­ Paradressuurteam wint landenwedstrijd - KNHS

Paradressuurteam wint landenwedstrijd

Geplaatst op 14 juli 2019 in Dressuur & Para

In het Duitse Überherrn hebben de paradressuurruiters van TeamNL afgelopen weekend sterk gepresteerd met onder meer winst in de landenwedstrijd.

Voor de paradressuurruiters was dit de laatste observatiewedstrijd op weg naar het EK dressuur dat in augustus in Rotterdam verreden wordt. Het sterke optreden van de ruiters van bondscoach Joyce Heuitink bij deze gelegenheid geeft vertrouwen richting het EK.

Hieronder de belangrijkste uitslagen:

Teamtest Grade II
1. Nicole den Dulk (Elen) - Wallace N.O.P., 69.848%
6. Annemarieke Roling - Nobel (Almelo) - Doo Schufro, 67.475%

Teamtest Grade III
1. Rixt van der Horst (Nistelrode) - Findsley N.O.P., 72.157%
2. Maud de Reu (Zwolle) - Webron, 72.059%
3. Demi Vermeulen (Zevenaar) - Wannabe, 68.676%
6. Yvette Overgoor (Borculo) - Flynn, 66.814%

Teamtest Grade IV
1. Sanne Voets (Berghem) - Demantur RS2 N.O.P., 76.833%
2. Lotte Krijnsen (Enschede) - Rosenstolz, 71.000%
5. Maud Haarhuis (Harbrinkhoek) - Baron, 67.958%
7. Glasten Krapels (Ingen) - Windhook, 66.7085%

Teamtest Grade V
1. Frank Hosmar (Haarle Gem Hellendoorn) - Alphaville N.O.P., 72.946%
3. Frank Hosmar (Haarle Gem Hellendoorn) - Guetta, 71.395%

Ind. proef Grade II
1. Nicole den Dulk (Elen) - Wallace N.O.P., 71.765%
6. Annemarieke Roling - Nobel (Almelo) - Doo Schufro, 66.765%

Ind. proef Grade III
1. Rixt van der Horst (Nistelrode) - Findsley N.O.P., 72.108%
4. Demi Vermeulen (Zevenaar) - Wannabe, 68.382%
5. Maud de Reu (Zwolle) - Webron, 67.696%
10. Yvette Overgoor (Borculo) - Flynn, 63.382%

Ind. proef Grade IV
1. Sanne Voets (Berghem) - Demantur RS2 N.O.P., 75.732%
2. Lotte Krijnsen (Enschede) - Rosenstolz, 71.382%
7. Maud Haarhuis (Harbrinkhoek) - Baron, 66.138%
8. Glasten Krapels (Ingen) - Windhook, 65.610%

Ind. proef Grade V
1. Frank Hosmar (Haarle Gem Hellendoorn) - Alphaville N.O.P., 74.048%
3. Frank Hosmar (Haarle Gem Hellendoorn) - Guetta, 71.151%

Kür op muziek Grade II
1. Nicole den Dulk (Elen) - Wallace N.O.P., 72.845%
5. Annemarieke Roling - Nobel (Almelo) - Doo Schufro, 69.945%

Kür op muziek Grade III
1. Rixt van der Horst (Nistelrode) - Findsley N.O.P., 74.956%
2. Maud de Reu (Zwolle) - Webron, 74.878%
3. Demi Vermeulen (Zevenaar) - Wannabe, 73.067%
5. Yvette Overgoor (Borculo) - Flynn, 72.067%

Kür op muziek Grade IV
1. Lotte Krijnsen (Enschede) - Rosenstolz, 74.208%
3. Glasten Krapels (Ingen) - Windhook, 71.942%
6. Maud Haarhuis (Harbrinkhoek) - Baron, 69.667%

Kür op muziek Grade V
1. Frank Hosmar (Haarle Gem Hellendoorn) - Alphaville N.O.P., 80.625%

Ander Nieuws

  • KNHS Talententeam online bijeen
    KNHS Talententeam online bijeen
  • Deelnemers internationale wedstrijden 25 t/m 31 januari 2021
    Deelnemers internationale wedstrijden 25 t/m 31 januari 2021
  • Leren paardrijden: Gymnastiseren en trainingsresultaat
    Leren paardrijden: Gymnastiseren en trainingsresultaat