Deelnemers internationale wedstrijden 23 t/m 28 september 2019

Geplaatst op 24 september 2019 in Dressuur , Springen , Eventing , Mennen & para , Endurance

Bondscoach Ad Aarts is met twaalf pony-menners afgereisd naar het Hongaarse Kisbér-Ászár voor het wereldkampioenschap voor enkel-, twee-en vierspan pony’s. De Nederlandse kampioenen van 2019 Tamara Pijl, Melanie van de Bunt en Marijke Hammink maken in principe deel van het Nederlandse team, Ad Aarts maakt het team definitief bekend na de veterinaire keuring op dinsdag 24 september. TeamNL dressuuramazone Thamar Zweistra reist ook naar Hongarije voor de wereldbekerwedstrijd in Budapest. Daarnaast gaan TeanNL dressuurruiters naar het CDI in Flyinge. Voor de springruiters is dit weekend de Global Champions Tour in New York. Voor TeamNL komen daar Leopold van Asten, Marc Houtzager, Harrie Smolders, Maikel van der Vleuten en Jur Vrieling in actie. Verder zijn TeamNL springruiters in België, Frankrijk, Noorwegen, Italië en Tunesië. In Nederland zijn twee mooie grote internationale evenementen. In Varsseveld is het Hippisch Festijn waar de eventingruiters op 2- en 3-sterren niveau strijden. Ook de ponyruiters komen hier aan bod. In Ede is de internationale endurance wedstrijd over 120 km en 90 km.

Budapest-Fót CDI-W/ CDI3*/ CDIJ/ CDIY/ CDIP Hongarije - 27 t/m 29 september 2019 dressuur
Tel: 0036-27539375
E-mail: gbozori@lovasterapia.hu
Website: www.lovasterapia.hu
CDI-W
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Double Dutch
CDI3*
Thamar Zweistra (Schore) - Erina
CDIY
Margot Arkema (Marum) - Gavaristo


Flyinge CDI3*/ CDIU25/ CDIJ/ CDIY Zweden - 25 t/m 29 september 2019 dressuur
Tel: 0046-4664650
E-mail: mats.eriksson@ridsport.se
Website: online.equipe.com
CDI3*
Nars Gottmer (De Wijk) - Dicaprio Swing
Agaath van der Lei (Uden) - VRBgroup's Caron
CDIJ
Rianne Ashley Ubels (Barsingerhorn) - Happy Feet BP


New York NY CSI5*/ CSI2* USA - 25 t/m 29 september 2019 springen
Tel: 0031-402069111
E-mail: barbara@globalchampionstour.com
Website: www.globalchampionstour.com
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elexia, VDL Groep Miss Untouchable
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof's Dante, Sterrehof's Edinus
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Cas 2, Monaco
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, IDI Utopia
Jur Vrieling (Holwierde) - Comino, KM Chalcedon


Waregem CSI5*/ CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 26 t/m 30 september 2019 springen
Tel: 0032-499355426
E-mail: pieter@wargemhorseweek.be
Website: online.equipe.com
CSI5*
Kevin Jochems (Sevenum) - Cristello H, Faithless MVDL, Kyamant van 't Spieveld
CSI2*
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Cendrillon Du Ruisseau Z, Kentucky van't Ruytershof, Lorenta
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Holy Moley
Ruben Romp (Goirle) - Elise, Pirate Andalou, Teqilla Top
CSI1*
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Haya
CSIYH1*
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Indy
Kevin Jochems (Sevenum) - HIGH HOPES SFN
Nathalie van der Mei (Makkinga) - H-Lucky Retto, Irsina Blue
Ruben Romp (Goirle) - Hiek`n, Vivant
Annette Wolf (Polsbroek) - Hatzidee PR, Irish Coffee PR


St Tropez CSI4*/ CSI2*/ CSI1* Frankrijk - 26 t/m 29 september 2019 springen
Tel: 0033-648140655
E-mail: contact@jumping-grimaud.com
Website: www.hubside-jumping-en.hubside.fr
CSI4*
Gerco Schröder (Tubbergen) - Davino O, Glock`s Zaranza, Glock’s Dobelensky
CSI2*
Gerco Schröder (Tubbergen) - Kirby de Muze


Canteleu CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Frankrijk - 26 t/m 29 september 2019 springen
Tel: 0033-659385840
E-mail: elisegsa@yahoo.fr
Website: www.harasduloup.fr
CSI3*
Vincent Voorn (Weert) - De Vleut, Je suis van de bien


Bonheiden CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 26 t/m 29 september 2019 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: sport@jumping-bonheiden.be
Website: www.jumping-bonheiden.be
CSI2*
Bobbie Bary (Loenen Aan De Vecht) - Van Der Wiel's Vulcan
Kevin Beerse (Wergea) - Fenia, Floris, Gilona AO
Bart Bles (Babberich) - Expert, Gin D, Gran Canyon van HD
Lennard de Boer (De Wijk) - Chrysler B, Florencio, Hercules
Bart de Bruijn (Loenen Aan De Vecht) - Air Max
Jil Buijze (Oudelande) - Venus
Vincent Dings (Heeze) - Cream Couleur Z, Daylight
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, Dora de Ness, Silvana de la Vie
Michael Korompis (Malle) - Horsemolen Equipo, Indezz V
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Erunella D, Flips21
Franka Louw (Tull en 't Waal) - Daladium
Patrick Van der Schans (Nijkerk Gld) - For the Moment, Gigant
Barbara Schreuder (Baexem) - Eye of the Tiger
William Schreuder (Baexem) - Quint
Jip Spruijt (Epe) - Fyolieta SH
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carado 3, Con Quidam RB, Stippel
Noëlle van der Velde (Hoogstraten) - Zamora
Anne van Vulpen (Vleuten) - Fajoecha BH, Kizzi van het Molenhof
Marcel Willems (Koningsbosch) - F. Armani Z
CSI1*
Bart de Bruijn (Loenen Aan De Vecht) - Hestia
Mandy Deurloo (Poortvliet) - Heureuse
Vincent Dings (Heeze) - Gibeon SR
Lars Kersten (Egchel) - Giwana
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Heavy Plot
Nadine Timmerman (Vrouwenpolder) - Excavator
CSIYH1*
Bart Bles (Babberich) - Jumper Verdi
Edwin Breukink (Hall) - Joyful JB
Bart de Bruijn (Loenen Aan De Vecht) - Oscar van de Berghoeve
Vincent Dings (Heeze) - Ivory HDH
Lars Kersten (Egchel) - Irocca Van De Postbaan
Michael Korompis (Malle) - Vasilios
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Zenyatta
Franka Louw (Tull en 't Waal) - Appie
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Isabella
Sanne Thijssen (Sevenum) - Inventa D'Or
Noëlle van der Velde (Hoogstraten) - Companion, Newport Grandia Z
Marcel Willems (Koningsbosch) - Chapeau M
Julia Woerd (Rekken) - Chauvin des Fontaines


Kristiansand CSI2* Noorwegen - 26 t/m 29 september 2019 springen
Tel: 0047-41686543
E-mail: linne@epona.no
Website: www.indoorepona.no
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Bella Olympic, Flierefluiter
Bert-Jan van de Pol (Neerpelt) - Calgary, Flinstoon van de Wolfsakker
Henk van de Pol (Eindhoven) - Looyman Z
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Cash Casper, Gomez Imprezz, Van Schijndel's Gladstone


Gorla Minore CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIU25-A Italië - 25 t/m 29 september 2019 springen
Tel: 0039-03311687975
E-mail: dueleoniasd@equieffe.it
Website: www.equieffe.it
CSI2*
Lisa Everts (Enschede) - Hamdan, Lincon Park
CSI1*
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M, Hailey Fairy
CSIYH1*
Lisa Everts (Enschede) - Oakingham Riyal


Tunis CSI2* Tunesië - 25 t/m 29 september 2019 springen
Tel: 002-1671806800
E-mail: contact@utap.org.tn
CSI2*
Mandy Vercoulen (Venlo) - Nashville EHT


Opglabbeek CSIOCh/ CSIOP/ CSIOJ/ CSIOY België - 26 t/m 29 september 2019 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: info@sentowerpark.com
Website: online.equipe
CSIOCh Children
Emma Bocken (Weert) - Dagma
Wesley Boer (Nieuwleusen) - Eddy The Eagle
Finn Boerekamp (Someren) - Gradini
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Providence
Thijmen Vos (Wierden) - Hitch, Theo 149
CSIOP Pony’s
Lilly Engelsman (Berkhout) - Blackwoodland Rock, Jimtown
Fleur Holleman (Huissen) - Bora-bora
Mart IJland (Hengelo Ov) - Invisible "E" van het Juxschot, Ratina
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Zeppe Van De Ijsseldijk
Joyce Wolters (Montfort) - Karl van Orchid's
CSIOJ Junioren
Babs Kerkhoffs (Kelpen-oler) - Evita van Spieringen
Skye Morssinkhof (Hierden) - Golisa, G-Vingino-Blue
Ilse Tolboom (Bunschoten-spakenburg) - Gartbreaker, Groenendaal's Figo
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - Homer van T&L Z, Loridon van T&L
Meike Zwartjens (Raalte) - Twister De La Pomme


Aszár Kisber CH-M-P-A 4/ CH-M-P-A 2/ CH-M-P-A 1/ CH-M-P-A Team Hongarije - 25 t/m 29 september 2019 mennen
Tel: 0036-706358958
E-mail: lehel3@hotmail.com
Website: www.facebook.com/Kisber1819/
CH-M-P-A 4 WK mennen pony’s
Edith Chardon (Den Hoorn Zh) - Bas, Charlie, Crimond Elgan, Penolwyn Silver Rosa, Zuidhoeve's Henzel
Marijke Hammink (Bornerbroek) - Beukenhof's Wesley, Breukers Bobby Brown, Pietje V.d. Knollentuin, Wohld Neal, Ysselvliedt
Aart van de Kamp (Ermelo) - Diamond, Salto, Toby, Vechtzicht's Courtier, Vechtzicht's El Torro
Jannes Kinds (Balloo) - Boy, Gameboy BPL, Huub, Jacko, Jody
CH-M-P-A 2
Melanie van de Bunt (Lunteren) - Rotgers Xander, Sunstar's Calvados, Tumtum
Nathalie v.d Ende (Poeldijk) - Mischa, Mozart, Sterrenhof's Roxy
Cas Hendriks (Zeeland) - Jip, Mister Jim, Sunstar's Cloud
Rodinde Rutjens (Weert) - Kuikhornster Milano, Majan S Swen, Vasco
CH-M-P-A 1
Brent Janssen (Swolgen) - Regina’s Hielke
Tamara Pijl (Loosdrecht) - Dex
Marissa Schuiling (Den Burg) - Kyra
Annegreet Zaayer (Wadenoijen) - Ravel


Varsseveld CCI2*-S/ CCI2*-L/ CCI3*-S/ CCI3*-L/ CCIP1-L Nederland - 26 t/m 29 september 2019 eventing
Tel: 0031-630693796
E-mail: achterhoekshippischfestijn@hotmail.com
Website: www.hippischfestijn.nl
CCI3*-L
Merel Blom (Aalten) - Lykkegaard's La'Maria
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Flash
Nina Kok (Hoevelaken) - Mr Jeremy
Elaine Pen (Voorschoten) - Divali
Beau Posthumus (Terschuur) - Smokie
Thierry van Reine (Herveld) - ACSI Harry Belafonte
Maartje Riel (Loon Op Zand) - Eppo
CCI3*-S
Jonna Balk (Haarlem) - Swarovski
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - For Joy V/h Akenhof, Kassiopeia
Els Driehuyzen (Oosterwolde Fr) - Goldhaers Bolanitas
Levi Driessen (Esch) - Lancero Dancer
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Dupon
Okke Peemen (Meerle) - Happy Lady
Justus Valk (Amsterdam) - Fitzgerald
Patrick Verbakel (Aarle-Rixtel) - Coconut Girl
CCI2*-L
Djolinda Aarsen (Terborg) - Murcia de Ninive
Sterre van Houte (Pannerden) - Chiccolino
Nina Hut (Bruchterveld) - Carthageno
Lotte Monhemius (Halfweg) - Gogo Jumbo HVR
Okke Peemen (Meerle) - Grandezza Pigoletta
Sophie Postma (Bolsward) - Bløf
Floor van Roon (Putten) - Flash
Nick Ros (Ouderkerk Aan De Amstel) - Ottello Z
Bjinse Venderbosch (Harreveld) - Bonmahon Silver Vixen, Vesuve d'Aveyron
Anouck Wielhouwer (Klarenbeek) - Capella-Real
CCI2*-S
Djolinda Aarsen (Terborg) - Dionysus De W.
Merel Blom (Aalten) - Giant Prospect BB
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Conquest
Levi Driessen (Esch) - Giraldi
Yorick Faasse (Westkapelle) - Heilige Geest van de Lentamel
Harte Hasselbach (Gendt) - Eternity Diamond
Stephan Hazeleger (Harskamp) - James Bond, Wilson
Gert Jan Heinen (Varsseveld) - Goliath
Loïs Joosse (Balkbrug) - Fighting Giralda
Indira Jussen (Veghel) - Quaresta Z
Marissa Kamphuis (Dedemsvaart) - Caldwell
Amber van Lavieren (Ochten) - Ganzepol's Candy Boy
Marit Louwerse (Lewedorp) - Zelma
Henk Jan Lozeman (Putten) - Malori van 'T Verahof
Marc Mattijssen (Ede Gld) - Wotans Birke W
Chantal Megchelenbrink (Ursem) - No Matter What
Lisanne Moesbergen (Renswoude) - Falco
Lotte Monhemius (Halfweg) - Emmy Good Retto
Valerie van den Oord (Sprang-Capelle) - Ruby Cash Z
Elaine Pen (Voorschoten) - Falling in love
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Fulco
Claire Riel (Loon Op Zand) - M.J. Van Riel's Condex
Erik Roor (Rhenen) - Kapirossi E.B.R.
Eva van der Sanden (Oosterhout Nb) - Vangelis Ors
Leonie van Schaik (Den Burg) - Elviro La Grande
Adriaan Smeulders (Someren) - Ekow
Silke Smits (Heelweg) - Zjiem
Janine Sommeren (Hernen) - Evrey v/d Heumstede
Lammert van der Veen (Harkema) - Caballero
Lot van der Veen (Enschede) - Gunschot van de Withoeve
Ylse van der Veen (Harkema) - Felice van Paemel
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino
Mariska Witte (Oudeschild) - Cadanza
Roel Zonneveld (Voorschoten) - Vinkekamps Easy Boy
CCIP1-L pony’s
Tijn de Blaauw (Bodegraven) - Orchid's Megan
Senna Van Houte (Pannerden) - Fernhill First Lady
Sterre van Houte (Pannerden) - Secret Benny
Emma Huizer (Schijndel) - Xam
Maybritt Rudolphy (Meppel) - Urban
Kato de Smidt (Eede Zld) - Orchid's Tigersun
Lobke Smit (Dedemsvaart) - Desperado
Claire van Someren (Almere) - Brummerhoeve's Levi H
Michelle Swinkels (Moergestel) - Snow
Frederike Tuin (Broek In Waterland) - Let's Dance


Ardingly CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCIP2-S/ CCI2* for Ponies-S Groot-Brittannië - 28 t/m 29 september 2019 eventing
Tel: 0044-189278322
E-mail: seesltd@aol.com
Website: www.southofenglandhorsetrials.co.uk
CCI3*-S
Alexandra van Randwyck (Hampshire) - What A Primadonna


Epe CEI1* 90/ CEI2* 120 Nederland - 28 t/m 28 september 2019 endurance
Tel: 0031-651267582
E-mail: info@endurancesport.nl
CEI2* 120
Bo van Aart (Bavel) - Tassili du Florival
Ruthi Damman (Doorn) - Siurana
Melisa Huijsman (Voorschoten) - Ynayha
Nanke Kramer (De Veenhoop) - Cymrus
Imke Lamsma (Vriezenveen) - Labwa
Yanaika Quist (Vroomshoop) - Imola d'Elssanne
Janneke Schreuder (Zeist) - Regies Rebel
Nanette ter Steege (Elspeet) - A.F. Aljuscha
CEI1* 90
Yvonne Overes (Epe) - Eenhoorn's Yair
Eva van Arem (Hulshorst) - Al Ashab
Frans Baten (Teteringen) - Naxice
Margo van Bommel - Donker (Eerbeek) - Badia
Iris van der Horst (Smilde) - Kazan d’ Havenne
Willem Koet (Stompetoren) - Veliki Khan
Anthonie Koolen (Heumen) - Nib Aika Star
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - Salman al Khalediah
Kimara van Ulden (Leiden) - Ghadir V

Ander Nieuws

  • Ontmoet de springruiters uit KNHS Talententeam 2019
    Ontmoet de springruiters uit KNHS Talententeam 2019
  • Deelnemers internationale wedstrijden 14 t/m 20 oktober 2019
    Deelnemers internationale wedstrijden 14 t/m 20 oktober 2019
  • Vergadering Endurance Forum 16 september 2019
    Vergadering Endurance Forum 16 september 2019