Deelnemers internationale wedstrijden 28 januari 2019 t/m 3 februari 2019

Geplaatst op 29 januari 2019 in Springen , Endurance

Een aantal springruiters van TeamNL trekt dit weekend naar de 5* wedstrijd op Glock Horse Performance Center in het Oostenrijkse Villach, Treffen. Natuurlijk rijdt Gerco Schröder op het concours van zijn sponsor, daarnaast zijn Willem Greve, Marc Houtzager, Sanne Thijssen en Jur Vrieling in de 5*-rubrieken actief. Ook zijn er TeamNL ruiters op het CSI3* in Offenburg en op de 2*-wedstrijden in Opglabbeek en Aarhus. Nederlandse endurance-amazone Marijke Visser, lid van het A-kader en TeamNL, heeft een 2*-wedstrijd over 120 km in Abu Dhabi, Al Wathba in de Verenigde Arabische Emiraten.

Villach, Treffen CSI5*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSI2* Oostenrijk - 1 t/m 3 februari 2019 springen
Tel: 0043-4248295020
E-mail: csi2019@ghpc.at
Website: www.ghpc.at
CSI5*
Willem Greve (Markelo) - Carambole, Zypria S
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Edinus
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock`s Zaranza, Glock’s Cognac Champblanc, Glock’s Dobelensky
Sanne Thijssen (Sevenum) - Bulavsco, Carinja, Celine M Z
Jur Vrieling (Holwierde) - Dallas VDL, KM Chalcedon, VDL Glasgow Vh Merelsnest N.O.P.
CSI2*
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Dento
Joy Lammers (Achel) - First Boy B.B., Froukittaire
Amber Meijer (Muntendam) - KM Fajah
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Carpe Diem DV Z, Julyssi van Orti
CSIYH1* incl. 8yo
Lennard de Boer (Nieuwleusen) - Gagarin
Willem Greve (Markelo) - GoGo
Marc Houtzager (Rouveen) - Habitat BP
Gerco Schröder (Tubbergen) - Alfa Nero
Sanne Thijssen (Sevenum) - Hi There
Jur Vrieling (Holwierde) - Fiumicino van de Kalevallei


Offenburg CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo Duitsland - 31 januari 2019 t/m 3 februari 2019 springen
Tel: 0049-7819226224
E-mail: roederer@messeoffenburg.de
Website: www.baden-classics.de
CSI3*
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch, SFN Zenith
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue
Kevin Jochems (Sevenum) - Cristello H, Kyamant van 't Spieveld
Lisa Nooren (Maastricht) - Dienellie, VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Sabech D'Ha
Frank Schuttert (Ommen) - Benur du Romet, Silbermond
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Expensive, Farmers Proud HS
CSI1*
Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS
CSIYH1* incl. 8yo
Jens van Grunsven (Erp) - Greatlight
Kevin Jochems (Sevenum) - Grandino H
Lisa Nooren (Maastricht) - VDL Groep Gistique
Frank Schuttert (Ommen) - Guus HS
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Gamira


Aarhus, Vilhelmsborg CSI2* Denemarken - 30 januari 2019 t/m 3 februari 2019 springen
Tel: 0045-29924851
E-mail: km@danishderby.dk
Website: www.danishderby.dk
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Bella Fine, Flierefluiter, Gogotender, Hotshot


Opglabbeek CSI2*/ CSIYH1* België - 31 januari 2019 t/m 3 februari 2019 springen
Tel: 0032-89201801
E-mail: ken@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Falco, VDL Groep Jos van d'Abdijhoeve, VDL Groep Zidane
Denise Bakker (Bree) - Notorius VD Vromboutshoeve Z
Ivo Biessen (Budel) - Cendrillon Du Ruisseau Z, Lorenta, Vivald'ick
Maaike ten Berg - Bijlsma (Rogat) - Clarina-R, Felisimo
Isabelle Boon (Bosch en Duin) - Forlan van de Sprengenberg, Gigant
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Eleonalda, Freebird, Little Firebird
Peter Bulthuis (Echt) - Genereux Fortuna, Lolita
Kim Emmen (Raamsdonk) - Farah, Fiolita, Geavanta-C
Michael Greeve (Veeningen) - Easy does it, Turbo Z
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Cape Coral RBF Z, Elco van Hof ter Naillen, That's Me
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - Colina Pijnvenhof Z
Siebe Kramer (Oud-beijerland) - Evermeta, Gold digger, Zizi Donaldson BH
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Great-Tikila J, Jane Z
Lianne Kuypers (Someren) - Hermantico, Hinosa C
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Elvixis, Eton, Fuji
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Galote, Othello, Quantas 15
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Cargo, Elixer Blue, For the Moment
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - Wetric Van Beek
Madée Schuttenbeld (Almelo) - George Z.G., Piccolo R
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z, Chennaz, Cicer
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Gartbreaker, Groenendaal's Figo
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Grissom Z
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, Canisha, Sildouch Z
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Hutch
Denise Bakker (Bree) - Malibu De Wiqui
Ivo Biessen (Budel) - Scenndrinne
Maaike ten Berg - Bijlsma (Rogat) - Hermelien GJB
Isabelle Boon (Bosch En Duin) - Investment
Kim Emmen (Raamsdonk) - Ibiza S
Michael Greeve (Veeningen) - Hennessy
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - I Have No Name
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Huepens Conquestador, Inus
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Habrina
Maikel van der Vleuten (Someren) - El Wikke, Hangover


Abu Dhabi, Al Wathba CEI2* 120 Verenigde Arabische Emiraten - 2 t/m 2 februari 2019 endurance
Tel: 0097-124455500
E-mail: adec@eim.ae, endurance@equafed.ae
Website: www.adec-web.com
CEI2* 120
Marijke Visser (Wanne, Trois-Pont) - Nekhmet

 

Ander Nieuws

  • Springruiters TeamNL zesde in Landenwedstrijd Aken
    Springruiters TeamNL zesde in Landenwedstrijd Aken
  • Deelnemers internationale wedstrijden 15 t/m 21 juli 2019
    Deelnemers internationale wedstrijden 15 t/m 21 juli 2019
  • Verslag springforum 24 juni 2019
    Verslag springforum 24 juni 2019