Deelnemers internationale wedstrijden 9 t/m 15 september 2019

Geplaatst op 11 september 2019 in Dressuur , Springen , Eventing , Mennen & para

Van 11 tot en met 15 september staat het hoogtepunt voor de tweespanrijders op de kalender: het Wereldkampioenschap in Drebkau, Duitsland. Bondscoach Ad Aarts reist met een team van vijf deelnemers naar dit WK. De top vier van het NK Hulsberg 2019, te weten Nederlands kampioen Stan van Eijk, Antonie ter Harmsel, Raymond Letteboer en Geert Dijkhof komen aan de start op de terreinen van de menfamilie Koalick. Vijfde man is Theo Timmerman. Carlo Vermeulen is de zesde rijder die mag starten in Drebkau. TeamNL dressuurruiters zijn dit weekend actief in Waregem waar ook de jeugd aan de start komt. Voor de springtop van TeamNL zijn de 5*-wedstrijden in St. Tropez en New York. Daarnaast wordt er op 3*-niveau gesprongen in Paderborn, Bonheiden en Mâcon Chaintré. In eigen land is het CSI2* in Kronenberg. Ook in Jardy is een 2* met Nederlandse deelname. TeamNL eventing is aanwezig in het Engelse Gatcombe Park en in Langenhagen, Duitsland.

Waregem CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIP/ CDIU25/ CDICh-A België - 12 t/m 15 september 2019 dressuur
Tel: 0032-495207550
E-mail: info@dressuur-waregem.be
Website: www.dressuur-waregem.be
CDI3*
Nars Gottmer (De Wijk) - Dicaprio Swing
Jonna Schelstraete - Van den Ham (Gemonde) - Cupido
Geert Hofland (Bodegraven) - Blaze
Agaath van der Lei (Uden) - VRBgroup's Caron
Lucie Louws (Oostkapelle) - Evito
Lynne Maas (Schiedam) - Electra
Sander Marijnissen (Wijdewormer) - DSM Cool 2 Johnson
Linda Verwaal (Enter) - Effect Rythm MBH
Wenda Welten (Haghorst) - Firefly
CDIU25
Jeanine Nekeman (Hasselt) - Vlingh
Mercedes Verweij (Hem) - Four Seasons
CDIY Young Riders
Chiel van Bedaf (Etten-leur) - Fernando
Amber de Groot (Harmelen) - Homemade
Maud Hofland (Bodegraven) - Urbanes
Zoë Zwiggelaar (Nieuwlande) - Fidarsi Rossi
CDIJ Junioren
Chiel van Bedaf (Etten-leur) - Floris
Thessa Gilbers (Varsseveld) - Gominka EST
Sascha Heijmans (Vierpolders) - Flying Dutchman ACB
Nikita Kok (Hoevelaken) - Sandman
Lara van Nek (Wijdewormer) - Amazing Comeback
Micky Schelstraete (Gemonde) - Grand-Charmeur
CDIP pony’s
Nina van Bakel (Boxtel) - Mastro's Night And Day
Tessa van Hemert (Ammerzoden) - Noordhof's Surprise
Lilli van den Hoogen (De Meern) - Don Davino Horsepoint
Lara van Nek (Wijdewormer) - Brouwershaven’s Nairobi
Tatum Nugteren (Ridderkerk) - Del Piero
Rowena Weggelaar (Roermond) - Navarone van de Beekerheide


St Tropez CSI5*/ CSI2* Frankrijk - 12 t/m 15 september 2019 springen
Tel: 0031-402068899
E-mail: info@athinaonassis-horseshow.com
Website: www.athinaonassis-horseshow.com
CSI5*
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof's Dante, Sterrehof's Edinus
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Wunschkind
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, Dana Blue
CSI2*
Lauren van Berkel (Waalre) - Little Lancer, Prele Du Chanois


New York - North Salem NY CSI4*-W USA - 10 t/m 15 september 2019 springen
E-mail: michael@mmg.management
Website: www.theamericangoldcup.com
CSI4*-W
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Dolinn


Paderborn CSI3*/ CSIAm-A/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIU25-B Duitsland - 12 t/m 15 september 2019 springen
Tel: 0049-4296748740
E-mail: info@engarde.de
Website: www.engarde.de
CSI3*
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - El Greco, Frasiér
Willem Greve (Markelo) - Carambole, Formidable
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock`s Zaranza, Glock’s Dobelensky, Glock's Debalia
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Heechhiem's Cancun VDM
CSIYH1* incl. 8yo
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Ogano Girl Z
Willem Greve (Markelo) - Highway TN


Bonheiden CSI3*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 12 t/m 15 september 2019 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: sport@jumping-bonheiden.be
Website: jumping-bonheiden.be
CSI3*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Fliere Fluiter
Kevin Beerse (Wergea) - Camelot, Floris, Gilona AO
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Air Max, Richebourg Du Jusclay
Kim Emmen (Raamsdonk) - Delvaux, Teavanta II C Z
Daan van Geel (Gees) - Djam, Guus, Hulde G
Skye Morssinkhof (Hierden) - G-Vingino-Blue
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - D'Angelo, Fairytale Lady, G.AS-Bombay
Jur Vrieling (Holwierde) - Comino, Gavarni, KM Chalcedon
CSI2*
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Hestia
Kim Emmen (Raamsdonk) - Louis Vuitton vd Wouwerse Veld
Daan van Geel (Gees) - Fernando
Skye Morssinkhof (Hierden) - Checkpoint Chacco, Golisa
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Forlan van de Sprengenberg
Stef Vanaert (Schijf) - Gup
Jur Vrieling (Holwierde) - VDL Latina van 't Merelsnest
CSIYH1*
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Oscar van de Berghoeve
Daan van Geel (Gees) - Il Cavallo V L
Jur Vrieling (Holwierde) - Garrincha van de Kalevallei


Mâcon Chaintré CSI3*/ CSI1*/ CSIAm-A Frankrijk - 12 t/m 15 september 2019 springen
Tel: 0033-665719570
E-mail: jumpingmacon@gmail.com
CSI3*
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Acky M, Edmond, Enrico VA


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 12 t/m 15 september 2019 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Callida 2, VDL Groep Chaccola, VDL Groep Elegant Hero Z
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS, Romane D Theil
Kars Bonhof (Lochem) - Casina 15, Narina BE-ST Z, Stoertebeker 20
Monique van den Broek (Sevenum) - Compadre van de Helle, Corsari van de Helle, Gijsbrand
Frank Buitenhuis (Holten) - Guardian
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Freebird, Genereux Fortuna, La Toucha van Dorperheide
Jarno van Erp (Oss) - Daddycool Go, Eye-Catcher Go, Gringo-go
Sander Geerink (Gelselaar) - Elrado, Empire, Unfinity Bois Margot
Vincent Geerink (Gelselaar) - Elamé, Fifty-Fifty, Gelster
Manon Hees (Meterik) - Gibson
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Bacardi DV Z, Entertainer, Fair Field
Yves Houtackers (Weert) - Dieu Merci v't Meulenhof
Kristian Houwen (Wanssum) - Drop Shot VM, Edinburgh
Loewie Joppen (Maasbree) - Hantano
Niels Kersten (Egchel) - Dabelle, K-Class Z
Pieter Keunen (Linne) - Eigenwijs V, Gaspahr
Sandra Klaessen (Neer) - Donna Kitona L
Niels Knape (Swalmen) - Dynamite N, Speedy Jump
Ruben Lamers (Neerpelt) - Ariana Z, Jacardi S
Joy Lammers (Achel) - Fellie, First Boy B.B., Hero
Dave Maarse (Wellerlooi) - Falco, Fornarina Z, SOOS BV's Duc de Kerihuel
Nicole Mestrom (Swalmen) - La Vita Bella Z
Iris Michels (Liessel) - Eggcelent
Lisa Nooren (Maastricht) - Dienellie, Socks, VDL Groep Gistique
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Barry White, Calina
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Galote, Huepens Conquestador, Quantas 15
Beau Schuttelaar (Tegelen) - BML Florida Balia NLl, Caretino, Falou
John Steeghs (Meterik) - Google
Emile Tacken (Meterik) - Another Lady, Cas
Niels Tacken (Meterik) - Cicer
Maaike Theunis (Moerstraten) - DDL Cadell, Douala
Leon Thijssen (Sevenum) - Edgarrento, Estoril, Everest -W
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Grand Blanc de Villa d'Arto, Punjab
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2, Gaudi, Go Go Jumbo-M
Liza Houwen - Tiebot (Wanssum) - Gin Gin Balia SMH
Pascal Uytendaal (Wagenberg) - Grissom Z
Teun Vestjens (Sevenum) - Felice, Fiwalda
Vincent Voorn (Weert) - De Vleut, Je suis van de Bien
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Fleurabella-V
CSI1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Esther-II Des Brumes
Frank Buitenhuis (Holten) - Flow, Huriosa
Jarno van Erp (Oss) - Flying Boy
Jikke van Gerven (Swolgen) - Cent Carrats
Loewie Joppen (Maasbree) - Harrie S
Niels Kersten (Egchel) - Cornetara
Pieter Keunen (Linne) - Hugo, Miss Washington
Sandra Klaessen (Neer) - Alano-Z
Niels Knape (Swalmen) - Name it
Fleur van Lier (Soerendonk) - Helrike
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Haya
Nicole Mestrom (Swalmen) - Dorette van de Pikkerie Z, Helaine van de Smockelaer, Horse Victory Cristel Vd Mariahoeve
Iris Michels (Liessel) - Black out, Cristal Utopia Z, Flora
Aniek Poels (Swolgen) - Diserta
Jackie Schalken (Kessenich) - SjengSports Cindy
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Fuij
Leon Thijssen (Sevenum) - For President
Mans Thijssen (Sevenum) - Happy
Mel Thijssen (Sevenum) - Cabernet do Itinga
Mandy Vercoulen (Venlo) - Nashville EHT
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Hutch
Frank Buitenhuis (Holten) - Idrigill, Indicator
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Hilton, Quote Z
Jarno van Erp (Oss) - Jacquet Go
Sander Geerink (Gelselaar) - Jacobus S
Vincent Geerink (Gelselaar) - Ipsylon
Yves Houtackers (Weert) - Caretoo, Gold Diamant Du Plan D'Eau
Loewie Joppen (Maasbree) - Ilon
Niels Knape (Swalmen) - Rosi Belu
Joy Lammers (Achel) - Ibeau SMH
Dave Maarse (Wellerlooi) - Identiek, Juanfran
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Hello Lucky Retto, Holy Moley, Irsina Blue
Nicole Mestrom (Swalmen) - Nikos vd Bisschop
Laura Scheepers (Sevenum) - Jovelle
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - He's Mylord V


Jardy CSI2*/ CSI1*/ CSIAm-A/ CSIP/ CSICh-B Frankrijk - 13 t/m 15 september 2019 springen
Tel: 0033-147013536
E-mail: cnexon@jardy.fr
Website: jardy.winjump.fr
CSI2*
Koen Leemans (Oost West En Middelbeers) - Grace Van De Werf
CSI1*
Koen Leemans (Oost West En Middelbeers) - Harvey
CSIAm-A
Fleur Leemans (Oost West En Middelbeers) - Bowie Z
CSIP pony’s
Fleur Leemans (Oost West En Middelbeers) - Noriego vd Riloo
Siebe Leemans (Oost West En Middelbeers) - Orchid's Lonette
Carlijn Roepel (Rotterdam) - Breitling
Isabelle Roepel (Rotterdam) - Anouk


Drebkau CH-M-A 2 Duitsland - 11 t/m 15 september 2019 mennen
Tel: 0049-3560251910
E-mail: info@ruf-drebkau.de
Website: wch-pairs2019-drebkau.de
CH-M-A 2 Wereldkampioenschap tweespannen
Geert Dijkhof (Klarenbeek) - Bahrein, Carino, Goirgio
Stan van Eijk (Schinveld) - Jones, Tibor Z, Zorac
Antonie ter Harmsel (Rijssen) - Conversano, Enola, Zardonis
Raymond Letteboer (Oud Ootmarsum) - Charlie, Guus GS, Viandor
Theo Timmerman (Varsseveld) - Boy, Geronimo, Silver
Carlo Vermeulen (Griendtsveen) - Barichello, Ejasper, Vincent


Gatcombe Park CCI2*-S/ CCI3*-S Groot-Brittannië - 13 t/m 15 september 2019 eventing
Tel: 0044-1453 887730
E-mail: Pattie-anne@madasafish.com
Website: www.gatcombe-events.co.uk
CCI3*-S
Andrew Heffernan (Cheshire) - Gideon
Will van Ufford (Malvern Wr13 5np) - Oki Doki BH
CCI2*-S
Andrew Heffernan (Cheshire) - On Point


Langenhagen CCI2*-S/ CCI3*-S Duitsland - 13 t/m 15 september 2019 eventing
Tel: 0049-172400268
E-mail: mail@vfv-langenhagen.org
Website: www.vfv-langenhagen.de
CCI3*-S
Raf Kooremans (Turnhout) - Dimitri
CCI2*-S
Els Driehuyzen (Oosterwolde Fr) - Goldhaers Bolanitas
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Lexington van de Vinkenhof
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino
Anouck Wielhouwer (Klarenbeek) - Capella-Real

Ander Nieuws

  • Eventingruiters TeamNL maken het spannend
    Eventingruiters TeamNL maken het spannend
  • Amazones domineren KNHS kampioenschap eventing pony’s
    Amazones domineren KNHS kampioenschap eventing pony’s
  • Sportheld Anne Meuldendijks: "‘Heerlijk om op wedstrijd mijn paard lekker te vertroetelen’"
    Sportheld Anne Meuldendijks: "‘Heerlijk om op wedstrijd mijn paard lekker te vertroetelen’"