Deelnemers internationale wedstrijden 27 mei 2019 t/m 2 juni 2019

Geplaatst op 28 mei 2019 in Dressuur , Springen , Eventing , Mennen & para , Endurance , Voltige

In het hemelvaartsweekend zijn er in Nederland een aantal mooie paardensport evenementen in verschillende disciplines. Traditiegetrouw is het CSI Eindhoven met onder meer de spectaculaire Derby. Een groot aantal van de Nederlandse springruiters komen aan de start. Voor de springende jeugd is het Dutch Youngster Festival in Wierden, waar ook de Landenwedstrijden voor de jeugd worden gehouden. Een mooi ijkpunt voor de bondscoaches richting het EK. In Renswoude komen de eventingruiters aan de start tot op 4*-niveau. Op de terreinen van Boyd Exell in Valkenswaard zijn de internationale menwedstrijden met een World Cup kwalificatie voor de vierspanrijders. TeamNl menners IJsbrand Chardon en Koos de Ronde zijn onder meer van de partij. Ook is traditiegetrouw in het hemelvaartsweekend het CSI5* in Hamburg, waar naast de rubrieken in de Global Champions Tour ook de beroemde Derby verreden wordt. TeamNL-ruiters Marc Houtzager, Harrie Smolders en Jur Vrieling zijn in Hamburg actief. Ook twee Nederlandse dressuurruiters komen in Hamburg in actie. Verder zijn er springwedstrijden met Nederlandse deelname in St.Gallen, Opglabbeek, Ciekocinko en San Remo. Daarnaast rijdt de in Engeland woonachtige eventingruiter Andrew Heffernan in het Ierse Tattersalls. Ook is Nederland goed vertegenwoordigd op de internationale voltigewedstrijd in Lier. Verder zijn Oranje menners in België actief en Marijke Visser komt voor Nederland aan de start op een endurancewedstrijd in Frankrijk.

Hamburg CDI4*/ CDIAm Duitsland - 29 mei 2019 t/m 2 juni 2019 dressuur
Tel: 0049-1724523226
E-mail: info@engarde.de
Website: www.engarde.de
CDI4*
Nars Gottmer (De Wijk) - Dicaprio Swing, Flybusters Cash
Agaath van der Lei (Uden) - VRBgroup's Caron


Hamburg CSI4*/ CSI5*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIAm-A Duitsland - 29 mei 2019 t/m 2 juni 2019 springen
Tel: 0049-4296748740
E-mail: info@engarde.de
Website: www.engarde.de
CSI5*
Bart Bles (Babberich) - Gran Canyon van HD, Israel v/d Dennehoeve
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Dante
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Cas 2, Une de L'Othain
Jur Vrieling (Holwierde) - Davall, VDL Glasgow Vh Merelsnest
CSIYH1* incl. 8yo
Marc Houtzager (Rouveen) - Habitat
Bart van der Maat (Itzehoe) - Zuccero


St Gallen CSIO5*-NC EUD1/ CSIYH1* incl. 8yo Zwitserland - 30 mei 2019 t/m 2 juni 2019 springen
Tel: 0041-712746699
E-mail: info@csio.ch / u.schiendorfer@csio.ch
Website: www.csio.ch
CSIO5*-NC EUD1
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Donjo, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch


Eindhoven CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Nederland - 30 mei 2019 t/m 2 juni 2019 springen
Tel: 0031-653349020
E-mail: info@csi-eindhoven.nl
Website: www.csi-eindhoven.nl
CSI3*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elexia, VDL Groep Falco, VDL Groep Miss Untouchable
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Yagudin
Remco Been (Winterswijk Miste) - Gouverneur, Las Vegas, VDL Holland Vd Bisschop
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian, Elixer
Roelof Bril (Westendorp) - Evarado
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Greenday, Huro´s Winston-Jumper R
Kim Emmen (Raamsdonk) - Eavantus C, Flock, Teavanta II C Z
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Daddycool Go
Michael Greeve (Veeningen) - Contara 15, Turbo Z
Demi van Grunsven (Handel) - Luxor, Tinka's Hope
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue, Greatlight
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Don Diablo HX, Elco van hof ter Naillen, Entertainer
Rob Heyligers (Asten) - Cassius Clay VDV Z, FFw88, Go Go
Yves Houtackers (Weert) - Vinci de Beaufour
Kevin Jochems (Sevenum) - Cristello H, Faithless MVDL, Kyamant van 't Spieveld
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Ediamo, Empire
Joy Lammers (Achel) - First Boy B.B., Froukittaire
Patrick Lemmen (Koningslust) - Charmie, Ideaal
Joost Martens (Helmond) - El-Rapide, Faline
Gerben Morsink (Enschede) - Navarone Z
Boy Peels (Eindhoven) - Loksly vd Broekkant
Bert-Jan van de Pol (Neerpelt) - Calgary
Henk van de Pol (Eindhoven) - Copy Cat, Looyman Z
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Amberlina, Van Schijndel's Gladstone
Emiel Richter (Enschede) - Disinaa, Sundance
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Gino, Itcho Van 't Ruytershof
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - D'Angelo, Graniet ES
Gerco Schröder (Tubbergen) - Davino O, Glock’s Dobelensky
Frank Schuttert (Ommen) - Akarad Hero Z, First Lady G, Lyonel
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Expensive, Farmers Proud HS
Emile Tacken (Meterik) - Another Lady, Cas
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2, Enrique, Go Go Jumbo-M
Sanne Thijssen (Sevenum) - Bulavsco, Carado 3, It's Me
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Louis Vuitton vd Wouwerse Veld, Snoes
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, Canisha
CSI1*
Rosalie Beekmans (Nuenen) - Moncler van Stal Cipa
Lauren van Berkel (Waalre) - Little Lancer, Prele Du Chanois
Jasper Bulthuis (Kinrooi) - Freebird, Gucci Flamingo
Peter Bulthuis (Echt) - Lolita
Richelle Coppelmans (Deurne) - Hidcote
Vincent Dings (Heeze) - Daylight
Harry Dooren (Heeze) - Au Ptit Bonheur, Caire VDV Z
Journey van Eerd (Veldhoven) - Gaudi, Glenn R
Reggy Hoffmann - Fenten (Helmond) - Gucci, Uricane du Tonnerre
Philippe Houtackers (Weert) - Wonder S
Loewie Joppen (Maasbree) - Important Style VK, International Popcorn
Tara van der Leegte (Waalre) - Pepperhill
Enola Mulder (Enschede) - Embresse, Imagine
Lisanne van de Pasch (Helmond) - Chapeau Z
Boy Peels (Eindhoven) - Ceazor Z
Bert-Jan van de Pol (Neerpelt) - Escape, Flinstoon van de Wolfsakker
Robbin Robijn (De Kiel) - Galiandra
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno, Gwerina van de Groote Kamps
Sander Sauve (Asten) - Darling Bleu
Laura Scheepers (Sevenum) - Dutch
Sophie Schoonwater (Neeritter) - Hismelanta, Hoville
Beau Schuttelaar (Tegelen) - BML Florida Balia NL, Caretino
Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS, In the Mood HS
Ralph Slaats (Waalre) - Grissom PF, Izi Me
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Punjab
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - APG Golden Cassini, Ilitta
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Hutch
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Hotspot
Roelof Bril (Westendorp) - Invictus
Peter Bulthuis (Echt) - Hilton
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Harm
Kim Emmen (Raamsdonk) - Indian Gold
Michael Greeve (Veeningen) - Ilian Solier
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta
Rob Heyligers (Asten) - Hoe heet ie
Kevin Jochems (Sevenum) - Tippy Z
Loewie Joppen (Maasbree) - Hantano
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Ingar Endy VDE
Joy Lammers (Achel) - Hero
Joost Martens (Helmond) - Zeppe de Sabette Z
Gerben Morsink (Enschede) - Carsey Z
Boy Peels (Eindhoven) - Happy Boy
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Olaya Z
Emiel Richter (Enschede) - Matcho van't Nederhof
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Haretto
Frank Schuttert (Ommen) - Cartier SR
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Hertogin van de Kouberg
Mel Thijssen (Sevenum) - Haisjo
Sanne Thijssen (Sevenum) - Hi There
Maikel van der Vleuten (Someren) - Hangover


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 30 mei 2019 t/m 1 juni 2019 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: info@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Ivo Biessen (Budel) - Cocoliche of Greenhill Z, Kentucky van't Ruytershof, Lorenta
Monique van den Broek (Sevenum) - Carlow van de Helle, Corsari van de Helle
Robbert Ehrens (Weert) - Classe 2, Elenoor
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Flambeau, Silverado
Delphine Klopper (Badhoevedorp) - W-Gladdys vd Lindehoeve Z
Thom de Koff (Renswoude) - Emmerson, Ferran V, Ghayano
Lisa Nooren (Maastricht) - Ezra Van W, Jarolus van de Bergdalhoeve, VDL Groep Gistique
Aniek Poels (Swolgen) - Evivera, Fuata, Sir Charlie Chaplin
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Heechhiem's Cancun VDM
CSI1*
Ivo Biessen (Budel) - Cendrillon Du Ruisseau Z, Nippon Quality
Robbert Ehrens (Weert) - Classica
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Guilietta
Aniek Poels (Swolgen) - Calina
Serena van Werkhoven (Neerglabbeek) - Earthquake
Albert Zoer (Echten Dr) - High-Top
CSIYH1*
Monique van den Broek (Sevenum) - Ha-Cantos
Robbert Ehrens (Weert) - C'est La Vie
Gini Korten (Hamont) - Juan Carlo Blue


Ciekocinko CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Polen - 28 mei 2019 t/m 2 juni 2019 springen
Tel: 0048-668497550
E-mail: baltica@ciekocinko.pl
Website: www.balticatour.pl
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flierefluiter, Gogotender
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Bellisimo, Vanda Hermes
CSI1*
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Vanda Daytona, Vanda McLaren
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Bonsoir Olympic, Diatello, Ibrahimovic-V


Wierden CSIOY/ CSIOJ/ CSIOP/ CSIOCh Nederland - 29 mei 2019 t/m 1 juni 2019 springen
Tel: 0031-655370731
E-mail: info@maartjelanooy.nl
Website: www.dutchyoungsterfestival.com
CSIOY Young Riders
Marilot Dinklo (Breda) - Denzel HN
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Midney, Quincy
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, Dora de Ness
Lars Kuster (Loo Gld) - Alanix Hero Z
Bas Moerings (Roosendaal) - Fosther
Claudia Morsink (De Lutte) - Zabab Z
Veronique Morsink (De Lutte) - Entrepreneur
Sven Peters (Enschede) - Channel, Fiësta
Stijn Roelink (Lattrop-Breklenkamp) - Souplesse
Tom Schellekens (Esbeek) - Casander, El-Gore Go
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carinja
Stef Vanaert (Schijf) - Gup
CSIOJ junioren
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Brandy
Senna Everse (Waddinxveen) - Haïro, Kerswin van 't Roosakker
Laura Hoefsloot (Nijkerkerveen) - Equity
Babs Kerkhoffs (Kelpen-Oler) - Evita van Spieringen
Jens van der Meer (Tilburg) - Eclips, Hercules-R
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Dakota B, Ferdinand B.
Iris Michels (Liessel) - Cristal Utopia Z, Eggcelent
Elike Morsink (De Lutte) - Dakina II
Skye Morssinkhof (Hierden) - Checkpoint Chacco, G-Vingino-Blue
Marie Sandell (Anthy Sur Leman) - Naughty
Madée Schuttenbeld (Almelo) - George Z.G.
Jip Spruijt (Epe) - Fyolieta SH
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Gartbreaker, Groenendaal's Figo
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - Homer van T&L Z, Loridon van T&L
Meike Zwartjens (Raalte) - Twister De La Pomme
CSIOP pony’s
Rens Bogers (Guttecoven) - Bonjour l'Amour, Pjotr van de Groenheuvel
Bo Dictus (Achtmaal) - Kelvin
Lilly Engelsman (Berkhout) - Blackwoodland Rock, Jimtown
Logan Fiechter (Merksplas) - Fun Vicky T, Minerva For Play
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Fantasia, Kodiak van Orchid S
Fleur Holleman (Huissen) - Bora-Bora, Dante
Liv Huijbregts (Rijsbergen) - Enzovoort Dew-Drop
Mart IJland (Hengelo Ov) - Invisible "E" van het Juxschot
Sarah de Kraker (Axel) - Kerwin van Orchid's
Kirsten Kreemers (Nuenen) - Kinean, Tinapatch
Tamara van Manen (Stroe) - Elegance
Cheyenne Meijers (Echt) - Special Lady
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Seraja, Zeppe Van De IJsseldijk
Joyce Wolters (Montfort) - Karl van Orchid's
CSIOCh Children
Emma Bocken (Weert) - Cyramo Z, Dagma
Wesley Boer (Nieuwleusen) - Eddy The Eagle, Esprit De Pomme
Finn Boerekamp (Someren) - Gradini, Gucci
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Ferrand HBC, Providence
Mila Everse (Waddinxveen) - Flo, Goldine
Jersey Kuijpers (Helmond) - Doctor Dolittle, JK Horsetrucks Commanchi
Amber van Marle (Ambt Delden) - El Clarimo
Yfke Priem (Menaam) - Sagnol
Anouk Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Everton
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - After Pleasure Toltien, Bikker K
Thijmen Vos (Wierden) - Catango, Theo 149
Liesje Vrolijk (Almen) - Hailey Fairy
Selma van Werkhoven (Neerglabbeek) - Carli Ferme Blanche Z, Lovely Lady
Joyce Wolters (Montfort) - Quiero


San Remo CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Italië - 30 mei 2019 t/m 2 juni 2019 springen
E-mail: societaippicasanremo@tiscali.it
Website: www.societaippicasanremo.it
CSI1*
Melissa van Pelt (Stramproy) - Winding CH


Renswoude CCI2*-L/ CCI3*-S/ CCI3*-L/ CCI4*-S Nederland - 29 mei 2019 t/m 2 juni 2019 eventing
Tel: 31 617879869
E-mail: secretariaat@renswoudehorsetrials.nl
Website: www.renswoudehorsetrials.nl
CCI4*-S
Tim Lips (Made) - Brent, Eclips
CCI3*-L
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - For Joy V/h Akenhof
Levi Driessen (Esch) - Giraldi, Lancero Dancer
Lucy Groenen (Groenekan) - Gyon
Nina de Haas (Hengstdijk) - Cocu, Divine H.E.
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Dupon
Asha Laseroms (Klein Zundert) - Soccer Star
Olivia Pleysier (Bilthoven) - Spirit Excalibur
Thierry van Reine (Herveld) - ACSI Piet
Maartje van Riel (Loon Op Zand) - Eppo
Mylene Spaak (Hierden) - King Canna
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Lexington van de Vinkenhof
Bjinse Venderbosch (Harreveld) - Lord Mayor
CCI3*-S
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Kassiopeia
Els Driehuyzen (Oosterwolde Fr) - Goldhaers Bolanitas
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Hatary MBF
Myrle Schoones (Pelt) - Ravallo van de Smeetshoeve
CCI2*-L
Licha Bax (Haarlem) - Bonbiny
Splinter Bergsma (Hilversum) - Mondial Quantum Warrior
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Di Sorency
Nikie Bos (Beuningen Gld) - Frodo Gondo
Yorick Faasse (Westkapelle) - Heilige Geest van de Lentamel
Wieneke Hadderingh (Bedum) - Dorite
Stephan Hazeleger (Harskamp) - James Bond
Gert Jan Heinen (Varsseveld) - Goliath
Florinoor Hoogland (Ederveen) - Zindane
Caresse Kolkman (Hengelo Ov) - Diamonds are Forever
Tim Lips (Made) - Herby
Marit Louwerse (Lewedorp) - Zelma
Lisanne Moesbergen (Renswoude) - Falco
Lotte Monhemius (Halfweg) - Gogo Jumbo HVR
Leida Naber (Biddinghuizen) - ACSI Zamzam
Elise Otto (Schoonhoven) - Coffee IJs
Okke Peemen (Meerle) - Happy Lady
Elaine Pen (Voorschoten) - Falling in love
Beau Posthumus (Terschuur) - Smokie
Britt van Rijsewijk (Oisterwijk) - Aligarkh
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Millstream's Diesel, Millstream's Gaelic Lad
Justus Valk (Amsterdam) - Fitzgerald
Mark Veldjesgraaf (Harskamp) - Dark Diva
Maika Willemsen (Wageningen) - Anders
Jade Woeltjes (Aalten) - The Joker


Tattersalls CCI3*-L/ CCI2*-L/ CCIU253*-L/ CCIJ2*-L/ CCIYH2*-L/ Ierland - 29 mei 2019 t/m 2 juni 2019 eventing
Tel: 0035-318864300
E-mail: jeanscottmitchell@gmail.com
Website: www.tatts.ie
CCI3*-L
Andrew Heffernan (Cheshire) - Gideon
CCI2*-L
Andrew Heffernan (Cheshire) - Harthill Phantom


Valkenswaard CAI3*-H2/ CAIO4*-H4 WCupQ Nederland - 29 mei 2019 t/m 2 juni 2019 mennen
Tel: 0031-654674396
E-mail: cindy@drivingvalkenswaard.com
Website: www.drivingvalkenswaard.com
CAIO4*-H4 WCupQ World Cup vierspan
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Balero, Eddy, Enrico, Hugo van Hapert, Molenkonings Baldun
Edwin van der Graaf (Ouddorp Zh) - Baronet, Belcampo, Black Money H., Dave, Freedom
Hans Heus (Eerbeek) - Donald, Flux, Hurricane, Vince, Vorst
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Alino, Cupido, Emir Morocco, Zerino, Zimon
Harry Streutker (Coevorden) - Dempsey Jw, Ra'Id JW, Xander, Yk Arjan, Yk Dark Uzma Van De Katshaarhoeve
Mark Weusthof (Rossum Ov) - Baarzens Romeo, Dorion Fortuna, Ferdinand S, First One, Zatijn
CAI3*-H2 tweespan
Leo van der Burgt (Meijel) - BurgtBeheer Cosmo, BurgtBeheer Foreman, BurgtBeheer Gabor
Erik Couwenberg (Veulen) - Cayenne, Tibor Z
Geert Dijkhof (Klarenbeek) - Bahrein, Carino, Goirgio
Sanny Hagen - Dijkhuis (Putten) - Calèche, Enova, Gigolo
Stan van Eijk (Schinveld) - Jones, Rep, Tristan, Zorac
Han Gankema (Annen) - Maestoso Brenta, Siglavy Zenta, Siglavy Zenta W.
Henk Garrits (Lieren) - Alfons, Cendrik
Benny Gosschalk (Epe) - Composiet, Waschington
Antonie ter Harmsel (Rijssen) - Conversano, Foppe, Zardonis
Raymond Letteboer (Oud Ootmarsum) - Charlie, Guus GS, Viandor
Rob Lommers (Bergeijk) - Carino, Fillip Spudalshoej, Frodo
Carlo Vermeulen (Griendtsveen) - Barichello, Ejasper, Vincent
Sandor van Vliet (Maasdijk) - Brown Dreamer V., Hapkido-Utopia, Heraldo, Zotruschels
Ben Voets (Sint-oedenrode) - Gilles, Zephyr, Zorro
Ton Vreugdenhil (De Lier) - Ivanhoe-T, Iwan H, Ziezo


Bornem CAI2*-H4/ CAI2*-H2/ CAI2*-H1/ CAI2*-P4/ CAI2*-P2/ België - 29 mei 2019 t/m 2 juni 2019 mennen
Tel: 0032-477698882
E-mail: cathy@kruiskeshof.be
Website: www.schelderuiters.be
CAI2*-H2 twespan
Erik Evers (Oudenbosch) - Datzo, Fritsie, Impuls
Gerard Leijten (Spiere-helkijn) - Extion, Friso, Frits C, G-Jozz-Time, Wrangler
CAI2*-H1 enkelspan
Jaap van der Horst (Utrecht) - Zorro
Claudia Van den Bosch - Jansen (Someren) - Zaffraan
Gjalt Jan Jansma (Drachten) - Dandy Jane
Piet de Ronde (Asch) - Mr. Bojangles
Anniek Schuiling (Herveld) - Aron
Saskia Siebers (Maarheeze) - Axel
Elke van der Snoek (Kubaard) - Buddy
CAI2*-P4 vierspan pony’s
Hendrik-Jan Beekhuiszen (Zeewolde) - Fire, Moonlight, Snow, Starlight, Tornado, Wattaponja
Dianne Legemaat - Van Bemmel (Overberg) - Black Jack von Logabirum, Rondeels Royal Bodhi, Rozenhof's Jordan, Shamrock Sabroso, Zwaan
Aart van de Kamp (Ermelo) - Diamond, Salto, Toby, Vechtzicht's Courtier, Vechtzicht's El Torro
Jannes Kinds (Balloo) - Boy, Gameboy BPL, Huub, Jacko, Jody
Rene Limpens (Assendelft) - Crimond Elgan, Harm B, Kanjer, Rivaldo, Vechtzicht's Henessey
CAI2*-P2 tweespan pony’s
Anneke Cremers (Windraak) - Buddiman van de Wittehoeve, Rocky, Yacintha v.d. Wittehoeve
Heidi te Poele (Wolphaartsdijk) - Kelvin, Popeye, Twarres
Daan Verhofstad (Moergestel) - Babs, Ilon Z, Kanton A, Naijboullah
CAI2*-P1 enkelspan pony’s
Chantalle Boogaarts (Dordrecht) - Melle Wiebert
Brent Janssen (Swolgen) - Regina’s Hielke
Tamara Pijl (Loosdrecht) - Dex
Henk Radstake (Heerde) - Brendo


Lier CVI1*/ CVI2*/ CVI3*/ CVIJ1*/ CVIJ2*/ CVICh1*/ CVIC België - 30 mei 2019 t/m 2 juni 2019 voltige
Tel: 0032-477418663
E-mail: michel.soenen@voltige.be
Website: www.azelhof.be
CVI1*
Anne-Sophie Mulder (Oudeschans) – Torino – Longeur Saskia Levering (Beinsdorp)
Ilse van Dijk (Odilliapeel) – Cedric – Longeur Mariëlle Van Dijk (Odilliapeel)
Sander Pannekoek (Cuijk) – Samos NW – Longeur Meta Jans – Rooijmans (Odiliapeel)
Patrick van Der Craats (Bennekom) – Amazing – Longeur Laila van der Craats – Boelsma (Bennekom)
Iris van Noord (Oosterstreek) – Cuvola – Longeur Cynthia Danvers (Bilthoven)

CVI1* Pas-de-Deux
Amy Verhagen (Hoornaar)
Annelous de Graaf (Giessenburg)
Longeur Jeroen Rijpstra (Lisse) – Canito

Heleen Brans (Voorschoten)
Aleksandra Mazinska (Groningen)
Longeur Nienke De Wolff (Groningen) - Cadans B

Patrick van der Craats (Bennekom)
Laila van der Craats – Boelsma (Bennekom)
Longeur Sofie van der Laan (Den Dolder) - Amazing

CVI2*
Feline Jurgens (Lisse) – Torino – Longeur Saskia Levering (Beinsdorp)
Eva Rumke (Leiden) – Eros – Longeur Doreth Chatwick (Hoogerheide)
Sofie van der Laan (Den Dolder) – Cuvola – Longeur Cynthia Danvers (Bilthoven)
Heleen Brans (Voorschoten) – Dutch Elliot Z – Longeur Nienke de Wolff (Groningen)
Maaike Zelvelder (Ede Gld) – Vidox Z – Longeur Barbara van Essen – Neuhuys (Bennekom)

CVI2* Pas-de-Deux
Jetske Cleophas (Zetten)
Jinte Pierik – Van der Heijden (Boekel)
Longeur Rian Pierik – Bongers (Handel) – Chameur

CVI2* Team
Wessel Kuypers (Zeeland)
Pleun van de Laar (Zeeland)
Lisa Herwig (Veghel)
Jinte van der Burgt (Odiliapeel)
Guus van de Coer (Zeeland)
Ilse van Dijk (Odiliapeel)
Nynke Veldman (Wijchen)
Longeur Meta Jans –Rooijmans (Odiliapeel) – Wim

Mirte van Mensvoort (Boekel)
Manon van Vegchel (Uden)
Maaike Zelvelder (Ede gld)
Sanne Theunissen (Reek)
Sander Pannekoek (Cuijk)
Iris van der Ven (Zeeland)
Marloes van Den Akker (Zoetermeer)
Hannelore Lobel ( Volkel)
Longeur Ingrid Lammers (Helmond) – Zidane B

CVI3*
Roxanne Ruigrok (Rijsenhout) – Jazz Time Son – Longeur Jeroen Rijpstra (Lisse)
Claire de Ridder ( Leidschendam) – Pasca – Longeur Christina Tetteroo (Aerdenhout)
Celine Kaag (Schagerbrug) – Dwight – Longeur Marjo Sneekes (Callantsoog)
Jesse van As (Bergen Op Zoom) – Eros – Longeur Doreth Chatwick (Hoogerheide)
Dianne ter Meulen (Bilthoven) – C.S.I. – Longeur Cynthia Danvers (Bilthoven)
Annebeth Kubbe (Jelling) – Klinthoms Ramstein – Longeur Julie Fogh Moller (Jelling)
Joske van Koelen (Hoogland) – Kjeld – Longeur Manon Swanenburg (Hoogland)
Carola Sneekes (Callantsoog) – Safari H – Longeur Marjo Sneekes (Callantsoog)
Amy Verhagen (Hoornaar) - Canito – Longeur Jeroen Rijpstra (Lisse)

CVI3* Team
Carola Sneekes (Callantsoog)
Sofie van der Laan (Den Dolder)
Esther Sneekes (Groningen)
Roxanne Ruigrok (Rijsenhout)
Dianne ter Meulen (Bilthoven)
Renske van Schaik (Schalkwijk)
Longeur Cynthia Danvers (Bilthoven) – Rubin Royal 2.0

CVIJ1* junioren
Naomi Ruitenbeek (Zeewolde) – C.S.I. – Longeur Cynthia Danvers (Bilthoven)
Ashley de Haan (Veenendaal) – Desire – Longeur Sandra Jansen (Lunteren)
Geertje van der Meer (Roelofarendsveen) – Buick Hill – Longeur Nicky Heijboer (Dronten)
Fionn Baetens (Elst Gld) – Charmeur – Longeur Rian Pierik – Bongers (Handel)

CVIJ2* junioren
Elise van de Ven (Heesch) - Barracuda – Longeur Diede Pierik (Handel)
Lotte Geelhoed (Amersfoort) – Kjeld – Longeur Manon Swanenburg (Hoogland)
Renske van Schaik (Schalkwijk) – Game Boy – Longeur Cynthia Danvers (Bilthoven)
Ilonka van Dam (Ede Gld) – Desire – Longeur Sandra Jansen (Lunteren)
Anouk Bangamu Arachchige – Kjeld – Longeur Manon Swanenburg (Hoogland)

CVICH1* children
Mette Irausquin (Giesbeek) – Lolet – Longeur Matty Irausquin – Ubbink (Giesbeek)

CVICH2* children
Sam Dos Santos (Retie) – Barracuda – Longeur Diede Pierik (Handel)


Costaros CEI3* 160/ CEI2* 70+(2)/ CEI2* 120/ CEIYJ2* 120/ C Frankrijk - 30 mei 2019 t/m 2 juni 2019 endurance
Tel: 0033-625843729
E-mail: vivaraiscompet@gmail.com
Website: www.latransardeche.jimdo.com
CEI2* 120
Marijke Visser (Wanne, Trois-pont) - Rouchka de Luc
CEI1* 90
Marijke Visser (Wanne, Trois-pont) - L.I. Wallonia

 

Ander Nieuws

  • EK Rotterdam 2019: Gal aanvoerder TeamNL in Grand Prix Special
    EK Rotterdam 2019: Gal aanvoerder TeamNL in Grand Prix Special
  • EK Rotterdam 2019: Overzicht resterende titelstrijd
    EK Rotterdam 2019: Overzicht resterende titelstrijd
  • EK Rotterdam 2019: Dubbel goud voor para-dressuurruiters
    EK Rotterdam 2019: Dubbel goud voor para-dressuurruiters