Deelnemers internationale wedstrijden 28 oktober 2019 t/m 3 november 2019

Geplaatst op 31 oktober 2019 in Dressuur , Springen , Eventing , Mennen & para

Equita Lyon ontvangt deze dagen de wereldtop springen, dressuur en mennen voor de wereldbekerwedstrijden. Voor TeamNL komen in dressuur Hans Peter Minderhoud en Emmelie Scholtens in actie, in het springen zijn dat Bart Bles en Marc Houtzager en van de menners zijn Bram Chardon en Koos de Ronde van de partij in Frankrijk. In Amerika rijdt namens TeamNL Harrie Smolders een wereldbekerwedstrijd. Verder zijn voor de springruiters wedstrijden in Wierden, Oldenburg, Luik, Lier, Oliva, Valencia en in China. Op het concours in Oldenburg is ook een CDI4* met voor Nederland Anouk Noordman. Okke Peemen is de enige eventingruiter die dit weekend in actie komt. Hij reist naar Vernates in Frankrijk.

Lyon CDI-W Frankrijk - 30 oktober 2019 t/m 3 november 2019 dressuur
Tel: 0033-478176252
E-mail: sylvie.robert@gl-events.com
Website: www.equitalyon.com
CDI-W wereldbeker
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - GLOCK's Dream Boy N.O.P.
Emmelie Scholtens (Gorinchem) - Desperado N.O.P.


Oldenburg CDI4* Duitsland - 31 oktober 2019 t/m 3 november 2019 dressuur
Tel: 0049-44739411250
E-mail: astruckmeier@escon-marketing.de
Website: www.escon-marketing.de
CDI4*
Anouk Noordman (Zuidwolde Dr) - Zeronica


Lyon CSI5*-W/ CSI2*/ CSIP Frankrijk - 30 oktober 2019 t/m 3 november 2019 springen
Tel: 0033-478176252
E-mail: sylvie.robert@gl-events.com,kael.feuillerac@gl-events.com
Website: www.equitalyon.com
CSI5*-W wereldbeker
Bart Bles (Babberich) - Israel v/d Dennehoeve, Kriskras DV
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Dante
CSIP pony’s
Lilly Engelsman (Berkhout) - Blackwoodland Rock
Joyce Wolters (Montfort) - Karl van Orchid's


Lexington KY CSI4*-W USA - 29 oktober 2019 t/m 3 november 2019 springen
Tel: 001-8596093709
E-mail: cindy@nhs.org
Website: www.nhs.org
CSI4*-W
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Hocus Pocus de Muze


Liège CSI4*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 31 oktober 2019 t/m 3 november 2019 springen
Tel: 0032-475840814
E-mail: info@jumpingdeliege.be
Website: online.equipen.com
CSI4*
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Elco van Hof ter Naillen, Entertainer, Fair Field
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Freedom, Heechhiem's Cancun VDM
CSIYH1*
Albert Zoer (Echten Dr) - Ike


Oldenburg CSIAm-A/ CSIYH1*/ CSI3* Duitsland - 31 oktober 2019 t/m 3 november 2019 springen
Tel: 0049-44739411
E-mail: astruckmeier@escon-marketing.de
Website: www.escon-marketing.de
CSI3*
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock`s Zaranza, Glock’s Dobelensky, Kirby de Muze
Ben Schröder (Tubbergen) - Grodino
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Expensive
Jur Vrieling (Holwierde) - Cerano 19, Dallas VDL, VDL Latina van 't Merelsnest
CSIAm-A
Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS
CSIYH1*
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Hertogin van de Kouberg


Wierden CSI2*/ CSI1* Nederland - 30 oktober 2019 t/m 2 november 2019 springen
Tel: 0031-655370731
E-mail: info@maartjelanooy.nl
Website: www.indoorwierden.com
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Evira's Uno, Haraminka p
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, VDL Holland Vd Bisschop
Lennard de Boer (De Wijk) - Chrysler B, Florencio
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Edmond, Zapitola S Z
Tom Brinkman (Tubbergen) - Eto'O, Grande Chic
Monique van den Broek (Sevenum) - Bugano de l'Abbaye, Compadre van de Helle, Corsari van de Helle
Leontine Bruin (Wilp Gld) - Elegaal, Eternity
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Freestyle, Greenday
Vincent Geerink (Gelselaar) - Elamé, Fifty-Fifty, Gelster
Willem Greve (Markelo) - Faro, GoGo
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Hercules
Tessa Hoeksema (Tolbert) - El Vleut
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Comme Prévu, Ego Stern
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Hischmiran, U-Bresco Z
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Evermeta, Gold Digger
Suus Kuyten (Laren Nh) - Elia, Gacarla VDL
Joey Lansink (Haaksbergen) - Chakira Z
Anne - Liza Makkinga (Beerze) - Go for it
Claudia Morsink (De Lutte) - Cekina Z
Veronique Morsink (De Lutte) - Narthino Z
Pim Mulder (Dalfsen) - Fabrice, Freedom Again, Furioso Z
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - E-Jopie-R, Elvixis, Fox SW
Adriaan Okkema (Vrouwenparochie) - James
Sven Peters (Enschede) - Channel
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Gomez Imprezz, Van Schijndel's Amberlina
Emiel Richter (Enschede) - Disinaa
Kirsten Rikkert (Enter) - Winde R.A.G.
Rob Schipper (Enschede) - Dandy
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Gypsy d' Usance
Henri Stegeman (Daarle) - Endeavour, Ficardi B
Isabelle van Straaten (Ruurlo) - Lamborghini 99, Olmo
Josta van Straaten (Den Ham Ov) - Dior, Erachelle-S
Suzanne Tepper (Holwierde) - Balonic de Trebox Z, Gigagrade
Wendy Timmers (Stegeren) - Gucci
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Famariloma, Gammon R.A.G., Grandia's Elima
Robert Vos (Wierden) - Chappeau, Diabeau
Thijmen Vos (Wierden) - Theo 149
Jur Vrieling (Holwierde) - Fiumicino van de Kalevallei, Gavarni
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha
Jessie Wiefferink (Wierden) - Ballyquirke Tipp Top
Maud Wiefferink (Denekamp) - Agono
Harrie Wiering (Overlangel) - Bandit GLN Z, Fantasy Colada, Gweedore vd Groote Kamps Z
Bert-jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Fleurabella-V
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - E. Guriel, Isla Ibiza
Lennard de Boer (De Wijk) - Hercules
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Comme di Cima BR Z
Naomy Bonvanie (Enschede) - Eminence
Tom Brinkman (Tubbergen) - Casper 394, Idara
Monique van den Broek (Sevenum) - Hello B.
Willem Greve (Markelo) - Highway TN
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Bordeaux Z, International
Britt ter Harmsel (Enter) - Butter-Flower E.B., Donkosack EB
Tessa Hoeksema (Tolbert) - Germette E
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Label
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Fame, Wadro's Higgins
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Exclusief Canto’s, Haresco, Trend Line H
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - My Way
Vera Kranen (Driel) - Ginpower
Suus Kuyten (Laren Nh) - Iron Man 111
Joey Lansink (Haaksbergen) - Igor, Izarina
Melissa Maatkamp (Nijverdal) - Celvana
Amber van Marle (Ambt Delden) - El Clarimo, Gregorius v/d Vrendt
Pim Mulder (Dalfsen) - De Lichtmis Dywis HH, Hazelhorst i, Hiarma
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Ikigai
Maaike Nijhof (Wierden) - Anory
Sven Peters (Enschede) - Fiësta
Celeste van der Poel (Den Horn) - Romina
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Condor Z, Hannibal
Sophia Richter Loojenga (Sotogrande) - Vert Bois De l'Is
Kirsten Rikkert (Enter) - Queen 175
Ties Rothstegge (Weerselo) - Hamelton a
Rob Schipper (Enschede) - Gross R.A.G.
Laura Slager (Staphorst) - La Serena
Isabelle Van Straaten (Ruurlo) - Jacouffa
Suzanne Tepper (Holwierde) - Luimstra's Galina, PMF/2JOIN Hartford
Amy Tewis (Montfoort) - Infinity
Jessy Tewis (Montfoort) - Exceptionel, Guss BB
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Hoselinde
Robert Vos (Wierden) - Helsinki V.D.O.
Thijmen Vos (Wierden) - Hitch
Nikki de Vries (Helvoirt) - Gracia
Joanne Wes (Bentelo) - Ailie
Koen Westendorp (Wierden) - Helsinki
Britt Wiefferink (Wierden) - Apourti
Jessie Wiefferink (Wierden) - My Lady 179
Harrie Wiering (Overlangel) - Izzy P
Hilde Woudstra (Daarle) - Castella, Titania
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - He's Mylord V


Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 31 oktober 2019 t/m 3 november 2019 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Miss Untouchable, VDL Groep Urane de Talma
Bart de Bruijn (Loenen Aan De Vecht) - Air Max
Kim Emmen (Raamsdonk) - Delvaux, Louis Vuitton vd Wouwerse Veld, Teavanta II C Z
Anouk Kort (Lewedorp) - Caviana de Kreisker, Chivas AP Z, Ichikawa
Joy Lammers (Achel) - Fellie, First Boy B.B.
Johnny Pals (As) - Carlotta, Excentriek, Fernando BH
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carado 3, Con Quidam RB, Grieg s
Maikel van der Vleuten (Someren) - Arera C, Canisha, Sildouch Z
Vincent Voorn (Weert) - De Vleut, Explosion, Je Suis van de Bien
CSI1*
Bart de Bruijn (Loenen Aan De Vecht) - Hestia
Johnny Pals (As) - Indurijn
Sanne Thijssen (Sevenum) - Horafina
Maikel van der Vleuten (Someren) - Hinosa C
CSIYH1*
Bart de Bruijn (Loenen Aan De Vecht) - Oscar van de Berghoeve
Kim Emmen (Raamsdonk) - Heylo
Anouk Kort (Lewedorp) - Nixon van HD
Joy Lammers (Achel) - Ibeau SMH
Johnny Pals (As) - Tao D'Ouilly
Maikel van der Vleuten (Someren) - El Wikke


Oliva, Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 29 oktober 2019 t/m 3 november 2019 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: online.equipe.com
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS, Romane D Theil, Yagudin
Marielle Friesen (Ommel) - Carte Blanche, Stakkabisa
Yves Houtackers (Weert) - Dieu Merci v't Meulenhof
CSI1*
Yves Houtackers (Weert) - Disco, Gold Diamant Du Plan D'Eau, Nixon van D'Abelendreef
Niels Kersten (Egchel) - Biela D'Auzay LA, Cornetara
Laura Scheepers (Sevenum) - Dutch, Jamaica W
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M, Hailey Fairy, Hunter Fairy
CSIYH1*
Niels Kersten (Egchel) - I'm Special LVS Z, Mullaghdrin Limber
Laura Scheepers (Sevenum) - Jovelle


Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 31 oktober 2019 t/m 3 november 2019 springen
Tel: 0034-667909315
E-mail: info@cesvalencia.es
Website: www.cesvalenciatour.com
CSI2*
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Dha Dha
CSI1*
Willemijn de Mooij (Rotterdam) - FBI
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Inter, Zomodo P


Cheng Du - Hao Wei CSI2* China - 1 t/m 3 november 2019 springen
Tel: 0086-769899993888
E-mail: cea@sports.cn
CSI2*
Stefan van Veldhuizen (Voorthuizen) - Leenpaard
Vincent Vermeulen (Tiel) - Flying Dream


Lyon CAI-W Frankrijk - 30 oktober 2019 t/m 3 november 2019 mennen
Tel: 0033-478176252
E-mail: sylvie.robert@gl-events.com
Website: www.equitalyon.com
CAI-W wereldbeker
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Conversano XXIV 3 2L, Dreef Inca, Dreef Kapitany, Favory XXXI-45-2-6 (Hector), Kendi
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Capri, Favory Allegra Futar, Nacho, Oosterwijk's Kasper, Tjibbe


Vernantes CCI1*-Intro/ CCI2*-L/ CCI2*-S Frankrijk - 31 oktober 2019 t/m 3 november 2019 eventing
Tel: +31577408370
E-mail: sgs49@sfr.fr
CCI2*-L
Okke Peemen (Meerle) - Grandezza Pigoletta
CCI2*-S
Okke Peemen (Meerle) - Happy Lady

Ander Nieuws

  • Dressuurruiter Edward Gal als menner in Studio Sport
    Dressuurruiter Edward Gal als menner in Studio Sport
  • WK’s paardensport in 2022 naar Herning en Pratoni del Vivaro
    WK’s paardensport in 2022 naar Herning en Pratoni del Vivaro
  • Jeroen Houterman gekozen in FEI Driving Committee
    Jeroen Houterman gekozen in FEI Driving Committee