Fabrice, Hazelhorst I
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Casall, Floris, My Lady Carthago WM
Job Oldenziel (Gieten) - Goldfee
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Ferdinand, Houdini
Peter Olthof (Langeveen) - Fairytale
Celeste van der Poel (Den Horn) - Romina
Chantal Regter (Assen) - Conchacco, Haskal
Kirsten Rikkert (Enter) - Colandro 4, Winde R.A.G.
Stijn Roelink (Lattrop-Breklenkamp) - Souplesse
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno, Dolce Vita
Rob Scherphof (Vriezenveen) - Eclipse
Rob Schipper (Enschede) - Dandy, Famke
Gerco Schröder (Tubbergen) - Grande Chic
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Flying Echo
Ben Schröder (Tubbergen) - Grodino, Marco V
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Grand Cru VDP, Halla
Amanda Slagter (Slochteren) - Candy Crush AD, Desmond R., Royal Blue
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Euphoria, Ivan R
Sam van der Venne (Ossendrecht) - Contador Z
Robert Vos (Wierden) - Diabeau, Scotch
Anke - Marije de Vries (Koarnjum) - Loro Piana Princesse Raye
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha
Jessie Wiefferink (Wierden) - Ballyquirke Tipp Top
Maud Wiefferink (Denekamp) - Agono
Albert Zoer (Echten Dr) - Formidable, Freedom
Ellen Zwijnenberg (Overlangel) - Boncetto, Elvira, Funny Girl
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - E. Guriel
Renate Beuving (Odoorn) - Hercules, Inzell
Lennard de Boer (De Wijk) - Hercules
Leontine Bruin (Wilp Gld) - Florida
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Castellana, Ivoor
Berber Dijkman (Wesepe) - Ferdinand W, I'm Special
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Tinkerbell Z
Sanne Dokman (Losser) - Eserina
Ellemijn Ensink (Rossum Ov) - Invictus
Jarno van Erp (Oss) - Gringo-Go
Daan van Geel (Gees) - Fernando
Marjolein Heuvelmans (Oldenzaal) - Darina S
Marit Hoekstra (Lelystad) - Ice Cream De La Place, Qstar
Coen Kerbert (Enschede) - Goldy R, Inekaat
Valerie van Kesteren (Ede Gld) - Eberlina
Stacey van der Kolk (Zuna) - Doricia
Pascalle Lienesch (Enschede) - Figaro, Haurante DD
Welmoed Lyklema (Harich) - Idilia de La Nancy
Rosanne Maathuis (Geesteren Ov) - High score
Marleen Meijer (Emmen) - Berlin Z
Bas Moerings (Roosendaal) - Ipsthar
Eline Moerings (Roosendaal) - Bardesther
Pim Mulder (Dalfsen) - I am a Rebel -S, I Have It All-S
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Catoccini WM
Job Oldenziel (Gieten) - Good Luck
Chantal Regter (Assen) - Can Fly Z
Emiel Richter (Enschede) - Matcho van't Nederhof, Sundance
Sophia Richter Loojenga (Sotogrande) - Inzell V.D.O., Vert Bois De l'Is
Kirsten Rikkert (Enter) - Gross R.A.G.
Stijn Roelink (Lattrop-breklenkamp) - Viva La Vi
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Gwerina van de Groote Kamps, Layton
Marijke Rosier (Marsum) - Gucci Ella, Ivonne Ella
Gerco Schröder (Tubbergen) - Indy
Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS, In the Mood HS
Amanda Slagter (Slochteren) - Antrax d'amas Z
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Hamora O, Iron Man
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Alaska, Big Cassal
Berenda Smittenberg (Kleve) - Chester
Anke - Marije de Vries (Koarnjum) - Iconyc
Hanna de Vries (Koarnjum) - Diamantina, Numero's Diamond
Koen Westendorp (Wierden) - Galant, Helsinki
Britt Wiefferink (Wierden) - Apourti, Cinderella BB Z
Jessie Wiefferink (Wierden) - Gaminka, My Lady 179
Iris Zwienenberg (Markelo) - Excellento, Gravin B.Z.
Ellen Zwijnenberg (Overlangel) - Etcetera


Cascais, Estoril CSI5* Portugal - 20 t/m 23 juni 2019 springen
Tel: 0351-214643872
E-mail: info@csi-estoril.com
Website: www.csi-estoril.com
CSI5*
Bart Bles (Babberich) - Gin D, Gran Canyon van HD
Kim Emmen (Raamsdonk) - Farah, Teavanta II C Z
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Wunschkind


Lausanne CSI5*/ CSI2*/ CSI1* Zwitserland - 20 t/m 23 juni 2019 springen
Tel: 0032-67485184
E-mail: mcfeigenspan@eemworld.com
Website: longinesmasters.com
CSI5*
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Acky M, Edmond


Hickstead CSI4* Groot-Brittannië - 20 t/m 23 juni 2019 springen
Tel: 0044-1273834315
E-mail: lizzie@hickstead.co.uk
Website: www.hickstead.co.uk
CSI4*
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Vanda Gucci


Knokke CSI1*/ CSI2*/ CSI3*/ CSIYH1* België - 19 t/m 23 juni 2019 springen
Tel: 0032-22698875
E-mail: info@knokkehippique.com
Website: www.knokkehippique.com
CSI3*
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian
Demi van Grunsven (Handel) - Tinka's Hope
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Don Diablo HX, Elco van hof ter Naillen, Entertainer
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z, Folinda
Aniek Poels (Swolgen) - Barry White, Fuata
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Don VHP Z N.O.P., Monaco, Zinius
CSI2*
Lisa Bongers (Wijchen) - Elixer
Demi van Grunsven (Handel) - Luxor
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Fair Field
Yves Houtackers (Weert) - Dieu Merci v't Meulenhof, Disco
Suus Kuyten (Laren Nh) - Gacarla VDL
Paris Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
Aniek Poels (Swolgen) - Calina, Evivera, Sir Charlie Chaplin
CSI1*
Demi van Grunsven (Handel) - Spiros Z
Suus Kuyten (Laren Nh) - Elia
Paris Morssinkhof (Hierden) - Havana Du Clos St Gery
CSIYH1*
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta
Suus Kuyten (Laren Nh) - Bandit GLN Z
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Calina, Nixon van't Meulenhof


Bonheiden CSI2*/ CSI3*/ CSIYH1* België - 19 t/m 23 juni 2019 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: sport@jumping-bonheiden.be
Website: jumping-bonheiden.be
CSI3*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS, Yagudin
Kars Bonhof (Lochem) - Casina 15, Grand-Dessert, Zentos
Niels Kersten (Egchel) - Billy Manjaro
Lonneke Mulder (Sittard) - Cristallo II
Lisa Nooren (Maastricht) - Dienellie
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Amberlina
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Othello, Quantas 15
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Cassirano Del Rilate, D'Angelo, Graniet ES
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carinja, It's Me
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Can Jump 2, Romane D Theil
Kars Bonhof (Lochem) - Gernice van de Postbaan
Jody van Gerwen (Susteren) - Inebelle van 't Welthof, Lucky’s Son van ‘t Welthof
Niels Kersten (Egchel) - Dabelle
Lonneke Mulder (Sittard) - Con Calato, Hermes de Lux
Lisa Nooren (Maastricht) - Socks, VDL Groep Gravin
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Gladstone
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Galote
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - G.AS-Bombay
Sanne Thijssen (Sevenum) - Bacardi, Go for it Especiale
CSIYH1*
Niels Kersten (Egchel) - Amaretto, I'm Special LVS Z
Piet Raijmakers jr. (Asten) - I'm Specialized, Olaya Z
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Inus


Olomouc CSI3*-W/ CSIJ-A/ CSIU25-A/ CSIYH1* Tsjechië - 19 t/m 23 juni 2019 springen
Tel: 00420-724222219
E-mail: info@escolomouc.cz
Website: www.csiolomouc.cz
CSI3*-W wereldbeker
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Gouverneur, VDL Holland Vd Bisschop
Sander Geerink (Gelselaar) - Easter, Pandora 258, Unfinity Bois Margot


Roeser CSI2*/ CSIYH1* Luxemburg - 20 t/m 23 juni 2019 springen
Tel: 0352-621273965
E-mail: showoffice@jumping.lu
Website: www.jumping.lu
CSI2*
Jil Buijze (Oudelande) - Venus
Bas van den Burg (Wilp Gld) - Gate Keeper JB, Hilke
Ellen Beckers - Van Bussel (Roggel) - Gutricia
Elke Geraedts (Baexem) - Gothique
Marit Huige (Nisse) - C-Gigi van de Wiel Z
Jade van Hunnik (Veenendaal) - Lacidos
Nadine Timmerman (Vrouwenpolder) - Excavator
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - APG Golden Cassini, APG-Faldo
CSIYH1*
Marc Beckers (Roggel) - Hamilton
Mandy Deurloo (Poortvliet) - Heureuse
Elke Geraedts (Baexem) - Dutch Fellow Z
Marit Huige (Nisse) - Hyacinthe
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Ilitta


Riesenbeck CSI2*/ CSIYH1* Duitsland - 20 t/m 23 juni 2019 springen
Tel: 0049-545490589700
E-mail: showoffice@riesenbeck-international.com
Website: www.riesenbeck-international.com
CSI2*
Tom Martens (Nederweert) - Fleetwood, Jiamante Van Essene
Maud Roosendaal (Doetinchem) - Chakra 9, Cilverback Du Vlist Z, Universo
Vincent Voorn (Weert) - De Vleut, Je suis van de bien
CSIYH1*
Tom Martens (Nederweert) - Milano
Maud Roosendaal (Doetinchem) - Jim- Bob H


Kronenberg CSIJ-A/ CSICh-A/ CSIP/ CSIU25-A Nederland - 20 t/m 23 juni 2019 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSIJ-A junioren
Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Diamond Lady
Dominique Beukers (Waarland) - Elise
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Brandy, Euphoria 7
Fien van de Goor (Sevenum) - Hanfielou G, Lelouka
Laura Hoefsloot (Nijkerkerveen) - Equity
Sarah de Kraker (Axel) - Dechidé DN
Enrico van Manen (Stroe) - C'est La Donna-Y, It's Uno Star
Skye Morssinkhof (Hierden) - Checkpoint Chacco, Golisa
Tatum Michelle Scheich (Harkstede) - Bolivia RK, Flecki, Zed
Elise Velzen (Schettens) - Ginnyvona
Hyke Voorn (Ruigahuizen) - Elisabeth Stables Camaxima
Meike Zwartjens (Raalte) - Fritz, Twister De La Pomme
CSICh-A children
Rosalie Beekmans (Nuenen) - Moncler van Stal Cipa
Emma Bocken (Weert) - Dagma, Estera van de Vosberg
Jersey Kuijpers (Helmond) - Doctor Dolittle, JK Horsetrucks Commanchi
Milan Morssinkhof (Hierden) - Dartbreaker
Joyce Wolters (Montfort) - Quiero
CSIP pony’s
Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Kaspar van Orchid's
Piet van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Batman
Linda van Bruxvoort (Bennekom) - Casanova Boy
Bo Dictus (Achtmaal) - Karst van Orchid, Kelvin
Yvonne van Dis (Middelharnis) - Emilinda
Anne Feenstra (Bontebok) - Knud van Orchid's
Logan Fiechter (Merksplas) - Fun Vicky T, Minerva For Play
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Fantasia, Kodiak van Orchid S
Lotte Hermans (Kessel Lb) - Apache des Bruyeres, Orchid's Atilla
Mart IJland (Hengelo Ov) - Invisible "E" van het Juxschot, Ratina
Jaydee Janssens (Roermond) - Beentjesgraven Viënto
Lily van der Knaap (Putten) - Tiësto
Sarah de Kraker (Axel) - Kerwin van Orchid's
Jersey Kuijpers (Helmond) - Black Line JK Horsetrucks
Fleur Leemans (Oost West En Middelbeers) - Noriego vd Riloo
Siebe Leemans (Oost West En Middelbeers) - Fred, Orchid's Lonette
Tamara van Manen (Stroe) - Elegance
Cheyenne Meijers (Echt) - Special Lady
Milan Morssinkhof (Hierden) - Grandiosa S
Carlijn Roepel (Rotterdam) - Breitling
Isabelle Roepel (Rotterdam) - Anouk
Julia Titulaer (Venlo) - Django
Michelle Visser (Geldrop) - Donna
Joyce Wolters (Montfort) - Frits
CSIU25-A
Skye Morssinkhof (Hierden) - G-Vingino-Blue
Laura Scheepers (Sevenum) - Dutch, Jamaica W
Fleur Steringa (Workum) - Baloutimes K, What A Woopy KZ
Meike Zwartjens (Raalte) - Gaillard De La Pomme


Arville CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI4*-S/ CCI4*-S België - 20 t/m 23 juni 2019 eventing
Tel: 0032-81746414
E-mail: m.fontaine@arville.be
Website: www.rechenstelle.de
CCI4*-S
Tim Lips (Made) - Eclips
CCI4*-S
Tim Lips (Made) - Brent
CCI3*-S
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Flash, Hatary MBF
CCI2*-S
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Keano Van De Vinkenhof, Nearly Perfect de la Brasserie


Riesenbeck CAI3*-H4 WCupQ Duitsland - 20 t/m 23 juni 2019 mennen
Tel: 0049-545490589700
E-mail: info@riesenbeck-international.com
Website: www.riesenbeck-international.com
CAI3*-H4 WCupQ World Cup
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Floriano, Freddy, Pandur, Roderick CK, Zion
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Balero, Eddy, Enrico, Hugo van Hapert, Molenkonings Baldun
Mark Weusthof (Rossum Ov) - Baarzens Romeo, Dorion Fortuna, Ferdinand S, First One, Zatijn


Bühl CAI2*-P1/ CAI2*-P2/ CAI2*-P4/ CAI2*-H1/ CAI2*-H2/ Duitsland - 20 t/m 23 juni 2019 mennen
Tel: 0049-1733480439
E-mail: info@reitverein-buehl.de
Website: www.reitverein-buehl.de
CAI2*-P1
Milou Huisman (Putten) - Thysje
CAI2*-P2
Nathalie v.d Ende (Poeldijk) - Mischa, Mozart, Sterrenhof's Roxy
Daan Verhofstad (Moergestel) - Babs, Ilon Z, Kanton A, Naijboullah
CAI2*-P4
Dianne Legemaat - Van Bemmel (Overberg) - Black Jack von Logabirum, Picardo, Rondeels Royal Bodhi, Rozenhof's Jordan, Shamrock Sabro
Joey Van der Ham (Noordwijk Zh) - Elferink's Marcus, Fabian, Golden Boy, Marcus, Rotgers Timber, Sam
CAI2*-H1
Arie Dibbits (Bergharen) - Hert

Ander Nieuws

  • Ontmoet de springruiters uit KNHS Talententeam 2019
    Ontmoet de springruiters uit KNHS Talententeam 2019
  • Deelnemers internationale wedstrijden 14 t/m 20 oktober 2019
    Deelnemers internationale wedstrijden 14 t/m 20 oktober 2019
  • 13 november: KNHS College Tour Springen in de juiste rijstijl met Bianca Schoenmakers
    13 november: KNHS College Tour Springen in de juiste rijstijl met Bianca Schoenmakers