­ Actueel overzicht hippische kaders februari 2020 - KNHS

Actueel overzicht hippische kaders februari 2020

Geplaatst op 10 februari 2020 in Dressuur & Para , Springen , Eventing , Mennen & para , Endurance , Voltige , Reining

De nationale kaders bestaan uit de beste combinaties van Nederland. Er zijn kaders voor Pony's, Children, Junioren, Young Riders, U25 en Senioren (TeamNL). De kadercombinaties worden begeleid door de bondscoach en kunnen geselecteerd worden voor internationale kampioenschappen en landenwedstrijden.

Welke kaders zijn er?
Een kader bestaat altijd uit een A-kader (bij springen, dressuur en eventing heet dat een Olympisch kader) en een B-kader. In het Olympische of A-kader zitten de sterkste combinaties. In het B-kader zitten de combinaties waarvan wordt verwacht dat ze kunnen doorstromen naar het Olympisch- of A-kader.
Bij de paradressuur spreken we van Paralympisch kader voor de beste combinaties.
De Pony's, Junioren en Young Riders van de disciplines dressuur, springen en eventing maken deel uit van het KNHS Talentenplan.

Hoe kom je in een kader?
Of je wordt opgenomen in een kader hangt af van je resultaten tijdens de observatiewedstrijden en/of wedstrijden voor kadervorming. Hoe dat precies werkt staat in de deelnemingsovereenkomsten die je ook kunt vinden op www.knhs.nl/topsport.

In het overzicht hieronder kun je per discipline zien wie er op dit moment in een kader is opgenomen:

DRESSUUR

Dressuur senioren, Olympisch kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Cornelissen, Adelinde

Nijkerk

Zephyr

Gal, Edward

Oosterbeek

GLOCK's Zonik N.O.P.

Meulendijks, Anne

Heeze

MDH Avanti N.O.P.

Minderhoud, Hans Peter

Oosterbeek

GLOCK’s Dream Boy N.O.P.

Scholtens, Emmelie

Gorinchem

Desperado N.O.P.


Dressuur senioren, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Baalen, Marlies van

Brakel

Ben Johnson

Minderhoud, Hans Peter

Oosterbeek

GLOCK’s Casper

Minderhoud, Hans Peter

Oosterbeek

GLOCK’s Zanardi

Nekeman, Denise 

Hasselt

Boston STH

Silfhout, Diederik van

Lunteren

Expression

Zweistra, Thamar

Schore

Hexagon's Double Dutch


Dressuur U25, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Koeyer, Jasmien de

St. Jansteen

Esperanza

Nieuwenhuis, Jeanine 

Serooskerke

TC Athene


Dressuur U25, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Huberts, Carlijn

Beers (NB)

Watoeshi


Dressuur Young Riders, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Kuintjes, Zoë

Aalsmeer

PrimeVal Brittsion

Luiten, Marten

Winschoten

Fynona

Pap, Kimberly

Nunspeet

Vloet Victory

Peperstraten, Daphne van

Oude-Tonge

Greenpoint’s Cupido

Rockx, Thalia

Roosendaal

Verdi de la Fazenda


Dressuur Young Riders, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Rockx, Thalia

Roosendaal

Gerda Nova de la Fazenda

Soffers, Coco

Nispen

Formidable


Dressuur Junioren, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Pols, Sanne van der

Abbenbroek

Excellentie

Schelstraete, Micky 

Gemonde

Grand Charmeur


Dressuur Junioren B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Baars, Shanna

Nieuw-Vennep

Farzana G

Bedaf, Chiel van

Etten-Leur

Floris

Gilbers, Thessa

Varsseveld

Gominka EST

Pols, Sanne van der

Abbenbroek

Cuvanck PP

Verbeek, Pem

Waalre

Fernando Torres


Dressuur pony’s, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Bogers, Jill

Alem

First Hummer

Hoogen, Lilly van den

De Meern

Martinez Candyman

Nek, Lara van

Wijdewormer

Baumann’s Despino

Nek, Lara van

Wijdewormer

Brouwershaven Nairobi

Rooij, Evi van

Sint Michielsgestel

King Stayerhof’s Jango


Dressuur pony’s, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Hemert, Tessa van

Ammerzoden

Noordhof’s Surprise

Hoogen, Lilly van den

De Meern

Don Davino Horsepoint

Walraven, Morgan

s’ Gravendeel

Devil's Kiss Naoni

Weggelaar, Rowena

Roermond

Navarone van de Beekerheide

Willemsen, Julia

Bergharen

Movie Star


Dressuur Children, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Raaijmakers, Kebie

Sint-Michielsgestel

Happy Feet


Dressuur Children, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Knipscheer, Maura

Bergen (NH)

Amaretto

Schelstraete, Amber

Gemonde

Burberry


Paradressuur, Paralympisch kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Dulk, Nicole den

Elen, België

Wallace N.O.P.

Hosmar, Frank

Haarle, gem. Hellendoorn

Alphaville N.O.P.

Horst, Rixt van der

Grou / Nistelrode

Findsley N.O.P.

Reu, Maud de

Zwolle

Webron B N.O.P.

Voets, Sanne

Berghem

Demantur RS2 N.O.P.


Paradressuur, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Hosmar, Frank

Haarle, gem. Hellendoorn

Guetta

Krapels, Glasten

Ingen

Windhook

Krijnsen, Lotte

Enschede

Rosenstolz

Vermeulen, Demi

Zevenaar

Wannabe


SPRINGEN

Springen senioren, Olympisch kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Bles, Bart

Babberich

Israel van de Dennehoeve

Greve, Willem

Markelo

Zypria S N.O.P.

Houtzager, Marc

Rouveen

Sterrehof's Calimero

Kuipers, Doron

Mijnsheerenland

Charley

Vleuten, Eric van der

Someren

Wunschkind

Vleuten, Maikel van der

Someren

Dana Blue

Vrieling, Jur  

Holwierde

VDL Glasgow vh Merelsnest


Springen senioren, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Asten, Leopold van

Duizel

VDL Groep Beauty

Asten, Leopold van

Duizel

VDL Groep Miss Untouchable

Houtzager, Marc

Rouveen

Sterrehof’s Dante

Schuttert, Frank

Ommen

Lyonel D

Smolders, Harrie

Grobbendonk, België

Don VHP Z N.O.P.

Vleuten, Maikel van der

Someren

Beauville Z


Springen Young Riders, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Kersten, Lars

Egchel

Dobbey

Mheen, Rowen van de

Hoevelaken

Q Verdi

Moerings, Bas

Roosendaal

Fosther

Schellekens, Tom

Esbeek

Casander


Springen Junioren, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Morssinkhof, Skye

Hierden

Checkpoint Chacco

Morssinkhof, Skye

Hierden

G-Vingino-Blue

Veenstra, Gerrit

Drachtstercompagnie

Loridon van T&L

Zwartjens, Meike

Raalte

Twister de la Pomme


Springen Children, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Vos, Thijmen

Wierden

Theo 149


Springen Children, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Kuijpers, Jersey

Asten

JK Horsetrucks Commanchi


Springen pony’s, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

IJland, Mart

Hengelo Ov.

Invisible E van het Juxschot

Wolters, Joyce

Montfort

Karl van Orchid’s


Springen pony’s, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Fiechter, Logan

Gilze

Minerva for Play

Grunsven, Yannick Janssen van

Erp

Fantasia

Kraker, Sarah de

Axel

Kerwin van Orchid


EVENTING

Eventing senioren, Olympisch kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Blom, Merel

Aalten

 

Lips, Tim

Made

Bayro


Eventing senioren, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Blom, Merel

Aalten

Ceda N.O.P.

Kluytmans, Ilonka

Alphen (NB)

Image of Roses

Lips, Tim

Made

Eclips

Ruyter, Aliene

Opheusden

Bomba

Wilken, Jordy

Olst

Burry Spirit


Eventing Young Riders, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Haas, Nina de

Hengstdijk

Divine

Reine, Thierry van

Herveld

ACSI Harry Belafonte


Eventing Young Riders, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Driessen, Levi

Esch

Giraldi

Haas, Nina de

Hengstdijk

Cocu

Posthumus, Beau

Terschuur

Smokie

Spaak, Mylène

Hierden

King Canna

Riel, Maartje van

Loon op Zand

Eppo

Bjinse Venderbosch

Harreveld

Vesuve d’Aveyron


Eventing Junioren, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Kolkman, Caresse

Hengelo Ov

Diamant

Otto, Elise

Schoonhoven

Coffee IJs

Snepvangers, Kristy

Bergen op Zoom

Diesel


Eventing Junioren, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Bergsma, Splinter

Hilversum

Quantum Warrior

Naber, Leida

Biddinghuizen

ACSI ZamZam

Snepvangers, Kristy

Bergen op Zoom

Gaelic Lad


Eventing pony’s, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard


Eventing pony’s, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Blaauw, Tijn de

Bodegraven

Orchid’s Megan

Houte, Senna van

Pannerden

Fernhill First Lady

Smidt, Kato de

Eede

Orchid's Tigersun

Someren, Claire van

Almere

Brummerhoeve's Levi H

Someren, Claire van

Almere

Regentdes Mauvis


ENDURANCE

Endurance senioren, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Oudshoorn, Donna

Katwijk

 

Schoonderwoert, Leonie

Hoogeveen

 

Visser, Marijke

Stavelot (Bel.)

 


Endurance senioren, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Baten, Nant

Teteringen

 

Berg, Joyce van den

Leiden

 

Groen, Esther

Bromsgrove (GBR)

 

Jonkman, Angela

Scharmer

 

Nooijen, Michelle

Ledeacker

 


Endurance Young Riders/Junioren, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Kok, Anne Marijn

Hendrik Ido Ambacht

 

Kramer, Nanke

De Veenhoop

 

Lamsma, Imke

Vriezenveen

 

Mohamed, Ijjou

Leiden

 

Warmenhoven, Desiree

Rijnsburg

 


Endurance Young Riders/Junioren, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Aart, Bo van

Bavel

 

Hatzmann, Sammy

Hoogersmilde

 

Ulden, Kimara van

Leiden

 


REINING

Reining senioren, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Freriks, Lia  

Zaandam

 

Grether, Anne  

Boekel

 

Hagelaars, Aniek

Eersel

 

Young-van Osch, Rieky  

Vorstenbosch

 


Reining senioren, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Rijn, Faye van

Dronten

 

Verboom, Liselotte

Hummelo

 


Reining Young rider, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Aalderen van, Deley

Purmerend

Just BH Great Einstein

Cosijnse, Fabienne

Baarn

Figlio Di Arc Be Aech Topsail

Tsin, Casper  

Espel

 


Reining Young rider, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Zwam, Yessie van der

Ede

Walla Whiz N Tari BB

Zweegers, Sam

Best

Skip N Wimp BB


Reining Junioren, A-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Cosijnse, Talitha

Baarn

Big Gun to Trash

Rommelse, Amber

Dongen

 


VOLTIGE

Voltige seniorenteam, A-kader

Voltigeurs

Woonplaats

Paard

Roy Rogers, voltigeteam

Bilthoven

 


Voltige juniorenteam, A-kader

Voltigeurs

Woonplaats

Paard

Nationaal Junioren Team Voltige

Ermelo

 


Voltige dames senioren solo, A-kader

Voltigeur

Woonplaats

Paard

Ridder, Claire de

Leidschendam

 

Sneekes, Carola

Callantsoog

 

 

Voltige dames senioren solo, B-kader

Voltigeur

Woonplaats

Paard

Kubbe, Annebeth

Jelling, Denemarken

 


Voltige heren senioren solo, B-kader

Voltigeur

Woonplaats

Paard

Seidel, Arthur

Nieuweroord

 


Voltige dames junioren solo, A-kader

Voltigeur

Woonplaats

Paard

Geelhoed, Lotte

Amersfoort

 

Schaik, Renske van

Schalwijk

 

Seidel, Charlotte

Nieuweroord

 


MENNEN

Mennen vierspan paarden, A-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Chardon, Bram  

Den Hoorn, Zuid-Holland

 

Chardon, IJsbrand

Den Hoorn, Zuid-Holland

 

Ronde, Koos de

Zwartewaal

 

Weusthof, Mark

Rossum (Ov.)

 


Mennen vierspan paarden, B-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Graaf, Edwin van der

Ouddorp

 

Heus, Hans

Eerbeek

 

Ronde, Peter de

Abbenbroek

 


Mennen vierspan pony’s, A-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Hammink, Marijke

Bornerbroek

 


Mennen vierspan pony’s, B-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Boer, Jan de

Terwolde

 

Ham, Joey van der

Noordwijk

 

Kinds, Jannes

Balloo

 


Mennen tweespan paarden, A-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Eijk, Stan van

Schinveld

 

Harmsel, Antonie ter

Rijssen

 


Mennen tweespan paarden, B-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Dijkhof, Geert 

Klarenbeek

 

Garrits, Henk

Lieren

 

Letteboer, Raymond

Oud-Ootmarsum

 

Timmerman, Theo

Klarenbeek

 

Vermeulen, Carlo

Griendtsveen

 

Vreugdenhil Jr., Ton

De Lier

 


Mennen tweespan pony’s, A-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Bunt, Melanie van de

Lunteren

 

Hendriks, Cas

Zeeland

 

Rutjens, Rodinde

Weert

 


Mennen tweespan pony’s, B-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Ende, Nathalie van der

Poeldijk

 

Poele, Heidi te

Wolphaartsdijk

 


Mennen enkelspan paard, A-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Pestman, Rudolf

Eext

Diesel

Siebers, Saskia

Maarheeze

Axel


Mennen enkelspan paard, B-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Gommers, Joop

Dreumel

Bandit

Houterman, Eline

Horst/Meterik

Ayco

Houterman, Eline

Horst/Meterik

Vygo

Pestman, Rudolf

Eext

Fair Play D

Schuiling, Anniek

Herveld

Aron (Zazou)


Mennen enkelspan pony, A-kader

Menner

Woonplaats

Paard


Mennen enkelspan pony, B-kader

Ruiter

Woonplaats

Paard

Brent Janssen

Swolgen

Regina’s Hielke


Para-equestrian mennen, A-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Elzen-Douwes, Francisca den

Drouwenerveen

Bart Blom

Poppen, Jacques

Froombosch

Horses2fly Anniek

Poppen, Jacques

Froombosch

P.P.


Para-equestrian mennen, B-kader

Menner

Woonplaats

Paard

Marwijk, Aad van

Hoenderloo

Kyra

Steenkamp, Dinja

Bussum

Balou

Veneman-Fleurke, Ingmar

Tweede Exloërmond

Umpire

Foto Glasten Krapels met Windhook door Digishots 

 

Ander Nieuws

  • Succespaard Bayro van Tim Lips overleden
    Succespaard Bayro van Tim Lips overleden
  • IOC: behaalde kwalificaties blijven geldig
    IOC: behaalde kwalificaties blijven geldig
  • KNHS zoekt nieuwe voorzitter Springforum
    KNHS zoekt nieuwe voorzitter Springforum