Deelnemers internationale wedstrijden 29 april 2019 t/m 5 mei 2019

Geplaatst op 30 april 2019 in Dressuur , Springen , Eventing , Mennen & para , Voltige , Reining

De komende dagen staan voor verschillende disciplines de nodige wedstrijden op het programma. In Nederland is dat op het Nationaal Hippisch Centrum de internationale voltige wedstrijden met daarin samengevoegd het Nederlands kampioenschap voor de voltigeurs. Van Oudkarspel trekken de eventingruiters naar Kronenberg voor een korte 2* en 3* met een groot aantal Nederlandse combinaties. Team Nl-amazone Merel Blom gaat met haar Olympiade-paard Rumour Has It N.O.P. naar de beroemde Badminton Horses Trials. Team Nl-ruiter Tim Lips gaat naar de lange 4* in Sopot. Verder reizen enkele eventingruiters naar Münster. Nederlandse dressuurruiters komen aan de start op de nieuwe wedstrijd in Pilisjászfalu Hongarije waar onder meer Hans Peter Minderhoud in de wereldbekerwedstrijd meerijdt. Verder zijn er Nederlandse senioren en grote groep jeugdruiters in Saumur, waar voor de dressuurjeugd ook landenwedstrijden zijn. Op het concours in Mannheim is naast het CDI4* ook para-dressuur waar Nederland met een sterk team is vertegenwoordigd. Naast de dressuur is in Mannheim ook springen op 3* niveau met Nederlandse deelname. De crème de la crème van de springsport is echter in Shanghai voor de Global Champions Tour. Voor Nederland komen daar Nederlands kampioen Leopold van Asten, Bart Bles, Marc Houtzager, Maikel van der Vleuten en Jur Vrieling aan de start. Verder wordt er gesprongen in Le Touquet , Bonheiden en voor de jeugd in Fontainebleau. Verder zijn er menwedstrijden in Lisieux en Dorthealyst en reiningwedstrijden in Le Pin.

Pilisjászfalu CDI3*/ CDI-W/ CDIYH/ CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIP/ CD Hongarije - 1 t/m 5 mei 2019 dressuur
Tel: 0036-706218359
E-mail: info@unikornislovarda.hu
Website: www.unikornislovarda.hu
CDI-W
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - Zanardi
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Double Dutch
CDI3*
Marijke van Giesen (Schore) - Genuine
Michelle van Lanen (Uden) - Intendro A Van De Nachtegaele
Thamar Zweistra (Schore) - Erina
CDIU25
Marijke van Giesen (Schore) - Esther SVN
CDIYH
Michelle van Lanen (Uden) - Jollydale
Dirk- Jan v.d. Water (Hellouw) - Jack Black WW


Mannheim CDI4*/ CDIAm/ CDIU25 Duitsland - 3 t/m 7 mei 2019 dressuur
Tel: 0049-62172477000
E-mail: peter.hofmann@berrang.de
Website: www.maimarkt-turnier-mannheim.de
CDI4*
Agaath van der Lei (Uden) - VRBgroup's Caron


Saumur CDI2*/ CDI3*/ CDIY/ CDIOY/ CDIJ/ CDIOJ/ CDICh-A/ C Frankrijk - 2 t/m 5 mei 2019 dressuur
Tel: 0033-241535050
E-mail: flora.giorgio@ifce.fr
Website: wwwcadrenoir.fr
CDI3*
Marlies van Baalen (Brakel) - Ben Johnson
Lucie Louws (Oostkapelle) - Evito
Denise Nekeman (Hasselt) - Boston STH
Geert-Jan Raateland ('s-Gravenzande) - Don Bravour
CDI2*
Marlies van Baalen (Brakel) - Go Legend
Petri Bax (Zaltbommel) - Esteban
Jos Hogendoorn (Hendrik-Ido-Ambacht) - Convalaria
Jeanine Nekeman (Hasselt) – Ferrari
CDIU25
Jeanine Nekeman (Hasselt) - Vlingh
CDIY Young Riders
Coco Soffers (Nispen) - Global's Formidable
CDIOY Young Riders landenwedstrijd
Amber de Groot (Harmelen) - R Banderas
Maud Hofland (Bodegraven) - Urbanes
Zoe Kuintjes (Aalsmeer) - Primeval Brittsion
Myrthe Wedda (Ijsselstein Ut) - Diamond Geezer
CDIJ junioren
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - Excellentie
CDIOJ landenwedstrijd junioren
Thessa Gilbers (Varsseveld) - Gominka EST
Sharina Mandemakers (Giessen) - Guns N' Roses
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - Cuvanck PP
Micky Schelstraete (Gemonde) - Grand-Charmeur
CDIP pony’s
Nina van Bakel (Liempde) - Mastro's Night And Day
Tessa van Hemert (Ammerzoden) - Noordhof's Surprise
Jill Kempes (Erichem) - Next Black Magic
Lara van Nek (Wijdewormer) - Brouwershaven’s Nairobi
Micky Schelstraete (Gemonde) - Schierensees Mithril
Nina Woerts (Franeker) - Madam's Menno
CDIOP landenwedstrijd pony’s
Robin Heiden (Alphen Gld) - Colourfull Cannonball
Lilli van den Hoogen (De Meern) - Martinez Candyman
Lara van Nek (Wijdewormer) - Baumann's Despino
Micky Schelstraete (Gemonde) - Elin's Noncisdador
CDICh-A (E-pony) children
Anniek van Dulst (Ermelo) - Isala's Arielle
Amber Schelstraete (Gemonde) - Burberry


Mannheim CPEDI3* Duitsland - 3 t/m 7 mei 2019 para-dressuur
Tel: 0049-62172477000
E-mail: peter.hofmann@berrang.de
Website: www.maimarkt-turnier-mannheim.de
CPEDI3*
Demi Haerkens (Helmond) - Dude
Rixt van der Horst (Nistelrode) - Findsley
Annemarieke Roling - Nobel (Almelo) - Doo Schufro
Maud de Reu (Zwolle) - Webron
Sanne Voets (Berghem) - Demantur RS2 N.O.P.


Shanghai CSI5* China - 3 t/m 5 mei 2019 springen
Tel: 0086-2163339393
E-mail: patyang@jussevent.com
Website: www.jussevent.com
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Zidane
Bart Bles (Babberich) - Expert, Israel v/d Dennehoeve
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Edinus
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, Verdi TN
Jur Vrieling (Holwierde) - Davall, VDL Glasgow Vh Merelsnest


Le Touquet CSI3*/ CSI1*/ CSIAm-A/ CSIYH1* Frankrijk - 2 t/m 5 mei 2019 springen
Tel: 0033-644387687
E-mail: competitionsletouquet@outlook.fr
Website: www.jumping-letouquet.fr
CSI3*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Gouverneur, Las Vegas, VDL Holland Vd Bisschop
Frank Schuttert (Ommen) - First Lady G, Queensland
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Expensive, Farmers Proud HS, Gamira
CSIYH1*
Frank Schuttert (Ommen) - Mujallin VD Maltahoeve
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Halla, Hertogin van de Kouberg


Mannheim CSI3*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIAm-A Duitsland - 3 t/m 7 mei 2019 springen
Tel: 0049-6218786104
E-mail: mannheim@hippodata.de
Website: www.maimarkt-turnier-mannheim.de
CSI3*
Tom Martens (Nederweert) - Fleetwood, Jiamante Van Essene
Lisa Nooren (Maastricht) - VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Sabech D'Ha
Vincent Voorn (Weert) - Dante, Explosion
CSIYH1* incl. 8yo
Tom Martens (Nederweert) - Milano
Lisa Nooren (Maastricht) - VDL Groep Gistique


Bonheiden CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 2 t/m 5 mei 2019 springen
Tel: 0032-475422188
E-mail: Nickvanbelle@nikkiclub.be
Website: jumping-bonheiden.be
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Excellent, Fliere Fluiter
Willem Greve (Markelo) - Faro, Formidable, GoGo
Lisa Nooren (Maastricht) - VDL Groep Gistique
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Dha Dha, Zomodo P
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Chapeau, Empire
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Enrique
CSI1*
Lisa Nooren (Maastricht) - VDL Groep Callida 2
CSIYH1*
Lisa Nooren (Maastricht) - VDL Groep Hermès Z
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Hernandez TN, Highway TN
Mel Thijssen (Sevenum) - Haisjo, Nena K Z


Fontainebleau CSIU25-A/ CSIP/ CSIOCh/ CSIOJ/ CSIOY/ CSIOYJ Frankrijk - 2 t/m 5 mei 2019 springen
Tel: 0033-613917867
E-mail: showoffice@grandprixgroup.com
Website: www.grandprix-classic.com
CSIU25-A
Skye Morssinkhof (Hierden) – Golisa
CSIOJ junioren
Nina van Enckevort (Sint-Oedenrode) - Darc du Rona Z
Fleur Holleman (Huissen) - Dakota Du Buisson Z
Skye Morssinkhof (Hierden) - Checkpoint Chacco
Madée Schuttenbeld (Almelo) - George Z.G.
Jip Spruijt (Epe) - Fyolieta SH
CSIOYJ
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Piccolo R
CSIP pony’s
Anne Feenstra (Bontebok) - Knud van Orchid's
Sanne ter Haar (Hulshorst) - Dexters Grooted Hart
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Ballard Prince, Panfu van de Bisschop
Fleur Holleman (Huissen) - Bora-Bora, Dante
Kirsten Kreemers (Nuenen) - Kinean, Tinapatch
Milan Morssinkhof (Hierden) - Grandiosa S
Carlijn Roepel (Rotterdam) - Breitling
Isabelle Roepel (Rotterdam) - Anouk
Liesje Vrolijk (Almen) - Gregory, Raisa Cestanii
Ben van der Weijden (Biddinghuizen) - Flow Girl, Jerry-Lee
Joyce Wolters (Montfort) - Karl van Orchid's
CSIOCh children
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Ferrand HBC, Providence
Roelof Dolfijn (Buitenpost) - Apple
Milan Morssinkhof (Hierden) - Dartbreaker
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - After Pleasure Toltien, Beverly
Liesje Vrolijk (Almen) - Hailey Fairy


Badminton CCI5*-L Groot-Brittannië - 1 t/m 5 mei 2019 eventing
Tel: 0044-1454218272
E-mail: Hugh.Thomas@badminton-horse.co.uk
Website: www.badminton-horse.co.uk
CCI5*-L
Merel Blom (Aalten) - Rumour Has It N.O.P.


Sopot CCI2*-S/ CCI2*-L/ CCI3*-L/ CCI3*-S/ CCI4*-L Polen - 2 t/m 5 mei 2019 eventing
Tel: 0048-585517896
E-mail: ajarzycka@sopot.pl
Website: www.hipodrom.sopot.pl/en
CCI4*-L
Tim Lips (Made) - Bayro


Kronenberg CCI2*-S/ CCI3*-S Nederland - 3 t/m 5 mei 2019 eventing
Tel: 0031-637651720
E-mail: info@grandorsehorsetrails.nl
Website: www.grandorsehorsetrials.nl
CCI3*-S
Lucy Groenen (Groenekan) - Gyon
Nina de Haas (Hengstdijk) - Houdini
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Dupon
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Hatary MBF
Asha Laseroms (Klein Zundert) - Soccer Star
Marit Louwerse (Lewedorp) - Zelma
Elaine Pen (Voorschoten) - Chivers, Shady Grey
Olivia Pleysier (Bilthoven) - Spirit Excalibur
Beau Posthumus (Terschuur) - Smokie
Thierry van Reine (Herveld) - ACSI Harry Belafonte
Maartje van Riel (Loon Op Zand) - Eppo
Myrle Schoones (Pelt) - Ravallo van de Smeetshoeve
CCI2*-S
Licha Bax (Haarlem) - Bonbiny
Nikie Bos (Beuningen Gld) - Frodo Gondo
Levi Driessen (Esch) - Giraldi, Lancero Dancer
Yorick Faasse (Westkapelle) - Heilige Geest van de Lentamel
Roxana Graman (Slagharen) - Forever
Stephan Hazeleger (Harskamp) - James Bond
Florinoor Hoogland (Ederveen) - Zindane
Sterre van Houte (Pannerden) - G Star van het Moerven
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Flash
Amber van Lavieren (Ochten) - Ganzepol's Candy Boy
Jan Mathijssen (Biezenmortel) - Geronimo
Chantal Megchelenbrink (Ursem) - No Matter What
Lisanne Moesbergen (Renswoude) - Falco
Elise Otto (Schoonhoven) - Coffee IJs
Britt van Rijsewijk (Oisterwijk) - Aligarkh
Nick Ros (Ouderkerk Aan De Amstel) - Ottello Z
Eva van der Sanden (Oosterhout Nb) - Vangelis Ors
Adriaan Smeulders (Someren) - Ekow
Joanne Spliethof (Borculo) - Dansa
Mark Veldjesgraaf (Harskamp) - Dark Diva
Pascal Zantman (Loosdrecht) - Valentino


Münster CCI2*-S/ CCI3*-S Duitsland - 4 t/m 5 mei 2019 eventing
Tel: 0049-2513900330
E-mail: jacobs@wrfs.de
Website: www.wrfs.de
CCI3*-S
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - For Joy V/h Akenhof
CCI2*-S
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Di Sorency, Kassiopeia, Luna
Nina Hut (Bruchterveld) - Carthageno
Marissa Kamphuis (Dedemsvaart) - Caldwell
Bianca van Wijk (De Punt) - Eastbourne E


Lisieux CAI3*-P4/ CAI3*-P2/ CAI3*-P1/ CAI2*-P1/ CAI2*-P2/ Frankrijk - 1 t/m 5 mei 2019 mennen
Tel: 0031-654674396
E-mail: h2t@xs4all.nl
Website: www.facebook.com/CAI-de-Lisieux
CAI3*-P4 vierspan pony’s
Hendrik-Jan Beekhuiszen (Zeewolde) - Eros v.d. Damsingel, Fire, Moonlight, Snow, Starlight, Tornado, Wattaponja
Joey van der Ham (Noordwijk Zh) - Elferink's Marcus, Fabian, Golden Boy, Marcus, Rotgers Timber, Sam
Marijke Hammink (Bornerbroek) - Beukenhof's Wesley, Breukers Bobby Brown, Pietje V.d. Knollentuin, Wohld Neal, Ysselvliedt
CAI3*-P2 tweespan pony’s
Melanie van de Bunt (Lunteren) - Rotgers Xander, Sunstar's Calvados, Tumtum
Nathalie v.d Ende (Poeldijk) - Mischa, Mozart, Sterrenhof's Roxy
Cas Hendriks (Zeeland) - Jip, Mister Jim, Sunstar's Cloud
Rodinde Rutjens (Weert) - Kaseem, Kuikhornster Milano, Majan S Swen
Wolter van der Veen (Peize) - Karabahk Bailey, Karabahk Gella


Dorthealyst CAI2*-H4/ CAI2*-H2/ CAI2*-H1/ CAI2*-P4/ CAI2*-P2/ Denemarken - 2 t/m 5 mei 2019 mennen
E-mail: jannekristiansen@mail.dk
Website: www.dansk-koere-selskab.com
CAI2*-H1
Joop Gommers (Dreumel) - Bandit


Ermelo CVI3*/ CVIJ2* Nederland - 3 t/m 5 mei 2019 voltige
Tel: 0031-646581254
E-mail: Info@cviermelo.nl
Website: www.cviermelo.nl
CVI3* Solo
Voltigeur Joske van Koelen (Hoogland) – Longeur Manon Swanenburg (Hoogland) - Kjeld
Voltigeur Amy Verhagen (Hoornaar) – Longeur Jeroen Rijpstra (Lisse), Heleen van Wingerden (Hoornaar) - Canito
Voltigeur Roxanne Ruigrok (Rijsenhout) – Longeur Jeroen Rijpstra (Lisse) - Jazz Time Son
Voltigeur Claire de Ridder (Leidschendam) – Longeur Christina Tetterroo (Aerdenhout) - Pasca, Tjekko
Voltigeur Annebeth Kubbe (Jelling) – Longeur Lasse Kristensen (Jelling) - French Kiss
Voltigeur Carola Sneekes (Callantsoog) – Longeur Marjo Sneekes (Callantsoog) – Safari H
Voltigeur Celine Kaag (Schagerbrug) – Longeur Marjo Sneekes (Callanttsoog) - Dwight, Safari H
Voltigeur Arthur Seidel (Nieuweroord) – Longeur Lasse Kristensen (Jelling) - Rossi, Smaragd
Voltigeur Dianne ter Meulen (Bilthoven) – Longeur Cynthia Danvers (Bilthoven) – CSI, Cuvola
Voltigeur Jesse van As (Bergen Op Zoom) – Longeur Doreth Chatwick- De Molen (Hogerheide) - Eros
CVI3* Team
Voltigeur Carola Sneekes (Callantsoog)
Voltigeur Esther Sneekes (Groningen)
Voltigeur Sofie van Der Laan (Den Dolder)
Voltigeur Roxanne Ruigrok (Rijsenhout)
Voltigeur Renske van Schaik (Schalkwijk)
Voltigeur Dianne ter Meulen (Bilthoven)
Longeur Cynthia Danvers (Bilthoven) – Rubin Royal 20

Voltigeur Jinte van der Burgt (Odiliapeel)
Voltigeur Lisa Herwig (Veghel)
Voltigeur Wessel Kuypers (Zeeland)
Voltigeur Pleun van de Laar (Zeeland)
Voltigeur Ilse van Dijk (Odiliapeel)
Voltigeur Guus van de Coer (Zeeland)
Voltigeur Nynke Veldman (Wijchen)
Longeur Meta Jans Rooijmans (Odiliapeel) - Wim, Zidane B
CVIJ2* Solo
Voltigeur Lotte Geelhoed (Amersfoort) – Longeur Manon Swanenburg (Hoogland) – Kjeld
Voltigeur Dorien Luteijn (Swifterband) – Longeur Nicky Heijboer (Dronten) – Buick Hill
Voltigeur Charlotte Seidel (Nieuweroord) – Longeur Lasse Kristensen (Jelling) – Smaragd, Rudolf
Voltigeur Renske van Schaik (Schalkwijk) – Longeur Cynthia Danvers (Bilthoven) – CSI
Voltigeur Anouk Bangamu Arachchige (Bunschoten-Spakenburg) – Longeur Manon Swanenburg (Hoogland) – Kjeld, Troubadour
Voltigeur Ilonka van Dam (Lunteren) – Longeur Barbara van Essen-Neuhuys (Bennekom) – Vidox Z
CVIJ2* Team
Voltigeur Anouk Bangamu Arachchige (Bunschoten-Spakenburg)
Voltigeur Dorien Luteijn (Swifterband)
Voltigeur Lut Oltmans (Heesch)
Voltigeur Naomi Ruitenbeek (Zeewolde)
Voltigeur Quinn Wonneberg (Zevenaar)
Voltigeur Ilonka van Dam (Lunteren)
Longeur Nicky Heijboer (Dronten) – Buick Hill


Le Pin CRI3*/ CRIY3*/ CRIJ3* Frankrijk - 1 t/m 1 mei 2019 reining
Tel: 0033608750583
E-mail: domontperret@gmail.com
Website: nrhafrance.com
CRIY3*
Deley van Aalderen (Purmerend) - Just BH Great Einstein
Fabiënne Cosijnse (Baarn) - Walla Be Good
CRIJ3*
Talitha Cosijnse (Baarn) - Big Gun to Trash

Ander Nieuws

  • Ontmoet de springruiters uit KNHS Talententeam 2019
    Ontmoet de springruiters uit KNHS Talententeam 2019
  • Deelnemers internationale wedstrijden 14 t/m 20 oktober 2019
    Deelnemers internationale wedstrijden 14 t/m 20 oktober 2019
  • 13 november: KNHS College Tour Springen in de juiste rijstijl met Bianca Schoenmakers
    13 november: KNHS College Tour Springen in de juiste rijstijl met Bianca Schoenmakers