Deelnemers internationale wedstrijden 22 t/m 28 juli 2019

Geplaatst op 23 juli 2019 in Dressuur , Springen , Eventing , Mennen & para , Endurance , Voltige

Dit weekend staat in het teken van twee Europese kampioenschappen en een WK. In het Italiaanse San Giovanni in Marignano rijdt de Nederlandse dressuurjeugd hun EK. Imke Schellekens-Bartels debuteert als bondscoach op het EK met een sterk Children-team. Monique Peutz heeft de Young Riders, Junioren en U25-ruiters onder haar hoede en kan rekenen op de vertrouwde gezichten van onder meer regerend Europees kampioene Esmee Donkers en KNHS Talenteamlid Thalia Rockx. In het U-25 team zitten drie amazones die lid zijn van het KNHS Talententeam: Jasmien de Koeyer, Jeanine Nieuwenhuis en Denise Nekeman. Het Nationaal Hippisch Centrum in Ermelo geeft dit weekend onderdak aan de voltigeurs. Voor de senioren staat het Europese kampioenschap voor senioren op het spel, de junioren hebben het wereldkampioenschap. Bondscoach Diana van Klaveren kijkt uit naar deze mooie sportieve strijd in eigen land. Bij de senioren komen onder andere de ervaren Carola Sneekes en Claire de Ridder aan de start. Verder is in Nederland Eventing Emmeloord met een groot aantal Nederlandse ruiters op de deelnemerslijst. TeamNL eventingruiters Tim Lips, Elaine, Althea Bleekman en Andrew Heffernan rijden een Nations Cup in Ierland. Ook in Nederland de tweede week van CSI De Wolden waar veel TeamNL springruiters aan de start komen. Op de Global Champions Tour in Berlijn zijn voor TeamNL onder meer Leopold van Asten, Harrie Smolders, Maikel van der Vleuten, Gerco Schröder, Frank Schuttert en Jur Vrieling. Verder zijn de Nederlandse springruiters in Slovakije, België, Frankrijk, Griekenland en Duitsland. In Hickstead en Cappeln hebben TeamNL dressuurruiters hun wedstrijden. De menners zijn actief in Samorin en Le Pin au Haras. Ook Nederlandse deelname op de endurance wedstrijd in Lanaken.

San Giovanni in Marignano CH-EU-Y-D/ CH-EU-J-D/ CH-EU-Ch-D/ CH-EU-U25-D Italië - 24 t/m 28 juli 2019 dressuur
Tel: 0039 -57599204
E-mail: info@horsesrivieraresort.net
Website: www.fise.it
CH-EU-U25-D
Carlijn Huberts (Beers Nb) - Watoeshi
Jasmien de Koeyer (Sint Jansteen) - Esperanza
Denise Nekeman (Hasselt) - Boston STH
Jeanine Nieuwenhuis (Serooskerke Walcheren) - TC Athene
CH-EU-Y-D Young Riders
Esmee Donkers (Venhorst) - Chaina
Kimberly Pap (Nunspeet) - Vloet Victory
Daphne van Peperstraten (Oude-Tonge) - Greenpoint's Cupido
Thalia Rockx (Roosendaal) - Verdi de La Fazenda
CH-EU-J-D Junioren
Annemijn Boogaard (Oudelande) - Fullspeed TC
Marten Luiten (Winschoten) - Fynona
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - Excellentie
Pem Verbeek (Waalre) - Fernando Torres
CH-EU-Ch-D Children
Maura Knipscheer (Bergen Nh) - Amaretto
Lara van Nek (Wijdewormer) - Fariska
CDICh-A (E-pony) Children
Anniek van Dulst (Ermelo) - Isala's Arielle
Senna Evers (Grootebroek) - Happy Feet


Cappeln CDI4*/ CDI1*/ CDIYH Duitsland - 25 t/m 28 juli 2019 dressuur
Tel: 0049-4478953905
E-mail: info@gestuet-vorwerk.de
Website: www.gestuet-vorwek.de
CDI4*
Margo Timmermans (Venhorst) - Catch Me, Ghana


Hickstead CDI3*/ CDIO3*-NC/ CDI2*/ CDIY/ CDIJ/ CDIP/ CDIU25 Groot-Brittannië - 25 t/m 28 juli 2019 dressuur
Tel: 0044-1444882150
E-mail: dane@dressagemasters.org
Website: www.dressageathickstead.com
CDIO3*-NC
Stephanie de Frel (Ellemeet) - Calrieta H
Lucie Louws (Oostkapelle) - Evito
Lynne Maas (Schiedam) - Electra
Saskia Maertens (Asten) - Legend Of Loxley
CDI3*
Stephanie de Frel (Ellemeet) - Beach Boy
CDI2*
Stephanie de Frel (Ellemeet) - Gladiator
Lynne Maas (Schiedam) - Fantastique
CDIP pony’s
Isa van der Arend (Harmelen) - Make My Forest
Nina Bakel (Boxtel) - Mastro's Night And Day
Syrah van de Rovaart (Noordwolde Fr) - Donna Daria 8


Berlin CSI5*/ CSI1* Duitsland - 26 t/m 28 juli 2019 springen
Tel: 0049-4296748740
E-mail: info@engarde.de
Website: www.engarde.de
CSI5* Global Champions Tour
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Falco, VDL Groep Miss Untouchable
Bart Bles (Babberich) - Gin D, Israel v/d Dennehoeve
Kim Emmen (Raamsdonk) - Eclips, Teavanta II C Z
Gerco Schröder (Tubbergen) - Davino O, Glock’s Cognac Champblanc
Frank Schuttert (Ommen) - Queensland
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Don VHP Z N.O.P., Une de L'Othain
Maikel van der Vleuten (Someren) - Arera C, Beauville Z
Jur Vrieling (Holwierde) - Davall, KM Chalcedon


Samorin CSI4*/ CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Slovakije - 23 t/m 28 juli 2019 springen
Tel: 00421-313262000
E-mail: jumping@x-bionicsphere.com
Website: www.xbionicsphere.com
CSI4*
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Othello, Quantas 15
CSI2*
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Bellisimo, Vanda Hermes
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Galote, Inus
CSI1*
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Vanda Beluga, Vanda Daytona


Lier CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 25 t/m 28 juli 2019 springen
Tel: 0033-33349802
E-mail: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI3*
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Air Max
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue, Greatlight
CSI1*
Teun de Bodt (Raamsdonksveer) - Figaro
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Hestia
Jens van Grunsven (Erp) - Gladiator HL
CSIYH1*
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Oscar van de Berghoeve


Zuidwolde CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* Nederland - 25 t/m 28 juli 2019 springen
Tel: 0031-621705553
E-mail: michelbroek@kpnmail.nl
Website: www.chdewolden.nl
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Cartoon HL, Homemade Danga SW
Anne Bakker (Wapserveen) - Adinus
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Fitou Eurocool's Apple, VDL Holland Vd Bisschop
Marcel Boer (Nieuwleusen) - VDL Gisupardie
Lennard de Boer (De Wijk) - Chrysler B, Falanita, Feinschnitt
Marianne Boerema (Zuidhorn) - Efrera
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian, Elixer
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Jillz Z
Robin Bril (Westendorp) - Balou Puissant, Dizzy Lizzy
Roelof Bril (Westendorp) - Evarado
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, Frasiér, Ogano Girl Z
Jeroen Broek (Veeningen) - Gringo, Vahinee Semilly
Leontine Bruin (Wilp Gld) - Elegaal
Bas van den Burg (Wilp Gld) - Gate Keeper JB, Hilke
Rana Dalenoord (Nieuwe Pekela) - Waligra H
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Freestyle, Greenday
Jordy Duijndam (Delft) - Gabriel v/d Prinsenstad
Bjorn Egberink (Holten) - Commis Voyageur, Doutzen van Klaverborch
Senna Everse (Waddinxveen) - Kerswin van 't Roosakker
Lisa Everts (Enschede) - Hamdan, Red Bull
Imke Frankena (Utrecht) - G.Balou
Henk Frederiks (Wapserveen) - Harm-B, Wise Stables Giganta
Marielle Friesen (Ommel) - Stakkabisa
Thomas Gangl (Scharmer) - Gigiamo JH, Gyonneke
Daan van Geel (Gees) - Fernando, Girl Scout, Guus
Dominique Greeve (Rucphen) - Whalou KZ
Michael Greeve (Veeningen) - Contara 15, Dacantos, Guan GJB
Patricia Greeve (Rucphen) - Cagena Z
Willem Greve (Markelo) - GoGo, United Touch S
Demi van Grunsven (Handel) - Luxor
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Flambeau, Guilietta, Silverado
Laura Hoefsloot (Nijkerkerveen) - Equity
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Cool Boy, Midney
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Galanthos B, Gomez, Hischmiran
Gert van den Hof (Slagharen) - Eldorado
Marcelle Hokse (Staphorst) - Example, Fair Play
Peter Hokse (Rouveen) - Happy la Vie
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Accent Z, Calyso, Hosanne ES
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Expectation of Romance, Ginette
Gerd-Jan Horsmans (Tull En 't Waal) - Grieg S, Highlander C
Marieke Houtman (Kortenhoef) - Cleveland
Leonie Jonkers (Balkbrug) - Carkoretto
Priscilla Klink (Oudehaske) - Banagro M
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Clint Easter
Hans van der Kolk (Dalfsen) - Good Looking, Grande du Pomme
Michael Korompis (Malle) - Figaro de Kalvarie, Indezz V
Judith Koudijs (IJhorst) - Heemgraaf
Mischa Everse - Van de Kraats (Waddinxveen) - Go-Go
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Calgary, Euro EHS, Fabulous
Megan Laseur (Soest) - Cornelia, Happy Girl
Franka Louw (Tull En 't Waal) - Daladium
Marleen Meijer (Emmen) - Abrinosa
Gerben Morsink (Enschede) - Galina, Navarone Z
Pim Mulder (Dalfsen) - Fabrice, Ferano, Freedom Again
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Diesel, Gallardo CSI
Sander Naber (Holsloot) - Goldina V
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Elvixis, Eton
Lisa Nooren (Maastricht) - Ezra Van W, Jarolus van de Bergdalhoeve
Adriaan Okkema (Vrouwenparochie) - James
Job Oldenziel (Gieten) - Goldfee
Boy Peels (Eindhoven) - Ceazor Z, Ferarie-Zeldenrust
Anoek van der Pluijm (Made) - Guido van de Marijenhoeve, Heldorado
Wim Pomp (Beilen) - Ga la Vie PH
Chantal Regter (Assen) - Conchacco, Enjoy, Quilando
Yorick Reinders (Tiendeveen) - Guido vd Falieberg
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - FireFee, Gucci, Lely vd Bisschop
Maud Roosendaal (Doetinchem) - Chakra 9, Universo
Rob Schipper (Enschede) - Dandy, Famke
Maaike Schoormans (Hapert) - Gavanta
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Flying Echo, Gorbatsjov OMHG, Hurry Up G
Suzan Schurer (Dronten) - Daan
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Hertogin van de Kouberg
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Double Dutch
Jip Spruijt (Epe) - Fyolieta SH
Maurice Stevens (Zeijen) - Gypsy d' Usance
Wendy Timmers (Stegeren) - Gucci
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Gartbreaker, Groenendaal's Figo
Anouk Vos (Dalerveen) - Futura, Zevenster
Anne van Vulpen (Vleuten) - Fajoecha BH, Kizzi van het Molenhof
Maud Wiefferink (Denekamp) - Agono
Bert Wierts (Veendam) - Grand Prix BB
Corne van Zanten (Lelystad) - Extra Vaillant
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Formidable, Freedom
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Fleurabella-V, He's Mylord V
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - E. Guriel
Ben Anholts (Hasselt) - Dervish
Renate Koetsier - Van Asselt (Ruinerwold) - Identity HX
Anne Bakker (Wapserveen) - Habibi de la reine, High five
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Hermelien GJB
Wesley Boer (Nieuwleusen) - Eddy The Eagle
Lennard de Boer (De Wijk) - Hercules
Lisa Bongers (Wijchen) - Fleur
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Halifax
Chiem Bosboom (Schiedam) - Ebell-Avant, Go Nuts
Nicole Botma (Zuidbroek) - Galoma 2, Hesperia
Victoria van Breemen (Beverwijk) - Hermes
Robin Bril (Westendorp) - Hector van het Posthuys
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Heavenly
Jeroen Broek (Veeningen) - Charlie S 15
Faye van Bruggen (Huizen) - Wilson
Jessica Bruin (Middenmeer) - Fynata
Leontine Bruin (Wilp Gld) - Eternity
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Tinkerbell Z
Jessica Dozeman (Staphorst) - Evidence Rosa
Jordy Duijndam (Delft) - Edelachtbare
Mila Everse (Waddinxveen) - Goldine
Senna Everse (Waddinxveen) - Haïro
Lisa Everts (Enschede) - Captain Morgan
Imke Frankena (Utrecht) - Holeva
Henk Frederiks (Wapserveen) - Habab
Marielle Friesen (Ommel) - Douglas Egypte
Christoff Gangl (Scharmer) - Gegannie
Martijn van Geel (Gasselte) - It'S A Star VG
Ruben Gerritsen (Dalen) - Harmony For Ever, Idorette For Ever
Michael Greeve (Veeningen) - Hennessy
Demi van Grunsven (Handel) - Spiros Z
Minka Haverkamp (Kropswolde) - Imagine-Rosa
Arjan van den Heijkant (Biddinghuizen) - Heidelberg, Isla la Palma
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Daro H
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Hannahlette TH
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Gelzarina, Gracia
Gert van den Hof (Slagharen) - Dalco van het Bevrijdthof Z, Guus B
Kim Hoogenraat (Lijnden) - G-Star ES
Elmar van Hoorn (Sappemeer) - Berlin Z
Gerd-Jan Horsmans (Tull En 't Waal) - Isolde ES
Marieke Houtman (Kortenhoef) - Cabauw Du Vlist
Martine Huismans (Gasselte) - Ipsilon
Doutzen Idsardi (Suwald) - A7 Makelaars Gatidin
Monique Jespers - Willems (Oosteind) - Tip Top's Celinde
Leonie Jonkers (Balkbrug) - Zucces
Mel van der Kamp (Dalfsen) - Chaperon RW, Evabellie RW
Folkert Kelderman (Rinsumageast) - Havana, Hype-Tarisme
Michael Korompis (Malle) - Horsemolen Equipo
Judith Koudijs (Ijhorst) - Hippograaf
Megan Laseur (Soest) - I'M Special Z BH
Welmoed Lyklema (Harich) - Idilia de La Nancy
Melony van Manen (Ede Gld) - Hurbie
Shannon van Manen (Ede Gld) - Elle du Toulon
Emmelie Melssen (Blokker) - Formel Eins, Gambo HR
Pim Mulder (Dalfsen) - De Lichtmis Dywis HH
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - First Lady, Icarus
Naomi Muller (Barendrecht) - Desiree, Gunther
Sander Naber (Holsloot) - Giozetto S
Rianne Nalis (Wijhe) - Miss Etoloma, Staron
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Levisto van de Noordheuvel
Lisa Nooren (Maastricht) - VDL Groep Gravin
Job Oldenziel (Gieten) - Good luck
Anoek van der Pluijm (Made) - Hero
Wim Pomp (Beilen) - Ice
Geke Prins (Holsloot) - Dakar Junior Z
Chantal Regter (Assen) - Can Fly Z
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Hero
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Stakkaire Gold
Laura Slager (Staphorst) - Hudson Bay, La Serena
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Monarch van 't Roosakker
Maurice Stevens (Zeijen) - Grey Breitling
Wendy Timmers (Stegeren) - Quanta Costa
Anouk Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Everton
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - Beverly, Bikker K
Anouk Vos (Dalerveen) - Del La Viega
Joanne Vos (Staphorst) - Irango
Roy Weel (Rouveen) - Hamilton
Maud van Weeren (Heemstede) - Dulona
Danny Willems (Oosteind) - Glavia
Albert Zoer (Echten Dr) - High-Top
CSIYH1*
Bas van der Aa (Albergen) - Isla ibiza
Ben Anholts (Hasselt) - Ico, Impala
Renate Koetsier - Van Asselt (Ruinerwold) - Irma-E
Remco Been (Winterswijk Miste) - I am London Apple
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Indigo-Light
Marcel Boer (Nieuwleusen) - Comthago VDL
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Jarino
Nicole Botma (Zuidbroek) - Cassano, Jdazanula-N
Victoria van Breemen (Beverwijk) - Jumping Star
Roelof Bril (Westendorp) - Invictus
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Ileanne SFN
Jeroen Broek (Veeningen) - Iachimo
Jessica Bruin (Middenmeer) - Jiara
Jessica Dozeman (Staphorst) - Just Blue
Bjorn Egberink (Holten) - Socke 71
Henk Frederiks (Wapserveen) - Inus B
Christoff Gangl (Scharmer) - Isabel Lady M
Daan van Geel (Gees) - Idem Dito TS
Dominique Greeve (Rucphen) - It Star De Revel K
Willem Greve (Markelo) - Isabelle II-S, Opium JW van de Moerhoeve
Demi van Grunsven (Handel) - Cascos, Jillz
Roos Hansman (Darp) - Jeolita . S, Just Inov
Peter Hokse (Rouveen) - Istri P HBC, Jestli HBC
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Inea
Elmar Van Hoorn (Sappemeer) - It's Highlander van de Kalevallei
Gerd-Jan Horsmans (Tull En 't Waal) - Innocent, Joviaal Es
Folkert Kelderman (Rinsumageast) - Jalverna
Glenn Knoester (Assendelft) - Jillz E.B.
Hans van der Kolk (Dalfsen) - Icaria
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Ingar Endy VDE
Megan Laseur (Soest) - Ivysinaa, Jannus (E.T)
Regina Leeuwen (Arum) - Iroyca D, James Brown
Franka Louw (Tull En 't Waal) - Appie
Emmelie Melssen (Blokker) - Jadebridge, Jolita
Gerben Morsink (Enschede) - Carsey Z
Pim Mulder (Dalfsen) - BCO Corlino, BCO Viktor Z
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Ice
Rianne Nalis (Wijhe) - Jazzlyn WP, Jimmy
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Ikigai
Adriaan Okkema (Vrouwenparochie) - Novak
Boy Peels (Eindhoven) - Zao D'Hyrencourt Z
Anoek van der Pluijm (Made) - Iriz
Nick Posthumus (Appelscha) - Illusion
Geke Prins (Holsloot) - Jord
Chantal Regter (Assen) - Ifrieda W
Maud Roosendaal (Doetinchem) - Jim- Bob H
Jeanine Schep (Tull En 't Waal) - Izaac ES, Jabadabadoo
Rob Schipper (Enschede) - Jerommeke SB
Maaike Schoormans (Hapert) - Iron Man J.P., Jack Sparrow Z
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Jiwyrusa H
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - I'm Happylina
Xanne Sluyter (Groningen) - Iceman
Joanne Vos (Staphorst) - Ibea
Danny Willems (Oosteind) - Indy, Jagger


Fontainebleau CSI2*/ CSI1*/ CSIAm-A/ CSIYH1* Frankrijk - 25 t/m 28 juli 2019 springen
Tel: 0033-613917867
E-mail: showoffice@grandprixgroup.com
Website: www.grandprix-classic.com
CSI2*
Anouk Kort (Lewedorp) - Verena DH Z
CSI1*
Anouk Kort (Lewedorp) - Chivas AP Z, Ichikawa
CSIYH1*
Anouk Kort (Lewedorp) - Caviana de Kreisker


Athens, Markopoulo Olympic Equestrian Center CSIO5*-W-NC EUD2/ CSI2*/ CSIYH1* Griekenland - 25 t/m 28 juli 2019 springen
Tel: 0030-2299049350
E-mail: hef@hef.gr
Website: www.hef.gr
CSIYH1*
Lauren van Berkel (Waalre) - Chance de la Loge


Herford CSICh-B/ CSIJ-B Duitsland - 23 t/m 28 juli 2019 springen
Tel: 0049-5221/2761500
E-mail: info@german-friendships.com
Website: www.german-friendships.com
CSIJ-B junioren
Amy Michau (Summerveld) - Leenpaard


Cappoquin CCI4*-L/ CCI3*-L/ CCI2*-L/ CCI3*-S/ CCI2*-S/ CCIYH Ierland - 24 t/m 28 juli 2019 eventing
Tel: 0035-3862528694
E-mail: paulbrady2000@yahoo.com
Website: www.camphirehorsetrials.com
CCIO4*-NC-S Nations Cup
Althea Bleekman (Devon) - Dasj
Andrew Heffernan (Cheshire) - Gideon
Tim Lips (Made) - Lacoste Z
Elaine Pen (Voorschoten) - Blue Nile
CCI3*-L
Andrew Heffernan (Cheshire) - Harthill Phantom


Emmeloord CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI2*-L/ CCI3*-L Nederland - 25 t/m 28 juli 2019 eventing
Tel: 0031-53231248
E-mail: info@eventingemmeloord.nl
Website: www.eventingemmeloord.nl
CCI3*-L
Dexter Biersteker (Wassenaar) - Chase
Florinoor Hoogland (Ederveen) - Zindane
Jordy Wilken (Olst) - Burry Spirit
CCI3*-S
Jonna Balk (Haarlem) - Swarovski
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Hatary MBF
Jordy Wilken (Olst) - Amarrillo
CCI2*-L
Dexter Biersteker (Wassenaar) - Chai-Valley's Faraooq
Frederique Brouwers (Oisterwijk) - Mullentine High Society
Amber van Lavieren (Ochten) - Ganzepol's Candy Boy
Joanne Spliethof (Borculo) - Dansa
CCI2*-S
Djolinda Aarsen (Terborg) - Murcia de Ninive
Licha Bax (Haarlem) - Bonbiny
Splinter Bergsma (Hilversum) - Mondial Quantum Warrior
Merel Blom (Aalten) - Crossborder Radar Love, Vesuve d'Aveyron
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Aligarkh, James Bond
Marjon van den Heijkant (Biddinghuizen) - Guidetti
Suzanne de Heus - van Thuyl (Nieuwegein) - Invincible HDH
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Flash
Famke Kooij (Ede Gld) - Walivia
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Keano Van De Vinkenhof, Nearly Perfect de la Brasserie
Noor Kuilboer (Heerhugowaard) - Flo-Jo
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - ACSI Curacao
Jan Mathijssen (Biezenmortel) - Geronimo
Marc Mattijssen (Ede Gld) - Wotans Birke W
Chantal Megchelenbrink (Ursem) - No Matter What
Joris Mensink (Zeewolde) - Zhin Zhin Again
Lisanne Moesbergen (Renswoude) - Falco
Leida Naber (Biddinghuizen) - ACSI Zamzam
Elise Otto (Schoonhoven) - Coffee IJs
Olivia Pleysier (Bilthoven) - Timeless 17
Sophie Postma (Bolsward) - Bløf
Erik Roor (Rhenen) - Kapirossi E.B.R.
Nick Ros (Ouderkerk aan De Amstel) - Ottello Z
Leonie van Schaik (Den Burg) - Elviro La Grande
Adriaan Smeulders (Someren) - Ekow
Patrick Verbakel (Aarle-rixtel) - Coconut Girl, Happiness
Mariska Witte (Oudeschild) - Cadanza
Roel Zonneveld (Voorschoten) - Vinkekamps Easy Boy


Samorin CAI2*-H4 Slovakije - 26 t/m 28 juli 2019 mennen
Tel: 00421-313262 000
E-mail: daniela.dovalova@napoli.sk
Website: www.x-bionicsphere.com/en
CAI2*-H4 vierspannen
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Conversano XXIV 3 2L, Dreef Inca, Dreef Kapitany, Favory Farao, Favory XXXI-45-2-6 (Hector
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Baturra, Casper, Feles, Kendi, Maestoso XLV-7


Le Pin au Haras CAI2*-H2/ CAI2*-H1/ CAI2*-P2/ CAI2*-P1/ CAI3*-H2/ Frankrijk - 24 t/m 28 juli 2019 mennen
Tel: 0033-233366868
E-mail: info@harasnationaldupin.fr
Website: haras-national-du-pin.fr
CAI3*-H2 tweespan
Leo van der Burgt (Meijel) - BurgtBeheer Cosmo, BurgtBeheer Gabor
CAI3*-H1 enkelspan
Rudolf Pestman (Eext) - Fair Play D
CAI3*-P1 enkelspan pony’s
Chantalle Boogaarts (Dordrecht) - Melle Wiebert
CAI3*-P4 vierspan pony’s
Aart van de Kamp (Ermelo) - Diamond, Salto, Toby, Vechtzicht's Courtier, Vechtzicht's El Torro


Ermelo CH-EU-V Nederland - 24 t/m 28 juli 2019 voltige
Tel: 0031-646581254
E-mail: info@vaulting2019.com
Website: www.vaulting2019.com
CH-EU-V Europesekampioenschappen senioren
Individueel
Voltigeur Claire de Ridder (Leidschendam) – Longeur Christina Tetteroo (Aerdenhout) – Pasa
Voltigeur Annebeth Kubbe (Jelling) – Longeur Lasse Kristensen (Jelling) – French Kiss
Voltigeur Carola Sneekes (Callantsoog) – Longeur Marjo Sneekes (Callantsoog) – Safari H
Team
Roy Rogers
Voltigeur Carola Sneekes (Callantsoog)
Voltigeur Sofie Van der Laan (Den Dolder)
Voltigeur Esther Sneekes (Groningen)
Voltigeur Roxanne Zuiderduin - Ruigrok (Hillegom)
Voltigeur Dianne van der Lee - Meulen (Bilthoven)
Voltigeur Renske Schaik (Schalkwijk)
Voltigeur Charlotte Seidel (Nieuweroord)
Longeur Cynthia Danvers (Bilthoven) – Rubin Royal 20
CH-M-J-V wereldkampioenschap junioren
Individueel
Voltigeur Lotte Geelhoed (Amersfoort) – Longeur Manon Swanenburg (Hoogland) – Kjeld
Voltigeur Renske Schaik (Schalkwijk) – Longeur Cynthia Danvers (Bilthoven) - C.s.i.
Voltigeur Charlotte Seidel (Nieuweroord) – Longeur Lasse Kristensen (Jelling) – Smaragd
Team
Nationaal Junioren team
Voltigeur Geertje van der Meer (Roelofarendsveen)
Voltigeur Dorien Luteijn (Swifterbant)
Voltigeur Naomi Ruitenbeek (Zeewolde)
Voltigeur Quinn Wonneberg (Zevenaar)
Voltigeur Lut Oltmans (Heesch)
Voltigeur Anouk Bangamu Arachchige (Bunschoten-Spakenburg)
Longeur Nicky Heijboer (Dronten) – Buick Hill, reserve Black Jack


Lanaken CEI1* 100/ CEI2* 120 België - 27 t/m 27 juli 2019 endurance
Tel: 0032-475386940
E-mail: jan.deprez@sgpriv.be
Website: www.vlarsport.weebly.com
CEI2* 120
Melisa Huijsman (Voorschoten) - Nib Iksha Star
Nanke Kramer (De Veenhoop) - Cymrus
Nanette Ter Steege (Elspeet) - A.F. Aljuscha
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - MK DARIUSZ
CEI1* 100
Sammy Hatzmann (Hoogersmilde) - Grafit J
Simone Michels (Dilsen-Stokkem) - Starlette

Ander Nieuws

  • 29 oktober: KNHS College Tour Mennen met Ad Aarts
    29 oktober: KNHS College Tour Mennen met Ad Aarts
  • Kort verslag dressuurforum 7 oktober 2019
    Kort verslag dressuurforum 7 oktober 2019
  • Ontmoet de springruiters uit KNHS Talententeam 2019
    Ontmoet de springruiters uit KNHS Talententeam 2019