­ Deelnemers internationale wedstrijden 10 t/m 16 augustus 2020 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 10 t/m 16 augustus 2020

Geplaatst op 11 augustus 2020 in Dressuur & Para , Springen , Eventing , Mennen & para , Endurance

Zondag 9 augustus ging het EK dressuur voor de jeugd van start in het Hongaarse Budapest region – Pilisjàszfalu. In deze eerste week komen de Children en Junioren aan bod. Nederland heeft twee sterke teams afgevaardigd onder leiding van Imke Schellekens-Bartels (Children) en Monique Peutz (junioren). De junioren hebben inmiddels hun eerste medaille binnen gehaald, het team veroverde brons. In Le Pin au Haras in Frankrijk rijden TeamNL eventingruiters Janneke Boonzaaijer, Laura Hoogeveen, Tim Lips en Elaine Pen de eerste Nations Cup van deze discipline dit jaar. In Nederland staat het Dutch Youngster Festival in Wierden op het programma. De Nederlandse springjeugd heeft sterke teams voor de landenwedstrijden bij de pony’s, Children, Junioren en Young Riders. De senioren springruiters van TeamNL komen ook op diverse concoursen in actie. In Exloo verzamelen de menners voor de internationale 2* menwedstrijd. De wedstrijd is voor paarden en pony’s.

Budapest region – Pilisjászfalu CH-EU-CH-D Hongarije – 9 t/m 14 augustus 2020 dressuur
Tel: 0036-706218359
Email: info@unikornislovarda.hu
Website: www.unikornislovarda.hu
CH-EU-Ch-D EK Children
Veerle Farla (Radewijk) – Formidable
Kebie Raaijmakers (Sint-Michielsgestel) – Happy Feet
Veerle van Hof (Kerkrade) – Don Diablo
Maura Knipscheer (Bergen NH) – Amaretto


Budapest region – Pilisjászfalu CH-EU-CH-D Hongarije - 9 t/m 14 augustus 2020 dressuur
Tel: 0036-706218359
Email: info@unikornislovarda.hu
Website: www.unikornislovarda.hu
CH-EU-J-D EK Junioren
Robin Heiden (Alphen) – Gasmonkey
Shanna Baars (Nieuw Vennep) – Fernando
Evi van Rooij (Sint-Michielsgestel) – Don Tango B
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - Cuvanck


Wierden CSIOJ/ CSIOY/ CSIOP/ CSIOCh Nederland - 12 t/m 16 augustus 2020 springen
Tel: 0031-655370731
E-mail: info@maartjelanooy.nl
Website: www.dutchyoungsterfestival.com
CSIOJ Junioren met landenwedstrijd
Sanne-Roos Bals (Gouda) - Flow
Emma Bocken (Weert) - Check Out
Monica Borger (IJsselmuiden) - Fantacy-Lady
Senna Everse (Waddinxveen) - Haïro, Kerswin van 't Roosakker
Britt ter Harmsel (Enter) - Donkosack
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Captain, International
Enrico van Manen (Stroe) - Exclusive, Haran
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Farmer’s Apple, Golden Boy V
Marie Sandell (Anthy Sur Leman) - Forever, Gubano
Alec Stigter (Lemele) - Hermèscara
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Gartbreaker, Groenendaal's Figo
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M, Hailey Fairy
Meike Zwartjens (Raalte) - Twister De La Pomme
CSIOY Young Riders met landenwedstrijd
Niels Bulthuis (Kinrooi) - La Toucha van Dorperheide
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Hot Shot, Label 8
Claudia Morsink (De Lutte) - Cekina Z, Zabab Z
Elike Morsink (De Lutte) - Dakina II
Sven Peters (Enschede) - Channel, Fiësta
Celeste van der Poel (Den Horn) - Romina
Koen Westendorp (Wierden) - Helsinki
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha
CSIOP Pony’s met landenwedstrijd
Myla van Andel (Leeuwarden) - Uriel
Mikai Brandes (Markelo) - Orchid's Gaia
Bo Dictus (Achtmaal) - Karst van Orchid, Kelvin
Emile Drenth (Onstwedde) - Oscar van de Beekerheide
Logan Fiechter (Merksplas) - Fun Vicky T, Kadanz van Orchids
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Fantasia
Wesley ter Harmsel (Enter) - Eagle E.B., FC Twente E.B.
Siebe Leemans (Oost West En Middelbeers) - Orchid's Lonette, Voodstock de l'Astree
Tamara van Manen (Stroe) - Elegance, Holstuds Olijfje
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) – Burito’s Funky, Burito’s Tiego
Yfke Priem (Menaam) - Zafarano vh Gehucht Z
Isabelle Roepel (Rotterdam) - Anouk, Breitling
Estelle Slingerland (Zoetermeer) - High Dream N, Rio Coco 6
Joyce Wolters (Montfort) - Karl van Orchid's
CSIOCh Children met landenwedstrijd
Alicia Bocken (Weert) - Dagma, Insomnia Z
Pien de Boer (Nieuwleusen) - Fame, Panamera 10
Suze Bos (Renswoude) - Avalon
Logan Fiechter (Merksplas) - Inez
Mel van der Kamp (Dalfsen) - Goldplay, Pandora 258
Jersey Kuijpers (Helmond) - Alice Du Wonderland J.H.K. Z, Quanta Questa
Milan Morssinkhof (Hierden) - Dartbreaker
Nick Nanning (Dalfsen) - Bandia, Juliëtte
Yfke Priem (Menaam) - Esprit De Pomme
Britt Schaper (Ommen) - Bad Boy, Cillow
Anna Stevens (Delfzijl) - Chella
Julia Swart (Doorn) - Cas
Anouk Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Everton, Gibroka
Thijmen Vos (Wierden) - Calgary 56, Theo 149
Evi Wiefferink (Wierden) - Iregina Elton


Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 13 t/m 16 augustus 2020 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Callida 2, VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Hutch
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Careful H, Flying Jackie, Glamour Girl
Loewie Joppen (Maasbree) - Dylano, Hantano
Lonneke Mulder (Sittard) - Cordess 2
Lisa Nooren (Engis) - Click, Dienellie, Uppercut de Bay
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Esprit
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Kamara van't Heike, Wunschkind
Maikel van der Vleuten (Someren) - Canisha, El Wikke, Sildouch Z
CSI1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Halloween
Erwin de Bruin (Lunteren) - Falco, Fox
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Interadel BH
Lonneke Mulder (Sittard) - Con Calato
Maikel van der Vleuten (Someren) - Svea Douch Z
CSIYH1*
Loewie Joppen (Maasbree) - Foncetti vd Heffinck
Maikel van der Vleuten (Someren) - Iliana


Riesenbeck CSI2*/ CSIYH1* Duitsland - 13 t/m 16 augustus 2020 springen
Tel: 0049-54549058
E-mail: show-office@riesenbeck-international.com
Website: www.riesenbeck-international.com
CSI2*
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Bonnie MZ, Forever SFN, Kennedy Z
Kim Emmen (Raamsdonk) - Jack van het Dennehof
Arne van Heel (Hagen) - Donald, KH`s Chester
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, Dallas Du Domaine Z, EFS Top Contender, Iron Man 111
Ruben Romp (Goirle) - El-Gore Go, Gloria, Levisto
Frank Schuttert (Ommen) - Carolina, Cartier SR
Harrie Wiering (Overlangel) - Gacarla VDL, Gweedore vd Groote Kamps Z
CSIYH1*
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Just D.
Arne van Heel (Hagen) - Costa Gavras, Inchidee
Ruben Romp (Goirle) - Inflame-Go, Toscane de Chavannes
Harrie Wiering (Overlangel) - Bandit GLN Z, Jikke-Cara

Eschweiler CSI2*/ CSIYH1*/ CSICh-A/ CSIAm-A Duitsland - 10 t/m 12 augustus 2020 springen
Tel: 0049-2403830990
E-mail: andrea.mccartney89@gmail.de
Website: www.eschweilerjumping.com
CSI2*
Mandy Grootegoed (Heerle) - Lanzado 2, Wilfredo
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Evermeta, Fellow jumper, Gold digger
Tom Martens (Ospel) - Baucis D'Ouilly
CSIYH1*
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Cor
Tom Martens (Ospel) - N-Pezi
Vincent Voorn (Weert) - Catender PS


Le Pin au Haras CCIO4*-NC-S/ CCI2*-L/ CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI3*-L Frankrijk - 12 t/m 16 augustus 2020 eventing
Tel: 0033-607189836
E-mail: yannick.legoupil@ustica.fr
Website: www.legrandcomplet.fr
CCIO4*-NC-S Nations Cup
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - ACSI Champ De Tailleur
Laura Hoogeveen (Nederweert-Eind) - Wicro Quibus N.O.P.
Tim Lips (Made) - Eclips
Elaine Pen (Voorschoten) - Divali
CCI3*-S
Elaine Pen (Voorschoten) - Falling in love
CCI2*-L
Laura Hoogeveen (Nederweert-eind) - Wicro Imagine That
CCI2*-S
Elaine Pen (Voorschoten) - Triana CP


Hamm CCI2*-S/ CCI3*-S Duitsland - 14 t/m 16 augustus 2020 eventing
Tel: 0049-1776204411
E-mail: info@rv-rhynern.de
Website: www.rv-rhynern.de
CCI3*-S
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - For Joy V/h Akenhof, Kassiopeia
Els Driehuyzen (Oosterwolde Fr) - Goldhaers Bolanitas
Roxana Graman (Slagharen) - Forever
Sanne De Jong (Aalsmeer) - Hatary MBF
Bjinse Venderbosch (Harreveld) - Bonmahon Silver Vixen, Vesuve d'Aveyron
Jade Woeltjes (Aalten) - The Joker
CCI2*-S
Licha Bax (Haarlem) - Bonbiny
Merel Blom (Aalten) - Canadian Club M, Corminta Vom Gwick
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Conquest
Pleun Driessen (Vianen Nb) - Cadillac
Nina Hut (Bruchterveld) - Carthageno
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Jarelly MBF, Jersey MBF
Henk Jan Lozeman (Putten) - Malori van 'T Verahof
Sophie Postma (Bolsward) - Bløf
Maxime van Tatenhove (Gapinge) - Hestia
Lot van der Veen (Enschede) - Gunschot van de Withoeve
Bianca van Wijk (De Punt) - Eastbourne E
Jade Woeltjes (Aalten) - Look at Her


Exloo CAI2*-H4/ CAI2*-H2/ CAI2*-H1/ CAI2*-P4/ CAI2*-P2/ Nederland - 13 t/m 16 augustus 2020 mennen
Tel: 0031-591549300
E-mail: exloo@head2tail.nl
Website: www.hoefnet.nl/caiexloo2020
CAI2*-H4 Vierspan paarden
Edwin van der Graaf (Ouddorp Zh) - Baronet, Belcampo, Black Money H., Freedom, Gradus
Herman ter Harmsel (Rijssen) - Adios K, Desperado, Floris, Foppe, Patser
Hans Heus (Eerbeek) - Bravo, Donald, Flux, Hurricane, Vorst
Peter de Ronde (Abbenbroek) - Bico, Dominand, Favory Felho, Hero, Zamoro Olt
Harry Streutker (Coevorden) - Dempsey JW, Ra'Id JW, Xander, YK Arjan, YK Dark Uzma Van De Katshaarhoeve
Mark Weusthof (Rossum Ov) - Baarzens Romeo, Dorion Fortuna, Ferdinand S, First One, Zatijn
CAI2*-H2 Tweespan paarden
Ewoud Boom (Nijkerk Gld) - I Can Run, Iowa, M.t.t. Ilona van het Rodeland
Leo van der Burgt (Meijel) - BurgtBeheer Cosmo, BurgtBeheer Gabor, BurgtBeheer Jaquar
Geert Dijkhof (Klarenbeek) - Bahrein, Carino, Goirgio
Stan van Eijk (Schinveld) - Doris, Ietske, Jones, Zorac
Erik Evers (Oudenbosch) - Datzo, Impuls, Jari
Henk Garrits (Lieren) - Alfons, Cendrik, Curonno-A
Hans Hoens (Valkenswaard) - Bently, Zazou
Rob Lommers (Bergeijk) - Carino, El Fiero, Fillip spudalshoej
Wito Mink (Zeewolde) - Edison, Ida-Amanda, Jarno, Okki
Anna de Ronde (Zwartewaal) - Bariton, Cupido, Joris
Theo Timmerman (Molenschot) - Expresso D, Gloriant, Humphry.K
Harrie Verstappen (Eersel) - Formando, Indiaan
Sandor van Vliet (Maasdijk) - Heodoor, Heraldo, Hertog
Ben Voets (Uden) - Expresso D, Humphry.K
CAI2*-H1 Enkelspan paarden
Jacqueline de Groot - Apon (Oostvoorne) - Whisper
Marijke Meeuwissen - Cornelissen (Wittelte) - Ivar
Frank van der Doelen (Nuland) - Iverno, Sterre
Jaap van der Horst (Utrecht) - Zorro
Eline Houterman (Meterik) - Ayco
Bas de Koning (Asperen) - Atleet
Wilma Meulendijk (Heesch) - Geralinda
Rudolf Pestman (Eext) - Diesel
Christiaan Provoost (Domburg) - Duran-H
Piet de Ronde (Asch) - Mr. Bojangles
Saskia Siebers (Maarheeze) - Axel, Garant
Elke van der Snoek (Kubaard) - Buddy
CAI2*-P4 Vierspan pony’s
Dianne Legemaat - Van Bemmel (Overberg) - Black Jack von Logabirum, Rondeels Royal Bodhi, Rozenhof's Jordan, Showboy, Zwaantjes Flor
Jan Boer (Terwolde) - Shorebrooks Hole in One, Shorebrooks Hot 'n Spicey, Shorebrooks Hot Tropic, Templedruid SM
Manou Brans (Oost West En Middelbeers) - Foef, Sunn, Unlimited's Jake, Wisp, Zepp
Marijke Hammink (Bornerbroek) - Beukenhof's Wesley, Breukers Bobby Brown, Pietje V.d. Knollentuin, Roosendaal's Thunder, y
Rene Limpens (Assendelft) - Bruintje, Crimond Elgan, Goldberg's Clay, Kanjer, Rivaldo
Eric Mulder (Diepenheim) - Asi Kandia, Dagrùn, Greg, Jack, Zozo Naskur Kandia
CAI2*-P2 Tweespan pony’s
Melanie van de Bunt (Lunteren) - Sunstar's Calvados, Tumtum, Zuidhoeve's Henzel
Nathalie v.d Ende (Poeldijk) - Doerak fan de Koarndyk, Mischa, Mozart, Sterrenhof's Roxy
Marianne Fokker - Hofman (Laren Nh) - Noaberhoeve's Exclusive, Power And Paint, Tibor, Vechtzicht's Henessey
Rodinde Rutjens (Weert) - Kuikhornster Milano, Majan S Swen
Wolter van der Veen (Peize) - Karabahk Bailey, Karabahk Gella
CAI2*-P1 Enkelspan pony’s
Melanie van der Welle - Becker (Oud-Beijerland) - Havehoeve's Floris
Chantalle Boogaarts (Dordrecht) - Koninkshoek Dion
Sam Couwenberg (Veulen) - Waxwing Penny Guy
Fleur van Empelen (Maassluis) - Hand's Up
Sietske Flobbe (Appelscha) - Havehoeve's Boy
Jos Gerlings (Someren) - Ilke
Vivien Kribbe (Oostvoorne) - Symphonie
Lisanne van Meerten (Lienden) - Justine
Heidi te Poele (Wolphaartsdijk) - Popeye
Renate Provoost (Domburg) - Quibus
Marloes van 't Veld (Nijverdal) - Brandon
Annegreet Zaayer (Wadenoijen) - Mr. Reddington


Allenc CEI1* 100 Frankrijk - 16 t/m 16 augustus 2020 endurance
Tel: 0033-668109474
E-mail: elise.couderc@hotmail.fr
Website: www.cavaliersrandonneursdelozere.e-monsite.com
CEI1* 100
Floor Braunius (Leeuwarden) - Isis sen Misr

Ander Nieuws

  • Nederlandse afvaardiging WK enkelspannen Pau bekend
    Nederlandse afvaardiging WK enkelspannen Pau bekend
  • Leren Paardrijden: Omstandigheden die afstanden in het parcours kunnen beïnvloeden
    Leren Paardrijden: Omstandigheden die afstanden in het parcours kunnen beïnvloeden
  • Ponyteam derde, Children vierde in FEI CSIO Youth Final
    Ponyteam derde, Children vierde in FEI CSIO Youth Final