Deelnemers internationale wedstrijden 6 t/m 12 mei 2019

Geplaatst op 07 mei 2019 in Springen , Eventing , Mennen & para , Endurance

Rondom het Nationaal Hippisch Centrum in Ermelo is dit weekend het internationale Dutch Endurance Festival. Veel topcombinaties staan op de deelnemerslijsten, voor Nederland onder meer Marijke Visser die zilver won op het WK in Caen. Er wordt gestreden over de afstanden 160km, 120km en 80km en 120km voor de jeugd. In Valkenswaard op de mooie terreinen van Jan Tops zijn de springruiters begonnen met de eerste week CSI van een serie van drie. Onder de vele Nederlanders die aan de start komen zijn Team Nl-ruiters Harrie Smolders en Gerco Schröder. Verder zijn Nederlandse springruiters op het 4* CSI in Gross Viegeln en op wedstrijden in Frankrijk, België, Oostenrijk, Italië, Noorwegen en Amerika. Voor de vierspanrijders is er een World Cup wedstrijd op het traditionele concours in Windsor met vader en zoon Chardon, Koos de Ronde en Mark Weusthof. Ook komt in Windsor Tommie van Puijenbroek - Visser aan de start op het CDI4*. Team Nl-ruiter Tim Lips en andere Oranje eventingruiters zijn in Chatsworth voor de korte 4*. Ook in het Duitse Marbach is een korte 4* en een lange 2* met Nederlandse deelnemers. Nederlandse ponyruiters kunnen zich hier in de picture rijden voor het EK met de lange 2*-landenwedstrijd.

Windsor CDI4* Groot-Brittannië - 8 t/m 12 mei 2019 dressuur
Tel: 0044-1753860633
E-mail: zoev@hpower.co.uk
Website: www.rwhs.co.uk
CDI4*
Tommie van Puijenbroek - Visser (Postel) - Chuppy Checker Cl


Gross Viegeln CSI4*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIAm-A Duitsland - 9 t/m 12 mei 2019 springen
Tel: 0049-1514633043
E-mail: info@wulschner.de
Website: www.wulschner.de
CSI4*
Willem Greve (Markelo) - Faro, Formidable, Zypria S
Kevin Jochems (Sevenum) - Cristello H, Flying Jackie
Vincent Voorn (Weert) - De Vleut, Explosion
CSIYH1* incl. 8yo
Willem Greve (Markelo) - GoGo
Kevin Jochems (Sevenum) - Grandino H


Maubeuge CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Frankrijk - 9 t/m 12 mei 2019 springen
Tel: 0033-327621576
E-mail: valere.cogniot@lorban.com
Website: www.jumpingmaubeuge.fr
CSI3*
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Carpe Diem DV Z, Comme Laude, Kadafi van `t Hof van Pay Z


Valkenswaard CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 6 t/m 8 mei 2019 springen
Tel: 0031-4020684 00
E-mail: ellis@topsinternationalarena.com
Website: www.topsinternationalarena.com
CSI2*
Ivo Biessen (Budel) - Cocoliche of Greenhill Z, Kentucky van't Ruytershof, Lorenta
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Donjo, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch
Marielle Friesen (Ommel) - Carte Blanche, Stakkabisa
Sander Geerink (Gelselaar) - Donner IK, Pandora 258, Zambuca Z
Yves Houtackers (Weert) - Vinci de Beaufour
Kevin Jochems (Sevenum) - Enjoy, Famous H, Granito Noordenhoek
Tamara Klop (Oudenbosch) - Gaudi vd Molendreef Z
Joy Lammers (Achel) - Fellie, First boy B.B., Froukittaire
Patrick Lemmen (Koningslust) - Eline-Maria M, Ideaal, Jolie Fleur
Joost Martens (Helmond) - Cascarinho, Conthino
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Follow Up
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Elvixis, Eton
Henk van de Pol (Eindhoven) - Copy Cat, Looyman Z
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Gino, Itcho Van 't Ruytershof
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Capetown, Cassirano Del Rilate, D'Angelo
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Dobelensky, Glock's Champions Ludwig, Glock's Debalia
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Cas 2, Monaco, Oaks Redwood
Niels Tacken (Meterik) - Chennaz, Ferrari B
Eric van der Vleuten (Someren) - Louis Vuitton vd Wouwerse Veld, Snoes, Wunschkind
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Formidable
CSI1*
Ivo Biessen (Budel) - Cayadix Hero Z, Cendrillon Du Ruisseau Z
Thom van Dijck (Sint-Oedenrode) - Comm van www.Olland.biz
Sander Geerink (Gelselaar) - Unfinity Bois Margot
Camilla Hendriks (Waalre) - Action Breaker
Kim Hendriks (Waalre) - Tino
Carolien Herbers (Berghem) - Goodlord-Gold
Josephine Gremmen (Raamsdonksveer) - Strago's Dazzeling
Tamara Klop (Oudenbosch) - Carpe Diem
Ellenore Kluin (Schijndel) - Haley D
Patrick Lemmen (Koningslust) - Giruso H
Fleur van Lier (Soerendonk) - Helrike
Joost Martens (Helmond) - Larcone, Larinha
Tessa Meurs (Best) - Ishtar
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Gycara, Hummertime
Paris Morssinkhof (Hierden) - Havana Du Clos St Gery
Denny Olde Agterhuis (Rottum Fr) - I'm The Boss
Gerrit Jan Olde Agterhuis (Rottum Fr) - Big Obelix
Henk van de Pol (Eindhoven) - Spock Z
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Graniet ES
Maaike Schoormans (Hapert) - Gavanta, Iron Man J.P., Jack Sparrow Z
Ralph Slaats (Waalre) - Grissom PF, Izi Me
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Dolinn
Niels Tacken (Meterik) - Goodluck A.C.
Lieke Vogels (Oirschot) - Nuit D'Api
Peter van der Waaij (Eemnes) - Galandra
Danny Willems (Oosteind) - Cornado Z, Green Power VL, Indy
Yves Winkelmolen (Son en Breugel) - Cabinet Noir, Hilton
Jose Woldring (Loppersum) - Chella, Isar
Albert Zoer (Echten Dr) - High-Top
CSIYH1*
Gaby van der Bruggen (Vught) - Argo Z
Thom van Dijck (Sint-Oedenrode) - ActiveX van www.olland.biz
Sander Geerink (Gelselaar) - Jetski E.B.
Yves Houtackers (Weert) - Itina
Hylke de Jong (Dokkum) - Osseweide's Headline QSHS
Tamara Klop (Oudenbosch) - Happy Handsome
Gini Korten (Hamont) - Juan Carlo Blue
Leon Kuypers (Breda) - Houdini, Jill, Unique Promesse Z
Joy Lammers (Achel) - Hero
Patrick Lemmen (Koningslust) - Hugo Boss, Inostello M
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Hurricane D.D., I Am Codex
Bas Moerings (Roosendaal) - Hervesther, Ipsthar, Jesther
Paris Morssinkhof (Hierden) - Janieta P., Jupiler DC
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Ikigai, New Star
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Jeekels-K, Jolion K
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Haretto
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Calina, Escape Z, Nixon van't Meulenhof
Niels Tacken (Meterik) - Cordis Totalis Z
Danny Willems (Oosteind) - Jagger
Yves Winkelmolen (Son en Breugel) - Da Vinci Z


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 9 t/m 12 mei 2019 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: info@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Denise Bakker (Bree) - I Am Moerhoeves Star, Malibu De Wiqui
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Gouverneur, Las Vegas
Kars Bonhof (Lochem) - Casina 15, Grand-Dessert, Zentos
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Blue Silver, Enterprise LW, Genereux Fortuna
Kelly Jochems (Achtmaal) - Egwel
Lars Kuster (Loo Gld) - Alanix Hero Z, Glamour Betty, Viva Vulkano
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Galote, Othello, Quantas 15
Ben Schröder (Tubbergen) - Don Diego, Grodino, Marco V
Frank Schuttert (Ommen) - Akarad Hero Z, Blind Date 31, Latina van het Avenhof
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Famariloma
CSI1*
Denise Bakker (Bree) - Happy Man
Remco Been (Winterswijk Miste) - Granny Smith Apple
Kars Bonhof (Lochem) - Narina BE-ST Z
Nicole Caris (Maria Hoop) - Inolette
Philippe Houtackers (Weert) - Limoncello, Wonder S
Kelly Jochems (Achtmaal) - Bontendro
Frank Schuttert (Ommen) - Mujallin VD Maltahoeve
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Gammon R.A.G., Haines
CSIYH1*
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Quote Z
Kelly Jochems (Achtmaal) - Maestro van 't Klavertje Vier
Lars Kuster (Loo Gld) - Golden Eye, Hamilton de LHeribus
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Howdi, Huepens Conquestador
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Hoselinde, Installera Balia RS


Wiener Neustadt CSI2*/ CSIYH1* Oostenrijk - 7 t/m 12 mei 2019 springen
Tel: 0043-6641814533
E-mail: office@horses4sport.com
Website: www.lake-arena.at
CSI2*
Fabienne Brenninkmeijer (Buonas) - Cliff


New York - North Salem NY CSI2* USA - 9 t/m 12 mei 2019 springen
E-mail: johnsenl@oldsalemfarm.net
Website: www.oldsalemfarm.net
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Yagudin


Busto Arsizio CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Italië - 9 t/m 12 mei 2019 springen
E-mail: scuderia@etrea.it
Website: www.etrea.it
CSI2*
Rudie Wallerbosch (Crans-Montana) - Hermes du Perchet, Nuna du Perchet
CSI1*
Rudie Wallerbosch (Crans-Montana) - Lupin du Perchet CH


Drammen CSI2*/ CSIYH1*/ CSIOJ/ CSIOP/ CSIOCh Noorwegen - 9 t/m 12 mei 2019 springen
Tel: 0047-47240481
E-mail: siri@walber.no / eirik@walber.no
Website: www.hestefrelst.no
CSI2*
Timothy Hendrix (Baarlo Lb) - Gogolinus, Grand Canyon VL, Kimmel SCF


Fontainebleau CSI2*/ CSI1*/ CSIAm-A/ CSIYH1* Frankrijk - 9 t/m 12 mei 2019 springen
Tel: 0033-613917867
E-mail: showoffice@grandprixgroup.com
Website: www.grandprix-classic.com
CSI1*
Liz Theelen (Haelen) - Gada
CSIAm-A
Rik Haves (Haelen) - Beauty SR


Windsor CAI3*-H2/ CAI3*-P4/ CAIO4*-H4 WCupQ Groot-Brittannië - 8 t/m 12 mei 2019 mennen
Tel: 0044-1753860633
E-mail: pennyh@hpower.co.uk
Website: www.rwhs.co.uk
CAIO4*-H4 WCupQ wereldbeker vierspan
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Floriano, Freddy, Pandur, Roderick CK, Zion
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Balero, Donald, Eddy, Enrico, Molenkonings Baldun
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Alino, Cupido, Emir Morocco, Zerino, Zimon
Mark Weusthof (Rossum Ov) - Allure, Baarzens Romeo, Dorion Fortuna, El Chico, Ferdinand S, First One, Zatijn
CAI3*-H2 tweespan
Sanny Hagen - Dijkhuis (Putten) - Calèche, Cantos, Gigolo, Sidney
CAI3*-P4 vierspan pony’s
Jan Boer (Terwolde) - Alezan, Shorebrooks Hole in One, Shorebrooks Hot 'n Spicey, Templedruid Smirnoff, Templedr


Chatsworth CCI2*-S/ CCI4*-S/ CCI4*-S/ CCI4*-S Groot-Brittannië - 11 t/m 12 mei 2019 eventing
Tel: 0044-7970776355
E-mail: patricia@chatsworthhorsetrials.co.uk
Website: www.chatsworth.org/horsetrials
CCI4*-S
Andrew Heffernan (Cheshire) - Castle View Larry
Tim Lips (Made) - Eclips
CCI4*-S
Althea Bleekman (Devon) – Dasj
CCI2*-S
Andrew Heffernan (Cheshire) - KEC Quality Edition
Tim Lips (Made) - Herby
Maaike van Wijk (Nr Buntingford Uk) - Prospect Howzat


Marbach CCI4*-S/ CCI2*-L/ CCIOJ2*-L/ CCIOP2-L Duitsland - 9 t/m 12 mei 2019 eventing
Tel: 0049-1729367712
E-mail: d.aldinger@vb-aldinger.de
Website: www.eventing-marbach.de
CCI4*-S
Nina de Haas (Hengstdijk) - Divine H.E.
Raf Kooremans (Turnhout) - Henri Z
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Ekino
Myrle Schoones (Pelt) - Dimitri
Jordy Wilken (Olst) - Burry Spirit
CCI2*-L
Gert Jan Heinen (Varsseveld) - Goliath
Bjinse Venderbosch (Harreveld) - Vesuve d'Aveyron
Jordy Wilken (Olst) - Amarrillo
CCIOP2-L pony’s
Daniel Haver (Lelystad) - Zeb
Senna van Houte (Pannerden) - Naughty Boy
Sterre van Houte (Pannerden) - Fernhill First Lady, Secret Benny
Claire van Someren (Almere) - Brummerhoeve's Levi H, Regent Des Mauvis
Michelle Swinkels (Moergestel) - Snow
Frederike Tuin (Broek In Waterland) - Let's Dance


Ermelo CEI1* 80/ CEI2* 120/ CEI3* 160/ CEI2* 70+(2)/ CEI1 Nederland - 9 t/m 11 mei 2019 endurance
Tel: 0031-651267582
E-mail: info@endurancesport.nl
Website: www.endurancesport.nl
CEI1* 80
Yvonne Overes (Epe) - Eenhoorn's Yair
Annemarie Aerts (Zutphen) - Frodo vanderbroms
Olivia Geurts (Maastricht) - Habib's Ibn Kubay
Theo Kwetters (Schijf) - Topi's Fharid
Patricia Wijker (Egmond-Binnen) - Rasheem V.H.
CEI2* 120
Esther Kalfsbeek (De Veenhoop) - Cymrus
Niki Kruijsen (Beek-Ubbergen) - Joy's Obius
Michelle Nooijen (Rotterdam) - Czartowczyk
Janneke Schreuder (Zeist) - Regies Rebel
Marijke Visser (Wanne, Trois-Pont) - Girilambone Radiance
Jannet van Wijk (Kootwijkerbroek) - Venushka Khan
CEI3* 160
Sofie van Aggelen (Diever) - San Juan QA
Nant Baten (Teteringen) - Shv Silver Nahlu
Esther Groen (Bromsgrove) - Watt Du Colombier
Donna Oudshoorn (Katwijk Zh) - Valkan
Leonie Schoonderwoert (Hoogeveen) - Meneer Prince
Marijke Visser (Wanne, Trois-Pont) - Castlebar Gameboy
Helen de Vries (Loenen Gld) - Tanimara
Jeanette Wilhelm (Ede Gld) - Chatar F
CEI1* 80
Alison van Gilst (Tholen) - Valesco
Kim Wiskerke (Etten-leur) - Deatasja
CEIYJ2* 120 young riders en junioren
Bo van Aart (Bavel) - Tassili du Florival
Eva van Arem (Hulshorst) - Gordon D.A.
Anouk Eversdijk (Bavel) - MK Dariusz
Anne Marijn Kok (Hendrik-Ido-Ambacht) - L I Krizos
Nanke Kramer (De Veenhoop) - Liby
Imke Lamsma (Vriezenveen) - Kabila
Kimara van Ulden (Leiden) - Ghadir V
Desiree Warmenhoven (Rijnsburg) - Habischa Badia

Ander Nieuws

  • Leren paardrijden: De fasen van een sprong
    Leren paardrijden: De fasen van een sprong
  • Eventingruiters TeamNL maken het spannend
    Eventingruiters TeamNL maken het spannend
  • Amazones domineren KNHS kampioenschap eventing pony’s
    Amazones domineren KNHS kampioenschap eventing pony’s