Deelnemers internationale wedstrijden 4 t/m 10 februari 2019

Geplaatst op 05 februari 2019 in Dressuur , Springen , Eventing , Mennen & para

In Bordeaux staat dit weekend de wereldbekerfinale mennen op het programma. TeamNL wordt vertegenwoordigd door de topmenners IJsbrand en Bram Chardon en Koos de Ronde. Vorig jaar won De Ronde brons, Bram werd vierde gevolgd door zijn vader IJsbrand. Naast het mennen proberen TeamNL ruiters Eric en Maikel van der Vleuten in Bordeaux punten te pakken in de wereldbekercyclus springen. Bovendien strijdt Tim Lips mee in de altijd spectaculaire indoorcross. De meeste meeste Nederlandse springruiters blijven in eigen land en gaan naar het CSI3* in Kronenberg. Verder heeft Harrie Smolders de zon opgezocht in Wellington en springen Oranje ruiters op de Spaanse voorjaarstoeren en in Lier, België. Een flinke afvaardiging van Nederlandse dressuurruiters, zowel senioren als jeugd, gaat naar het populaire Franse CDI in Le Mans. Verder is er nog dressuur in Wellington en Sopot met Nederlandse deelname.

Le Mans CDI2*/ CDI3*/ CDICh-A/ CDIY/ CDIJ/ CDIP/ CDIU25/ C Frankrijk - 7 t/m 10 februari 2019 dressuur
Tel: 0033-243896693
E-mail: angelique.boulerie@gmail.com
Website: pole-europeen-du-cheval.com
CDI3*
Marlies van Baalen (Brakel) - Ben Johnson
Danielle Heijkoop (Rotterdam) - Badari
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Chinook
Denise Nekeman (Hasselt) - Boston STH
Diederik van Silfhout (Lunteren) - Expression N.O.P.
CDI2*
Marlies van Baalen (Brakel) - Dion Johnson
Danielle Heijkoop (Rotterdam) - Damirez
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Sephora S
Jeanine Nekeman (Hasselt) - Ferrari
Diederik van Silfhout (Lunteren) – Dahlhoff
CDIU25
Lisanne Zoutendijk (Nispen) - Kostendrukkers Watteau
CDIY Young Riders
Fabienne Jongen (Bakel) - Botticelli
Daphne van Peperstraten (Oude-Tonge) - Greenpoint's Cupido
Lisanne Zoutendijk (Nispen) - Zilverstar
Febe van Zwambagt (Bergharen) - FS Las Vegas, Fyeo
CDIJ junioren
Dana van der Meer (Naaldwijk) - Caittin
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - Cuvanck PP, Excellentie
CDICh-A Children
Lara van Nek (Wijdewormer) - Fariska
CDIP pony’s
Robin Heiden (Alphen Gld) - Colourfull Cannonball
Jill Kempes (Erichem) - Next Black Magic, Pippin's Playboy A.T.
Lara van Nek (Wijdewormer) - Baumann's Despino, Brouwershaven’s Nairobi
Rowena Weggelaar (Roermond) - Navarone van de Beekerheide
Julia Willemsen (Bergharen) - Movie Star


Wellington FL CDI5*/ CDI3*/ CDI1*/ CDIY/ CDIJ/ CDIU25/ CDICh-A/ USA - 6 t/m 10 februari 2019 dressuur
E-mail: mon1206@aol.com
Website: www.foxvillage.com
CDI3*
Leida Collins - Strijk (Riethoven) - Fellini
CDI1*
Leida Collins - Strijk (Riethoven) - Romy


Sopot CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDIP/ CDICh-A Polen - 8 t/m 10 februari 2019 dressuur
Tel: 0048-585517896
E-mail: ajarzycka@sopot.pl
Website: zawodykonne.com
CDIP pony’s
Tatum Nugteren (Ridderkerk) - Del Piero


Bordeaux CSI5*-W/ CSIYH1* incl. 8yo Frankrijk - 7 t/m 10 februari 2019 springen
Tel: 0033-556119900
E-mail: jumping@bordeaux-expo.com
Website: www.jumping-bordeaux.com
CSI5*-W wereldbeker
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Snoes, Wunschkind
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dana Blue, Verdi TN


Wellington FL CSI5*/ CSI2* USA - 5 t/m 10 februari 2019 springen
Tel: 00561-7935867
E-mail: micgaelstone2811@hotmail.com
Website: www.equestriansport.com
CSI5*
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Une de L'Othain


Kronenberg CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 7 t/m 10 februari 2019 springen
Tel: 0032-472902091
E-mail: luc@winter-masters.com
Website: www.eqinevents.com
CSI3*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Miss Untouchable, VDL Groep Zidane
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Can Jump 2, Quint vh Maarlo Z, Romane D Theil
Remco Been (Winterswijk Miste) - Gouverneur, Las Vegas, VDL Holland Vd Bisschop
Bart Bles (Babberich) - Evabellie W, Expert, Israel v/d Dennehoeve
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian, Elixer
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Emil, Fiarabo, Huro´s Winston-Jumper R
Kim Emmen (Raamsdonk) - Delvaux, Eavantus C, Eclips
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Bon Giorno Go, Daddycool Go
Michael Greeve (Veeningen) - Dolce M, Turbo Z
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue, Greatlight
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Don Diablo HX, Entertainer, Fair Field
Philippe Houtackers (Weert) - Concano
Marc Houtzager (Rouveen) - Kamilla ter Muyncken, Sterrehof's Dante, Sterrehof's Edinus
Kelly Jochems (Achtmaal) - Egwel
Loewie Joppen (Maasbree) - Dylano, Idagio van het Nerenhof, International Popcorn
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, Dora de Ness, H-Cassino
Niels Kersten (Egchel) - Ariba, Can Win, Checker
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Evermeta, Gold digger, Zizi Donaldson BH
Patrick Lemmen (Koningslust) - Eline-Maria M, Ideaal, Jolie Fleur
Gerben Morsink (Enschede) - Navarone Z
Lisa Nooren (Maastricht) - Abu, Dienellie, VDL Groep Sabech D'Ha
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Dalvaro RK
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Barry White, Sir Charlie Chaplin
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Carpe Diem DV Z, Comme Laude, Kriskras DV
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Itcho Van 't Ruytershof
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Galote, Othello, Quantas 15
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - D'Angelo, Graniet ES
Beau Schuttelaar (Tegelen) - BML Florida Balia NL
Frank Schuttert (Ommen) - Benur du Romet, Girocco-D, Kynai van den Hengstenpoel
Emile Tacken (Meterik) - Cas
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z, Chennaz, Cicer
Leon Thijssen (Sevenum) - Donique, Edgarrento, Estoril
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2, Enrique, Go Go Jumbo-M
Robert Vos (Wierden) - Chappeau, Diabeau, Scotch
Jur Vrieling (Holwierde) - Dallas VDL, Davall, Herciro van't Kiezelhof
Kimberley Winsingh (Raalte) - Calorie vh Marienshof, Chardonnay
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Formidable, Freedom
CSI1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Chaccola
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou
Emma Bocken (Weert) - Estera van de Vosberg
Teun de Bodt (Raamsdonksveer) - Figaro
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Greenday
Kim Emmen (Raamsdonk) - Flock
Jarno van Erp (Oss) - Flying Boy
Angela Frederiks (Wijchen) - Britney, Frodo
Jens van Grunsven (Erp) - Dutchblue
Philippe Houtackers (Weert) - Limoncello
Kelly Jochems (Achtmaal) - Jackson van’t Laerhof, Maddox van't Laerhof Z
Lars Kersten (Egchel) - Giwana
Niels Kersten (Egchel) - Freixenet
Patrick Lemmen (Koningslust) - Giruso H
Fleur van Lier (Soerendonk) - Gusto van de Elzenhorst
Lisa Nooren (Maastricht) - Jarolus van de Bergdalhoeve
Anne-Marie Poels (Swolgen) - Donna Casalla de Poteau
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Kira van 't Nachtegalenhof
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Gino
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Je Suis S Et Castanoo
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Eloma's Blue SFN
Laura Scheepers (Sevenum) - Dutch
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Caretino, Fugon
Frank Schuttert (Ommen) - Akarad Hero Z, Latina van het Avenhof
John Steeghs (Meterik) - Garnice, Google
Fleur Steringa (Workum) - Baloutimes K
Leon Thijssen (Sevenum) - Granito Noordenhoek
Mel Thijssen (Sevenum) - Cabernet Do Itinga
Anouk van der Velde (Rijsbergen) - Dienko, Hillary
Jur Vrieling (Holwierde) - Freeman VDL, Ghianula-N
CSIYH1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Hotspot
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Harm
Kim Emmen (Raamsdonk) - Ibiza S
Michael Greeve (Veeningen) - Hennessy, It's Easy
Marc Houtzager (Rouveen) - Elin, Habitat BP
Kelly Jochems (Achtmaal) - Maestro van 't Klavertje Vier
Loewie Joppen (Maasbree) - Hantano
Niels Kersten (Egchel) - Conquality
Patrick Lemmen (Koningslust) - Hugo Boss
Mark Martens (Baexem) - Iwan
Lisa Nooren (Maastricht) - VDL Groep Hermès Z
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Houdini
Aniek Poels (Swolgen) - Icarus
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Massimo van d`Abdijhoeve
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Howdi, Huepens Conquestador
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Haretto
Marlies van Soest (Evertsoord) - Marieke
John Steeghs (Meterik) - Champion PS Z, Monty vd Withoeve
Leon Thijssen (Sevenum) - Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - Haisjo
Yves Winkelmolen (Son en Breugel) - Da Vinci Z
Kimberley Winsingh (Raalte) - Herakles
Albert Zoer (Echten Dr) - High-Top


Lier CSI2*/ CSIYH1* België - 7 t/m 10 februari 2019 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, Frasiér, Ivar, Ogano Girl Z
Arjen van Diepen (De Weere) - Guan GJB, Very Well Semilly
Daan van Geel (Gees) - Djam, Golden Boy VL
Rob Heyligers (Asten) - FFw88, Go Go
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Gomez, Jacinthe van Dorperheide, U-Bresco Z, Wadro's Gerina
Sander Naber (Holsloot) - Giozetto S, Goldina V
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Babybell Z, Van Schijndel's Amberlina
Emiel Richter (Enschede) - Disinaa, Sundance
Ruben Romp (Goirle) - Alep de Pilenie, Bugatty Go, Gintura
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Barco van der Valckenborg, Flying Echo, Gigi-Carmen, Girl Scout
CSIYH1*
Arjen van Diepen (De Weere) - Ivanhoe SMR
Daan van Geel (Gees) - Hulde G
Rob Heyligers (Asten) - Hoe heet ie
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Hamlet Cooper, Ice Cream
Piet Raijmakers jr. (Asten) - I'm Specialized, Olaya Z
Ruben Romp (Goirle) - Zlatan Z


Carmona CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 5 t/m 10 februari 2019 springen
Tel: 0034-609000219
E-mail: showoffice@sevillahorsetour.com
Website: www.sevillahorsetour.com
CSIYH1*
Nick Rademaker (Herwen) - Come on Semilly


Oliva, Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 5 t/m 10 februari 2019 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com
CSI2*
Stefanie Brink (Bocholt) - Vvaramog de Breve
Yves Houtackers (Weert) - Ginger-Ale, Vinci de Beaufour
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Bellisimo, Vanda Hermes
CSIYH1*
Stefanie Brink (Bocholt) - Harley D, My Way B. & V., Nashville van de Tramroute
Yves Houtackers (Weert) - Diamonds du Toultia Z, Itina
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Vanda Beluga, Vanda McLaren, Vanda Medaillon


Bordeaux CAI-W Final Frankrijk - 7 t/m 10 februari 2019 mennen
Tel: 0033-556119900
E-mail: s.palau@bordeaux-expo.com
Website: www.jumping-bordeaux.com
CAI-W Final wereldbekerfinale
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Conversano XXIV 3 2L, Dreef Inca, Favory Farao, Pandur, Siglavy Capriola Kapitany
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Casper, Feles, Kendi, Maestoso X-30 Magus, Maestoso XLV-7
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Favory Allegra Futar, Ikar, Maestoso Mano, Oosterwijk's Kasper, Tjibbe


Bordeaux CIX-Arena Frankrijk - 7 t/m 10 februari 2019 eventing
Tel: 0033-556119900
E-mail: s.palau@bordeaux-expo.com
Website: www.jumping-bordeaux.com
CIX-Arena indoor cross
Tim Lips (Made) - Flandia 2

Ander Nieuws

  • EK-debutante Fleur Holleman tiende op EK Springen Pony’s
    EK-debutante Fleur Holleman tiende op EK Springen Pony’s
  • Vijfde plaats Pony-team EK Eventing
    Vijfde plaats Pony-team EK Eventing
  • Goud op EK Vierspannen voor Bram Chardon!
    Goud op EK Vierspannen voor Bram Chardon!