Deelnemers internationale wedstrijden 26 augustus 2019 t/m 1 september 2019

Geplaatst op 27 augustus 2019 in Springen , Eventing , Endurance

Dit weekend is het Europees kampioenschap Eventing in het Duitse Luhmühlen. Bondscoach Bettina Hoy heeft voor TeamNL de routiniers Merel Blom en Tim Lips opgesteld, aangevuld met de nieuwkomers Laura Hoogeveen, Ilonka Kluytmans en Aliene Ruyter. TeamNL springruiters reizen naar de Stephex Masters in Brussel, de 5* wedstrijd in Gijon en de 4* in Valence. Daarnaast zijn de springruiters van TeamNL in Humlikon, Lastrup, Opglabbeek, Ciekocinko, Ising am Chiemsee en in Aarhus, daar rijdt de jeugd. Drie Oranje endurance amazones rijden in het Franse Wimmenau wedstrijden over 90 km en 70 km.

Brussels CSI5*/ CSI3*/ CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 28 augustus 2019 t/m 1 september 2019 springen
Tel: 0032-22698875
E-mail: info@stephexmasters.com
Website: www.stephexmasters.com
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elexia, VDL Groep Miss Untouchable
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof's Dante, Sterrehof's Edinus
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Cas 2, Don VHP Z N.O.P.
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Wunschkind
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, Sildouch Z
CSI3*
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian, Elixer
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Barry White
CSI2*
Ruben Romp (Goirle) - Pirate Andalou, Teqilla Top
CSIYH1* incl. 8yo
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Chaccola
Marc Houtzager (Rouveen) - Habitat
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Escape Z
Maikel van der Vleuten (Someren) - El Wikke


Gijon CSIO5*/ CSIYH1* Spanje - 28 augustus 2019 t/m 1 september 2019 springen
Tel: 0034-985181731
E-mail: chipico@gijon.es
Website: hipico.gijon.es
CSIO5*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Excellent, Fliere Fluiter
Michael Greeve (Veeningen) - Contara 15, Dacantos, Turbo Z
Lisa Nooren (Maastricht) - Ezra Van W, Jarolus van de Bergdalhoeve, VDL Groep Sabech D'Ha
Henk van de Pol (Eindhoven) - Looyman Z
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Expensive, Guru
CSIYH1*
Michael Greeve (Veeningen) - It's Easy
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Hertogin van de Kouberg


Valence CSI4*/ CSI3*/ CSI1* Frankrijk - 28 augustus 2019 t/m 1 september 2019 springen
E-mail: jumpingvalence@harasdesgrillons.fr
Website: www.harasdesgrillons.fr
CSI3*
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Elco van Hof ter Naillen, Entertainer, Fair Field


Humlikon CSI3*/ CSI1*/ CSIAm-A Zwitserland - 28 augustus 2019 t/m 1 september 2019 springen
Tel: 0041-794212327
E-mail: info@csi-humlikon.ch
Website: www.csi-humlikon.ch
CSI3*
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Donjo, Forever SFN, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S
CSI1*
Fabienne Brenninkmeijer (Buonas) - Cliff, Extase


Lastrup (Klein- Roscharden) CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Duitsland - 28 augustus 2019 t/m 1 september 2019 springen
Tel: 0049-4472/947510
E-mail: info@equievents.de
Website: www.equievents.de
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flierefluiter
Elisa van de Craats (Voorthuizen) - Calico Z
Bjorn Egberink (Holten) - Doutzen van Klaverborch
Robbert Ehrens (Weert) - Classe 2, Elenoor
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Expectation of Romance, Ginette
Kristian Houwen (Wanssum) - Drop Shot VM, Edinburgh
Leonie Jonkers (Balkbrug) - Carkoretto
Patrick Lemmen (Koningslust) - Ideaal, Jolie Fleur
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Formatera, Q-Verdi
Rob Schipper (Enschede) - Dandy, Famke
Gerco Schröder (Tubbergen) – Glock’s Zaranza, Glock’s Dobelensky
Ben Schröder (Tubbergen) - Grodino
Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Ivan R
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Double Dutch
Wendy Timmers (Stegeren) - Gucci
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Gartbreaker, Groenendaal's Figo
Rob Wiefferink (Denekamp) - Geronimo
Paul van Wylick (Velden) - Charissa
CSI1*
Annelotte Busé (Heerhugowaard) - Winston
Bjorn Egberink (Holten) - Clooney Z
Leonie Jonkers (Balkbrug) - Zucces
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Geanette B
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Follow up
Rob Schipper (Enschede) - Madou vd Bisschop
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Euphoria, Florence
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Hero, Monarch van 't Roosakker
Rens Spreuwenberg (Kessel Lb) - Forever Ivy, Gugalu
Paul van Wylick (Velden) - Fameuze
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Bella Olympic, Igor VDE
Bjorn Egberink (Holten) - Revenge
Robbert Ehrens (Weert) - Durette Z
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Inea
Patrick Lemmen (Koningslust) - Inostello M
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Hummertime
Paul van Wylick (Velden) - Harrie's Girl VW


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 30 augustus 2019 t/m 1 september 2019 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: info@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS, Esther-II Des Brumes, Romane D Theil
Kessy van Berlo (Veghel) - Elegant
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Cocoliche of Greenhill Z, Kentucky van't Ruytershof, Lorenta
Monique van den Broek (Sevenum) - Compadre van de Helle, Corsari van de Helle
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Freebird, Genereux Fortuna, La Toucha van Dorperheide
Amber Fijen (Bladel) - Centogran, El Corrado, Gucci
Henk Frederiks (Wapserveen) - Harm-B, Wise Stables Giganta
Stefan Holvast (Elst Gld) - Colombo, Erilanda, Vicelich DH Z
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Accent Z, Calyso, Gillion ES
Kevin Jochems (Sevenum) - Famous H, Flying Jackie, Kyamant van 't Spieveld
Michael Korompis (Malle) - Figaro de Kalvarie, Indezz V
Megan Laseur (Soest) - Cornelia, Happy Girl
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Je Suis S et Castanoo
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Diesel, Gallardo CSI
Boy Peels (Eindhoven) - Ceazor Z, Ferarie-Zeldenrust
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - For the Moment, Gigant
Frank Schuttert (Ommen) - Akarad Hero Z, Guus HS
John Steeghs (Meterik) - Google
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Cabernet do Itinga, Go Go Jumbo-M
Noëlle van der Velde (Hoogstraten) - Zamora
Sophie van der Werff (Boskoop) - Global W
CSI1*
Anne Bakker (Wapserveen) - Habibi de la Reine, High Five
Kessy van Berlo (Veghel) - Fostara
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Cendrillon Du Ruisseau Z
Teun de Bodt (Raamsdonksveer) - Figaro
Monique van den Broek (Sevenum) - Gijsbrand
Stefan Holvast (Elst Gld) - Calaxy
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Galanthos
Jade van Hunnik (Veenendaal) - Humberto, Lacidos
Megan Laseur (Soest) - Ironman
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - First Lady
Boy Peels (Eindhoven) - Zao D'Hyrencourt Z
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Dior B
John Steeghs (Meterik) - Champion PS Z
Mel Thijssen (Sevenum) - Nena K Z
CSIYH1*
Kessy van Berlo (Veghel) - Intygo Blue Vitanova
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Indy
Monique van den Broek (Sevenum) - Ha-Cantos, Natsu de Carmel
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Quote Z
Amber Fijen (Bladel) - Halla
Henk Frederiks (Wapserveen) - Impian D, Istabraq TCS
Michael Korompis (Malle) - D'Aganix 2000 Z
Megan Laseur (Soest) - Justinov VL
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Ice
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - A.S Damascene
Frank Schuttert (Ommen) - Cartier SR
John Steeghs (Meterik) - Monty vd Withoeve
Noëlle van der Velde (Hoogstraten) - Companion


Ciekocinko CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Polen - 27 augustus 2019 t/m 1 september 2019 springen
Tel: 0048-668497550
E-mail: baltica@ciekocinko.pl
Website: www.balticatour.pl
CSI2*
Marielle Friesen (Ommel) - Carte Blanche, Douglas Egypte, Stakkabisa
Maaike Schoormans (Hapert) - Gavanta
CSIYH1*
Maaike Schoormans (Hapert) - Iron Man J.P., Jack Sparrow Z


Ising am Chiemsee CSI2*/ CSIU25-A/ CSIAm-A/ CSIYH1* Duitsland - 29 augustus 2019 t/m 1 september 2019 springen
E-mail: sylvia@gugler-sport-horses.com
Website: www.chiemseepferdefestival.de
CSI2*
Marc Beckers (Roggel) - Da Vinci
Ellen Beckers - Van Bussel (Roggel) - Gutricia
CSIYH1*
Ellen Beckers - Van Bussel (Roggel) - Hamilton


Aarhus, Vilhelmsborg CSIP/ CSIJ-A/ CSICh-A Denemarken - 29 augustus 2019 t/m 1 september 2019 springen
Tel: 0045-40293208
E-mail: mail@danishderby.dk
Website: www.danishderby.dk
CSIP pony’s
Sanne Haar (Hierden) - Dexters Grooted Hart
Milan Morssinkhof (Hierden) - Elle Birken
CSIJ-A junioren
Sanne Haar (Hierden) - Aldhers
CSICh-A children
Milan Morssinkhof (Hierden) - Dartbreaker, Vivor du Castet


Luhmühlen CH-EU-CCI4*-L Duitsland - 29 augustus 2019 t/m 1 september 2019 eventing
Tel: 0049-4172961764
E-mail: tgl@luhmuehlen.de
Website: www.luhmuehlen.de
CH-EU-CCI4*-L
Merel Blom (Aalten) - Chiccolino
Laura Hoogeveen (Nederweert-Eind) - Wicro Quibus N.O.P.
Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) - Image of Roses
Tim Lips (Made) - Bayro
Aliene Ruyter (Opheusden) - Bomba


Wimmenau CEI1* 90/ CEI2* 70+(2)/ CEI3* 160/ CEI3* 90+(2)/ C Frankrijk - 30 augustus 2019 t/m 1 september 2019 endurance
Tel: 0049-0610111609
E-mail: adrion1@hotmail.fr
CEI1* 90
Suzanne Pen (Feuerscheid) - Varus
CEI2* 70+(2)
Marly van Ditzhuyzen (Zutphen) - Eenhoorn's Dahman
Dominque Kolling (Nieuw Heeten) - Edahjes La Basil

Ander Nieuws

  • Eventingruiters TeamNL maken het spannend
    Eventingruiters TeamNL maken het spannend
  • Amazones domineren KNHS kampioenschap eventing pony’s
    Amazones domineren KNHS kampioenschap eventing pony’s
  • Team endurance jeugd zesde op WK
    Team endurance jeugd zesde op WK