Deelnemers internationale wedstrijden 4 t/m 10 november 2019

Geplaatst op 05 november 2019 in Dressuur , Springen , Mennen & para , Endurance

Het MECC in Maastricht is vanaf vrijdag het decor van Jumping Indoor Maastricht. ’s Werelds beste vierspanrijders komen naar Maastricht voor de FEI Wereldbekerwedstrijd. Voor TeamNL zijn dat IJsbrand en Bram Chardon en Koos de Ronde. Ook de volledige Nederlandse springtop is aanwezig onder aanvoering Harrie Smolders, de huidige nummer 11 van de FEI wereldranglijst. Maikel en Eric van der Vleuten, Jeroen Dubbeldam, Willem Greve, Jur Vrieling, Gerco Schröder, Doron Kuijpers, Henk van de Pol, Leopold van Asten en Frank Schuttert zijn enkele van de TeamNL ruiters. Marc Houtzager is de enige Nederlander op het CSI5*-W in Verona om wereldbekerpunten te verzamelen. Verder wordt er gesprongen door TeamNL ruiters in België, Spanje, Polen en Mexico. Voor de dressuurruiters is de 3* wedstrijd in het Deense Randbøl. TeamNL enduranceruiters reizen voor hun wedstrijden naar Frankrijk en de Verenigde Arabische Emiraten.

Randbøl CDI3* Denemarken - 8 t/m 10 november 2019 dressuur
Tel: 0045-75883911
E-mail: mail@bluehors.dk
Website: www.bluehors.dk
CDI3*
Petra van Esch (Gemonde) - Fifty Fifty, Fiji
Jessica Leijser (Someren) - Djambalaya
Saskia Maertens (Asten) - Legend Of Loxley
Margo Timmermans (Venhorst) - Catch Me


Verona CSI5*-W Italië - 7 t/m 10 november 2019 springen
Tel: 0039-0458298095
E-mail: diruzza@veronafiere.it
Website: www.fieracavalli.com
CSI5*-W wereldbeker
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Dante, Sterrehof's Edinus


Maastricht CSI4*/ CSI1* Nederland - 8 t/m 10 november 2019 springen
Tel: 0031-433560376
E-mail: info@jumpingindoormaastricht.nl
Website: www.jumpingindoormaastricht.com
CSI4*
Jack Ansems (Sint-oedenrode) - Excellent, Fliere Fluiter
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elexia, VDL Groep Miss Untouchable, VDL Groep Urane de Talma
Bart Bles (Babberich) - Expert, Gin D, Gran Canyon van HD
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Diesel, Firkov Du Rouet, Oak Grove’s Carlyle
Kim Emmen (Raamsdonk) - Delvaux, Louis Vuitton vd Wouwerse Veld, Teavanta II C Z
Michael Greeve (Veeningen) - Contara 15, Guan GJB, Turbo Z
Willem Greve (Markelo) - Faro, Grandorado TN, Zypria S
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue, Greatlight
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Elco van hof ter Naillen, Entertainer, Fair Field
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Charley, Empire, Fabulous
Lisa Nooren (Engis) - Dienellie, VDL Groep Gistique, VDL Groep Sabech D'Ha
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Barry White, Calina
Henk van de Pol (Eindhoven) - Looyman Z
Gerco Schröder (Tubbergen) - Davino O, Glock’s Cognac Champblanc, Glock’s Dobelensky
Frank Schuttert (Ommen) - Antonia 175, First Lady G, Queensland
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Don VHP Z N.O.P., Une de L'Othain, Zinius
Emile Tacken (Meterik) - Another Lady, Cas
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carado 3, Con Quidam RB, Stippel
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Snoes, Wunschkind
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, Canisha, Verdi TN
Jur Vrieling (Holwierde) - Comino, Fiumicino van de Kalevallei, KM Chalcedon
CSI1*
Anne Bakker (Wapserveen) - Habibi de la Reine, High Five
Emma Bocken (Weert) - Check Out, Dagma
Maykel Boessen (Geulle) - Royal Now or Never
Jasper Bulthuis (Kinrooi) - Hilton, Lolita
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Genereux Fortuna, La Toucha van Dorperheide
Angela Frederiks (Wijchen) - Britney, Frodo
Imke Gradussen (Echt) - President's Daughter GH Z, Pride
Rachelle Hanemaaijer (Someren) - Verenice
Mel van der Kamp (Dalfsen) - Foxy Foxtrot, Pandora 258
Tara van der Leegte (Waalre) - Pepperhill
Enola Mulder (Hengelo Ov) - Embresse
Robbin Robijn (De Kiel) - Galiandra
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno, Dolce Vita
Beau Schuttelaar (Tegelen) - BML Florida Balia NL, Falou
Madée Schuttenbeld (Almelo) - George Z.G., Nikias vd Bisschop
Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS
Ralph Slaats (Waalre) - Grissom PF, Norton de Landetta Z
Karlijn Stemerdink (De Steeg) - Belladonna
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2, Enrique


Opglabbeek CSI1*/ CSI3* België - 7 t/m 10 november 2019 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: info@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI3*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Granny Smith Apple, VDL Holland Vd Bisschop
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Cendrillon Du Ruisseau Z, Lorenta, Nippon Quality
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian
Amber Fijen (Bladel) - Centogran, El Corrado, Gucci
Demi van Grunsven (Handel) - Tinka's Hope
Rob Heyligers (Asten) - Cassius Clay VDV Z
Anouk Kort (Lewedorp) - Caviana de Kreisker, Ichikawa
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z, Elia, Iron Man 111
Tom Martens (Nederweert) - Baucis D'Ouilly
Johnny Pals (As) - Captain Cooper, Excentriek, Fernando BH
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Gladstone
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Huepens Conquestador, Quantas 15
Charlotte Pals - Verhagen (Schoorl) - A'Lee Springpower BH
Harrie Wiering (Overlangel) - Fantasy Colada, Gweedore vd Groote Kamps Z
CSI1*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Isa-Fayen
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Indy
Larissa Bijl (Deurne) - I'm the next be gentle
Lisa Bongers (Wijchen) - Elixer, Fleur
Amber Fijen (Bladel) - Halla
Demi van Grunsven (Handel) - Cascos, Luxor
Anouk Kort (Lewedorp) - Chivas AP Z, Nixon van HD
Tom Martens (Nederweert) - Milano
Johnny Pals (As) - Nero S vd Hagen Z
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Galetto
Harrie Wiering (Overlangel) - Bandit GLN Z


Oliva, Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 5 t/m 10 november 2019 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: online.equipe.com
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS, Romane D Theil, Yagudin
Marielle Friesen (Ommel) - Carte Blanche, Stakkabisa
Yves Houtackers (Weert) - Dieu Merci v't Meulenhof
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - For the Moment, Gigant, Graniet es
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Capetown, D'Angelo, Forlan van de Sprengenberg, G.AS-Bombay
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M, Hunter Fairy
CSI1*
Yves Houtackers (Weert) - Disco
Niels Kersten (Egchel) - Biela D'Auzay LA, Cornetara
Laura Scheepers (Sevenum) - Dutch, Jamaica W
Liesje Vrolijk (Almen) - Hailey Fairy
CSIYH1*
Yves Houtackers (Weert) - Dutchy, Nixon van D'Abelendreef
Niels Kersten (Egchel) - I'm Special LVS Z, Mullaghdrin Limber
Laura Scheepers (Sevenum) - Jovelle


Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 7 t/m 10 november 2019 springen
Tel: 0034-667909315
E-mail: info@cesvalencia.es
Website: www.cesvalenciatour.com
CSI2*
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Dha Dha
CSI1*
Willemijn de Mooij (Rotterdam) - FBI
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Inter, Obama van het Netehof
CSIYH1*
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Zomodo P


Wroclaw, Partynice CSI2*/ CSIYH1* Polen - 8 t/m 11 november 2019 springen
Tel: 0048-602345080
E-mail: tarantevents@gmail.com
Website: www.tarantevents.pl
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Cassiopeia, Flierefluiter
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Bella Olympic


Le Mans CSI1*/ CSI2*/ CSIAm-A/ CSIP/ CSIYH1* Frankrijk - 8 t/m 11 november 2019 springen
Tel: 0033-243896693
E-mail: philrossi@orange.fr
Website: www.pole-europeen-du-cheval.com
CSI2*
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Good morning B, Q-Verdi
CSI1*
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Formatera


Monterrey, La Silla CSI3*/ CSIYH1*/ CSIAm-A Mexico - 6 t/m 10 november 2019 springen
E-mail: internacional@fem.org.mx
Website: Hippico La Silla 
CSIYH1*
Charlotte van Breemen (Beverwijk) - Consentida, Loreto LS, Uniko la Escondida


Maastricht CAI-W Nederland - 8 t/m 10 november 2019 mennen
Tel: 0031-433838383
E-mail: info@jumpingindoormaastricht.nl
Website: www.jumpingindoormaastricht.com
CAI-W wereldbeker
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Dreef Inca, Dreef Kapitany, Favory Farao, Favory XXXI-45-2-6 (Hector), Kendi
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Baturra, Casper, Favory Farao, Feles, Maestoso XLV-7
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Capri, Favory Allegra Futar, Nacho, Oosterwijk's Kasper, Tjibbe


Pontchâteau CEI1* 90/ CEI2* 120 Frankrijk - 10 t/m 11 november 2019 endurance
Tel: 0033-240193352
E-mail: president@loee-endurance.fr
Website: www.loee-endurance.fr
CEI2* 120
Iris van der Horst (Smilde) - Kazan d’ Havenne


Bou Thib CEIYJ2* 120/ CEI1* 80 Verenigde Arabische Emiraten - 6 t/m 8 november 2019 endurance
E-mail: mustapha.mafoudi@gmail.com
CEI1* 80
Bianca Schütz (Zijderveld) - Handyr
Harmke Westervelt (Dubai) - Neimina

Ander Nieuws

  • Dressuurruiter Edward Gal als menner in Studio Sport
    Dressuurruiter Edward Gal als menner in Studio Sport
  • WK’s paardensport in 2022 naar Herning en Pratoni del Vivaro
    WK’s paardensport in 2022 naar Herning en Pratoni del Vivaro
  • Jeroen Houterman gekozen in FEI Driving Committee
    Jeroen Houterman gekozen in FEI Driving Committee