Deelnemers internationale wedstrijden 24 t/m 30 juni 2019

Geplaatst op 26 juni 2019 in Dressuur , Springen , Eventing , Mennen & para , Endurance , Voltige

In Exloo begin 27 juni het internationale dressuurconcours op 3*-niveau. Nederland is goed vertegenwoordigd, ook bij de jeugdrubrieken. Het andere internationale concours in Nederland is het Paardenspektakel bij Riant Equestrian Centre in Beekbergen. Voor de veirspanmenners zijn er World Cup punten te verdienen. De springruiters van TeamNL zijn te vinden op de Global Champions Tour in Monte Carlo en de 5*-wedstrijden in Knokke en Calgary. Verder zijn de Nederlandse springruiters actief in St. Tropez, Wiener Neustadt en Mons Ghlin. De eventingruiters reizen naar Strzegom waar onder meer de 4* Nations Cup wordt gehouden met voor TeamNL Merel Blom, Laura Hoogeveen, Tim Lips en Alice Naber-Lozeman. Daarnaast zijn in Polen een lange 4*, een korte 3*, een lange en korte 2*, een 1*-intro en een lange 2* voor pony's waarin de Nederlanders zijn vertegenwoordigd. Ook is er een eventingwedstrijd in Bonn met Oranjeruiters in de korte 3* en de wedstrijd voor pony's. De Nederlandse voltigeurs zijn dit weekend actief in het Zweedse Flyinge en endurance amazone Marijke Visser vertegenwoordigd ons land in Bullange, België.

Exloo CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIP/ CDIU25/ CDICh-A Nederland - 27 t/m 30 juni 2019 dressuur
Tel: 0031-653653476
E-mail: hippischcentrumexloo@gmail.com
Website: www.hippischcentrumexloo.nl
CDI3*
Vai Bruntink (Vledderveen Dr) - Cum Laude, Ebony
Rachelle Buining (Ter Apelkanaal) - Rhythm And Blues
Christianne Goes (Vleuten) - Accountancy Bellissimo, Accountancy Farsto
Astrid Langeberg (Noordbeemster) - Downtown
Lucie Louws (Oostkapelle) - Evito
Jeanine Nekeman (Hasselt) - Ferrari
Lisanne Veenje (Garyp) - Wirdmer Fan'e Boppelannen
CDIU25
Marjan Hooge (Ees) - Eskara de Jeu
Carlijn Huberts (Beers Nb) - Watoeshi
Jasmien de Koeyer (Sint Jansteen) - Esperanza
Jeanine Nekeman (Hasselt) - Vlingh
Suzanne van de Ven (Geldrop) - d'Avicci
Mercedes Verweij (Hem) - Four Seasons
Lisanne Zoutendijk (Nispen) - Kostendrukkers Watteau
CDIY Young Riders
Elles van Asseldonk (Veghel) - Earth Wind and Fire
Diana van de Bovenkamp (Voorthuizen) - Evita Ronia
Esmee Donkers (Venhorst) - Chaina
Fabienne Jongen (Bakel) - Botticelli
Zoe Kuintjes (Aalsmeer) - Primeval Brittsion, Primeval Dr. Dirk
Kimberly Pap (Nunspeet) - Vloet Victory
Daphne van Peperstraten (Oude-tonge) - Greenpoint's Cupido
Thalia Rockx (Roosendaal) - Gerda Nova de La Fazenda, Golden Dancer de La Fazenda, Verdi de La Fazenda
Carlijn Vaessen (Wezep) - Eva Lynn
Myrthe Wedda (IJsselstein Ut) - Diamond Geezer
Lisanne Zoutendijk (Nispen) - Kostendrukkers Ringo Star
Febe van Zwambagt (Bergharen) - Fyeo
CDIJ Junioren
Shanna Baars (Nieuw-Vennep) - Farzana G
Chiel van Bedaf (Etten-leur) - Floris
Annemijn Boogaard (Oudelande) - Fullspeed TC
Brandy Bos (Naarden) - Cadassa Finch
Maud de Bruijn (Linde Dr) - Don-Tango B
Thessa Gilbers (Varsseveld) - Gominka EST
Bente Hedeman Joosten (Voorschoten) - Hippy Evitia
Sascha Heijmans (Vierpolders) - Flying Dutchman ACB
Mindy Hoekstra (Klarenbeek) - Heavens voice
Marten Luiten (Winschoten) - Fynona
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - Excellentie
Micky Schelstraete (Gemonde) - Grand-Charmeur
Pem Verbeek (Waalre) - Fernando Torres
Romy Verweij (Wijdenes) - Alibi
CDICh-A Children
Maura Knipscheer (Bergen Nh) - Amaretto
Lara van Nek (Wijdewormer) - Amazing Comeback, Fariska
CDICh-A (E-pony)
Anniek van Dulst (Ermelo) - Isala's Arielle
Senna Evers (Grootebroek) - Happy Feet
Fleur Kempenaars (Oud Gastel) - Armano
Amber Schelstraete (Gemonde) - Burberry
CDIP Pony’s
Esmee Boers (Nieuw-Vennep) - Domino
Jill Bogers (Alem) - First Hummer
Arwen Bosman (Enkhuizen) - Koningshoek Spencer
Senna van de Gevel (Tilburg) - Irakion
Liv van der Haring (Leeuwarden) - Jack
Robin Heiden (Alphen Gld) - Colourfull Cannonball
Tessa van Hemert (Ammerzoden) - Miss Alisia, Noordhof's Surprise
Lilli van den Hoogen (De Meern) - Martinez Candyman
Isabelle Jochems (Goor) - Waddenhoek's Merlin
Jill Kempes (Erichem) - Next Black Magic
Floor van der Kuijl (Hummelo) - Castenrayseweg's Dreamboy, Champ of Daily
Rowi Pille (Julianadorp) - Don Juan
Evi van Rooij (Sint-Michielsgestel) - King Stayerhof's Jango
Micky Schelstraete (Gemonde) - Elin's Noncisdador
Laura Telleman (Amersfoort) - Lex
Morgan Walraven ('s-Gravendeel) - Devill's Kiss Naoni
Maud van Walstijn (Hengelo Gld) - Don Diego
Julia Willemsen (Bergharen) - Movie Star
Nina Woerts (Franeker) - Madam's Menno


Monte Carlo, Port Hercule CSI5*/ CSI2* Monaco - 27 t/m 29 juni 2019 springen
Tel: 00377-93508054
E-mail: jumpmc@mediaplus.mc
Website: www.jumping-monaco.com
CSI5* Global Champions Tour
Bart Bles (Babberich) - Expert, Israel v/d Dennehoeve
Kim Emmen (Raamsdonk) - Farah, Teavanta II C Z
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Cognac Champblanc, Glock’s Dobelensky
Frank Schuttert (Ommen) - Queensland
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Wunschkind
Maikel van der Vleuten (Someren) - Arera C, IDI Utopia
Jur Vrieling (Holwierde) - Fiumicino van de Kalevallei, KM Chalcedon
CSI2*
Lauren Van Berkel (Waalre) - Little Lancer, Prele Du Chanois


Knokke CSI5*/ CSI3*/ CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 27 t/m 30 juni 2019 springen
Tel: 0032-22698875
E-mail: info@knokkehippique.com
Website: www.knokkehippique.com
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Chaccola, VDL Groep Elexia, VDL Groep Zidane
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof's Dante, Sterrehof's Edinus
CSI3*
Marc Houtzager (Rouveen) - Hunter
Kevin Jochems (Sevenum) - Faithless MVDL, Flying Jackie, Granito Noordenhoek
CSI2*
Kelly Jochems (Achtmaal) - Egwel, Eowan A, Maestro van 't Klavertje Vier
Kevin Jochems (Sevenum) - Carado 3
Ruben Romp (Goirle) - Bugatty Go, Elise, Gintura
CSI1*
Kelly Jochems (Achtmaal) - Bontendro
Ruben Romp (Goirle) - Hanouk V
Annette Wolf (Polsbroek) - Irish Coffee PR
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Hutch
Marc Houtzager (Rouveen) - Habitat
Annette Wolf (Polsbroek) - Hatzidee PR


Calgary, Spruce Meadows AB CSI5*/ CSIU25-A/ CSIYH1* incl. 8yo Canada - 27 t/m 30 juni 2019 springen
Tel: 001-4039744200
E-mail: linda.heathcott@sprucemeadows.com
Website: www.sprucemeadows.com
CSI5*
Piet van Genugten (Heeswijk-dinther) - Jelsy
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Dolinn


St Tropez CSI2*/ CSI1*/ CSI4* Frankrijk - 27 t/m 30 juni 2019 springen
Tel: 0033-648140655
E-mail: contact@jumping-grimaud.com
Website: www.jumping-golfe-saint-tropez-en.hubside.fr
CSI4*
Lisa Nooren (Maastricht) - Ezra Van W, Jarolus van de Bergdalhoeve, VDL Groep Sabech D'Ha


Wiener Neustadt CSI2*/ CSIYH1* Oostenrijk - 25 t/m 30 juni 2019 springen
Tel: 0043-6641814533
E-mail: entries@horses4sport.com
Website: www.lake-arena.at
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flierefluiter, H.Dubai
Nuri Dijks (Gronau) - Addison, Fiancé
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Bonsoir Olympic, Diatello
Nuri Dijks (Gronau) - Jerverda


Mons Ghlin CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 26 t/m 30 juni 2019 springen
Tel: 0033-664657283
E-mail: mcf@se-organization.com
Website: www.se-organization.com
CSI2*
Monique van den Broek (Sevenum) - Carlow van de Helle, Compadre van de Helle, Corsari van de Helle
Marielle Friesen (Ommel) - Stakkabisa
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, Dora de Ness, H-Cassino
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Dakota B, Ferdinand B.
Maaike Schoormans (Hapert) - Douglas Egypte, Gavanta
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Empire, Highway TN
CSI1*
Lars Kersten (Egchel) - Silvana de la Vie
CSIYH1*
Monique van den Broek (Sevenum) - Ha-Cantos
Lars Kersten (Egchel) - Irocca Van De Postbaan
Maaike Schoormans (Hapert) - Iron Man J.P., Jack Sparrow Z
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Cantona TN, Chapeau


Beekbergen CAI3*-H2/ CAI2*-H4/ CAI3*-H4 WCupQ Nederland - 26 t/m 30 juni 2019 mennen
Tel: 0031-653839996
E-mail: info@caibeekbergen.nl
Website: www.caibeekbergen.nl
CAI3*-H4 WCupQ World Cup vierspannen
Edwin van der Graaf (Ouddorp Zh) - Baronet, Belcampo, Dave, Freedom, Zwart
Hans Heus (Eerbeek) - Donald, Flux, Hurricane, Vince, Vorst
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Alino, Cupido, Emir Morocco, Zerino, Zimon
Peter de Ronde (Abbenbroek) - Bico, Dominand, Egeran, Hero, Zamoro Olt
Piet de Ronde (Zwartewaal) - Comedyant, Fadet, Favory Felho, Vitz Randall, Watapatja, Zandor
Harry Streutker (Coevorden) - Dempsey Jw, Donnah JW, Xander, Yk Arjan, Yk Dark Uzma Van De Katshaarhoeve
Mark Weusthof (Rossum Ov) - Baarzens Romeo, Dorion Fortuna, Ferdinand S, First One, Zatijn
CAI3*-H2 tweespan
Leo van der Burgt (Meijel) - BurgtBeheer Cosmo, BurgtBeheer Foreman, BurgtBeheer Gabor
Erik Couwenberg (Veulen) - Cayenne, Tibor Z
Geert Dijkhof (Klarenbeek) - Bahrein, Carino, Goirgio
Stan van Eijk (Schinveld) - Jones, Rep, Tristan, Zorac
Erik Evers (Oudenbosch) - Datzo, Fritsie, Impuls
Han Gankema (Annen) - Bely, Maestoso Brenta, Neapolitano Ferula, Siglavy Zenta, Siglavy Zenta W.
Henk Garrits (Lieren) - Alfons, Cendrik, Curonno-A
Antonie ter Harmsel (Rijssen) - Conversano, Enola, Zardonis
Raymond Letteboer (Oud Ootmarsum) - Charlie, Guus GS, Viandor
Rob Lommers (Bergeijk) - Carino, Fillip Spudalshoej, Frodo
Hans Reitzema (Kropswolde) - YK Dark Valko, YK Twan
Theo Timmerman (Varsseveld) - Esprit, Geronimo, Silver
Carlo Vermeulen (Griendtsveen) - Barichello, Ejasper, Vincent
Sandor van Vliet (Maasdijk) - Brown Dreamer V., Hapkido-utopia, Heraldo, Zotruschels
Ben Voets (Uden) - Gilles, Zephyr, Zorro
Ton Vreugdenhil (De Lier) - Ivanhoe-T, Iwan H, Ziezo


Strzegom CCI4*-L/ CCIO4*-NC-S/ CCI3*-S/ CCI3*-L/ CCI2*-S/ C Polen - 26 t/m 30 juni 2019 eventing
Tel: 0048 748554042
E-mail: office@stragona.pl
Website: www.StrzegomHorseTrials.pl
CCIO4*-NC-S Nations Cup
Merel Blom (Aalten) - Chiccolino
Laura Hoogeveen (Weert) - Wicro Quibus N.O.P.
Tim Lips (Made) - Bayro
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - ACSI Peter Parker N.O.P.
CCI4*-L
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - ACSI Campbelle WS, ACSI Champ De Tailleur
Elaine Pen (Voorschoten) - Blue Nile, Shady Grey
Aliene Ruyter (Opheusden) - Bomba
CCI3*-S
Merel Blom (Aalten) - Limited Edition, Lykkegaard's La'Maria
Tim Lips (Made) - Herby
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino
CCI2*-L
Merel Blom (Aalten) - Bonmahon Silver Vixen, Vesuve d'Aveyron
Laura Hoogeveen (Weert) - Imagine That
CCI2*-S
Merel Blom (Aalten) - Crossborder Radar Love, Dancing Bobbie
CCIP2-L pony’s
Daniel Haver (Lelystad) - Zeb
Senna van Houte (Pannerden) - Naughty Boy
Sterre van Houte (Pannerden) - Fernhill First Lady, Secret Benny
Emma Huizer (Schijndel) - Xam
Lisa Joosse (Balkbrug) - Rathcline Dream
Claire van Someren (Almere) - Brummerhoeve's Levi H, Regent Des Mauvis
Michelle Swinkels (Moergestel) - Snow
CCI1*-Intro
Max Trenning (Amsterdam) - Lord


Bonn CCI3*-S/ CCIP1-S Duitsland - 29 t/m 30 juni 2019 eventing
Tel: 0049-1726501987
E-mail: bueschjan@yahoo.de
Website: www.gelaendetag-bonn.de
CCI3*-S
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Dupon
Marcelle de Kam (Domburg) - Belly
Jordy Wilken (Olst) - Amarrillo, Chapeau Spirit
CCIP1-S pony’s
Tijn de Blaauw (Bodegraven) - Orchid's Megan
Maxime Karman (Nieuw-Vennep) - Tess
Frederike Tuin (Broek In Waterland) - Let's Dance


Flyinge CVICh1*/ CVICh2*/ CVIJ1*/ CVIJ2*/ CVI1*/ CVI2*/ CV Zweden - 27 t/m 30 juni 2019 voltige
Tel: 0046-708640605
E-mail: cviflyinge@gmail.com
Website: cviflyinge.se
CVIJ1* Solo
Voltigeur Anouk Molanus (Bellingwolde) – Longeur Nienke Wolff (Groningen) – Cadans B, Hero
CVI2* Solo
Voltigeur Heleen Brans (Voorschoten) – Longeur Nienke Wolff (Groningen) – Cadans B, Hero
Voltigeur Feline Jurgens (Lisse) – Longeur Marion Schulze (Duitsland) - Newmix
CVI2* PDD
Voltigeur Heleen Brans (Voorschoten)
Voltigeur Aleksandra Mazinska (Groningen)
Longeur Nienke Wolff (Groningen) - Cadans B, Hero
CVI3* Solo
Voltigeur Claire De Ridder (Leidschendam) – Longeur Christina Tetteroo (Aerdenhout) - Pasca


Bullange CEI1* 100/ CEI2* 120/ CEIYJ2* 120/ CEI3* 160 België - 29 t/m 29 juni 2019 endurance
Tel: 0032-474320479
E-mail: m.jonius@gmail.com
CEI2* 120
Marijke Visser (Wanne, Trois-Pont) - Rouchka de Luc

Ander Nieuws

  • 15 september KNHS Instructeurscongres op Horse Event
    15 september KNHS Instructeurscongres op Horse Event
  • Leren paardrijden: Rijkunstig gevoel
    Leren paardrijden: Rijkunstig gevoel
  • Elin Brander blinkt uit met Coelenhage Parco bij Divoza Kampioenschap in Tolbert
    Elin Brander blinkt uit met Coelenhage Parco bij Divoza Kampioenschap in Tolbert