Deelnemers internationale wedstrijden 20 t/m 26 mei 2019

Geplaatst op 21 mei 2019 in Dressuur , Springen , Eventing , Mennen & para

In Valkenswaard is alweer de derde week begonnen van het CSI op de terreinen van Jan Tops. Direct daarna trek het circus door naar Tubbergen waar bij de gebroeders Schröder op donderdag het internationale 2*-springconcours begint. Toch gaat ook veel belangstelling uit naar de Nations Cup wedstrijd in Rome. Hier komt voor de eerste keer dit seizoen het Nederlandse team in actie onder leiding van Rob Ehrens. De bondscoach heeft voor de 5* wedstrijd opgesteld: Jeroen Dubbeldam, Willem Greve, Kevin Olsmeyer, Johnny Pals en Jur Vrieling. Verder komen Nederlandse springruiters aan start op de 3*-wedstrijden in Uggerhalne, Reims en Redefin. En er zijn 2*-wedstrijden in Bonheiden, Ciekocinko en China en een veteranenconcours in Frankrijk met Nederlandse deelname. De Nederlandse eventingtop maakt zich op voor 4*-wedstrijden in Saumur, met onder meer TeamNL-ruiter Tim Lips, en in Houghton Hall. In het Poolse Baborowko is nog een 3* met Nederlandse deelname. Tot slot komen er nog Oranje menners in actie in Luxemburg en een ponyamazone op het CDI in Uggerhalne.

Uggerhalne CDI3*/ CDIO4*/ CDIOJ/ CDIOP/ CDIOY/ CDIP/ CDIU25/ Denemarken - 22 t/m 26 mei 2019 dressuur
Tel: 0045-40254986
E-mail: jt@equitour.dk
Website: www.equitour.dk
CDIOP pony’s
Nina van Bakel (Liempde) - Mastro's Night And Day


Rome CSIO5*/ CSIYH1* Italië - 21 t/m 26 mei 2019 springen
Tel: 0039-0683668464
E-mail: csio@piazzadisiena.it
Website: www.piazzadisiena.it
CSIO5*
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Donjo, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch
Willem Greve (Markelo) - Faro, Formidable, Zypria S
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Dalvaro RK, Ferdinand
Johnny Pals (As) - Fernando BH
Jur Vrieling (Holwierde) - KM Chalcedon, VDL Glasgow Vh Merelsnest


Uggerhalne CSI1*/ CSIJ-A/ CSIO3* Denemarken - 22 t/m 26 mei 2019 springen
Tel: 0045-40254986
E-mail: jt@equitour.dk
Website: www.equitour.dk
CSIO3*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Excellent, Fliere Fluiter, Gambler Z
Kessy van Berlo (Veghel) - Elegant
Patrick Lemmen (Koningslust) - Eline-Maria M, Ideaal, Jolie Fleur
Tom Martens (Nederweert) - Fleetwood, Jiamante Van Essene
Vincent Voorn (Weert) - Dante, Explosion
CSI1*
Kessy van Berlo (Veghel) - Erma, Fostara
Patrick Lemmen (Koningslust) - Charmie
Tom Martens (Nederweert) - Milano


Reims CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Frankrijk - 23 t/m 26 mei 2019 springen
Tel: 0033-607491309
E-mail: reims-jumping@wanadoo.fr
Website: www.reims-shr.ffe.com
CSI3*
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Evermeta, Gold Digger, Zizi Donaldson BH
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Je Suis s et Castanoo, Othello, Quantas 15
CSIYH1*
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Huepens Conquestador


Redefin CSI3*/ CSIYH1* incl. 8yo Duitsland - 24 t/m 26 mei 2019 springen
Tel: 0049-5492808251
E-mail: pst@schockemoehle.de
Website: www.reitturnier-redefin.de
CSI3*
Arne van Heel (Hagen) - Donald, Navajo 233
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Elco van Hof ter Naillen, Entertainer, Fair Field
Bart van der Maat (Itzehoe) - Chicago, Queen of Lightness
CSIYH1* incl. 8yo
Arne van Heel (Hagen) - Clarinette
Bart van der Maat (Itzehoe) - Zuccero


Valkenswaard CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 20 t/m 22 mei 2019 springen
Tel: 0031-402068400
E-mail: ellis@topsinternationalarena.com
Website: www.topsinternationalarena.com
CSI2*
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Greenday
Kim Emmen (Raamsdonk) - Eavantus C, Flock, Gikke
Marielle Friesen (Ommel) - Carte Blanche, Stakkabisa
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, Dora de Ness, H-Cassino
Johan Klein Zieverink (Lierop) - Dinoire, Fatouch S, Gina
Tamara Klop (Oudenbosch) - Gaudi vd Molendreef Z
Joy Lammers (Achel) - Fellie, First Boy B.B., Froukittaire
Megan Laseur (Soest) - Cornelia, Evita
Anne - Liza Makkinga (Beerze) - Go for it
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Carpe Diem DV Z, Dannuco
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Amberlina, Van Schijndel's Gladstone
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Gino, Itcho Van 't Ruytershof
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Celena VDL, Corrada, Une de L'Othain
Niels Tacken (Meterik) - Ferrari B, Naiade D Elsendam Z
Sanne Thijssen (Sevenum) - Bulavsco, It's Me
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Abbervail Lightning
Eric van der Vleuten (Someren) - Louis Vuitton vd Wouwerse Veld, Snoes
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Heechhiem's Cancun VDM
CSI1*
Thijs Derks (Zeeland) - Cash Casper, Immer Fortuna, Iscolavsco Fortuna
Journey van Eerd (Veldhoven) - Gaudi, Glenn R
Kim Emmen (Raamsdonk) - Geavanta-C
Bibi van Gehlen (Nuland) - Victoria Secret
Lars Kersten (Egchel) - Silvana de la Vie
Tamara Klop (Oudenbosch) - Carpe Diem
Megan Laseur (Soest) - Doriano de Blondel
Anne - Liza Makkinga (Beerze) - Jacoba Stud Imosa, Messi P.S.
Caroline Manders (Valkenswaard) - Avanti D
Marielle Manders (Valkenswaard) - Daros
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Gomez Imprezz
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Dolce Vita, Gwerina van de Groote Kamps
Maaike Schoormans (Hapert) - Gavanta, Iron Man J.P., Jack Sparrow Z
Cheryl Sjouke ('s-Gravenhage) - Peu Blanche B
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Dolinn
Sanne Thijssen (Sevenum) - Huppeldepup
Albert Zoer (Echten Dr) - High-Top
CSIYH1*
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Harm, Jerommeke Van De Zietfort, Zensational
Journey van Eerd (Veldhoven) - Icelos Eickenrode
Johan Klein Zieverink (Lierop) - Herma, Hokyra Fortuna
Tamara Klop (Oudenbosch) - Happy Handsome
Joy Lammers (Achel) - Ibeau SMH
Megan Laseur (Soest) - Ironman
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Massimo van d`Abdijhoeve
Piet Raijmakers jr. (Asten) - I'm Specialized, Olaya Z
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Jeekels-K, Jolion K
Cheryl Sjouke ('s-Gravenhage) - J.Triovador
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Calina, Nixon van't Meulenhof
Niels Tacken (Meterik) - Cordis Totalis Z


Tubbergen CSI2*/ CSI1* Nederland - 23 t/m 26 mei 2019 springen
Tel: 0031-655370731
E-mail: jumpingschroder@outlook.com
Website: www.jumpingschrodertubbergen.nl
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Cartoon HL, Eros W, Haraminka P
Elisah Aarts (Rutten) - Egane
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Fitou Eurocool's Apple, VDL Holland Vd Bisschop
Maaike Ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Hermelien gjb
Lennard Boer (Nieuwleusen) - Feinschnitt, Hakkinen N
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Everton
Kars Bonhof (Lochem) - Grand-Dessert, Zentos
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Jillz Z
Robin Bril (Westendorp) - Balou Puissant, Dizzy Lizzy
Roelof Bril (Westendorp) - Evarado
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - El Greco, Frasiér
Tom Brinkman (Tubbergen) - Baraka's Eto'O, Grande Chic
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Dairone, ECW Blue Sky, Lacoste 145
Bjorn Egberink (Holten) - Commis Voyageur, Doutzen van Klaverborch
Kim Emmen (Raamsdonk) - Delvaux, Eclips, Farah
Daan van Geel (Gees) - Djam, Guus
Sander Geerink (Gelselaar) - Donner IK, Pandora 258, Unfinity Bois Margot
Vincent Geerink (Gelselaar) - Fifty-Fifty, Fireboy CB
Michael Greeve (Veeningen) - Contara 15, Dacantos, Hennessy
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Goldstar
Demi van Grunsven (Handel) - Darobi, Tinka's Hope
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue, Greatlight
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Condavel, Cool Boy, Efodea
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Accent Z, Flint T.S., Gravin ES
Yves Houtackers (Weert) - Vinci de Beaufour
Marc Houtzager (Rouveen) - Habitat, Sterrehof's Dante
Kevin Jochems (Sevenum) - Enjoy, Famous H, Flying Jackie
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Gentle
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z, Folinda, Gacarla VDL
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Celiné
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca, Graziano
Paris Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
Pim Mulder (Dalfsen) - BCO Milton Z, Fabrice, Ferano
Peter Olthof (Langeveen) - Elia, Fairytale
Stijn Roelink (Lattrop-Breklenkamp) - Souplesse
Ruben Romp (Goirle) - Alep de Pilenie, Bugatty Go, Gintura
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - For the Moment, Gigant
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Capetown, Cassirano Del Rilate, Graniet ES
Rob Scherphof (Vriezenveen) - Eclipse, Kaatje
Rob Schipper (Enschede) - Dandy, Famke
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Dobelensky, Glock's Champions Ludwig, Glock's Debalia
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Flying Echo
Ben Schröder (Tubbergen) - Don Diego, Grodino, Marco V
Madée Schuttenbeld (Almelo) - George Z.G.
Frank Schuttert (Ommen) - First Lady G, Girocco-D, Guus HS
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Guru
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Ivan R
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Double Dutch, Quatre Bras VDL
Henri Stegeman (Daarle) - Endeavour, Fivanta
Leon Thijssen (Sevenum) - Edgarrento, Estoril, Tippy Z
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Punjab
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Cartolana 2, Galisha
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carado 3, Hi There, Valentino Z
Maikel van der Vleuten (Someren) - Canisha
Robert Vos (Wierden) - Chappeau, Diabeau, Scotch
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha
Jessie Wiefferink (Wierden) - Ballyquirke Tipp Top
Harrie Wiering (Overlangel) - Fantasy Colada, Gweedore vd Groote Kamps Z
Hilde Woudstra (Daarle) - Titania
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - E. Guriel, Isla ibiza
Elisah Aarts (Rutten) - Gouvernante VDL
Remco Been (Winterswijk Miste) - Granny Smith Apple
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Indigo-Light
Lennard Boer (Nieuwleusen) - Holland v.d. Valckenborg
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Chadellano PS
Kars Bonhof (Lochem) - Gernice van de Postbaan
Isabelle Boon (Bosch En Duin) - Forlan van de Sprengenberg, Investment
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Coco Chanel, Innovator
Robin Bril (Westendorp) - Hector van het Posthuys
Roelof Bril (Westendorp) - Invictus
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Harina Touch W
Tom Brinkman (Tubbergen) - Hamilton
Marleen van der Burg (Neede) - Hanassi, Interesting B
Bjorn Egberink (Holten) - Socke 71
Kim Emmen (Raamsdonk) - Ibiza S
Daan van Geel (Gees) - Hulde G
Sander Geerink (Gelselaar) - Easter
Vincent Geerink (Gelselaar) - Iniesta
Michael Greeve (Veeningen) - Lukaku vd Bisschop
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Noukie
Demi van Grunsven (Handel) - Luxor, Spiros Z
Jens van Grunsven (Erp) - Gladiator HL
Bart Haselbekke (Wierden) - Dorus
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Check Me Baby, Hunter Fairy
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Hosanne ES
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Ginette, Inea
Kevin Jochems (Sevenum) - Grandino H
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Flips21
Suus Kuyten (Laren Nh) - Bandit GLN Z
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Haya, Irsina Blue
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Hawai Balia NL
Paris Morssinkhof (Hierden) - Havana Du Clos St Gery
Pim Mulder (Dalfsen) - Freedom Again
Marije Nijhof (Gelselaar) - Gangster
Stijn Roelink (Lattrop-Breklenkamp) - Viva La Vi
Jesper Romp (Goirle) - Vivant
Ruben Romp (Goirle) - Elise
Ties Rothstegge (Weerselo) - Hamelton A, Ivar KV
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Elixer Blue
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - G.AS-Bombay
Rob Schipper (Enschede) - Ginger
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Novellist
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Hero, Hurry Up G
Ben Schröder (Tubbergen) - I Will Be Famous
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Bonheur
Frank Schuttert (Ommen) - Mujallin VD Maltahoeve
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Grand Cru VDP, I'm Happylina
Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS, In the Mood HS
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Hamora O
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Hero, Monarch van 't Roosakker
Karlijn Stemerdink (De Steeg) - Belladonna, Waylotte DDH Z
Leon Thijssen (Sevenum) - For President
Mans Thijssen (Sevenum) - Grand Blanc de Villa d’Arto
Mel Thijssen (Sevenum) - Nena K Z
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB
Joy Viscaal (Albergen) - Cayetano M
Thijmen Vos (Wierden) - Catango
Britt Wiefferink (Wierden) - Apourti
Jessie Wiefferink (Wierden) - My Lady 179
Harrie Wiering (Overlangel) - Izzy P
Lars Wigger (Beuningen Ov) - Farambole, Foline
Hilde Woudstra (Daarle) - Castella, Isabella S


Bonheiden CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 23 t/m 26 mei 2019 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: sport@jumping-bonheiden.be
Website: www.jumping-bonheiden.be
CSI2*
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Formatera, Geanette B, Q-Verdi
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Follow Up, Gycara
CSI1*
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Hello B.
Tatum Michelle Scheich (Harkstede) - Bolivia RK, Flecki


Ciekocinko CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Polen - 21 t/m 26 mei 2019 springen
Tel: 0048-668497550
E-mail: baltica@ciekocinko.pl
Website: www.balticatour.pl
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flierefluiter, Gogotender
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Bellisimo, Vanda Hermes
CSI1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Bonsoir Olympic
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Vanda Daytona, Vanda McLaren
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Diatello, Ibrahimovic-V


Chengdu CSI2*-W China - 24 t/m 26 mei 2019 springen
E-mail: cea@sports.cn
CSI2*-W
Stefan van Veldhuizen (Voorthuizen) - Leenpaard


Hardelot CSIV-B Frankrijk - 24 t/m 26 mei 2019 springen
Tel: 0033-321918377
E-mail: guy.rohmer@orange.fr
Website: www.jumping-hardelot.com
CSIV-B veteranen
Yvette Bogaert (Bergen Op Zoom) - La Loma
Stefanie Muller (Brackel) - Good Luck 127, Waiko 29
Sylvie Ruissen (Broekland Ov) - Kaktus Z


Saumur CCI4*-L/ CCI3*-S/ CCI2*-L/ CCIO3*-L Frankrijk - 22 t/m 26 mei 2019 eventing
Tel: 0033-241673637
E-mail: comite@saumur.org
Website: www.saumur.org
CCI4*-L
Althea Bleekman (Devon) - Dasj
Tim Lips (Made) - Lacoste Z


Houghton Hall CCI2*-L/ CCI3*-L/ CCIY3*-L/ CCIO4*-NC-S Groot-Brittannië - 23 t/m 26 mei 2019 eventing
Tel: 0044-1485210070
E-mail: jennymeiklejohn@gmail.com
Website: www.musketeer.co.uk
CCIO4*-NC-S
Laura Hoogeveen (Weert) - Wicro Quibus N.O.P.
Elaine Pen (Voorschoten) - Shady Grey, Undercover
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Ekino
CCI2*-L
Justus Valk (Amsterdam) - Fitzgerald
Maaike van Wijk (Nr Buntingford Uk) - Prospect Howzat


Baborowko CCI3*-S/ CCI2*-S/ CCIYH2*-S/ CCI4*-S/ CCIO4*-L Polen - 23 t/m 26 mei 2019 eventing
Tel: 0048-600086283
E-mail: office@baborowko.pl
Website: www.festiwal.baborowko.pl
CCI3*-S
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino


Keispelt CAI2*-H4/ CAI3*-H4/ CAI2*-H2/ CAI3*-H2/ CAI2*-H1/ Luxemburg - 23 t/m 26 mei 2019 mennen
Tel: 0035-2691640317
E-mail: luxdrivass@gmail.com
CAI3*-H1
Maud Smedts (Ospel) - Elijah
CAI-YH1 7yo
Shirley Moors (Eygelshoven) - Harco-V

Ander Nieuws

  • Leren paardrijden: De fasen van een sprong
    Leren paardrijden: De fasen van een sprong
  • Kort verslag dressuurforum 16 september 2019
    Kort verslag dressuurforum 16 september 2019
  • Eventingruiters TeamNL maken het spannend
    Eventingruiters TeamNL maken het spannend