Deelnemers internationale wedstrijden 21 t/m 27 oktober 2019

Geplaatst op 22 oktober 2019 in Dressuur , Springen , Eventing , Mennen & para , Endurance

Het Hippisch Centrum in Exloo heeft zijn deuren geopend voor de internationale dressuurruiters. TeamNL is goed vertegenwoordigd in Drenthe en ook voor de jeugdruiters zijn de nodige rubrieken uitgeschreven. Namens TeamNL reist Tommie van Puijenbroek – Visser naar het Poolse Zakrzow voor een wereldbekerwedstrijd dressuur. Ook voor springruiters van TeamNL is er een wereldbekerwedstrijd, van Oslo is het circus in Helsinki aangeland. Doron Kuipers en Henk van de Pol zijn van de partij. De meeste springruiters blijven echter in Nederland waar op de Peelbergen een wedstrijd op 2*-niveau is. Verder wordt er door TeamNL ruiters gesprongen in Slovakije, Portugal, Spanje, België, Polen, Duitsland en China. Verder zijn er eventingwedstrijden in Montelibretti, met onder meer Tim Lips in de lange 4*, en Bicton met onder meer Merel Blom. Daarnaast is er Mennen in Pau en endurance in Bou Thib. Ook hier zijn Nederlandse paardensporters actief.

Exloo CDI3*/ CDIU25/ CDIY/ CDIJ/ CDIP/ CDICh-A/ CDICh-A Nederland - 24 t/m 27 oktober 2019 dressuur
Tel: 0031-65365347
E-mail: hippischcentrumexloo@gmail.com
Website: www.hippischcentrumexloo.com
CDI3*
Ashley van Megen - Brons (Werkendam) - Gibson
Angelique van Dijk (Ottersum) - Eastpoint
Dominique Filion (Roosendaal) - Frida K
Loes van Gils (Zundert) - Davinci
Christianne Goes (Vleuten) - Accountancy Bellissimo, Accountancy Farsto
Agaath van der Lei (Uden) - VRBgroup's Caron
Lynne Maas (Schiedam) - Eastpoint, Electra
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - GLOCK's Casper
Jeanine Nieuwenhuis (Serooskerke Walcheren) - Great Lady TC, TC Athene
Anouk Noordman (Zuidwolde Dr) - Zeronica
Golda Nunes Nabarro (Badhoevedorp) - Excellent Black
Iris Sijtsma (St.-Jacobiparochie) - Eye Catcher
Linda Verwaal (Enter) - Effect Rythm MBH
Wenda Welten (Haghorst) - Firefly
Lisanne Zoutendijk (Nispen) - Kostendrukkers Ringo Star
CDIU25
Jeanine Nekeman (Hasselt) - Vlingh
Jerney Schelling (Amsterdam) - Creator
Mercedes Verweij (Hem) - Four Seasons
CDIY Young Riders
Julia Bouthoorn (Vogelwaarde) - Infodatek's S-Klasse
Estelle Herwijnen (Tiel) - Surabaya
Marten Luiten (Winschoten) - Fynona
Daphne van Peperstraten (Oude-tonge) - Greenpoint's Cupido
Kristy de Roo (Groenlo) - Supério
CDIJ junioren
Shanna Baars (Nieuw-Vennep) - Farzana G
Benthe Broeren (Den Dungen) - Walodja R
Isabelle Jochems (Goor) - Jakari 2
Britney De Jong (Utrecht) - Caramba, Fleetwood RR
Sanne Van der Pols (Abbenbroek) - Excellentie
Pem Verbeek (Waalre) - Fernando Torres
CDIP pony’s
Esmee Boers (Nieuw-Vennep) - Orchard Red Prince
Jill Bogers (Alem) - First Hummer
Senna Evers (Grootebroek) - Majos Cannon
Bente Feenstra (Noordwijk Gn) - Golden Delight
Tessa van Hemert (Ammerzoden) - Miss Alisia
Lize van den Heuvel (Venlo) - Pop Star
Lilli van den Hoogen (De Meern) - Martinez Candyman
Sita Hopman (Schoorl) - Brouwershaven Uthopia II
Jill Kempes (Erichem) - Next Black Magic
Taquila Kooiman (Velden) - Brouwershaven's Jasper
Joanne Neidhofer (Den Oever) - Pearcy's Popeye
Suus van den Nieuwenhof (Boxtel) - Mastro's Newman
Lynn Peijnenburg (Esch) - Sulaatik's Vingino
Rowi Pille (Julianadorp) - Don Juan
Evi van Rooij (Sint-Michielsgestel) - Den Östrik's Macho, King Stayerhof's Jango
Vicki Sanders (Hoofddorp) - Vidocq
Laura Telleman (Amersfoort) - Lex
Morgan Walraven ('s-Gravendeel) - Devill's Kiss Naoni
Maud van Walstijn (Hengelo Gld) - Morning Sky
Rowena Weggelaar (Roermond) - Navarone van de Beekerheide
Frederique van Zeeland (Heeze) - Drops
CDICh-A Children
Maura Knipscheer (Bergen Nh) - Amaretto
CDICh-A (E-pony) children
Kebie Raaijmakers (Sint-Michielsgestel) - Happy Feet
Amber Schelstraete (Gemonde) - Burberry


Zakrzow CDI-W/ CDI2*/ CDICh-A/ CDIJ/ CDIY/ CDIP Polen - 23 t/m 27 oktober 2019 dressuur
Tel: 0048-774875417
E-mail: lewada@kjlewada.pl
Website: www.cdizakrzow.com
CDI-W wereldbeker
Tommie van Puijenbroek - Visser (Postel) - Chuppy Checker Cl
CDI2*
Tommie van Puijenbroek - Visser (Postel) - Genesis Begijnhoeve
CDIY Young Riders
Coco Soffers (Nispen) - Global's Formidable
CDIP pony’s
Nina van Bakel (Boxtel) - Night And Day
Tatum Nugteren (Ridderkerk) - Bijsterhof's Vivaldi, Del Piero
Syrah van de Rovaart (Noordwolde Fr) - Donna Daria 8


Helsinki CSI5*-W Finland - 24 t/m 27 oktober 2019 springen
Tel: 0035-894777110
E-mail: tom.gordin@helsinkihorseshow.fi
Website: www.helsinkihorseshow.fi
CSI5*-W wereldbeker
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Charley, Empire
Henk van de Pol (Eindhoven) - Don Diablo, Looyman Z


Samorin CSI4*/ CSI2* Slovakije - 24 t/m 27 oktober 2019 springen
Tel: 00421-313262000
E-mail: jumping@x-bionicsphere.com
Website: www.xbionicsphere.com/en/equestor
CSI4*
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Oak Grove’s Carlyle, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch
Gerco Schröder (Tubbergen) - Davino O, Glock’s Zaranza
CSI2*
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Bonnie MZ
Kelly Jochems (Achtmaal) - Egwel, Eowan A, Hind V
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Novellist


Vilamoura CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Portugal - 21 t/m 27 oktober 2019 springen
Tel: 00351-912823389
E-mail: alubox@outlook.pt
Website: online.equipe.com
CSI3*
Robin Bril (Westendorp) - Balou Puissant, Dera B, Dizzy Lizzy
Roelof Bril (Westendorp) - Evarado, The Gentleman
CSIYH1*
Robin Bril (Westendorp) - Iberico


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 24 t/m 27 oktober 2019 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Chaccola, VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Elexia
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Bon Giorno Go, Eye-Catcher Go
Jens van Grunsven (Erp) - Gladiator HL, Greatlight
Rob Heyligers (Asten) – Cassius Clay VDV Z
Kristian Houwen (Wanssum) - Drop Shot VM, Edinburgh
Kevin Jochems (Sevenum) - Famous H, Granito Noordenhoek, Kyamant van 't Spieveld
Loewie Joppen (Maasbree) - Hantano
Lars Kersten (Egchel) - Carefull, Kaddee van de Knuffel, Silvana de la Vie
Pieter Keunen (Linne) - Gaspahr, Miss Washington
Patrick Lemmen (Koningslust) - Ideaal
Joost Martens (Helmond) - Cascarinho, Conthino, Larinha
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Follow up
Paris Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
Teddy Rijt (Nuenen) - Gino, Itcho Van 't Ruytershof
Ruben Romp (Goirle) - Elise, Pirate Andalou, Teqilla Top
Tom Schellekens (Esbeek) - El-Gore Go
Ralph Slaats (Waalre) - Grissom PF
John Steeghs (Meterik) - Google
Liza Houwen - Tiebot (Wanssum) - Gin Gin Balia SMH
Freek Vestjens (Sevenum) - Don't Touch It M
Teun Vestjens (Sevenum) - Felice, Fiwalda
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Kamara van't Heike, Snoes
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, Canisha, Sildouch Z
Sophie van der Werff (Boskoop) - Global W
CSI1*
Chiem Bosboom (Schiedam) - Ebell-Avant, Go Nuts, Illusion
Jarno van Erp (Oss) - Flying Boy
Jens van Grunsven (Erp) - Dutchblue
Lars Kersten (Egchel) - Giwana, Maitresse D'Or
Pieter Keunen (Linne) - Hugo
Joost Martens (Helmond) - Larcone
Paris Morssinkhof (Hierden) - Havana Du Clos St Gery
Teddy Rijt (Nuenen) - Herma
Ruben Romp (Goirle) - Gloria, Hanouk V
Tom Schellekens (Esbeek) - For Fendi, Q-Evannah Z
Ralph Slaats (Waalre) - Izi Me, Norton de Landetta Z
John Steeghs (Meterik) - Albion QC, Noeno Z
Elise Velzen (Schettens) - Ginnyvona, Held
Freek Vestjens (Sevenum) - HBR Amira, HBR Charlotte
Hyke Voorn (Ruigahuizen) - Elisabeth Stables Camaxima
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Hutch
Richelle Coppelmans (Deurne) - Hidcote
Fien van de Goor (Sevenum) - Hanfielou G, Ielouka
Loewie Joppen (Maasbree) - Ilon
Joost Martens (Helmond) - Action Boy
Paris Morssinkhof (Hierden) - Jupiler DC
Ruben Romp (Goirle) - Hiek`n, Vivant
Tom Schellekens (Esbeek) - Isabel
John Steeghs (Meterik) - Monty vd Withoeve
Maikel van der Vleuten (Someren) - El Wikke


Opglabbeek CSI2*/ CSIYH1* België - 24 t/m 27 oktober 2019 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: info@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Cendrillon Du Ruisseau Z, Nippon Quality
Kim Emmen (Raamsdonk) - Farah, Heylo
Johnny Pals (As) - Balou Z, Excentriek, Fernando BH
Frank Schuttert (Ommen) - Antonia 175, Claus Dieter, First Lady G, Latina van het Avenhof
Charlotte Pals - Verhagen (Schoorl) - A'Lee Springpower BH, Beau van de Hagenhorst
CSIYH1*
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Indy
Johnny Pals (As) - Tao D'Ouilly
Frank Schuttert (Ommen) - Hemerald


Michalowice CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Polen - 24 t/m 27 oktober 2019 springen
Tel: 0048-607797030
E-mail: zawody@kjkszary.pl
Website: zawodykonne.com
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flierefluiter
Kars Bonhof (Lochem) - Casina 15, Narina BE-ST Z, Stoertebeker 20
Vincent Geerink (Gelselaar) - Elamé, Fifty-Fifty, Gelster
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Formatera, Geanette B, Good Morning B
CSI1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Cassiopeia
Kars Bonhof (Lochem) - Grand-Dessert
Vincent Geerink (Gelselaar) - Ice Breaker EB
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Bella Olympic, Bonsoir Olympic, Jersey Boy
Vincent Geerink (Gelselaar) - Ilot-Blue van Wegen, Ipsylon, Jack Daniel'S EB, Jacky Boy
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Luigi U.B.


Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 24 t/m 27 oktober 2019 springen
Tel: 0034-667909315
E-mail: info@cesvalencia.es
Website: www.cesvalenciatour.com
CSI2*
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Dha Dha
CSI1*
Willemijn de Mooij (Rotterdam) - FBI
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Inter, Zomodo P
CSIYH1*
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Obama van het Netehof


Chongqing CSI2* China - 25 t/m 27 oktober 2019 springen
Tel: 0086-13983005777
E-mail: chongqingmashu@163.com
CSI2*
Stefan van Veldhuizen (Voorthuizen) - Leenpaard
Vincent Vermeulen (Tiel) - Flying dream, High five, Mejontsma's Ipserius KF


Neumünster CSI1*/ CSIYH1* Duitsland - 23 t/m 27 oktober 2019 springen
Tel: 0049-432131764
E-mail: stall-sievers@t-online.de
Website: www.holstein-international.de
CSI1*
Bart van der Maat (Itzehoe) - Chicago, Quibery
CSIYH1*
Bart van der Maat (Itzehoe) - Zuccero


Montelibretti CCI1*-Intro/ CCI2*-S/ CCI2*-L/ CCI3*-S/ CCI3*-L/ C Italië - 24 t/m 27 oktober 2019 eventing
Tel: 0039-774630029
E-mail: robertobonfili@tiscali.it
Website: www.robertobonfili.weebly.com
CCI4*-L
Tim Lips (Made) - Lacoste Z
CCI1*-Intro
Max Trenning (Amsterdam) - Vamp Du Monselet


Bicton CCI2*-L/ CCI2*-S/ CCI3*-S Groot-Brittannië - 24 t/m 27 oktober 2019 eventing
E-mail: helen.west@clintondevon.com
Website: www.bicton-arena.com
CCI3*-S
Merel Blom (Aalten) - Limited Edition, Lykkegaard's La'Maria, The Quizmaster
Will van Ufford (Malvern Wr13 5np) - Oki Doki BH
CCI2*-S
Merel Blom (Aalten) - Giant Prospect BB
Sterre van Houte (Pannerden) - Chiccolino
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Fulco
Bjinse Venderbosch (Harreveld) - Bonmahon Silver Vixen, Vesuve d'Aveyron


Pau CAIO4*-H1 Frankrijk - 23 t/m 27 oktober 2019 mennen
Tel: 0033-559929425
E-mail: pascal.sayous@centaure-production.fr
Website: www.centaure-events.com
CAIO4*-H1
Joop Gommers (Dreumel) - Bandit
Rudolf Pestman (Eext) - Diesel, Fair Play D
Saskia Siebers (Maarheeze) - Axel, Garant


Bou Thib CEI1* 80 Verenigde Arabische Emiraten - 24 t/m 25 oktober 2019 endurance
Tel: 0097-126661800
E-mail: mustapha.mafoudi@gmail.com
Website: www.emiratesequestrian.com
CEI1* 80
Bianca Schütz (Zijderveld) - Jig Malambo
Harmke Westervelt (Dubai) - Dhawi

 

Ander Nieuws

  • Dressuurruiter Edward Gal als menner in Studio Sport
    Dressuurruiter Edward Gal als menner in Studio Sport
  • WK’s paardensport in 2022 naar Herning en Pratoni del Vivaro
    WK’s paardensport in 2022 naar Herning en Pratoni del Vivaro
  • Jeroen Houterman gekozen in FEI Driving Committee
    Jeroen Houterman gekozen in FEI Driving Committee