Deelnemers internationale wedstrijden 29 juli 2019 t/m 4 augustus 2019

Geplaatst op 30 juli 2019 in Dressuur , Springen , Eventing , Mennen & para

Op 1 augustus begint op het Nationaal Hippisch Centrum in Ermelo het wereldkampioenschap voor jonge dressuurpaarden. Nederland is sterk vertegenwoordigd met diverse finalisten van vorig jaar en bronzen medaille winnaar Hermes onder Dinja van Liere. Daarnaast is er een CDI3* met voor TeamNL onder meer Hans Peter Minderhoud en Patrick van der Meer. Verder is in Nederland op de mooie terreinen van de familie Schuttert in Ommen de tiende editie van Jumping de Driehoek. Hier zijn veel TeamNL springruiters aan de start. Dat geldt ook voor het CSI in Kronenberg. Kim Emmen, Harrie Smolders en Jur Vrieling vertegenwoordigen TeamNL op de Global Champions Tour in Londen. Verder zijn er Nederlandse springruiters in Slovakije, België, Denemarken en Duitsland. TeamNL eventingruiters reizen naar Strzegom en Westerstede. Hans Heus vertegenwoordigt TeamNL mennen in Nebanice in de World Cup wedstrijd. De Oranje ponymenners rijden in het Duitse Schildau.

Ermelo CH-M-YH-D/ CDI3* Nederland - 1 t/m 4 augustus 2019 dressuur
Tel: 0031-624449575
E-mail: info@ermeloyh.com
Website: www.ermeloyh.com
CH-M-YH-D WK jonge dressuurpaarden
Olga Boucher (Bedburg-hau) - Houdini la Haya
Vai Bruntink (Vledderveen Dr) - Jatilinda
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) - Henkie
Andreas Helgstrand (Vodskov) - Gastlicentie
Joyce Lenaerts (Leende) - Beukenvallei's Iconic B
Dinja van Liere (Werkendam) - Haute Couture, Hermès, Independent Little Me
Anne Meulendijks (Heeze) - Hot-Spot PB
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - In Style
Marieke van der Putten (Groesbeek) - Jameson RS2
Emmelie Scholtens (Gorinchem) - Infinity, Johnny Be Goode
Bart Veeze (Lochem) - Imagine, Imposantos
Renate van Uytert - Vliet (Heerewaarden) - Johnny Depp, Just Wimphof
Mara de Vries (Poederoijen) - Habibi DVB
CDI3*
Nars Gottmer (De Wijk) - Dicaprio Swing
Jill Huijbregts (Drunen) - EventZ Enzos-Armani
Agaath van der Lei (Uden) - VRBgroup's Caron
Jean-René Luijmes (Silvolde) - Aswin
Lynne Maas (Schiedam) - Eastpoint
Sander Marijnissen (Wijdewormer) - DSM Cool 2 Johnson
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Chinook
Danielle van Mierlo (Maasland) - Dayano
Hans-Peter Minderhoud (Oosterbeek) - Glock's Casper
Geert-Jan Raateland ('s-Gravenzande) - Don Bravour
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Double Dutch


London CSI5*/ CSI2* GB - 2 t/m 4 augustus 2019
Tel: 0031-402069111
E-mail: barbara@globalchampionstour.com.com
Website: www.Globalchampionstour.com
CSI5* Global Champions Tour
Kim Emmen (Raamsdonk) - Delvaux, Farah
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Cas 2, Don VHP Z N.O.P.
Jur Vrieling (Holwierde) - Dallas VDL, Davall
CSI2*
Lauren van Berkel (Waalre) - Little Lancer, Prele Du Chanois


Samorin CSIOJ/ CSIOCh/ CSIOY/ CSIOP/ CSI4*/ CSI2*/ CSI1*/ Slovakije - 30 juli 2019 t/m 4 augustus 2019 springen
Tel: 00421-313262000
E-mail: jumping@x-bionicsphere.com
Website: www.xbionicsphere.com
CSI4*
Emile Tacken (Meterik) - Cas
CSIOP
Logan Fiechter (Merksplas) - Fun Vicky T, Minerva For Play
Joyce Wolters (Montfort) - Karl van Orchid's


Ommen CSI3*/ CSI1* Nederland - 30 juli 2019 t/m 4 augustus 2019 springen
Tel: 06-13580939
E-mail: csiommen@eventanations.com
Website: www.csiommen.nl
CSI3*
Bas van der Aa (Albergen) - Eros W
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Gouverneur, VDL Holland Vd Bisschop
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian
Roelof Bril (Westendorp) - Dizzy Lizzy, Evarado
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - El Greco, Frasiér
Monique van den Broek (Sevenum) - Carlow van de Helle, Compadre van de Helle, Corsari van de Helle
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Dairone, Grace Emine W, Lacoste 145
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Forever SFN, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neere
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Daddycool Go
Daan van Geel (Gees) - Djam
Willem Greve (Markelo) - Faro, Formidable
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Goldstar
Demi van Grunsven (Handel) - Luxor, Tinka's Hope
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue, Greatlight
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Flambeau, Silverado
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Elco van Hof ter Naillen, Entertainer, Fair Field
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Midney, Quincy
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof's Dante, Sterrehof's Edinus
Niels Kersten (Egchel) - Billy Manjaro, Dabelle, MHS High Hopes
Thom de Koff (Renswoude) - Emmerson, Ferran V
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Evermeta
Patrick Lemmen (Koningslust) - Ideaal, Jolie Fleur
Tim Lips (Made) - Destenation
Anne - Lliza Makkinga (Beerze) - Go for it
Tom Martens (Nederweert) - Fleetwood
Gerben Morsink (Enschede) - Navarone Z
Veronique Morsink (De Lutte) - Entrepreneur, Faithfull
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Graziano
Paris Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
Skye Morssinkhof (Hierden) - G-Vingino-Blue
Pim Mulder (Dalfsen) - BCO Milton Z, Fabrice, Ferano
Lisa Nooren (Maastricht) - Ezra Van W, Jarolus van de Bergdalhoeve, VDL Groep Sabech D'Ha
Aniek Poels (Swolgen) - Barry White, Evivera, Sir Charlie Chaplin
Henk van de Pol (Eindhoven) - Looyman Z
Kirsten Rikkert (Enter) - Winde R.A.G.
Stijn Roelink (Lattrop-Breklenkamp) - Souplesse
Ruben Romp (Goirle) - Bugatty Go, Teqilla top
Marco Sas (Schoorl) - Eastbourne, Galileo van de Hagenhorst
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - For the Moment
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Capetown, Cassirano Del Rilate, D'Angelo
Tom Schellekens (Esbeek) - Casander, El-Gore Go
Rob Schipper (Enschede) - Dandy
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock`s Zaranza, Glock’s Dobelensky, Glock's Debalia
Ben Schröder (Tubbergen) - Grodino
Frank Schuttert (Ommen) - First Lady G
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Expensive, Guru
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Ivan R
Josta van Straaten (Den Ham Ov) - Dior, Erachelle-S
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, IDI Utopia, Sildouch Z
Vincent Voorn (Weert) - De Vleut, Explosion, Je suis van de bien
Robert Vos (Wierden) - Diabeau, Scotch
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Freedom, Heechhiem's Cancun VDM
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - Cartoon HL, E. Guriel, Evira's Uno
Elisah Aarts (Rutten) - Gouvernante VDL, Imposant
Anne Bakker (Wapserveen) - Habibi de la Reine
Remco Been (Winterswijk Miste) - Granny Smith Apple
Wesley Boer (Nieuwleusen) - Eddy The Eagle
Lisa Bongers (Wijchen) - Elixer, Fleur
Monica Borger (IJsselmuiden) - Fantacy-Lady
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Coco Chanel, Innovator
Martijn Bouwman (Nijkerk Gld) - Esmée, Frenchymodo LV
Victoria van Breemen (Beverwijk) - Hermes
Robin Bril (Westendorp) - Hector van het Posthuys, Iberico
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, Harina Touch W
Marco Brinkman (Twello) - Highlighter, Iniesta
Marleen van der Burg (Neede) - Hanassi, Igor B
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Eiaralda, Grey River, Quilon
Jan Diepman (Dalfsen) - Favorite
Berber Dijkman (Wesepe) - Ferdinand W, Galandra
Jarno van Erp (Oss) - Bon Giorno Go, Flying Boy
Henk Frederiks (Wapserveen) - Hasta la Vista VDP, Wise Stables Giganta
Thomas Gangl (Scharmer) - Gyonneke
Daan van Geel (Gees) - Fernando, Hulde G, Il Cavallo V L
Willem Greve (Markelo) - Highway TN
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Noukie
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta, Spiros Z
Jens van Grunsven (Erp) - Gladiator HL
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Guilietta
Marjolein Heuvelmans (Oldenzaal) - Darina S
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Comme Prévu
Gert van den Hof (Slagharen) - Dalco van het Bevrijdthof Z, Guus B, It's A Pracht VDL
Marc Houtzager (Rouveen) - Habitat
Mel van der Kamp (Dalfsen) - Chaperon RW, Evabellie RW
Janine van den Berg - Ten Kate (Nieuwleusen) - Ivanho TK
Coen Kerbert (Enschede) - Go Besi, Inekaat
Niels Kersten (Egchel) - Daify, Semilly F
Valerie van Kesteren (Ede Gld) - Emerald, Eye Catcher VVK
Thom de Koff (Renswoude) - Ghayano
Joanne Kral (Veendam) - Eminko
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Gold Digger, My Way
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Erunella D, Flips21
Rowan van Leijenhorst (Soest) - Fiësta
Patrick Lemmen (Koningslust) - Hugo, Inostello M
Tim Lips (Made) - Eclips, Herby
Rosanne Maathuis (Geesteren Ov) - High Score
Melissa Maatkamp (Nijverdal) - Celvana
Anne - Liza Makkinga (Beerze) - Messalia Blue PS, Messi P.S.
Lianne Mars (Dalmsholte) - Estaban
Tom Martens (Nederweert) - Milano
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Haya, Holy Moley, Irsina Blue
Amber Meijer (Muntendam) - Gavarni, KM Fajah
Bas Moerings (Roosendaal) - Ipsthar
Eline Moerings (Roosendaal) - Bardesther
Claudia Morsink (De Lutte) - Cekina Z
Gerben Morsink (Enschede) - Galina
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca, Hawai Balia NL
Paris Morssinkhof (Hierden) - Havana Du Clos St Gery
Skye Morssinkhof (Hierden) - Checkpoint Chacco
Pim Mulder (Dalfsen) - Goya, I am a Rebel -S
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Diesel, First Lady, Icarus
Nick Nanning (Dalfsen) - Fanlac N
Niels Nanning (Dalfsen) - Ike
Marije Nijhof (Gelselaar) - Gangster
Lisa Nooren (Maastricht) - VDL Groep Gravin
Hans Oostindien (Balkbrug) - Eowyn
Lourenco Monnee (Zeewolde) - HolyMoly FH
Sven Peters (Enschede) - Channel, Don Diablo, Iepje
Aniek Poels (Swolgen) - Calina
Franklin Posmus (Zuidoostbeemster) - Easy H, So It Be
Michel Priemis (Witharen) - Hamanta B, Incanto VDL
Sophia Richter Loojenga (Sotogrande) - Inzell V.D.O., Vert Bois De l'Is
Kirsten Rikkert (Enter) - Colandro 4, Gross R.A.G.
Stijn Roelink (Lattrop-Breklenkamp) - Viva La Vi
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno, Dolce Vita, Layton
Jesper Romp (Goirle) - Vivant
Ruben Romp (Goirle) - Hanouk V, Hiek`n
Marco Sas (Schoorl) - Carina FZ, Ibera V/D Hagenhorst, Idaho V/D Hagenhorst
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Gigant, Isabella
Tom Schellekens (Esbeek) - Isabel
Rob Schipper (Enschede) - Famke, Madou vd Bisschop
Wybe Scholten (Lemele) - Bisbis SW, Eveshka
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Novellist
Ben Schröder (Tubbergen) - Marco V
Madée Schuttenbeld (Almelo) - George Z.G.
Frank Schuttert (Ommen) - Cartier SR
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Bangelo, Halla, Hertogin van de Kouberg, Holly
Jan Schuttert (Ommen) - Gestelle M, Good Farming HS
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Dorus, Euphoria
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Double Dutch, Hero, Monarch van 't Roosakker
Berenda Smittenberg (Kleve) - Chester
Henri Stegeman (Daarle) - Ficardi B
Alec Stigter (Lemele) - Hermèscara
Josta van Straaten (Den Ham Ov) - Ciao Bella S
Niki Stroomberg (Otterlo) - Hermes Venhof
Merle Tasche (Tubbergen) - Shanroe Barney
Elke Timmerman (Drogteropslagen) - Igor
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - After Pleasure Toltien, Beverly
Sonja Vlaar (Westdorp) - Heathrow
Maikel van der Vleuten (Someren) - El Wikke, Hinosa C
Annet Willems - Vos (Wierden) - Helsinki V.D.O.
Robert Vos (Wierden) - Chappeau
Thijmen Vos (Wierden) - Hitch, Theo 149
Bryan de Vries (Balkbrug) - Izavall
Hanna de Vries (Koarnjum) - Diamantina, Numero's Diamond
Francine Wartena (Bathmen) - Diva
Sophie van der Werff (Boskoop) - Global W
Joanne Wes (Ambt Delden) - Ailie
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha, Apourti
Kelly van Wijk (Ede Gld) - Fantast
Johan Worst (Kootwijkerbroek) - Hendelien, High Society WS
Hilde Woudstra (Daarle) - Castella, Titania
Albert Zoer (Echten Dr) - High-top
Iris Zwijnenburg (Nijkerkerveen) - Fakatosa


Beervelde CSI3*/ CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 31 juli 2019 t/m 4 augustus 2019 springen
Tel: 0032-478219985
E-mail: caroline@flanders-horse-event.be
Website: www.flanders-horse-event.com
CSI3*
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Kentucky van't Ruytershof, Nippon Quality
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z, Folinda, Gacarla VDL
Johnny Pals (As) - Balou Z, Captain Cooper, Excentriek
CSI2*
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Cocoliche of Greenhill Z, Lorenta
Suus Kuyten (Laren Nh) - Elia
Johnny Pals (As) - Carlotta
Charlotte Verhagen (Schoorl) - A'Lee Springpower BH, Ehop di Villagana
Josee de Vetter (Heikant) - Frizzle Zizzle
Harrie Wiering (Overlangel) - Fantasy Colada
Annette Wolf (Polsbroek) - Irish Coffee PR
CSIYH1*
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Indy
Suus Kuyten (Laren Nh) - Bandit GLN Z
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Beau van de Hagenhorst
Harrie Wiering (Overlangel) - Gweedore vd Groote Kamps Z, Izzy P
Annette Wolf (Polsbroek) - Hatzidee PR


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 1 t/m 4 augustus 2019 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elexia, VDL Groep Gold Lady, VDL Groep Hutch
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS, Yagudin
Kevin Beerse (Wergea) - Fenia, Floris, Gilona AO
Kars Bonhof (Lochem) - Grand-Dessert, Stoertebeker 20, Zentos
Vincent Geerink (Gelselaar) - Fifty-Fifty, Fireboy CB
Kevin Jochems (Sevenum) - Enjoy, Famous H, Granito noordenhoek
Niels Knape (Swalmen) - Dynamite N, Speedy Jump
Joy Lammers (Achel) - Fellie, First Boy B.B., Hero
Joost Martens (Helmond) - El-Rapide, Faline
Daphne van der Schaar (Silvolde) - Ghodinho VDS
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Punjab
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler, Cartolana 2, Enrique
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carinja, Con Quidam RB, It's Me
CSI1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Urane de Talma
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Romane D Theil
Kars Bonhof (Lochem) - Narina BE-ST Z
Jade van Hunnik (Veenendaal) - Humberto, Lacidos
Niels Knape (Swalmen) - Indy MBF, Name it
Esther Manders (Haaren) - Assembly's Andiamo Z, Quidannette AS Z
Joost Martens (Helmond) - Larcone, Larinha
Nicole Mestrom (Swalmen) - Horse Victory Cristel Vd Mariahoeve Z
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Fox SW, Her Touch
Mans Thijssen (Sevenum) - Giominka
Mel Thijssen (Sevenum) - Cabernet do Itinga
Sanne Thijssen (Sevenum) - Go for it Especiale, T-Gavoli Z
CSIYH1*
Vincent Geerink (Gelselaar) - Iniesta, Jacky boy
Kevin Jochems (Sevenum) - Haisjo
Joy Lammers (Achel) - Ibeau SMH
Esther Manders (Haaren) - Izzi
Joost Martens (Helmond) - Zeppe de sabette z
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Argo Z, Indira-Retta, New Star
Daphne van der Schaar (Silvolde) - Iceman VDS
Mans Thijssen (Sevenum) - Hello


Sommersted CSI2*/ CSIYH1*/ CSIP Denemarken - 31 juli 2019 t/m 4 augustus 2019 springen
Tel: 0045-53367891
E-mail: info@absolutehorses.dk
Website: www.absoluteevents.dk
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Bonsoir Olympic, Igor VDE


Lohmar CSIV-B Duitsland - 2 t/m 4 augustus 2019 springen
Tel: 0049-22469491917
E-mail: bremicker@unternehmung-pferd.de
Website: www.unternehmung-pferd.de
CSIV-B veteranen
Yvette Bogaert (Bergen Op Zoom) - La Loma
Stefanie Muller (Brackel) - Good Luck 127, Waiko 29
Ben Spreuwenberg (Altenberge) - Fairplay de Fremis


Strzegom CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI4*-S/ CCI1*-Intro Polen - 1 t/m 4 augustus 2019 eventing
E-mail: office@stragona.pl
Website: www.rechenstelle.de
CCI4*-S
Merel Blom (Aalten) - Chiccolino
Nina de Haas (Hengstdijk) - Cocu
Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) - Image of Roses
CCI3*-S
Merel Blom (Aalten) - Bonmahon Silver Vixen
Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) - Canna There He Is
CCI2*-S
Merel Blom (Aalten) - Crossborder Radar Love, Dancing Bobbie, Vesuve d'Aveyron
Nina de Haas (Hengstdijk) - Houdini
CCI1*-Intro
Merel Blom (Aalten) - Lissandro 3


Westerstede CCI3*-S/ CCI3*-S Duitsland - 1 t/m 4 augustus 2019 eventing
Tel: 0049-1729035040
E-mail: uwemeyerarc@gmail.com
Website: www.ammerlaender-reitclub.de
CCI3*-S
Nina Kok (Hoevelaken) - Mr Jeremy
CCI3*-S
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - For Joy V/h Akenhof
Els Driehuyzen (Oosterwolde Fr) - Goldhaers Bolanitas
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Dupon
Marcelle de Kam (Domburg) - Belly
Asha Laseroms (Klein Zundert) - Soccer Star


Nebanice CAI3*-H4 WCupQ/ CAI3*-H2/ CAI3*-H1/ CAI3*-P4 Tsjechië - 1 t/m 4 augustus 2019 mennen
Tel: 0042-731472311
E-mail: nebanice@wia.cz
Website: www.nebanice.com
CAI3*-H4 WCupQ World Cup vierspannen
Hans Heus (Eerbeek) - Donald, Flux, Hurricane, Vince, Vorst, Waldemar


Schildau CAI2*-P4/ CAI2*-P2/ CAI2*-P1 Duitsland - 1 t/m 4 augustus 2019 mennen
Tel: 0049-3422155787
E-mail: wolfgang.ruehling@web.de
Website: www.pferdesport-arena.de/
CAI2*-P4 vierspan pony’s
Marijke Hammink (Bornerbroek) - Beukenhof's Wesley, Breukers Bobby Brown, Pietje V.d. Knollentuin, Wohld Neal, ysselvliedt
CAI2*-P2 tweespan pony’s
Cas Hendriks (Zeeland) - Jip, Mister Jim, Sunstar's Cloud
Rodinde Rutjens (Weert) - Kuikhornster Milano, Majan S Swen, Nureyev
Wolter van der Veen (Peize) - Karabahk Bailey, Karabahk Gella
CAI2*-P1 enkelspan pony’s
Milou Huisman (Putten) - Thysje
Marissa Schuiling (Den Burg) - Kyra
Annegreet Zaayer (Wadenoijen) - Ravel

Ander Nieuws

  • EK-debutante Fleur Holleman tiende op EK Springen Pony’s
    EK-debutante Fleur Holleman tiende op EK Springen Pony’s
  • Vijfde plaats Pony-team EK Eventing
    Vijfde plaats Pony-team EK Eventing
  • Goud op EK Vierspannen voor Bram Chardon!
    Goud op EK Vierspannen voor Bram Chardon!