­ Deelnemers internationale wedstrijden 25 november 2019 t/m 1 december 2019 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 25 november 2019 t/m 1 december 2019

Geplaatst op 26 november 2019 in Dressuur , Springen , Mennen & para , Endurance

Dit weekend zijn in drie disciplines wereldbekerwedstrijden. In Madrid rijden de dressuur- en springruiters hun wereldbeker op 5* niveau. Namens TeamNL zijn Hans Peter Minderhoud in de dressuur en Eric en Maikel van der Vleuten in het springen in Spanje aanwezig. Op 4* niveau is in het Poolse Poznan een wereldbeker springen. Ook hier komen TeamNL ruiters aan de start. De menners hebben hun wereldbekerwedstrijden in Stockholm en Boedapest. Koos de Ronde reist naar Zweden en IJsbrand en Bram Chardon strijden in Hongarije om de punten. In Stockholm komen namens TeamNL Anne Meulendijks en Emmelie Scholtens aan de start in de prestigieuze SAAB top tien. Daarnaast is Harrie Smolders in Zweden om in de 4* springen te rijden. In de Gelderse Achterhoek, in Lichtenvoorde is het internationale concours Jumping de Achterhoek met veel Oranje springruiters. En verder wordt er gesprongen in Opglabbeek. Ook de dressuurjeugd komt dit weekend in actie, zij hebben hun internationale wedstrijden in Aken. Tot slot rijdt Harmke Westervelt in de Verenigde Arabische Emiraten een endurancewedstrijd over 80 km.

Stockholm CDI5* Zweden - 28 november 2019 t/m 1 december 2019 dressuur
Tel: 0046-22045620
E-mail: anna.norstedt@ridsport.se
Website: www.swedenhorseshow.se
CDI5*
Anne Meulendijks (Heeze) - MDH Avanti N.O.P.
Emmelie Scholtens (Gorinchem) - Desperado N.O.P.


Madrid CDI-W Spanje - 28 november 2019 t/m 1 december 2019 dressuur
Tel: 0034-913533393
E-mail: melanieal@oxersport.com
Website: www.madridhorseweek.com
CDI-W wereldbeker
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - GLOCK’s Zanardi


Aachen CDIP/ CDIJ/ CDIY Duitsland - 28 november 2019 t/m 1 december 2019 dressuur
Tel: 0049-2419171164
E-mail: info@aachenyoungstars.de
Website: www.aachenyoungstars.de
CDIP pony’s
Lara van Nek (Wijdewormer) - Baumann's Despino
Evi van Rooij (Sint-Michielsgestel) - King Stayerhof's Jango
CDIJ junioren
Lara van Nek (Wijdewormer) - Fariska
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - Excellentie
Micky Schelstraete (Gemonde) - Grand-Charmeur
Pem Verbeek (Waalre) - Fernando Torres
CDIY Young Riders
Elles van Asseldonk (Veghel) - Electro
Annemijn Boogaard (Oudelande) - Fullspeed TC
Kimberly Pap (Nunspeet) - Vloet Victory
Kristy de Roo (Groenlo) - Supério
Coco Soffers (Nispen) - Global's Formidable


Madrid CSI2*/ CSI5*-W Spanje - 28 november 2019 t/m 1 december 2019 springen
Tel: 0034-913533393
E-mail: info@madridhorseweek.com
Website: www.madridhorseweek.com
CSI5*-W wereldbeker
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Wunschkind
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, Edinburgh


Poznan, MTP CSI4*-W/ CSI1*/ CSIYH1* Polen - 28 november 2019 t/m 1 december 2019 springen
Tel: 0048-618692000
E-mail: zawody@mtp.p
Website: cavaliada.pl
CSI4*-W wereldbeker
Kevin Beerse (Wergea) - Fenia, Floris, Gilona AO
Kim Emmen (Raamsdonk) - Delvaux, Go Go-Nevada
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Elco van Hof ter Naillen, Entertainer, Fair Field
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Expensive
Suzanne Tepper (Holwierde) - Gigagrade, Luimstra's Galina
Jur Vrieling (Holwierde) - Comino, Dallas VDL, Gavarni
CSI1*
Loewie Joppen (Maasbree) - Hantano
CSIYH1*
Kim Emmen (Raamsdonk) - Indian Gold
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Hertogin van de Kouberg


Stockholm CSI4* Zweden - 28 november 2019 t/m 1 december 2019 springen
Tel: 0046-22045620
E-mail: anna.norstedt@ridsport.se
Website: www.swedenhorseshow.se
CSI4*
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Monaco, Une de L'Othain


Lichtenvoorde CSI1*/ CSI2* Nederland - 27 november 2019 t/m 1 december 2019 springen
Tel: 0031-640396344
E-mail: info@jumpingdeachterhoek.nl
Website: jumpingdeachterhoek.nl
CSI2*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Granny Smith Apple, VDL Holland Vd Bisschop
Ester Damman - Blekkink (Varsseveld) - Eindelijk
Bart Bles (Babberich) - Expert, Gran Canyon van HD, Grenoble D.N.
Lennard de Boer (De Wijk) - Chrysler B, Florencio, Hercules
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Edmond, Zapitola S Z
Kars Bonhof (Lochem) - Casina 15, Narina BE-ST Z, Stoertebeker 20
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Coco Chanel
Kim Bril (Westendorp) - Hutchinson
Robin Bril (Westendorp) - Dizzy Lizzy
Roelof Bril (Westendorp) - Evarado
Marleen van der Burg (Neede) - Hanassi
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Dairone, Grace Emine W, Lacoste 145
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Freestyle, Huro´s Winston-Jumper R
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Daddycool Go, Eye-Catcher Go
Lisa Everts (Enschede) - Lincon Park
Imke Frankena (Gorssel) - G.Balou
Vincent Geerink (Gelselaar) - Elamé, Fifty-Fifty, Gelster
Willem Greve (Markelo) - Faro, GoGo, Highway TN
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Goldstar
Demi van Grunsven (Handel) - Luxor
Jens van Grunsven (Erp) - Gladiator HL, Greatlight
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Accent Z, Calyso, Hosanne ES
Coen Kerbert (Enschede) - Go Besi
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, Kaddee van de Knuffel, La Belle
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Calgary, Centolina RB, Fabulous
Suus Kuyten (Laren Nh) - Elia, Gacarla VDL, Iron Man 111
Joey Lansink (Haaksbergen) - Chakira Z
Megan Laseur (Soest) - Happy girl, Ironman
Bart van der Maat (Itzehoe) - Chicago, Zuccero
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca, Graziano
Paris Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
Pim Mulder (Dalfsen) - Fabrice, Freedom Again, Furioso Z
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Elvixis
Franklin Posmus (Zuidoostbeemster) - Easy H
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno, Dolce Vita, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S
Maud Roosendaal (Riesenbeck) - Baloutelli, Chakra 9
Tom Schellekens (Esbeek) - El-Gore Go, For Fendi, Q-Evannah Z
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Dobelensky, Glock's Lausejunge, Kirby de Muze
Ben Schröder (Tubbergen) - Grodino
Beau Schuttelaar (Tegelen) - BML Florida Balia NL, Celine M Z, Falou
Ralph Slaats (Waalre) - Grissom PF
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Euphoria, Gypsy d' Usance
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Double Dutch, Hero
Albert Smit (Gilze) - Big Cassal
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Alaska
Jurgen Stenfert (De Steeg) - Catch Twenty Two VO Z, El Divo
Josta van Straaten (Den Ham Ov) - Dior, Erachelle-S
Mel Thijssen (Sevenum) - Enrique, Gaudi, Go Go Jumbo-M
Sanne Thijssen (Sevenum) - Grieg S, Hi There, Stippel
Wendy Timmers (Baarn) - Gucci
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Famariloma, Grandia's Elima, Hoselinde
Sophie van der Werff (Boskoop) - Global W
Joanne Wes (Bentelo) - Ailie
Harrie Wiering (Overlangel) - Fantasy Colada, Gweedore vd Groote Kamps Z
Anneke Niels - Van Wijngaarden (Didam) - Freya
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Heechhiem's Cancun VDM
CSI1*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Djakarta Du Reve, Fitou Eurocool's Apple
Ester Damman - Blekkink (Varsseveld) - Ferline, Ileandro K, Ipswich
Lennard de Boer (De Wijk) - Häkkinen N
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Comme di Cima BR Z
Naomy Bonvanie (Enschede) - Eminence
Jasmijn van der Borg (Breedenbroek) - Delilah HN
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Innovator
Jessie Bouwmeester (De Heurne) - Flow
Roelof Bril (Westendorp) - The Gentleman
Erwin de Bruin (Lunteren) - Falco, Fox
Marleen van der Burg (Neede) - Igor B
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Castellana
Berber Dijkman (Wesepe) - Ferdinand W, Flower Queen
Lilly Engelsman (Berkhout) - Joris Vd Bisschop
Lisa Everts (Enschede) - Captain Morgan, Oakingham Riyal
Imke Frankena (Gorssel) - Holeva
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Noukie
Demi van Grunsven (Handel) - Cascos, Farmgraaf
Jens van Grunsven (Erp) - Dutchblue
Gert van den Hof (Slagharen) - Guus B, It's A Pracht VDL
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Galanthos SHK
Reeza van der Horst (Soest) - Hashtag
Cejay Joosten (Zevenaar) - Action Girl, Don Cello
Desiree Kemper (Dinxperlo) - Elara G, Gucci
Coen Kerbert (Enschede) - Inekaat
Lars Kersten (Egchel) - Dora de Ness, Giwana
Suze Kroon (Rheden) - Gerano Paulowna, Handsome Blue
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Gabri, Hollywood VK
Joey Lansink (Haaksbergen) - Igor
Megan Laseur (Soest) - I'M Special Z BH, Ivysinaa
Bart van der Maat (Itzehoe) - Mylord Marley
Aileen Menneken (Enschede) - Zingaro
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Hawai Balia NL, Itos S
Milan Morssinkhof (Hierden) - Dartbreaker, Vivor du Castet
Paris Morssinkhof (Hierden) - Havana Du Clos St Gery
Enola Mulder (Hengelo Ov) - Ibiza van het Drienerwolde
Pim Mulder (Dalfsen) - De Lichtmis Dywis HH
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Ikigai, Imora
Bart van Ooyen (Groessen) - Mon Chello van de Mispelaere, Tanja
Franklin Posmus (Zuidoostbeemster) - Garola H.K.
Ties Rothstegge (Weerselo) - Chiquitita, Hamelton A
Tom Schellekens (Esbeek) - Isabel
Rob Schipper (Enschede) - Gross R.A.G.
Guido Jan Schoemaker (Voorthuizen) - Happy Karla, Initia Utopia van het Buiten-Land
Gerco Schröder (Tubbergen) - Indy
Ben Schröder (Tubbergen) - I Will Be Famous, Quantum Robin V
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Fuij
Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS
Ralph Slaats (Waalre) - Mr Jingles, Norton de Landetta Z
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Florence
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Monarch van 't Roosakker
Albert Smit (Gilze) - High Sociëty, Hilton
Sammy-Jo Smit (Gilze) - My Lady van 't Achterhof
Jurgen Stenfert (De Steeg) - Iletto JB
Josta van Straaten (Den Ham Ov) - Icarronne-S
Mel Thijssen (Sevenum) - Cabernet do Itinga
Sanne Thijssen (Sevenum) - Horafina, Inventa d'Or
Thijmen Vos (Wierden) - Theo 149
Harrie Wiering (Overlangel) - Bandit GLN Z
Kelly van Wijk (Ede Gld) - Fantast


Opglabbeek CSI2*/ CSIYH1* België - 28 november 2019 t/m 1 december 2019 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: info@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Fliere Fluiter
Pascalle van Boxtel (Vlijmen) - BP Mandela
Robbert Ehrens (Weert) - C'est La Vie, Classe 2, Elenoor
Pieter Keunen (Linne) - Gaspahr
Lars Kuster (Oudsbergen) - Denver de Liebri Z, Jalisco F
Lisa Nooren (Engis) - Socks, VDL Groep Sabech D'Ha
Frank Schuttert (Ommen) - Antonia 175, Claus Dieter, Guus HS
Vincent Voorn (Weert) - De Vleut, Explosion, Je suis van de bien
CSIYH1*
Gaby van der Bruggen (Vught) - Argo Z, New Star
Robbert Ehrens (Weert) - Cayman, Durette Z
Pieter Keunen (Linne) - Hero, Hugo
Lars Kuster (Oudsbergen) - Hamilton de LHeribus
Frank Schuttert (Ommen) – High Hopes SFN


Stockholm CAI-W Zweden - 28 november 2019 t/m 1 december 2019 mennen
Tel: 0046-7975620
E-mail: anna.norstedt@ridsport.se
Website: www.swedenhorseshow.se
CAI-W wereldbeker
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Capri, Favory Allegra Futar, Indian, Oosterwijk's Kasper, Tjibbe


Budapest CAI-W Hongarije - 29 november 2019 t/m 1 december 2019 mennen
Tel: 0036-309953482
E-mail: ladanyi.kovacs.zoltan@lovasshow.hu
Website: www.budapesthorseshow.hu
CAI-W wereldbeker
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Conversano XXIV 3 2L, Dreef Inca, Dreef Kapitany, Favory XXXI-45-2-6 (Hector), Kendi
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Baturra, Casper, Favory Farao, Feles, Maestoso XLV-7


Dubai CEI1* 80 Verenigde Arabische Emiraten - 27 t/m 30 november 2019 endurance
Tel: 00097-143270077
E-mail: info@dubaiequestrianclub.ae
CEI1* 80
Harmke Westervelt (Dubai) - Neimina

Ander Nieuws

  • Maikel van der Vleuten wint Wereldbekerwedstrijd La Coruňa
    Maikel van der Vleuten wint Wereldbekerwedstrijd La Coruňa
  • Bram Chardon derde in Genève
    Bram Chardon derde in Genève
  • Kalender KNHS-Felix Hippisch Cup 2020 bekend
    Kalender KNHS-Felix Hippisch Cup 2020 bekend