Deelnemers internationale wedstrijden 8 t/m 14 juli 2019

Geplaatst op 09 juli 2019 in Dressuur , Springen , Eventing , Mennen & para , Endurance , Voltige , Reining

Het Europees Kampioenschap springen voor Children, Junioren en Young Riders is vandaag in Zuidwolde van start gegaan. Nederland is met sterke equipes vertegenwoordigd. Donderdag en vrijdag zijn de landenwedstrijden, in het weekend worden de individuele finales op het terrein van CH De Wolden verreden. Ook in Nederland, op het mooie Landgoed Maarsbergen, is het Europees Kampioenschap eventing voor de Young Riders en Junioren. Debuterend bondscoach Marcelle de Kam heeft twee goede teams aan de start en individuele ruiters. De reining jeugd, Young Riders en Junioren, hebben dit weekend in het Zwitserse Givrins hun wereldkampioenschap. Ook hier een mooie Nederlandse afvaardiging. Belangrijk voor TeamNL zijn de Nations Cup-wedstrijden dressuur en springen in Falsterbo. TeamNL springen bestaat uit Bart Bles, Kevin Jochems, Frank Schuttert, Harrie Smolders en Eric van der Vleuten. TeamNL dressuur bestaat uit Patrick van der Meer, Danielle van Mierlo, Hans Peter Minderhoud en Thamar Zweistra. Daarnaast zijn TeamNL springruiters actief op de Global Champions Tour in Chantilly, CSI4* in Crans Montana, de 3*-wedstrijden in Knokke en Wilków en de 2*-wedstrijden in Bonheiden en Le Mans. De para-dressuurruiters hebben hun internationale wedstrijd in Überherrn wat een observatiewedstrijd voor het EK in Rotterdam is. Verder is TeamNL present op de eventingwedstrijden in Jardy en Sahrendorf. Op de menwedstrijd in Lipica, voltige in Aken en endurance in Euston Park en Holzerode.

Falsterbo CDIO5*-NC/ CDI3*/ CDIU25 Zweden - 11 t/m 14 juli 2019 dressuur
Tel: 0046-40473001
E-mail: dressage@falsterbohorseshow.com
Website: www.falsterbohorseshow.se
CDIO5*-NC Nations Cup
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Chinook
Danielle van Mierlo (Maasland) - Dayano
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - Zanardi
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Double Dutch
CDI3*
Shanda de Boer (Aalsmeer) - Eastend's Allstar
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - Glock's Casper
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Conquest
CDIU25
Marijke van Giesen (Schore) - Esther SVN
Jeroen Hamelink (Leiden) - Zanzibar


Überherrn CPEDI3* Duitsland - 11 t/m 14 juli 2019 para-dressuur
Tel: 0049-1752444115
E-mail: holtschmit@t-online.de
Website: www.arc-saarland.de
CPEDI3*
Nicole den Dulk (Elen) - Wallace N.O.P.
Maud Haarhuis (Harbrinkhoek) - Baron
Rixt van der Horst (Nistelrode) - Findsley N.O.P.
Frank Hosmar (Haarle Gem Hellendoorn) - Alphaville N.O.P., Guetta
Glasten Krapels (Ingen) - Windhook
Lotte Krijnsen (Enschede) - Rosenstolz
Annemarieke Roling - Nobel (Almelo) - Doo Schufro
Yvette Overgoor (Borculo) - Flynn
Maud de Reu (Zwolle) - Webron
Demi Vermeulen (Zevenaar) - Wannabe
Sanne Voets (Berghem) - Demantur RS2 N.O.P.


Zuidwolde CH-EU-Y-S/ CH-EU-J-S/ CH-EU-Ch-S Nederland - 9 t/m 14 juli 2019 springen
Tel: 0031-621705553
E-mail: michelbroek@icloud.com
Website: www.chdewolden.nl
CH-EU-Y-S Europese kampioenschappen Young Riders
Lars Kersten (Egchel) - H-Cassino
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Q-Verdi
Bas Moerings (Roosendaal) - Fosther
Veronique Morsink (De Lutte) - Entrepreneur
Tom Schellekens (Esbeek) - Casander
CH-EU-J-S Europese kampioenschappen Junioren
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Ferdinand B.
Elike Morsink (De Lutte) - Dakina II
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Illinois Z
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - Loridon van T&L
CH-EU-Ch-S Europese kampioenschappen Children
Emma Bocken (Weert) - Dagma
Wesley Boer (Nieuwleusen) - Esprit De Pomme
Finn Boerekamp (Someren) - Gradini
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Providence
Thijmen Vos (Wierden) - Theo 149


Falsterbo CSIO5*-NC EUD1 Zweden - 11 t/m 14 juli 2019 springen
Tel: 0046-40473001
E-mail: wannius@falsterbohorseshow.com, elisabeth@falsterbohorseshow.com
Website: www.falsterbohorseshow.se
CSIO5*-NC EUD1 Nations Cup
Bart Bles (Babberich) - Expert, Gin D, Israel v/d Dennehoeve
Kevin Jochems (Sevenum) - Cristello H, Faithless MVDL, Kyamant van 't Spieveld
Frank Schuttert (Ommen) - Cartier SR, First Lady G, Lyonel
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Calina, Don VHP Z N.O.P., Monaco
Eric van der Vleuten (Someren) - Kamara van't heike, Wunschkind


Chantilly CSI5*/ CSIYH1*/ CSI2*/ CSI1* Frankrijk - 11 t/m 14 juli 2019 springen
Tel: 0033-645884386
E-mail: contact@jumping-chantilly.com
Website: www.jumping-chantilly.com
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elexia, VDL Groep Miss Untouchable
Kim Emmen (Raamsdonk) - Eclips, Teavanta II C Z
Gerco Schröder (Tubbergen) - Davino O, Glock’s Cognac Champblanc
CSI2*
Ellen Beckers - Van Bussel (Roggel) - Gutricia, Hamilton
Nicole Caris (Maria Hoop) - Woodfield Supreme
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Emil, Fiarabo, Freestyle
CSIYH1*
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Tinkerbell Z


Crans-Montana CSI4*/ CSIYH1*/ CSI1* Zwitserland - 11 t/m 14 juli 2019 springen
Tel: 0041-274803381
E-mail: info@jumpinglonginescransmontana.ch
Website: www.jumpinglonginescransmontana.ch
CSI4*
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Acky M
Isabelle van Straaten (Ruurlo) - Baretta S
Rudie Wallerbosch (Crans-Montana) - Nuna du Perchet
CSIYH1*
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Comme di Cima BR Z
CSI1*
Jeroen Heijmans (Bodegraven) - Gladstone


Knokke CSI1*/ CSI2*/ CSI3*/ CSIYH1* België - 10 t/m 14 juli 2019 springen
Tel: 0032-22698875
E-mail: info@knokkehippique.com
Website: www.knokkehippique.com
CSI3*
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Kentucky van't Ruytershof, Lorenta
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z, Elia
Aniek Poels (Swolgen) - Barry White, Evivera
CSI2*
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Nippon Quality
Suus Kuyten (Laren Nh) - Folinda, Gacarla VDL
Aniek Poels (Swolgen) - Calina
Madée Schuttenbeld (Almelo) - George Z.G.
Harrie Wiering (Overlangel) - Fantasy Colada
CSI1*
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Cendrillon Du Ruisseau Z
Britt de Groen (Rucphen) - Heaven Z.G.
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Bonheur
CSIYH1*
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Indy
Britt de Groen (Rucphen) - Julita
Suus Kuyten (Laren Nh) - Bandit GLN Z
Harrie Wiering (Overlangel) - Gweedore vd Groote Kamps Z, Izzy P


Wilków, Jakubowice CSI3*/ CSI1*/ CSIU25-A/ CSIJ-A/ CSICh-A/ CSIYH1* Polen - 10 t/m 14 juli 2019 springen
Tel: 0048697203122
E-mail: Zawody@kj-osadkowski.pl
Website: www.silesiaequestrian.pl
CSI3*
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Dairone, Grace Emine W, Lacoste 145


Bonheiden CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 11 t/m 14 juli 2019 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: sport@jumping-bonheiden.be
Website: jumping-bonheiden.be
CSI2*
Bart de Bruijn (Loenen Aan De Vecht) - Air Max
Marielle Friesen (Ommel) - Douglas Egypte, Stakkabisa
Jody van Gerwen (Susteren) - Harissa Z, Inebelle van 't Welthof, Lucky’s Son van ‘t Welthof
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Goldstar
Niels Knape (Swalmen) - Dynamite N, Speedy Jump, Toronto
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca, Graziano
Johnny Pals (As) - Captain Cooper, Excentriek
Maaike Schoormans (Hapert) - Gavanta
Charlotte Verhagen (Schoorl) - A'Lee Springpower BH, Beau van de Hagenhorst
CSI1*
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Fadoretto
Niels Knape (Swalmen) - Name it
Nicole Mestrom (Swalmen) - Dorette van de Pikkerie Z, Horse Victory Cristel Vd Mariahoeve Z
Johnny Pals (As) - Carlotta
Charlotte Verhagen (Schoorl) - Ehop di Villagana
CSIYH1*
Bart de Bruijn (Loenen Aan De Vecht) - Hestia, Oscar van de Berghoeve
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Noukie
Nicole Mestrom (Swalmen) - Idagonda
Maaike Schoormans (Hapert) - Iron Man J.P., Jack Sparrow Z


Le Mans CSIP/ CSI2*/ CSI1*/ CSIAm-A/ CSIYH1* Frankrijk - 11 t/m 14 juli 2019 springen
Tel: 0033-243896693
E-mail: philrossi@orange.fr
Website: pole-europeen-du-cheval.com
CSI2*
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Dha Dha
CSI1*
Sanne Haar (Hierden) - Aldhers, Donna Perina
Sarah de Kraker (Axel) - Dechidé DN
Milan Morssinkhof (Hierden) - Dartbreaker
Joelle Esmee Post (Schiedam) - Ella M
Lotte van Santvliet (Vlaardingen) - Zomodo P
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M
CSIAm-A
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) – Alpina
CSIP pony’s
Logan Fiechter (Merksplas) - Fun Vicky T, Minerva For Play
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Fantasia, Kodiak van Orchid S
Sarah de Kraker (Axel) - Kerwin van Orchid's
Milan Morssinkhof (Hierden) - Elle Birken, Grandiosa S
Liesje Vrolijk (Almen) - Raisa Cestanii


Maarsbergen CH-EU-Y-CCI3*-L/ CH-EU-J-CCI2*-L Nederland - 11 t/m 14 juli 2019 eventing
Tel: 0031-343431218
E-mail: info@maarsbergenhorsetrials.nl
Website: www.maarsbergenhorsetrials.nl
CH-EU-Y-CCI3*-L Europese kampioenschappen Young Riders
Levi Driessen (Esch) - Giraldi
Lucy Groenen (Groenekan) - Gyon
Nina de Haas (Hengstdijk) - Divine H.E.
Olivia Pleysier (Bilthoven) - Spirit Excalibur
Myrle Schoones (Pelt) - Dimitri
Mylene Spaak (Hierden) - King Canna
CH-EU-J-CCI2*-L Europese kampioenschappen Junioren
Splinter Bergsma (Hilversum) - Mondial Quantum Warrior
Caresse Kolkman (Hengelo Ov) - Diamonds are Forever
Lotte Monhemius (Halfweg) - Gogo jumbo HVR
Leida Naber (Biddinghuizen) - ACSI Zamzam
Elise Otto (Schoonhoven) - Coffee IJs
Okke Peemen (Meerle) - Happy Lady
Beau Posthumus (Terschuur) - Smokie
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Millstream's Diesel


Jardy CCI3*-S/ CCI2*-S/ CCI2*-L/ CCI4*-S/ CCIYH2*-S/ CCI Frankrijk - 12 t/m 15 juli 2019 eventing
Tel: 033-147013536
E-mail: concours@jardy.fr
Website: www.harasdejardy.com
CCI4*-S
Raf Kooremans (Turnhout) - Henri Z
CCI2*-S
Elaine Pen (Voorschoten) - Divali, Falling in love
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Lexington van de Vinkenhof
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino
CCIYH2*-S
Elaine Pen (Voorschoten) - Triana CP
CCI1*-Intro
Max Trenning (Amsterdam) - Lord


Sahrendorf CCI2*-L/ CCI2*-S/ CCI3*-S Duitsland - 12 t/m 14 juli 2019 eventing
Tel: 0049-1724523226
E-mail: info@rufv-auetal-sahrendorf.de
Website: www.rufv-auetal-sahrendorf.de
CCI3*-S
Roxana Graman (Slagharen) – Forever
CCI2*-S
Marissa Kamphuis (Dedemsvaart) - Caldwell


Givrins CH-M-R YJ Zwitserland - 9 t/m 13 juli 2019 reining
Tel: 0041-795004886
E-mail: eo@cs-ranch.eu
Website: www.cs-classic.com
CH-M-R YJ wereldkampioenschappen Young Riders en Junioren
Deley van Aalderen (Purmerend) - Just BH Great Einstein
Fabiënne Cosijnse (Baarn) - Figlio di Arc Be Aech Topsail
Talitha Cosijnse (Baarn) - Big Gun to Trash
Yessie van der Zwan (Ede Gld) - Walla Whiz N Tari BB
Sam Zweegers (Best) - Skip N Wimp BB


Lipica CAI3*-H4/ CAI2*-H2/ CAI2*-H1/ CAI2*-P4/ CAI2*-P2/ Slovenië - 11 t/m 14 juli 2019 mennen
Tel: 0038-657391706
E-mail: klemen.turk@lipica.org
Website: www.lipica.org/en
CAI3*-H4 vierspan
Hans Heus (Eerbeek) - Donald, Flux, Hurricane, Vince, Vorst


Euston Park CEIYJ2* 120/ CEI2* 120/ CEI3* 160/ CEI1* 80 Groot-Brittannië - 12 t/m 14 juli 2019 endurance
Tel: 0044-1753847900
E-mail: pennyh@hpower.co.uk
Website: www.eustonparkendurance.co.uk
CEIYJ2* 120
Desiree Warmenhoven (Rijnsburg) - Princ Bernes
CEI3* 160
Sofie van Aggelen (Diever) - San Juan QA
CEI1* 80
Shanti Roos (Bishop Lydeard) - Vaillant NA


Holzerode CEI1* 80/ CEIYJ1* 80/ CEI2* 120/ CEIYJ2* 120 Duitsland - 13 t/m 13 juli 2019 endurance
Tel: 0049-1725610405
E-mail: juliettemallison@gmx.net
Website: www.mitteldeutschlanddistanz.de
CEIYJ1* 80
Imke Lamsma (Vriezenveen) - Labwa
CEIYJ2* 120
Nanke Kramer (De Veenhoop) - Liby


Aachen CVIO4* Duitsland - 12 t/m 14 juli 2019 voltige
Tel: 0049-2419171109
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.chioaachen.de
CVIO4*
Heleen Brans (Voorschoten) -
Lasse Kristensen (Wassenaar) -
Annebeth Kubbe (Jelling) - Guinness
Aleksandra Mazinska (Groningen) -
Arthur Seidel (Nieuweroord) - Black Jack, Smaragd
Carola Sneekes (Callantsoog) - Safari H
Marjo Sneekes (Callantsoog) -
Nienke Wolff (Groningen) - Cadans B

Ander Nieuws

  • Endurance jeugd zesde op WK
    Endurance jeugd zesde op WK
  • Deelnemers internationale wedstrijden 16 t/m 22 september 2019
    Deelnemers internationale wedstrijden 16 t/m 22 september 2019
  • Kort verslag springforum 3 september 2019
    Kort verslag springforum 3 september 2019