Deelnemers internationale wedstrijden 3 t/m 9 juni 2019

Geplaatst op 04 juni 2019 in Dressuur , Springen , Eventing , Mennen & para

Na de jeugd is in de komende dagen de beurt aan de senioren springruiters op Outdoor Wierden. De Nederlandse springruiters zijn goed vertegenwoordigd op 2* en 1*-niveau en bij de jonge paarden. Een grote groep dressuurruiters en para-dressuurruiters hebben hun internationale wedstrijd Kronenberg. Voor de para's weer een belangrijk ijk moment richting het EK. Verder komen Nederlandse dressuurruiters in actie in Wiesbaden en Ranshofen. Dit weekend is weer een etappe van de Global Champions Tour. In Cannes zijn TeamNL-ruiters Leopold van Asten, Bart Bles, Kim Emmen, Gerco Schröder en Eric en Maikel van der Vleuten. Verder zijn de Nederlandse springruiters actief in Wiesbaden, Poznan, Ciekocinko, Béthune, Lons le Saunier, Lier en San Remo. TeamNL heeft een team afgevaardigd voor de Nations Cup wedstrijd eventing in het Italiaanse Pratoni del Vivaro. Ook komen Oranje eventers in actie in Bramham en Ostbevern. Voor de menners is dit weekend een World Cup in Saumur met voor TeamNL Bram Chardon aan de start.

Wiesbaden CDI4*/ CDIYH Duitsland - 7 t/m 10 juni 2019 dressuur
Tel: 0049-1702300188
E-mail: bbochmann@hotmail.com
Website: www.pfingstturnier.org
CDI4*
Agaath van der Lei (Uden) - VRBgroup's Caron
Jean-René Luijmes (Silvolde) - Aswin
Romy van der Schaft (Wenum Wiesel) - Be Painted
CDIYH
Samantha van der Lof (Haaksbergen) - Scott Eastwood
Bart Veeze (Lochem) - Imagine, Imposantos


Kronenberg CDI3* Nederland - 6 t/m 9 juni 2019 dressuur
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CDI3*
Remy Bastings (Liessel) - Ambassador
Angelique van Dijk (Ottersum) - Eastpoint
Christianne Goes (Vleuten) - Accountancy Bellissimo, Accountancy Farsto
Sanne van Grotel (Riethoven) - Lord of Rock
Theo Hanzon (Haaren) - Helena vh Goorhof
Lynne Maas (Schiedam) - Electra
Anne Meulendijks (Heeze) - Edison
Lotte Meulendijks (Heeze) - Welt Hill
Danielle van Mierlo (Maasland) - Dayano
Geert-Jan Raateland ('s-Gravenzande) - Don Bravour, Painted
Margo Timmermans (Venhorst) - Catch Me
Maxime van der Vlist (Baarle-Nassau) - Bailey
Wenda Welten (Haghorst) - Firefly


Ranshofen CDI4*/ CDI1*/ CDIYH/ CDIU25 Oostenrijk - 6 t/m 9 juni 2019 dressuur
Tel: 0043-6644012050
E-mail: office@rc-hofinger.at
Website: www.rc-hofinger.com
CDI1*
Krista Kolijn (Weert) - Wish
Annemieke Vincourt - Krom (Veeningen) - Diede Dieni, Fimosa
Engie Kwakkel - Wallace (Heerde) - Eyecatcher
CDIYH
Krista Kolijn (Weert) - Ivy


Kronenberg CPEDI3* Nederland - 6 t/m 9 juni 2019 para dressuur
Tel: 0031-611256904
E-mail: wedstrijden@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CPEDI3*
Nicole den Dulk (Elen) - Wallace N.O.P.
Maud Haarhuis (Harbrinkhoek) - Baron
Demi Haerkens (Helmond) - Dude
Rixt van der Horst (Nistelrode) - Findsley N.O.P.
Frank Hosmar (Haarle Gem Hellendoorn) - Alphaville N.O.P., Guetta
Neel Schakel - Van Klei (Holten) - Edison
Glasten Krapels (Ingen) - Windhook
Lotte Krijnsen (Enschede) - Rosenstolz
Anni Meijer (Stokkum) - Countrymill Clarc
Annemarieke Roling - Nobel (Almelo) - Doo Schufro
Yvette Overgoor (Borculo) - Flynn
Maud de Reu (Zwolle) - Webron
Demi Vermeulen (Zevenaar) - Wannabe
Sanne Voets (Berghem) - Demantur RS2 N.O.P.


Cannes CSI5*/ CSI1* Frankrijk - 6 t/m 8 juni 2019 springen
Tel: 0033-142899877
E-mail: leslie.reverchon@gmail.com
Website: www.jumpingcannes.com
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elexia, VDL Groep Zidane
Bart Bles (Babberich) - Expert, Gin D
Kim Emmen (Raamsdonk) - Delvaux, Farah
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Debalia
Eric van der Vleuten (Someren) - Snoes, Wunschkind
Maikel van der Vleuten (Someren) - Sildouch Z, Verdi TN


Wiesbaden CSI4*/ CSIAm-A/ CSIYH1* incl. 8yo Duitsland - 7 t/m 10 juni 2019 springen
Tel: 0049-611716660
E-mail: info@wrfc.de
Website: www.pfingstturnier.org
CSI4*
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Donjo, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch
Lisa Nooren (Maastricht) - Dienellie, VDL Groep Sabech D'Ha
Aniek Poels (Swolgen) - Barry White, Sir Charlie Chaplin
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Dolinn, Don VHP Z N.O.P., Zinius
CSIYH1* incl. 8yo
Lisa Nooren (Maastricht) - VDL Groep Gistique


Poznan Wola CSI1*/ CSI4*/ CSIYH1*/ CSIU25-A Polen - 6 t/m 9 juni 2019 springen
Tel: 0048-792345080
E-mail: tarantevents@gmail.com
Website: www.csi4.pl
CSI4*
Kevin Beerse (Wergea) - Camelot, Fenia, Gilona AO
Sander Geerink (Gelselaar) - Comino, Donner IK, Grenoble D.N.
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Gomez
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Expensive, Farmers Proud HS
CSI1*
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Galanthos B
Johannes Pijnacker (Augsbuurt) - Crazy Night
CSIYH1*
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Hamlet Cooper


Ciekocinko CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Polen - 4 t/m 9 juni 2019 springen
Tel: 0048-668497550
E-mail: baltica@ciekocinko.pl
Website: www.balticatour.pl
CSI3*
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Bellisimo, Vanda Hermes
CSI1*
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Vanda Daytona
CSIYH1*
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Vanda McLaren


Béthune CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIAm-A Frankrijk - 7 t/m 10 juni 2019 springen
Tel: 0321682847
E-mail: contact@clubhippiquedebethune.com
Website: www.clubhippiquedebethune.com
CSI3*
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Evermeta, Gold Digger, Zizi Donaldson BH


Lons le Saunier CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Frankrijk - 6 t/m 9 juni 2019 springen
Tel: 0033-68032666
E-mail: mauricegallet@wanadoo.fr
Website: www.jumpinglons.com
CSI3*
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Acky M, Edmond, Enrico VA


Wierden CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 5 t/m 8 juni 2019 springen
Tel: 0031-655370731
E-mail: info@maartjelanooy.nl
Website: www.dutchyoungsterfestival.com
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Cartoon HL, Eros W
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Fitou Eurocool's Apple, Gouverneur
Kars Bonhof (Lochem) - Casina 15, Gernice van de Postbaan
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - El Greco, Frasiér
Leontine Bruin (Wilp Gld) - Elegaal
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Dairone, ECW Blue Sky, Lacoste 145
Bjorn Egberink (Holten) - Commis Voyageur, Doutzen van Klaverborch
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Centogran, El Corrado, Gucci
Daan van Geel (Gees) - Djam
Vincent Geerink (Gelselaar) - Fifty-Fifty, Fireboy CB
Willem Greve (Markelo) - GoGo
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Goldstar
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Expo, Jappeloup
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Flambeau, Silverado
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Condavel, Cool Boy
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Flint T.S., Gillion ES, G-star ES
Coen Kerbert (Enschede) - Go Besi
Priscilla Klink (Oudehaske) - As Cute As Me, Banagro M
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Calgary, Ediamo
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z, Folinda, Gacarla VDL
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Graziano
Pim Mulder (Dalfsen) - BCO Milton Z, Fabrice, Goya
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Casall, Floris
Peter Olthof (Langeveen) - Elia, Fairytale
Chantal Regter (Assen) - Conchacco, Enjoy, Quilando
Kirsten Rikkert (Enter) - Colandro 4, Winde R.A.G.
Daphne van der Schaar (Silvolde) - Ghodinho vds
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - D'Angelo, G.as-Bombay, Graniet ES
Rob Schipper (Enschede) - Dandy
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Flying Echo
Ben Schröder (Tubbergen) - Grodino, Marco V
Frank Schuttert (Ommen) - First Lady G, Girocco-D, Latina van het Avenhof
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Empire
Henri Stegeman (Daarle) - Fivanta
Josta van Straaten (Den Ham Ov) - Ciao Bella S, Dior, Erachelle-S
Wendy Timmers (Stegeren) - Gucci
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Famariloma, Hoselinde
Robert Vos (Wierden) - Chappeau, Diabeau, Scotch
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha
Jessie Wiefferink (Wierden) - Ballyquirke Tipp Top
Harrie Wiering (Overlangel) - Fantasy Colada, Gweedore vd Groote Kamps Z
Hilde Woudstra (Daarle) - Titania
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Formidable, Heechhiem's Cancun VDM
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Elco vm, Flerabella-V
Iris Zwijnenburg (Nijkerkerveen) - Fakatosa
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - E. Guriel
Remco Been (Winterswijk Miste) - I am London Apple
Dominique Beukers (Waarland) - Elise
Marcel Beukers (Waarland) - Geraltha W, Ireleva
Kars Bonhof (Lochem) - Narina BE-ST Z
Frank Buitenhuis (Holten) - Guardian, Indicator
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Castellana
Berber Dijkman (Wesepe) - Ferdinand W, Galandra
Amber Fijen (Nieuwstadt) - Grenada K
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Fadoretto
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Bordeaux Z
Bart Haselbekke (Wierden) - Dorus
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Guilietta
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Check Me Baby, Hunter Fairy
Coen Kerbert (Enschede) - Goldy R
Stacey van der Kolk (Zuna) - Doricia
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Charley
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca
Pim Mulder (Dalfsen) - Gondola B
Marije Nijhof (Gelselaar) - Gangster
Chantal Regter (Assen) - Can Fly Z, Ifrieda W
Kirsten Rikkert (Enter) - Gross R.A.G.
Ties Rothstegge (Weerselo) - Hamelton A
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Forlan van de Sprengenberg
Ben Schröder (Tubbergen) - I Will Be Famous
Albert Smit (Gilze) - Big Cassal
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Alaska, My Lady van 't Achterhof
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Chapeau
Karlijn Stemerdink (De Steeg) - Belladonna, Waylotte DDH Z
Fleur Steringa (Workum) - What A Woopy KZ
Jessy Tewis (Montfoort) - Exceptionel
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Gammon R.A.G.
Elise Velzen (Schettens) - Ginnyvona
Jil Verheij (Putten) - Hyperbolics
Joy Viscaal (Albergen) - Cayetano M
Koen Westendorp (Wierden) - Helsinki
Britt Wiefferink (Wierden) - Apourti, Cinderella BB Z
Jessie Wiefferink (Wierden) - Gaminka, My Lady 179
Lars Wigger (Beuningen Ov) - Foline
CSIYH1*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Ikusasa SMH
Marcel Beukers (Waarland) - Ivafee
Kars Bonhof (Lochem) - Carnehl CR
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Harina Touch W
Frank Buitenhuis (Holten) - Idrigill
Bjorn Egberink (Holten) - Socke 71
Vincent Geerink (Gelselaar) - Iniesta
Willem Greve (Markelo) - Isabelle II-S
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Noukie
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Hannahlette TH
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Hosanne ES
Coen Kerbert (Enschede) - Inekaat
Suus Kuyten (Laren Nh) - Bandit GLN Z
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Italie
Pim Mulder (Dalfsen) - BCO Viktor Z, Hazelhorst I
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Catoccini WM, My Lady Carthago WM
Peter Olthof (Langeveen) - Hugo, Invulflits
Ties Rothstegge (Weerselo) - Ivar KV
Daphne van der Schaar (Silvolde) - Iceman VDS
Frank Schuttert (Ommen) - Mujallin VD Maltahoeve
Albert Smit (Gilze) - Hilton
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Hillery
Zoï Snels (Geesteren Gld) - Cantona TN, Highway TN
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Hummer, Ido W
Jil Verheij (Putten) - Cadeauminka, Nescio
Harrie Wiering (Overlangel) - Izzy P
Hilde Woudstra (Daarle) - Castella, Isabella S
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Habibi


Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 7 t/m 9 juni 2019 springen
Tel: 0033-33349802
E-mail: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - Cancara E
Kevin Jochems (Sevenum) - Famous H, Grandino H, Granito Noordenhoek
Megan Laseur (Soest) - Cornelia, Evita
Mitch Laseur (Soest) - Calydor
Ruben Romp (Goirle) - Alep de Pilenie, Elise, Levisto
Vincent Voorn (Weert) - De Vleut, Explosion, Je suis van de bien
CSI1*
Reza Berg (Soest) - Capri-Sun
Reeza van der Horst (Soest) - Hashtag, Lesyrena MB
Mitch Laseur (Soest) - Forsyth
Ruben Romp (Goirle) - Pirate Andalou
CSIYH1*
Megan Laseur (Soest) - Happy girl, It's a walk in the park
Mitch Laseur (Soest) - Incitty C
Ruben Romp (Goirle) - Hiek`n


San Remo CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Italië - 6 t/m 9 juni 2019 springen
E-mail: societaippicasanremo@tiscali.it
Website: www.societaippicasanremo.it
CSI1*
Melissa van Pelt (Stramproy) - Winding CH


Pratoni del Vivaro CCI1*-Intro/ CCI2*-L/ CCI3*-S/ CCIP2-L/ CCIO4*-NC- Italië - 5 t/m 9 juni 2019 eventing
Tel: 0039-3284558291
E-mail: pratonieventing@gmail.com
Website: www.pratonieventing.weebly.com
CCIO4*-NC-S
Merel Blom (Aalten) - Limited Edition
Elaine Pen (Voorschoten) - Blue Nile
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Ekino
Myrle Schoones (Pelt) - Dimitri


Bramham CCI4*-S/ CCI4*-L/ CCIU254*-L Groot-Brittannië - 6 t/m 9 juni 2019 eventing
Tel: 0044-1937846005
E-mail: horsetrials@bramhampark.co.uk
Website: www.bramham-horse.co.uk
CCIU254*-L
Jordy Wilken (Olst) - Burry Spirit


Ostbevern CCI2*-S/ CCIYJ2*-S Duitsland - 8 t/m 9 juni 2019 eventing
Tel: 0049-1752896080
E-mail: hugo.lackhove@vossko.de
Website: www.rvostbevern.de
CCI2*-S
Jonna Balk (Haarlem) - Swarovski


Saumur CAI3*-H1/ CAI3*-P4/ CAI3*-P2/ CAI3*-P1/ CAI2*-H4/ Frankrijk - 5 t/m 9 juni 2019 mennen
E-mail: saumur.attelage@orange.fr
Website: www.saumurattelage.fr
CAIO4*-H4 WCupQ World Cup vierspannen
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Eddy, Floriano, Freddy, Pandur, Roderick CK
CAI3*-H1 enkelspan
Eline Houterman (Meterik) - Ayco
CAI3*-P4 vierspan pony’s
Jan Boer (Terwolde) - Alezan, Shorebrooks Hole in One, Shorebrooks Hot 'n Spicey, Templedruid Smirnoff, Templedr

Ander Nieuws

  • Europese top springjeugd komt naar Nederland
    Europese top springjeugd komt naar Nederland
  • Beekbergen strijdtoneel voor Nederlands Kampioenschap vierspannen
    Beekbergen strijdtoneel voor Nederlands Kampioenschap vierspannen
  • Leren paardrijden: Gymnastiseren en trainingsresultaat
    Leren paardrijden: Gymnastiseren en trainingsresultaat