Deelnemers internationale wedstrijden 8 t/m 14 april 2019

Geplaatst op 09 april 2019 in Dressuur , Springen , Mennen & para , Endurance

CDI3* Zeeland Outdoor International is de eerste grote internationale dressuurwedstrijd van het buitenseizoen in Nederland. Op 10 april beginnen de eerste rubrieken op het hippisch centrum De Kroo Ruitersport in Nieuw en sint Joosland. Naast de Lichte en Zware Tour voor de senioren, zijn er ook wedstrijden voor de jeugdruiters. Nederland is hier sterk vertegenwoordigd met onder andere Europees kampioene junioren Daphne van Peperstraten en Europees kampioene Young Riders Esmee Donkers. De prestigieuze Global Champions Tour strijkt dit weekend neer in Mexico Stad. Team NL ruiters Harrie Smolders, Gerco Schröder, Eric en Maikel van der Vleuten en Bart Bles komen aan de start op de 5*-wedstrijd. In Nederland wordt op 3*-niveau gesprongen in Kronenberg waar weer veel Nederlanders op de startlijst staan. Verder zijn Nederlandse springruiters op de 3*-wedstrijd in Lanaken en op de CSI2* in Oliva , Valencia en Opglabbeek. In het Belgische Lier is nog een wedstrijd voor de jeugd. Top endurance-amazones Carmen Römer - Theunissen en Jarmila Lakeman vertegenwoordigen ons land op de endurancewedstrijden Compiègne. Römer rijdt de 120 km en Lakeman start in de 80 km. Enkele Nederlandse menners reizen naar Wettringen in Duitsland.

Nieuw en Sint Joosland CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIP/ CDIU25/ CDICh-A Nederland - 10 t/m 14 april 2019 dressuur
Tel: 0031-118603380
E-mail: martin@dekroo.nl
Website: www.dekroo.nl
CDI3*
Marlies van Baalen (Brakel) - Ben Johnson
Vincent Bol (Nieuw- En Sint Joosland) - Baltimore
Angelique van Dijk (Ottersum) - Eastpoint
Stephanie Frel (Ellemeet) - Calrieta H, Farmana Angel
Danielle Heijkoop (Rotterdam) - Badari, Damirez
Astrid Langeberg (Noordbeemster) - Downtown
Christa Larmoyeur (Winschoten) - Superhorse Aston Martin Nl
Agaath van der Lei (Uden) - VRBgroup's Caron
Lynne Maas (Schiedam) - Eastpoint, Fantastique
Annemieke Lips - Maaskant (Ooltgensplaat) - Dutch Dandy D.J.
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Chinook
Jeanine Nekeman (Hasselt) - Ferrari
Jessica Nijpjes (Middelburg) - Balorig Z
Maxime Osse (Heinkenszand) - Estados
Rienke van de Ven - Veeneman (Goch) - Cristall`s Il Divo
Maxime van der Vlist (Baarle-Nassau) - Bailey
Thamar Zweistra (Schore) - Erina, Hexagons Double Dutch
CDIU25
Marijke van Giesen (Schore) - Diva, Esther SVN
Jeroen Hamelink (Leiden) - Zanzibar
Carlijn Huberts (Beers Nb) - Watoeshi
Jasmien de Koeyer (Sint Jansteen) - Esperanza
Jeanine Nekeman (Hasselt) - Vlingh
Jeanine Nieuwenhuis (Serooskerke Walcheren) - TC Athene
Suzanne van de Ven (Geldrop) - d'Avicci
Mercedes Verweij (Hem) - Four Seasons
Lisanne Zoutendijk (Nispen) - Kostendrukkers Watteau
CDIY Young Riders
Diana van de Bovenkamp (Voorthuizen) - Evita Ronia
Esmee Donkers (Venhorst) - Chaina
Amber de Groot (Harmelen) - R Banderas
Fabienne Jongen (Bakel) - Botticelli
Meike Kroot (Diessen) - Vince
Zoe Kuintjes (Aalsmeer) - Primeval Brittsion, Primeval Dr. Dirk
Jade Oord (Vijfhuizen) - Chireine
Bo Oudhof (Nijeberkoop) - Colt Sollenburg
Kimberly Pap (Nunspeet) - Vloet Victory
Daphne van Peperstraten (Oude-Tonge) - Greenpoint's Cupido
Thalia Rockx (Roosendaal) - Gerda Nova de La Fazenda, Verdi de La Fazenda
Carlijn Vaessen (Wezep) - Fossbury
Merel van Wallenburg (Ritthem) - Zip
Myrthe Wedda (IJsselstein Ut) - Diamond Geezer
Lisanne Zoutendijk (Nispen) - Zilverstar
CDIJ Junioren
Shanna Baars (Nieuw-vennep) - Farzana G
Chiel van Bedaf (Etten-leur) - Fernando, Floris
Annemijn Boogaard (Oudelande) - Fullspeed TC
Brandy Bos (Naarden) - Vitellius Forêt
Thessa Gilbers (Varsseveld) - Gominka EST
Bente Hedeman Joosten (Voorschoten) - Hippy Evitia
Sascha Heijmans (Vierpolders) - Flying Dutchman TC
Mindy Hoekstra (Klarenbeek) - Heavens Voice
Britney de Jong (Utrecht) - Fleetwood RR
Nikita Kok (Hoevelaken) - Sandman
Marten Luiten (Winschoten) - Fynona
Sharina Mandemakers (Giessen) - Guns N' Roses
Dana van der Meer (Naaldwijk) - Caittin
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - Cuvanck PP, Excellentie
Micky Schelstraete (Gemonde) - Grand-Charmeur
Pem Verbeek (Waalre) - Fernando Torres
Romy Verweij (Wijdenes) - Alibi
CDICh-A Children
Maura Knipscheer (Bergen Nh) - Amaretto
CDIP Pony’s
Esmee Boers (Nieuw-Vennep) - Domino, Roosendaal's Miracle
Robin Heiden (Alphen Gld) - Colourfull Cannonball, Oosterbroek Fenix
Tessa Hemert (Ammerzoden) - Noordhof's Surprise
Lilli van den Hoogen (De Meern) - Martinez Candyman
Sita Hopman (Schoorl) - Brouwershaven Uthopia II, Demaggio
Isabelle Jochems (Goor) - Waddenhoek's Merlin
Jill Kempes (Erichem) - Next Black Magic
Floor van der Kuijl (Hummelo) - Castenrayseweg's Dreamboy, Champ of Daily
Lara van Nek (Wijdewormer) - Baumann's Despino, Brouwershaven’s Nairobi
Tatum Nugteren (Ridderkerk) - Del Piero
Rowi Pille (Julianadorp) - Don Juan
Evi van Rooij (Sint-Michielsgestel) - King Stayerhof's Jango
Micky Schelstraete (Gemonde) - Elin's Noncisdador
Morgan Walraven ('s-Gravendeel) - Devill's Kiss Naoni
Rowena Weggelaar (Roermond) - Navarone van de Beekerheide
Julia Willemsen (Bergharen) - Movie Star
Nina Woerts (Franeker) - Madam's Menno
CDICh-A (E-pony) Children
Anniek van Dulst (Ermelo) - Isala's Arielle
Senna Evers (Grootebroek) - Happy Feet
Fleur Kempenaars (Oud Gastel) - Armano
Amber Schelstraete (Gemonde) - Burberry


Mexico City CSI5*/ CSI2* Mexico - 11 t/m 14 april 2019 springen
Tel: 0052-5551001115
E-mail: info@oxersport.com
Website: www.oxersport.com
CSI5*
Bart Bles (Babberich) - Gin D, Israel v/d Dennehoeve
Gerco Schröder (Tubbergen) - Davino O, Glock’s Cognac Champblanc
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Don VHP Z N.O.P., Zinius
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Wunschkind
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dana Blue, IDI Utopia


Kronenberg CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Nederland - 11 t/m 14 april 2019 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI3*
Jan Berben (Meijel) - Chilli B
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian, Elixer
Robin Bril (Westendorp) - Balou Puissant, Dera B, Dizzy Lizzy
Roelof Bril (Westendorp) - Evarado
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, El Greco, Frasiér
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Greenday, Huro´s Winston-Jumper R
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Donjo, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Bon Giorno Go, Daddycool Go
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Don Diablo HX, Elco van hof ter Naillen, Entertainer, That's Me
Kristian Houwen (Wanssum) - Drop Shot VM
Kevin Jochems (Sevenum) - Cristello H, Enjoy, Kyamant van 't Spieveld
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Charley, Empire, Freestyle
Patrick Lemmen (Koningslust) - Eline-Maria M, Elio 4, Jolie Fleur
Joost Martens (Helmond) - El-Rapide, Fortuna
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Dalvaro RK
Johnny Pals (As) - Arco Darco Z, Balou Z, Fernando BH
Aniek Poels (Swolgen) - Barry White, Evivera, Fuata, Sir Charlie Chaplin
Anne-Marie Poels (Swolgen) - Chintorelio
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Carpe Diem DV Z, Dannuco, Kadafi van `t Hof van Pay Z
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Everest -W, Lely vd Bisschop
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Gino, Itcho Van 't Ruytershof
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Je Suis S et Castanoo, Othello, Quantas 15
Ben Schröder (Tubbergen) - Don Diego, Grodino, Marco V
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Cabernet do Itinga, Illinois Z
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z, Chennaz, Ferrari B
Leon Thijssen (Sevenum) - Estoril, For President, Tylientje Z
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2, Enrique, Galisha, Go Go Jumbo-M
Sanne Thijssen (Sevenum) - Bulavsco, It's Me, Valentino Z
Charlotte Verhagen (Schoorl) - A'Lee Springpower BH
Robert Vos (Wierden) - Chappeau, Diabeau, Scotch
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Freedom
CSI1*
Jarno van Erp (Oss) - Eye-Catcher Go, Gringo-go
Janou Hendrix (Kessel Lb) - Calistro
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Hero Elvis
Kristian Houwen (Wanssum) - Gin Gin Balia SMH, Il Magnifico VM
Kevin Jochems (Sevenum) - Grandino H, Horafina
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Calgary
Patrick Lemmen (Koningslust) - Charmie
Joost Martens (Helmond) - Faline
Iris Michels (Liessel) - Cristal Utopia Z, Eggcelent, Highlight
Johnny Pals (As) - Carlotta
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Daisy, Kira van 't Nachtegalenhof
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Galote
Sophie Schoonwater (Neeritter) - Hismelanta, Hoville
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Fuij
Leon Thijssen (Sevenum) - Granito Noordenhoek
Mel Thijssen (Sevenum) - Ambler Gambler
Sanne Thijssen (Sevenum) - Hi There, Huppeldepup
CSIYH1*
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Harina Touch W, Ogano Girl Z
Yves Houtackers (Weert) - Zinedine Zidane Z
Kristian Houwen (Wanssum) - Indigo Blue VM
Patrick Lemmen (Koningslust) - Hugo Boss
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Houdini
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Happyfee
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Howdi, Huepens Conquestador, Thuur Z
Sophie Schoonwater (Neeritter) - Catonica V
Niels Tacken (Meterik) - Cordis Totalis Z
Liz Theelen (Haelen) - Cést La Vie Z
Leon Thijssen (Sevenum) - Tippy Z
Mel Thijssen (Sevenum) - Haisjo
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Beau van de Hagenhorst
Yves Winkelmolen (Son En Breugel) - Da Vinci Z
Albert Zoer (Echten Dr) - High-top


Lanaken CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1*/ CSIU25-A België - 11 t/m 14 april 2019 springen
Tel: 0032-89730000
E-mail: sport@zangersheide.com
Website: www.zangersheide.com
CSI3*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Beauty, VDL Groep Chaccola, VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Zidane
Denise Bakker (Bree) - I Am Moerhoeves Star, Malibu De Wiqui
Marc Beckers (Roggel) - Hamilton
Ellen Beckers - Van Bussel (Roggel) - Gutricia
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, H-Cassino, Kaddee van de Knuffel, K-Class Z
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Evermeta, Zizi Donaldson BH
Lars Kuster (Loo Gld) - Alanix Hero Z, Cash and Go 2, Viva Vulkano
Joy Lammers (Achel) - Fellie, First boy B.B., Froukittaire
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Bent, Gylord Carthago BH, Hurricane D.D.
Tom Martens (Ospel) - Fleetwood, Jiamante Van Essene
Amber Meijer (Muntendam) - Gavarni
Gerben Morsink (Enschede) - Navarone Z
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Olaya Z, Van Schijndel's Amberlina, Van Schijndel's Gladstone
Ruben Romp (Goirle) - Alep de Pilenie, Gintura, Just on Time Z, Levisto
Frank Schuttert (Ommen) - First Lady G, Guus HS, Latina van het Avenhof, Lyonel, Mujallin VD Maltahoeve
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Expensive, Gamira, Guru, Hertogin van de Kouberg
Amanda Slagter (Slochteren) - Antrax d'amas Z, Desmond R., Royal Blue
Henry de Wulf (Doenrade) - Zumatra Adelheid Z
CSI1*
Denise Bakker (Bree) - Happy Man
Tani Joosten (Zevenaar) - Evakarla
Amanda Slagter (Slochteren) - Happy Action Breaker AD
Henry de Wulf (Doenrade) - Cool Pleasure Hero Z
CSIYH1*
Joy Lammers (Achel) - Ibeau SMH
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Condor Z
Ruben Romp (Goirle) - Vivant
Amanda Slagter (Slochteren) - Nothing To Lose Van ‘T Meulenhof AD
Henry de Wulf (Doenrade) - I'm Very Special Z, Ramina Adelheid Z, Seleste B Z
CSIU25-A
Elke Geraedts (Baexem) - Dutch Fellow Z
Tani Joosten (Zevenaar) - Carioca de Riverland, Elégance de Pessel
Lars Kersten (Egchel) - Dora de Ness
Lars Kuster (Loo Gld) - Chieba, Glamour Betty
Amber Meijer (Muntendam) - KM Fajah


Oliva, Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 9 t/m 14 april 2019 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com
CSI2*
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - Colina Pijnvenhof Z
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Trend Line H
CSI1*
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Exclusief Canto`s
CSIYH1*
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - Casilo CEN, Esteban CEN, Orta de Reve
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Lighteasy D'Urville Z, Nelleke van de Meilegem Z


Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 9 t/m 14 april 2019 springen
Tel: 0034-667909315
E-mail: info@cesvalencia.es
Website: www.cesvalenciatour.com
CSI2*
Maxime Batselaere (Santa Eularia Del Riu) - Apache de Rouhet
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Grissom Z
CSIYH1*
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Ventje van de Tojopehoeve Z


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 11 t/m 14 april 2019 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: info@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Ivo Biessen (Budel) - Cocoliche of Greenhill Z, Kentucky van't Ruytershof, Nippon Quality
Reggy Hoffmann - Fenten (Helmond) - Uricane du Tonnerre
Marcelle Hokse (Staphorst) - Example, Fair Play
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Celiné, Holy Moley
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Ferdinand B.
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Formatera, Q-Verdi
Boy Peels (Eindhoven) - Ceazor Z, Loksly vd Broekkant
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Cargo, For the Moment
CSI1*
Isabelle Boon (Bosch En Duin) - Forlan van de Sprengenberg, Gigant
Reggy Hoffmann - Fenten (Helmond) - Gucci
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Elrado, Good Morning B
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Elixer Blue
Anouk van der Velde (Rijsbergen) - Geneve P, Hillary
CSIYH1*
Ivo Biessen (Budel) - Scenndrinne, Skyfall
Isabelle Boon (Bosch En Duin) - Investment
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Haya
Boy Peels (Eindhoven) - Happy Boy
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Habrina


Lier CSIP/ CSICh-A/ CSIU25-A/ CSIJ-A België - 11 t/m 13 april 2019 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSIP pony’s
Rens Bogers (Guttecoven) - Bonjour l'amour, Bonsoir le Noir, Pjotr van de Groenheuvel
Bo Dictus (Achtmaal) - Kelvin
Anne Feenstra (Bontebok) - Knud van Orchid's
Logan Fiechter (Merksplas) - Fun Vicky T, Minerva For Play
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Fantasia, Kodiak van Orchid S, Okehurst Little Bow Wow
Sanne ter Haar (Hulshorst) - Dexters Grooted Hart
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Ballard Prince, Panfu van de Bisschop
Siebe Leemans (Oost West En Middelbeers) - Orchid's Lonette, Top Bella Vita
Milan Morssinkhof (Hierden) - Grandiosa S
Carlijn Roepel (Rotterdam) - Breitling
Isabelle Roepel (Rotterdam) - Anouk
Stan Schillemans (Wekerom) - Jody
Joyce Wolters (Montfort) - Karl van Orchid's
CSICh-A Children
Rosalie Beekmans (Nuenen) - Moncler van Stal Cipa
Milan Morssinkhof (Hierden) - Dartbreaker
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - After Pleasure Toltien, Bikker K
CSIJ-A Junioren
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Alpina
Sanne ter Haar (Hulshorst) - Aldhers
Cejay Joosten (Zevenaar) - Danoontje
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Erunella D, Gentle, Zenyatta
Skye Morssinkhof (Hierden) - Checkpoint Chacco, G-Vingino-Blue


Wettringen CAI2*-H2/ CAI2*-H1/ CAI2*-P4 Duitsland - 11 t/m 14 april 2019 mennen
Tel: 0049-1737248015
E-mail: christian.koers@prognost.com
Website: www.frv-wettringen.de
CAI2*-H1 Paarden enkelspan
Jacqueline de Groot - Apon (Oostvoorne) - Whisper
Pieter Karelse (Kats) - Flynn
CAI2*-P4 Pony’s vierspan
Aart van de Kamp (Ermelo) - Diamond, Salto, Toby, Vechtzicht's Courtier, Vechtzicht's El Torro


Compiègne CEI2* 120/ CEI1* 80 Frankrijk - 13 t/m 13 april 2019 endurance
Tel: 0033-661181175
E-mail: lawalendurance@gmail.com
Website: www.compiegne-equestre.com/stade-equestre/
CEI2* 120
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - Gazel T
CEI1* 80
Jarmila Lakeman (Warnsveld) - Habischa Badia

Ander Nieuws

  • Verslag dressuurforum 8 juli 2019
    Verslag dressuurforum 8 juli 2019
  • Para-dressuurteam TeamNL EK Rotterdam bekend
    Para-dressuurteam TeamNL EK Rotterdam bekend
  • Deelnemers internationale wedstrijden 15 t/m 21 juli 2019
    Deelnemers internationale wedstrijden 15 t/m 21 juli 2019