Deelnemers internationale wedstrijden 7 t/m 13 oktober 2019

Geplaatst op 08 oktober 2019 in Springen , Eventing , Endurance

Woensdag begint de beroemde Military Boekelo-Enschede. Als onderdeel van de internationale wedstrijd staat ook de Nederlandse titel in Boekelo op het spel. Voor TeamNL wordt de wedstrijd nog spannender dan andere jaren. In Boekelo wordt de laatste wedstrijd van de FEI Nations Cup verreden en in deze wedstrijdserie is nog één teamticket voor de Olympische Spelen in Tokio 2020 te verdienen. Een groot deel van de springruiters van TeamNL trekt naar het populaire indoorconcours in het Belgische Opglabbeek. Ook zijn TeamNL springruiters op de tweede week van de herfsttour in Vilamoura en in Oliva. Verder is er Nederlandse deelname in St.Tropez en Beijing en de jeugd springt in Chevenez en Le Mans. Tot slot reizen drie eventingamazones naar Strzegom en een enduranceamazone naar Buch in Duitsland.

St Tropez CSI4*/ CSI2*/ CSI1* FR - 10 t/m 13 oktober 2019
Tel: 0033-648140655
E-mail: contact@jumping-grimaud.com
Website: hubside-jumping-en.hubside.fr
CSI4*
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Elco van Hof ter Naillen, Entertainer, Fair Field


Vilamoura CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Portugal - 7 t/m 13 oktober 2019 springen
Tel: 00351-912823389
E-mail: alubox@outlook.pt
Website: online.equipe.com
CSI3*
Robin Bril (Westendorp) - Balou Puissant, Dera B, Dizzy Lizzy
Roelof Bril (Westendorp) - Evarado, The Gentleman
Niels Kersten (Egchel) - Biela D'Auzay LA, Dabelle
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Bml Florida Balia NL, Caretino, Celine M Z, Falou, Fhilavska, Fuij
Leon Thijssen (Sevenum) - American, Edgarrento, Estoril, Everest -W, For President, Grand Blanc de Villa d'Arto, Val
Mel Thijssen (Sevenum) - Cabernet do Itinga, Cartolana 2, Enrique, Gaudi, Giominka, Go Go Jumbo-M
CSI1*
Niels Kersten (Egchel) - Cornetara, Delta de la Rasse
CSIYH1*
Robin Bril (Westendorp) - Iberico
Niels Kersten (Egchel) – Mullaghdrin Limber
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Happy
Mel Thijssen (Sevenum) - Nena K Z


Beijing Bird's Nest CSI3* China - 11 t/m 14 oktober 2019 springen
Tel: 0086-01087181877
E-mail: cea@sports.cn
Website: www.equinechina.com
CSI3*
Vincent Vermeulen (Tiel) - Flying Dream


Opglabbeek CSI2*/ CSIYH1* België - 10 t/m 13 oktober 2019 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: info@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Callida 2, VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Urane de Talma
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS, Romane D Theil, Yagudin
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Cendrillon Du Ruisseau Z, Lorenta, Nippon Quality
Monique van den Broek (Sevenum) - Bugano de l'Abbaye, Compadre van de Helle, Corsari van de Helle, Gijsbrand
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Freebird, Genereux Fortuna, La Toucha van Dorperheide
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Bonnie MZ, Diesel, Donjo, Forever SFN
Amber Fijen (Bladel) - Centogran, El Corrado, Gucci
Michael Greeve (Veeningen) - Contara 15, Fernando, Guan GJB, Lukaku vd Bisschop
Willem Greve (Markelo) - Faro, GoGo, Grandorado TN
Demi van Grunsven (Handel) - Spiros Z, Tinka's Hope
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Chabala, Cool Boy, Quincy
Roel Holthuizen (Zulpich) - Clarise- R, Freddie H, Quornet KHR
Yves Houtackers (Weert) - Dieu Merci v't Meulenhof
Kevin Jochems (Sevenum) - Cristello H, Enjoy, Faithless MVDL, Grandino H
Anouk Kort (Lewedorp) - Chivas AP Z, Ichikawa
Joy Lammers (Achel) - Fellie, First Boy B.B., Hero
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca, Graziano, Hawai Balia NL
Lisa Nooren (Engis) - Balthazar VP Wisbeco, Socks, VDL Groep Gistique
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Barry White, Calina, Diserta
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Huepens Conquestador, Othello, Quantas 15
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Cassirano Del Rilate, Forlan van de Sprengenberg, G.AS-Bombay
John Steeghs (Meterik) - Google, Monty vd Withoeve
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Freedom, Heechhiem's Cancun VDM
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Hutch
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Indigo-Light
Rob Eras (Helvoirt) - Mademoiselle du Zoute 8811
Sidney Eras (Helvoirt) - Niagara de Muze
Willem Greve (Markelo) - Hyperbolics, Isabelle II-S
Demi van Grunsven (Handel) - Cascos, Hucinta
Yves Houtackers (Weert) - Gold Diamant Du Plan D'Eau
Anouk Kort (Lewedorp) - Caviana de Kreisker, Nixon van HD
Joy Lammers (Achel) - Ibeau SMH
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Itos S
Lisa Nooren (Engis) - Dame de Leurven
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Jones
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Haretto
John Steeghs (Meterik) - Champion PS Z


Oliva, Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 8 t/m 13 oktober 2019 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com
CSI2*
Marielle Friesen (Ommel) - Carte Blanche, Stakkabisa
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Daro H, Guilietta, Silverado
Maaike Schoormans (Hapert) - Gavanta
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carado 3, Con Quidam RB, Hi There, Huppeldepup, Stippel
CSI1*
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Hamilton
Joris van Helmond (Asten) - Julius van de Kapelleboshoeve
CSIYH1*
Maaike Schoormans (Hapert) - Iron Man J.P., Jack Sparrow Z


Chevenez CSIY-A/ CSIJ-A/ CSIOP/ CSIOCh/ CSIU25-A/ CSIU25YJ- Zwitserland - 10 t/m 13 oktober 2019 springen
Tel: 0041-324767020
E-mail: csi@oeuvray-smits.ch
Website: www.oeuvray-smits.ch
CSIJ-A junioren
Fabienne Brenninkmeijer (Buonas) - Cliff, Extase, Iron Berthus PP
Sanne ter Haar (Hierden) - Aldhers
Fleur Holleman (Huissen) - Calore Van De Helle, Faltic
Serena van Werkhoven (Neerglabbeek) - Earthquake
CSIOP pony’s
Anne Feenstra (Bontebok) - Knud van Orchid's
Logan Fiechter (Merksplas) - Fun Vicky T, Minerva For Play
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Fantasia, Kodiak van Orchid S
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Ballard Prince, Panfu van de Bisschop
Fleur Holleman (Huissen) - Bora-Bora
Milan Morssinkhof (Hierden) - Elle Birken
Joyce Wolters (Montfort) - Karl van Orchid's
CSIOCh Children
Alicia Bocken (Weert) - Insomnia Z
Jersey Kuijpers (Helmond) - Alice Du Wonderland J.H.K. Z, Doctor Dolittle, JK Horsetrucks Commanchi
Amber van Marle (Ambt Delden) - El Clarimo, Gregorius v/d Vrendt
Milan Morssinkhof (Hierden) - Dartbreaker, Vivor du Castet
Yfke Priem (Menaam) - Esprit De Pomme, Valentino's Zandor Z
Roos van Sprang (Oirschot) - Celeste
Selma van Werkhoven (Neerglabbeek) - Lovely Lady, White Socks


Le Mans CSI2*/ CSI1*/ CSIP/ CSIAm-A/ CSIYH1* Frankrijk - 10 t/m 13 oktober 2019 springen
Tel: 0033-243896693
E-mail: philrossi@orange.fr
Website: www.pole-europeen-du-cheval.com
CSIP pony’s
Sarah de Kraker (Axel) - Kerwin van Orchid's
Carlijn Roepel (Rotterdam) - Breitling
Isabelle Roepel (Rotterdam) - Anouk
CSIAm-A
Sarah de Kraker (Axel) - Dechidé DN


Boekelo CCIO4*-NC-L Nederland - 10 t/m 13 oktober 2019 eventing
Tel: 0031-534282831
E-mail: info@military-boekelo.nl
Website: www.military-boekelo.nl
CCIO4*-NC-L
Merel Blom (Aalten) - Ceda, Chiccolino
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - ACSI Champ De Tailleur
Nina de Haas (Hengstdijk) - Cocu, Divine H.E.
Andrew Heffernan (Cheshire) - Gideon
Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) - Image of Roses
Raf Kooremans (Turnhout) - Dimitri
Jordy Wilken (Olst) - Burry Spirit


Strzegom CCI2*-L/ CCI3*-L/ CCI3*-S/ CCI4*-S/ CCI4*-L/ CCI1* Polen - 10 t/m 13 oktober 2019 eventing
Tel: 0048-748554042
E-mail: office@stragona.pl
Website: www.StrzegomHorseTrials.pl
CCI4*-S
Myrle Schoones (Pelt) - Ravallo van de Smeetshoeve
CCI3*-L
Asha Laseroms (Klein Zundert) - Soccer Star
CCI2*-L
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino


Buch CEI1* 90/ CEIYJ1* 90 Duitsland - 12 t/m 12 oktober 2019 endurance
Tel: 00491714227212
E-mail: mail@endurance-team-klingbeil.de
Website: www.endurance-team-klingbeil.de
CEI1* 90
Talitha Bakker (Winterswijk Woold) - Gvahiba

Ander Nieuws

  • KNHS College Tour: Eventing in de praktijk met Mans Buurman en Alice Naber-Lozeman
    KNHS College Tour: Eventing in de praktijk met Mans Buurman en Alice Naber-Lozeman
  • Leren paardrijden: Vaktermen springen 2
    Leren paardrijden: Vaktermen springen 2
  • Mariska Witte wint KNHS Eventing Cup 2019
    Mariska Witte wint KNHS Eventing Cup 2019