Deelnemers internationale wedstrijden 25 t/m 31 maart 2019

Geplaatst op 26 maart 2019 in Dressuur , Springen , Eventing , Mennen & para , Endurance

Van 28 tot en met 31 maart staan de terreinen van Hippisch Centrum Exloo geheel in het teken van de internationale Menwedstrijd. Ruim 85 deelnemers uit tien verschillende landen komen in actie. Voor Nederland staat onder meer regerend Europees kampioen IJsbrand Chardon op de deelnemerslijst bij de vierspannen. Ook de internationale enduranceruiters hebben in Nederland een wedstrijd. In Epe zijn ritten over 90 km en 120 km met een een grote groep Oranje ruiters aan de start. De Peelbergen heeft de deuren weer geopend voor de springruiters. Hier is een CSI2*, een CSI1* en rubrieken voor jonge springpaarden met veel Nederlanders aan de start. Daarnaast is TeamNL ruiter Harrie Smolders actief in op het Winter Equestrian Festival in Wellington. Verder zijn de Nederlandse springruiters actief op de 3*-wedstrijden in Arezzo, Gorla Minore en Oliva en op de 2*-wedstrijden in Bonheiden, Valencia, Cagnes sur Mer en Cervia. Nederlandse eventingruiters reizen naar de korte 3*-wedstrijd in het Duitse Luhmühlen. Onder hen TeamNL amazones Merel Blom en Alice Naber-Lozeman. Op het Global Dressage Festival in Wellington is de Nederlandse amazone Suzanne Cuyk actief.

Wellington FL CDI4*/ CDI3*/ CDI1*/ CDIY/ CDIJ/ CDIU25/ CDICh-A/ USA - 27 t/m 31 maart 2019 dressuur
E-mail: mon1206@aol.com
Website: gdf.equestrian-hub.com
CDI1*
Suzanne Cuyk (Doylestown Pa) - Pure Bf's Fygaro


Wellington FL CSI5*/ CSI2* USA - 26 t/m 31 maart 2019 springen
E-mail: Davidburton4@mac.com
Website: pbiec.coth.com
CSI5*
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Cas 2, Corrada, Une de L'Othain


Arezzo CSICh-B/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSI3*/ CSIJ-B/ CSIP Italië - 25 t/m 31 maart 2019 springen
Tel: 0039-057599204
E-mail: info@arezzoequestriancentre.com
Website: wwww.arezzoequestriancentre.com
CSI3*
Lisa van de Beek (Voorthuizen) - Félice Vive
Maureen Bonder (Schoonoord) - Chickaboo, Flierefluiter, Gogotender
Kim Emmen (Raamsdonk) - Delvaux, Farah, Flock, Geavanta-C, Gikke, Teavanta II C Z
Sander Geerink (Gelselaar) - Comino, Donner IK, Easter, Pandora 258
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue, Dutchblue, Greatlight
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z, Folinda, Gacarla VDL
Lisa Nooren (Maastricht) - VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Sabech D'Ha
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Double Dutch, Quatre Bras VDL
Harrie Wiering (Overlangel) - Fantasy Colada, Fernando, Oberon
CSI1*
Lisa Nooren (Maastricht) - Abu, Jennifer
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Hero, Monarch van 't Roosakker
CSIYH1*
Lisa van de Beek (Voorthuizen) - Insanity Allegro
Mano Boer (Röstange) - Jaja Van De Rikse, Jerante
Maureen Bonder (Schoonoord) - Hacarinda
Kim Emmen (Raamsdonk) - Ibiza S, Indian Gold
Sander Geerink (Gelselaar) - Caia Z
Suus Kuyten (Laren Nh) - Bandit GLN Z
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Jack
Harrie Wiering (Overlangel) - Coeur de Papillon, Gweedore vd Groote Kamps Z, Homemade Danga SW, Izzy P


Gorla Minore CSI3*/ CSIYH1* Italië - 27 t/m 31 maart 2019 springen
Tel: 0039-03311687975
E-mail: dueleoniasd@equieffe.it
Website: www.equieffe.it
CSI3*
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Acky M, Comme di Cima BR Z, Edmond, Enrico VA
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Dante, Sterrehof's Edinus
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Capetown, Cassirano Del Rilate, D'Angelo, Graniet ES
CSIYH1*
Marc Houtzager (Rouveen) - Habitat
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Haretto


Oliva, Valencia CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Spanje - 26 t/m 31 maart 2019 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com
CSI3*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Amichi H Z, Chacco's Cherry PS, Goya, Yagudin
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Gouverneur, Las Vegas, VDL Holland Vd Bisschop
Ivo Biessen (Budel) - Cendrillon Du Ruisseau Z, Lorenta, Nippon Quality, Vivald'Ick
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, El Greco, Frasiér
Daan van Geel (Gees) - Djam, Girl Scout
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - Colina Pijnvenhof Z
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Bellisimo, Vanda Hermes
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca, Graziano, Happy Girl 42
Paris Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Flying Echo
Hilde Woudstra (Daarle) - Titania
CSI1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Abunola, Hisa
Remco Been (Winterswijk Miste) - Fitou Eurocool's Apple
Ivo Biessen (Budel) - Edward EH Z
Rob Eras (Helvoirt) - Collezione Cesare Mikimoto, James de Muze
Sidney Eras (Helvoirt) - Cashman
Imke Frankena (Utrecht) - G.Balou, Hannajottie VDM, Holeva
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Goldstar
Emmelie Melssen (Blokker) - Formel Eins, Gambo HR, Odina Del Pas
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Hawai Balia NL
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Gigi-Carmen, Haminka, Hero
Hilde Woudstra (Daarle) - Glenn, Grand Canyon VL
CSIYH1*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Ikusasa SMH
Ivo Biessen (Budel) - Scenndrinne, Skyfall
Dennis Van den Brink (Nijkerkerveen) - Harina Touch W, I am, Ileanne SFN, Ivar, Ogano Girl Z
Sidney Eras (Helvoirt) - Niagara de Muze
Imke Frankena (Utrecht) - J.Umonia, O'Jee
Daan van Geel (Gees) - Hulde G
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Itos S, Jack Sparow, Noukie
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - Casilo CEN, Esteban CEN, I Have No Name, Joselinde L.A.T.
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Vanda Beluga, Vanda Daytona, Vanda McLaren
Emmelie Melssen (Blokker) - Jadebridge, Jolita
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Italie
Paris Morssinkhof (Hierden) - Havana Du Clos St Gery, Janieta P., Jupiler DC
Hilde Woudstra (Daarle) - Castella, Isabella S


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 28 t/m 31 maart 2019 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Chaccola, VDL Groep Gold Lady, VDL Groep Zidane
Bart Bles (Babberich) - Conthino, Gin D, Kriskras DV
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Huro´s Winston-Jumper R
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Don Diablo HX, Fair Field
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Gogolinus, Kimmel SCF
Rob Heyligers (Asten) - Cassius Clay VDV Z
Paul Janssen (Well L) - D.Alba R 67
Kevin Jochems (Sevenum) - Evita, Faithless MVDL, Famous H
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, Dora de Ness, H-Cassino
Niels Kersten (Egchel) - Ariba, Can Win, Checker
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Calgary, Ediamo, Empire
Lars Kuster (Loo Gld) - Alanix Hero Z, Cash and Go 2
Wiljan Laarakkers (Ottersum) - Duchesse De Pomme, Illinois van de Bucxtale
Joost Martens (Helmond) - El-Rapide, Fortuna
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Barry White, Fuata, Sir Charlie Chaplin
Gerco Schröder (Tubbergen) - Davino O, Glock`s Zaranza, Glock's Debalia
Ben Schröder (Tubbergen) - Don Diego, Grodino, Marco V
Frank Schuttert (Ommen) - Akarad Hero Z, Benur du Romet, Blind Date 31, Guus HS
Emile Tacken (Meterik) - Another Lady, Cas, Selva 4
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z, Chennaz, Ferrari B
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carado 3, Carinja, Valentino Z
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, Canisha, Sildouch Z
CSI1*
Bart Bles (Babberich) - Cornetsky
Marleen van der Burg (Neede) - Interesting B
Demi van Grunsven (Handel) - Darobi, Hucinta, Tinka's Hope
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Gyloma
Paul Janssen (Well L) - Fontanarosso, H.Amelusina
Lars Kersten (Egchel) - Giwana
Niels Kersten (Egchel) - Harrison
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Glasgow
Lianne Kuypers (Someren) - Hermantico, Hinosa C
Wiljan Laarakkers (Ottersum) - Armani B, Buckup
Luciana Magalhaes (De Heurne) - Fengibella, Undorado Z
Esther Manders (Haaren) - Assembly's Andiamo Z, Quidannette AS Z
Joost Martens (Helmond) - Faline
Laura Scheepers (Sevenum) - Dutch
Alexandra Schelling (Aerdenhout) - Gravin van de Dreef, Herlin
Gerco Schröder (Tubbergen) - Alfa Nero
Frank Schuttert (Ommen) - Girocco-D
Sanne Thijssen (Sevenum) - Hi There
Maikel van der Vleuten (Someren) - El Wikke, Hangover
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Hutch
Bart Bles (Babberich) - Insallah VII S
Marleen van der Burg (Neede) - Hanassi, Jancoulavsco Fortuna
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Jerommeke Van De Zietfort
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Hendrick's HX
Rob Heyligers (Asten) - Idara
Paul Janssen (Well L) - Ici Paris
Lars Kersten (Egchel) - I am Special LVS Z
Niels Kersten (Egchel) - Conquality
Lars Kuster (Loo Gld) - Hamilton de LHeribus, Viva Vulkano
Wiljan Laarakkers (Ottersum) - Energie de Riverland
Luciana Magalhaes (De Heurne) - Jesandra
Esther Manders (Haaren) - Izzi
Joost Martens (Helmond) - Eppe de Sabette Z
Aniek Poels (Swolgen) - Icarus
Laura Scheepers (Sevenum) - Jovelle


Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 26 t/m 31 maart 2019 springen
Tel: 0034-667909315
E-mail: info@cesvalencia.es
Website: www.cesvalenciatour.com
CSI2*
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Accent Z, Flint T.S., Gillion ES, Rubio Monocoat's Wonderland
Kelly Jochems (Achtmaal) - Bontendro, Egwel, Eowan A
Ruben Lamers (Neerpelt) - Ariana Z, Dhalita
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Grissom Z
CSI1*
Kim Hoogenraat (Lijnden) - G-Star ES, Hosanne ES
Kelly Jochems (Achtmaal) - Hind V
CSIYH1*
Kelly Jochems (Achtmaal) - Maestro van 't Klavertje Vier


Cagnes-sur-Mer CSI2*/ CSI1*/ CSIL1*/ CSIYH1* Frankrijk - 26 t/m 31 maart 2019 springen
Tel: 0033-664657283
E-mail: mcf@se-organization.com
Website: www.se-organization.com
CSI2*
Kars Bonhof (Lochem) - Casina 15, Grand-Dessert, Stoertebeker 20, Zentos
CSI1*
Kars Bonhof (Lochem) - Gernice van de Postbaan, Narina BE-ST Z
Melissa van Pelt (Stramproy) - Winding CH
CSIYH1*
Kars Bonhof (Lochem) - Carnehl CR


Cervia CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Italië - 27 t/m 31 maart 2019 springen
Tel: 0039-0544949303
E-mail: lesiepicervia@gmail.com
Website: www.lesiepicervia.it
CSI2*
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Enterprise LW, Escadeur 6, Genereux Fortuna
Peter Bulthuis (Echt) - Freebird, Lolita
Rudie Wallerbosch (Crans-Montana) - Hermes du Perchet, Nuna du Perchet
CSIYH1*
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Quote Z


Bonheiden CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 28 t/m 31 maart 2019 springen
Tel: 0032-475422188
E-mail: Nickvanbelle@nikkiclub.be
Website: jumping-bonheiden.be
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Excellent, Fliere Fluiter, Gambler Z
Kessy van Berlo (Veghel) - Cambridge, Elegant, Fostara
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Carpe Diem DV Z, Daisy, Dannuco, Kira van 't Nachtegalenhof


Exloo CAI2*-H4/ CAI2*-H2/ CAI2*-H1/ CAI2*-P4/ CAI2*-P2/ Nederland - 28 t/m 31 maart 2019 mennen
Tel: 0031-650244615
E-mail: exloo@head2tail.nl
Website: Hoefnet.nl/menwedstrijd-exloo
CAI2*-H4 Vierspan
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Balero, Eddy, Enrico, Hugo van Hapert, Molenkonings Baldun
Edwin van der Graaf (Ouddorp Zh) - Baronet, Belcampo, Black Money H., Dave, Freedom
Hans Heus (Eerbeek) - Donald, Flux, Hurricane, Vince, Vorst
Harry Streutker (Coevorden) - Dempsey JW, Donnah JW, Xander, Yk Arjan, YK Dark Uzma Van De Katshaarhoeve
CAI2*-H2 Tweespan
Erik Evers (Oudenbosch) - Datzo, Fritsie, Impuls
Antonie ter Harmsel (Rijssen) - Adios K, Enola, Zardonis
Hans Reitzema (Kropswolde) - YK Dark Valko, YK Twan
Rene Schuiling (Herveld) - Bo, Esperanza
Sandor van Vliet (Maasdijk) - Brown Dreamer V., Hapkido-Utopia, Heraldo, Zotruschels
CAI2*-H1 Enkelspan
Arie Dibbits (Bergharen) - Hert
Jaap van der Horst (Utrecht) - Zorro
Gjalt Jan Jansma (Drachten) - Dandy Jane
Jacques Poppen (Froombosch) - Horses2fly Anniek
CAI2*-P4 Vierspan pony’s
Hendrik-Jan Beekhuiszen (Zeewolde) - Eros v.d. Damsingel, Fire, Moonlight, Snow, Starlight, Tornado, Wattaponja
Edith Chardon (Den Hoorn Zh) - Bas, Charlie, Penolwyn Silver Rosa, Polleke, Vechtzicht's Hunter, Zuidhoeve's Henzel
Marijke Hammink (Bornerbroek) - Beukenhof's Wesley, Breukers Bobby Brown, Pietje V.d. Knollentuin, Wohld Neal, Ysselvliedt
Jannes Kinds (Balloo) - Boy, Gameboy BPL, Huub, Jacko, Jody
Rene Limpens (Assendelft) - Crimond Elgan, Goldberg's Clay, Harm B, Kanjer, Rivaldo, Vechtzicht's Henessey
CAI2*-P2 Tweespan pony’s
Dianne Legemaat - Van Bemmel (Overberg) - Black Jack, Bodhi, Floris, Picardo, Rocky, Sterre, Valco
Nathalie v.d Ende (Poeldijk) - Mischa, Mozart, Sterrenhof's Roxy
Rodinde Rutjens (Weert) - Kaseem, Kuikhornster Milano, Majan S Swen
Wolter van der Veen (Peize) - Karabahk Bailey, Karabahk Gella
Daan Verhofstad (Moergestel) - Babs, Frits, Ilon Z, Kanton A, Naijboullah
Robert Vloedgraven (Balkbrug) - Dakota, Dubai
CAI2*-P1 Enkelspan pony
Hanneke de Boer (Siddeburen) - Money Maker
Chantalle Boogaarts (Tilburg) - Melle Wiebert
Tonnie Cazemier (Jonkersvaart) - Young Winsome's Frappant
Sietske Flobbe (Appelscha) - Havehoeve's Boy
Milou Huisman (Putten) - Thysje
Brent Janssen (Swolgen) - Regina’s Hielke
Tamara Pijl (Loosdrecht) - Dex
Henk Radstake (Heerde) - Brendo
Marissa Schuiling (Den Burg) - Kyra
Annegreet Zaayer (Wadenoijen) - Ravel


Luhmühlen CCI3*-S Duitsland - 30 t/m 31 maart 2019 eventing
Tel: 0049-41729885359
E-mail: pzrv@luhmuehlen.de
Website: www.luhmuehlen.de
CCI3*-S
Merel Blom (Aalten) - Ceda, Chiccolino, Rumour Has It N.O.P.
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Campbelle WS, Champ De Tailleur
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - ACSI Peter Parker N.O.P.
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Ekino
Thierry van Reine (Herveld) - ACSI Harry Belafonte, Piet
Mylene Spaak (Hierden) - King Canna
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Lexington van de Vinkenhof


Epe CEI1* 90/ CEI2* 120 Nederland - 30 t/m 30 maart 2019 endurance
Tel: 0031-651267582
E-mail: info@endurancesport.nl
Website: www.endurancesport.nl
CEI1* 90
Anouk Eversdijk (Bavel) - Nib Ducrin Star
Esther Kalfsbeek (De Veenhoop) - Cymrus
Marion Kouffeld (Noordwijk Gn) - Papaloukas D'Havenne
Niki Kruijsen (Beek-Ubbergen) - Joy's Obius
Nicky Kuijlenburg (Noordwijk Zh) - Nafiesa Afrikhan Dayem
Yanaika Quist (Vroomshoop) - Imola d'Elssanne
Jannet van Wijk (Kootwijkerbroek) - Vistuplenia Khan
CEI2* 120
Bo van Aart (Bavel) - Tassili du Florival
Sofie van Aggelen (Diever) - San Juan QA
Eva van Arem (Hulshorst) - Eenhoorn's Tabal
Nanke Kramer (De Veenhoop) - Onenightstand
Michelle Nooijen (Rotterdam) - DR Bahirah
Kirsten van der Woord (Hierden) - Vazal Khan

 

Categorie: DIW, Deelnemers internationale wedstrijden

Ander Nieuws

  • Edward Gal aan de leiding op NK Dressuur
    Edward Gal aan de leiding op NK Dressuur
  • Springruiters derde in Landenwedstrijd Rome
    Springruiters derde in Landenwedstrijd Rome
  • Finalisten KNHS-Felix Hippisch Cup en Greenpoint Kostendrukkers Cup bekend
    Finalisten KNHS-Felix Hippisch Cup en Greenpoint Kostendrukkers Cup bekend