­ Deelnemers internationale wedstrijden 18 t/m 24 november 2019 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 18 t/m 24 november 2019

Geplaatst op 19 november 2019 in Dressuur , Springen

De top springruiters van TeamNL, Leopold van Asten, Bart Bles, Marc Houtzager, Gerco Schröder, Frank Schuttert, Eric en Maikel van der Vleuten en Jur Vrieling hebben dit weekend in Praag de play-offs van de Global Champions League. Het team Madrid in Motion met vader en zoon Van der Vleuten staat derde in de ranking van de GCL. Verder zijn de springruiters van TeamNL te zien op de 4*-wedstrijden in München en Rouen, de 3* in Gorla Minore en de 2* wedstrijden op de Peelbergen in Kronenberg, Vermezzo en Lier. In China rijdt Stefan van Veldhuizen een 3* op een leenpaard. De Nederlandse jeugd springruiters hebben een grote internationale wedstrijd op het mooie hippische centrum in Vragender. In München is niet alleen de 4* springwedstrijd, maar er wordt ook op 4*-niveau dressuur gereden. Voor TeamNL komt Saskia Maertens aan de start.

München CDI4* Duitsland - 21 t/m 24 november 2019 dressuur
Tel: 0049-4296748740
E-mail: info@engarde.de
Website: www.engarde.de
CDI4*
Saskia Maertens (Asten) - Legend Of Loxley


Praha CSI5*/ CSI2* Tsjechië - 21 t/m 24 november 2019 springen
Tel: 00420-602131523
E-mail: info@pragueplayoffs.com
Website: www.pragueplayoffs.com
CSI5* Global Champioens Tour League Final
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Miss Untouchable
Bart Bles (Babberich) - Israel v/d Dennehoeve, Kriskras DV
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Dante
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Cognac Champblanc
Frank Schuttert (Ommen) - Queensland
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Don VHP Z N.O.P.
Eric van der Vleuten (Someren) - Wunschkind
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dana Blue, Verdi TN
Jur Vrieling (Holwierde) - Dallas VDL, KM Chalcedon
CSI2*
Vincent Dings (Heeze) - Daylight
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Dakota B, Ferdinand B.
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Formatera, Q-Verdi


München CSI4*/ CSIAm-A/ CSIYH1* incl. 8yo Duitsland - 21 t/m 24 november 2019 springen
Tel: 0049-4296748740
E-mail: info@engarde.de
Website: www.engarde.de
CSI4*
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Bonnie MZ, Oak Grove’s Carlyle
Arne van Heel (Hagen) - Donald
CSIYH1* incl. 8yo
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Kennedy Z
Arne van Heel (Hagen) - Clarinette


Rouen CSI4*/ CSI1* Frankrijk - 21 t/m 24 november 2019 springen
Tel: 0033-612145372
E-mail: ag.breant@equiseine.fr
Website: www.equiseine.fr
CSI4*
Michael Greeve (Veeningen) - Contara 15, Guan GJB, Turbo Z
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue, Greatlight
Johnny Pals (As) - Balou Z, Excentriek, Fernando BH
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carado 3, Con Quidam RB, Elvira


Gorla Minore CSI3*/ CSIYH1* Italië - 21 t/m 24 november 2019 springen
Tel: 0039-03311687975
E-mail: dueleoniasd@equieffe.it
Website: www.equieffe.it
CSI3*
Kim Emmen (Raamsdonk) - Delvaux, Go Go-Nevada, Teavanta II C Z
CSIYH1*
Kim Emmen (Raamsdonk) - Indian Gold


Lichtenvoorde CSIP/ CSIJ-A/ CSICh-A/ CSIU25-A/ CSIU25YJ-A Nederland - 20 t/m 24 november 2019 springen
Tel: 0031-640396344
E-mail: info@jumpingdeachterhoek.nl
Website: www.jumpingdeachterhoek.nl
CSIP pony’s
Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Kaspar van Orchid's
Myla van Andel (Leeuwarden) - Uriel
Rosalin Baan (Lunteren) - Sunshine HBL
Rens Bogers (Guttecoven) - Bonjour l'Amour, Pjotr van de Groenheuvel
Olivia Braaksma (Beekbergen) - Sara Fortuna
Mikai Brandes (Markelo) - Orchid's Gaia
Bo Dictus (Achtmaal) - Karst van Orchid, Kelvin
Yvonne van Dis (Middelharnis) - Emilinda
Emile Drenth (Onstwedde) - Oscar van de Beekerheide
Lilly Engelsman (Berkhout) - Blackwoodland Rock, Jimtown
Logan Fiechter (Merksplas) - Fun Vicky T, Minerva For Play
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Fantasia, Kodiak van Orchid S
Babette Haanschoten (Scherpenzeel Gld) - Kensington
Wesley ter Harmsel (Enter) - Eagle E.B., FC Twente E.B.
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Ballard Prince, Panfu van de Bisschop, Wischin Chin M
Manon van den Hof (Slagharen) - Anemone Mabeline's Elana
Senna van Houte (Pannerden) - Naughty Boy
Sterre van Houte (Pannerden) - Kalypso Van Orchid
Lily van der Knaap (Putten) - Tiësto
Sarah de Kraker (Axel) - Kerwin van Orchid's
Jersey Kuijpers (Helmond) - Black Line JK Horsetrucks
Siebe Leemans (Oost West En Middelbeers) - Noriego vd Riloo, Orchid's Lonette
Lars Maathuis (Geesteren Ov) - Jolly
Tamara van Manen (Stroe) - Holstuds Olijfje
Liz Meenhuis (Weerselo) - Orlando
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Zeppe Van De IJsseldijk
Carlijn Roepel (Rotterdam) - Breitling
Isabelle Roepel (Rotterdam) - Anouk
Stan Schillemans (Wekerom) - Sir Lancelot
Anthony Schreinemachers (Velden) - Fairlight van de Vlierbeek
Estelle Slingerland (Zoetermeer) - High Dream N, Rio Coco 6
Jo - Ann Troost (Staphorst) - Berktzicht Saffira, Soerabaja
Frederike Tuin (Broek In Waterland) - Hickstead Castanoo
Chloe In het Veld (Halle) - Unbelievable
Pietrix de Vries (Koarnjum) - Orchid's Exel
Roos Wevers (Markelo) - Top Dominique
Evi Wiefferink (Wierden) - Kalypso R van het Juxschot
Joyce Wolters (Montfort) - Karl van Orchid's
CSIJ-A junioren
Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Diamond Lady
Dominique Beukers (Waarland) - Elise
Emma Bocken (Weert) - Check Out
Monica Borger (Ijsselmuiden) - Fantacy-Lady
Chiem Bosboom (Schiedam) - Ebell-Avant, Illusion
Fréderique Broadwith (Wijdewormer) - Rubio Monocoat's Finishing Touch
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Brandy, Euphoria 7, Fuzeta Beech
Nina van Enckevort (Sint-Oedenrode) - Corona, Darc du Rona Z
Mila Everse (Waddinxveen) - Flo
Senna Everse (Waddinxveen) - Elcapone M, Haïro, Kerswin van 't Roosakker
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Darwin
Babette Haanschoten (Scherpenzeel Gld) - Athene
Sanne ter Haar (Hierden) - Aldhers
Gino Hagen (Purmerend) - Zorro of Picobello
Britt ter Harmsel (Enter) - Butter-Flower, Donkosack
Julia van der Heijden (Bavel) - Baileys, Dendola-B
Laura Hoefsloot (Nijkerkerveen) - Equity
Fleur Holleman (Huissen) - Calore Van De Helle, Faltic
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Havanna
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Erunella D, Flips 21
Fleur Leemans (Oost West En Middelbeers) - Bowie Z
Pascalle Lienesch (Enschede) - Figaro
Enrico van Manen (Stroe) - C'est La Donna-y, Haran
Tamara van Manen (Stroe) - Quebec 1
Amber van Marle (Ambt Delden) - El Clarimo
Jens van der Meer (Tilburg) - Hercules-R
Iris Michels (Liessel) - Black Out, Cristal Utopia Z, Flora
Eline Moerings (Roosendaal) - Bardesther
Skye Morssinkhof (Hierden) - Checkpoint Chacco, Golisa, G-Vingino-Blue
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Farmer’s Apple, Golden Boy V
Sophia Richter Loojenga (Sotogrande) - Inzell V.D.O., Vert Bois De l'Is
Marie Sandell (Anthy Sur Leman) - Harmony SNW, Naughty
Tom van Schipstal (Sint Hubert) - Caramba, Hilton S
Madée Schuttenbeld (Almelo) - George Z.G., Nikias vd Bisschop
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Alaska, My Lady van 't Achterhof
Caitlin Snel (Boskoop) - Canny Blue
Jip Spruijt (Epe) - It's Easy
Karlijn Stemerdink (De Steeg) - Belladonna
Alec Stigter (Lemele) - Hermèscara
Stijn Testers (Kruisland) - Wiske
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Gartbreaker, Groenendaal's Figo
Gerwilmer Ton (Nunspeet) - Is-Minka
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - Homer van T&L Z, Loridon van T&L
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - After Pleasure Toltien, Beverly
Hyke Voorn (Ruigahuizen) - Elisabeth Stables Camaxima, Elisabeth Stables Izzy
Ben van der Weijden (Biddinghuizen) - Diábolo, Higgs
Serena van Werkhoven (Neerglabbeek) - Earthquake
Jessie Wiefferink (Wierden) - Ballyquirke Tipp Top, My Lady 179
Lars Wigger (Beuningen Ov) - Farambole, Foline
Femke te Woerd (Rekken) - Lottie, Princess Z
Julia te Woerd (Rekken) - Chauvin des Fontaines
Meike Zwartjens (Raalte) - Fritz, New Balance van t Meulenhof, Twister De La Pomme
CSICh-A children
Alicia Bocken (Weert) - Insomnia Z
Emma Bocken (Weert) - Dagma
Pien de Boer (Nieuwleusen) - Fame
Suze Bos (Renswoude) - Avalon
Mila Everse (Waddinxveen) - Go-go
Mel van der Kamp (Dalfsen) - Pandora 258
Jersey Kuijpers (Helmond) - Alice Du Wonderland J.H.K. Z, Doctor Dolittle, JK Horsetrucks Commanchi
Amber van Marle (Ambt Delden) - Gregorius v/d Vrendt, Helianthus
Nick Nanning (Dalfsen) - Fanlac N
Yfke Priem (Menaam) - Esprit De Pomme, Valentino's Zandor Z
Britt Schaper (Ommen) - Bad Boy, Cillow, Heerdestar
Roos van Sprang (Oirschot) - Celeste
Anouk Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Everton
Donny van der Veen (Wierden) - Cava
Thijmen Vos (Wierden) - Hitch
Selma van Werkhoven (Neerglabbeek) - Lovely Lady, White Socks
Justin Zwartjens (Raalte) - Globertrotter Z
CSIU25-A
Kars Bonhof (Lochem) - Grand-Dessert, Stoertebeker 20
Kim Bril (Westendorp) - Hutchinson
Robin Bril (Westendorp) - Dizzy Lizzy
Erwin de Bruin (Lunteren) - Falco, Fox
Lisa Everts (Enschede) - Erdelistan, Lincon Park
Roel Holthuizen (Zulpich) - Clarise- R, Munsterhuis Sportscars Enorm
Tani Joosten (Zevenaar) - Carioca de Riverland
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca, Graziano
Albert Nijhof (Laren Gld) - MVH Easington
Sven Peters (Enschede) - Channel, Don Diablo, Fiësta
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Dha Dha
Berenda Smittenberg (Kleve) - Chester
Anke - Marije de Vries (Koarnjum) - Loro Piana Princesse Raye
Hanna de Vries (Koarnjum) - Diamantina, Numero's Diamond
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 21 t/m 24 november 2019 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Kessy van Berlo (Veghel) - Elegant, Erma
Monique van den Broek (Sevenum) - Corsari van de Helle, Fil a Fil
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Blue Silver, Genereux Fortuna, La Toucha van Dorperheide
Vincent Geerink (Gelselaar) - Elamé, Fifty-Fifty, Gelster
Philippe Houtackers (Weert) - Zanzara E
Kristian Houwen (Wanssum) - Drop Shot VM
Kelly Jochems (Achtmaal) - Egwel, Eowan A
Pieter Keunen (Linne) - Gaspahr
Niels Knape (Swalmen) - Dynamite N, Speedy Jump
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Centolina RB, Euro EHS, Fabulous
Joost Martens (Helmond) - Conthino, J-Donna Bella, Kalvara II
Nicole Mestrom (Swalmen) - Jolie Fleur
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Follow Up
Aniek Poels (Swolgen) - Barry White, Calina, Fuata
Teddy Rijt (Nuenen) - Gino, Itcho Van 't Ruytershof
Ruben Romp (Goirle) - Elise, Pirate Andalou, Teqilla Top
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Huepens Conquestador, Quantas 15
John Steeghs (Meterik) - Google
Leon Thijssen (Sevenum) - American, Cristello H, Faithless MVDL
Liza Houwen - Tiebot (Wanssum) - Gin Gin Balia SMH
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Freedom, Heechhiem's Cancun VDM
CSI1*
Marleen van der Burg (Neede) - Igor B
Demi van Grunsven (Handel) - Farmgraaf, Luxor
Janou Hendrix (Kessel Lb) - Calistro
Philippe Houtackers (Weert) - Heartbreaker
Kelly Jochems (Achtmaal) - Maestro van 't Klavertje Vier
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Gabri
Tara van der Leegte (Waalre) - Calipso, Pepperhill
Joost Martens (Helmond) - Butterfly du val Fleuri Z, Faline
Nicole Mestrom (Swalmen) - Horse Victory Cristel Vd Mariahoeve Z
Aniek Poels (Swolgen) - Ivy Blue
Teddy Rijt (Nuenen) - Herma
Manon van Rixtel (Oploo) - Happyness
Ruben Romp (Goirle) - Bugatty Go, Cantaire-O, Hanouk V
Tatum Michelle Scheich (Harkstede) - Bolivia RK, Flecki
John Steeghs (Meterik) - Albion QC, Monty vd Withoeve
Leon Thijssen (Sevenum) - Granito Noordenhoek
CSIYH1*
Larissa Bijl (Deurne) - High Limits, I'm the next be Gentle, Just Be Gentle
Monique van den Broek (Sevenum) - Hello B.
Marleen van der Burg (Neede) - Hanassi, Jancoulavsco Fortuna
Pieter Keunen (Linne) - Hero, Hugo
Niels Knape (Swalmen) - Rosi Belu
Joost Martens (Helmond) - Action Boy
Nicole Mestrom (Swalmen) - Dorette van de Pikkerie Z, Idagonda
Albert Zoer (Echten Dr) - Ike


Vermezzo CSI2*/ CSI1* Italië - 21 t/m 24 november 2019 springen
Tel: 0039-3929436909
E-mail: vermezzomvr@libero.it
Website: www.vermezzomvr.com
CSI2*
Rudie Wallerbosch (Crans-Montana) - Nuna du Perchet


Lier CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* België - 21 t/m 24 november 2019 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Rob Heyligers (Asten) – Cassius Clay VDV Z
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Amberlina, Van Schijndel's Gladstone
CSIYH1*
Rob Eras (Helvoirt) - Mademoiselle du Zoute 8811
Sidney Eras (Helvoirt) - Niagara de Muze
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Olaya Z


Guangdong-Dongguan CSI3* China - 21 t/m 24 november 2019 springen
Tel: 0086-769899993888
E-mail: cea@sports.cn
CSI3*
Stefan van Veldhuizen (Voorthuizen) - Leenpaard

Ander Nieuws

  • Maikel van der Vleuten wint Wereldbekerwedstrijd La Coruňa
    Maikel van der Vleuten wint Wereldbekerwedstrijd La Coruňa
  • Kalender KNHS-Felix Hippisch Cup 2020 bekend
    Kalender KNHS-Felix Hippisch Cup 2020 bekend
  • KNHS Topsport Jeugdcompetitie 2020 in januari van start
    KNHS Topsport Jeugdcompetitie 2020 in januari van start