­ Deelnemers internationale wedstrijden 12 t/m 18 oktober 2020 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 12 t/m 18 oktober 2020

Geplaatst op 13 oktober 2020 in Dressuur & Para , Springen , Eventing , Endurance

Dit weekend is in Aarhus, Denemarken, de eerste wereldbekerwedstrijd van seizoen 2020-2021 voor dressuurruiters in de West Europese liga. Voor TeamNL komen Nars Gottmer en Margo Timmermans aan de start. Verder zijn Nederlandse dressuurruiters actief in Le Mans en Ornago. Ook staat de komende dagen het WK voor jonge eventingpaarden op het programma. In Le Lion d’Angers vertegenwoordigen Merel Blom en Sanne de Jong Nederland bij de zes- en zevenjarige paarden. TeamNL springruiters rijden wedstrijden in Kronenberg, St.Tropez, Vilamoura, Oliva, Lier, Michalowice en Royan. In Fontainebleau en Barroca d’Alva zijn Oranje enduranceruiters dit weekend actief.

Aarhus, Vilhelmsborg CDI3*/ CDI-W Denemarken - 11 t/m 18 oktober 2020 dressuur
Tel: 0045-40254986
E-mail: cc@varmblod.dk
Website: www.worldcupherning.dk
CDI-W wereldbeker
Nars Gottmer (De Wijk) - Dicaprio Swing
Margo Timmermans (Venhorst) - Catch Me


Le Mans CDICh-A/ CDIAm/ CDI2*/ CDI3*/ CDIJ/ CDIP/ CDIU25/ Frankrijk - 15 t/m 18 oktober 2020 dressuur
Tel: 0033-243896693
Website: pole-europeen-du-cheval.com
CDI3*
Alexander Brenninkmeijer (Coesfeld) - Esprit Don D
Karen Nijvelt (Hoeven) - Darwin
CDI2*
Petri Bax (Wijk en Aalburg) - Djive, Four Motion
Joyce Lenaerts (Leende) - Beukenvallei's Iconic B, Euro
Corinda Luttjeboer (Zwartebroek) - Endyrava
Karen Nijvelt (Hoeven) - Berato, TOP's Go for it
Carlijn Vaessen (Wezep) – Fossbury
CDIU25
Skylar Bos (Bergharen) - Choice Finch
Corinda Luttjeboer (Zwartebroek) - Cirano DC
CDIY Young Riders
Amber de Groot (Harmelen) - Homemade
Lauren Neville (Vught) - Valentino
CDIJ junioren
Anniek van Dulst (Ermelo) - Henderson Hilton
Micky Schelstraete (Gemonde) - Grand-Charmeur
CDIP pony’s
Tessa van Hemert (Ammerzoden) - Alisia
Sterre Janssen (Wijchen) - Goldstar du Bois
Sophie van der Steen (Erp) - Yellow Boy
Rowena Weggelaar (Roermond) - Navarone van de Beekerheide
Yasmin Westerink (Oldebroek) - Brasil
CDICh-A (E-pony) Children
Kebie Raaijmakers (Sint-Michielsgestel) - Happy Feet


Ornago CDI3*/ CDIU25/ CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIP/ CDIYH Italië - 15 t/m 18 oktober 2020 dressuur
Tel: 0039-396919015
E-mail: info@scuderiemalaspina.it
Website: www.scuderiemalaspina.it
CDIY Young Riders
Coco Soffers (Nispen) - Global's Formidable
CDIYH Jonge dressuurpaarden
Coco Soffers (Nispen) - John Schufro Rnd


St Tropez - Grimaud CSI4*/ CSI2*/ CSI1* Frankrijk - 14 t/m 18 oktober 2020 springen
Tel: 0033-648140655
E-mail: contact@jumping-grimaud.com
Website: hubside-jumping-en.hubside.fr
CSI4*
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof's Dante, Sterrehof's Edinus
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Bingo du Parc, Dolinn, Monaco
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dana Blue, Idi Utopia, Snoes
CSI2*
Marc Houtzager (Rouveen) - Habitat
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Escape Z, Nixon van't Meulenhof
Maikel van der Vleuten (Someren) - El Wikke, Sildouch Z


Vilamoura CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Portugal - 12 t/m 18 oktober 2020 springen
Tel: 00351-960308299
E-mail: vilamouraequestriancentre@gmail.com
Website: www.vilamouraequestriancentre.com
CSI3*
Robin Bril (Westendorp) - Dizzy Lizzy, Kamilo van de Broekkant
Roelof Bril (Westendorp) - The Gentleman
Kim Emmen (Raamsdonk) - Caliber Royale, Cordouan Fontanel, Jack van het Dennehof, Warriors Glory
Niels Kersten (Egchel) - Grandino H, High Hopes SFN, Tippy Z, Valentino Z, Zeppe Blue
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, Dallas Du Domaine Z, EFS Top Contender, Iron Man 111
Astrid Leeuwen (Ospel) - Cole Younger, Holyfee
Leon Thijssen (Sevenum) - Carinja, Famous H, For President, Genasis
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Happy, Hello, Punjab
Mel Thijssen (Sevenum) - BML Florida Balia NL, Celebration RM, Gaudi
Harrie Wiering (Overlangel) - Bandit GLN Z, Gweedore vd Groote Kamps Z, Izzy P
CSI1*
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Avicii, Bulavsco, Rocher de Laume
CSIYH1*
Robin Bril (Westendorp) - Iberico
Roelof Bril (Westendorp) - Jade Du Plessis
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Calchrome's Whisker EB Z, Otello De Kalvarie
Kim Emmen (Raamsdonk) - Cara PS, Ikannan V G, Imara M, Lady Angeles
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Kinky Girl
Leon Thijssen (Sevenum) - Ibiza Z
Mans Thijssen (Sevenum) - Joviality
Mel Thijssen (Sevenum) - Isaac


Kronenberg CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 15 t/m 18 oktober 2020 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Kevin Beerse (Wergea) - Fenia, Gilona AO, Heldia
Emma Bocken (Weert) - Sambucca
Chiem Bosboom (Schiedam) - Ebell-Avant, Gucci
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Frasiér
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Brandy
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Chickarito LS, Kepi Vert du Buisson Z, La Toucha van Dorperheide
Michael Greeve (Veeningen) - Calina, Gimondi ckv, Guan GJB, Heart Touch
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Baileys, Elco van hof ter Naillen, Fjury V, High Flyer JB
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Calyso, Gillion ES, Hosanne ES
Glenn Knoester (Assendelft) - Gaius van de Hagenhorst, Harish GPH, Irish Coffee PR
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Elzelien, Evermeta
Megan Laseur (Soest) - Cassanova, Ironman, It's a walk in the park
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Davinci Z, Hurricane D.D.
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Farmer’s Apple, Golden Boy V
Lisa Nooren (Engis) - Dienellie, VDL Groep Gistique
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Gladstone
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch
Ruben Romp (Goirle) - Bugatty Go, Gloria, Hiek`n
Gerco Schröder (Tubbergen) – Glock’s Zaranza, Glock's Debalia, Grodino
John Steeghs (Meterik) - Gladstone V, Google, Monty vd Withoeve
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Abbervail Diamant, Handsome
Sophie van der Werff (Boskoop) - Global W
CSI1*
Kevin Beerse (Wergea) - WBS Jackpot
Alicia Bocken (Weert) - Dagma, Insomnia Z
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - I Am
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Euphoria 7, Fuzeta Beech
Niels Bulthuis (Kinrooi) - King Flash
Nicole Caris (Maria Hoop) - Gentle Molga, Inolette
Gabriel Coumans (Deurne) - I.Johnnie Blue
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Eiaralda, Hirolka Blue Ryal K., Quilon
Michael Greeve (Veeningen) - High Big Andi K
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Fellow Jumper
Megan Laseur (Soest) - Incitty C, Jamaica
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Elon von Beek Z
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Iletto
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Centora de Wallyro
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Quidaro
Ruben Romp (Goirle) - Cipressa vd Esberg Z, Pirate Andalou
Jackie Schalken (Kessenich) - SjengSports Cindy, Venezia
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Pacini DSH
CSIYH1*
Emma Bocken (Weert) - Hummer Z
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Kallas
Gabriel Coumans (Deurne) - Dolce Vita Riverland
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Kajanta
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Jellybean
Loewie Joppen (Maasbree) - Important Style VK, Pallieter vd N.Ranch, Piper vd Heffinck
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Cor
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Elfra van Beek Z
Ruben Romp (Goirle) - Icarus V
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Novellist
John Steeghs (Meterik) - Champion PS Z
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - King HK


Oliva CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 13 t/m 18 oktober 2020 springen
Tel: 0034-96296390
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com
CSI2*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Granny Smith Apple, It'S Bubertha, VDL Holland Vd Bisschop
Willem Greve (Markelo) - GoGo, Grandorado TN, Highway TN
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Balou Z, Bo, Careful H, Carte Blanche, Flying Jackie
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Havanna, International
Skye Morssinkhof (Hierden) - Baloubelle 5, Checkpoint Chacco, G-Vingino-Blue
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Expensive, Good Farming HS, Halla
CSI1*
Jildou Brink (Moraas) - Cartoon
Willem Greve (Markelo) - Faro
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Vanda McLaren
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Joris Vd Bisschop
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Hisinia vd Wolfsakker Z
CSIYH1*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Jub
Willem Greve (Markelo) - Kairda
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Jasper, Timothy
Skye Morssinkhof (Hierden) - Nina vh Scheefkasteel
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - J.Umonia


Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 15 t/m 18 oktober 2020 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: mike@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Gino, Herma, Itcho Van 't Ruytershof
Tom Schellekens (Esbeek) - Casander, Fiarabo, For Fendi
Ralph Slaats (Waalre) - Grissom PF
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Haricot Verts, Zamora
CSI1*
Ralph Slaats (Waalre) - Mr Jingles
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Granella di Nocciola, Guinot di Nocciola
CSIYH1*
Tom Schellekens (Esbeek) - Quinton Z
Ralph Slaats (Waalre) - Kornee
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Ibrahim BS


Michalowice CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Polen - 15 t/m 18 oktober 2020 springen
Tel: 0048-607797030
E-mail: zawody@kjkszary.pl
Website: www.kjkszary.pl
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flierefluiter, Godfather
Sander Geerink (Gelselaar) - Florijn W, Iglesias D.V., Jiqueenturo di Luna
Bart Haselbekke (Wierden) - Dorus
CSI1*
Sander Geerink (Gelselaar) - Jacobus S
Britt ter Harmsel (Enter) - Butter-Flower, Caleandro D'Hotot Z E.B., Donkosack
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Billy Holiday, Carlos O, Infinety Z.G.
Sander Geerink (Gelselaar) - Joint, Karate Kid, Kilimanjaro


Royan CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIAm-A Frankrijk - 13 t/m 18 oktober 2020 springen
Tel: 0033-546231144
E-mail: accueil.ceroyan@orange.fr
Website: www.centre-equestre-royan.com
CSI1*
Milan Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13
CSIAm-A
Sanne ter Haar (Hierden) - International Gjb, Isagräfin
Milan Morssinkhof (Hierden) - Elle Birken, T'inteley Lande


Le Lion d'Angers CH-M-YH-CCI2*-L/ CH-M-YH-CCI3*-L Frankrijk - 15 t/m 18 oktober 2020 eventing
Tel: 0033-241603622
E-mail: contact@mondialdulion.com
Website: www.mondialdulion.com
CH-M-YH-CCI2*-L WK jonge eventingpaarden 6-jarigen
Merel Blom (Aalten) - Corminta Vom Gwick
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Jarelly MBF
CH-M-YH-CCI3*-L WK jonge eventingpaarden 7-jarigen
Merel Blom (Aalten) - Crossborder Radar Love


Fontainebleau CEI1* 100/ CEI2* 120/ CEI2* 70+(2)/ CEI3* 160/ CEI Frankrijk - 16 t/m 17 oktober 2020 endurance
Tel: 0033-628355308
E-mail: grandparquetendurance@orange.fr
CEI3* 160
Angela Jonkman (Scharmer) - Yacari
CEI3* 140
Shanti Roos (Bishop Lydeard) - Utak Font Noire


Barroca d'Alva CEI3* 160/ CEI2* 120/ CEI1* 100/ CEI3* 140/ CEIYJ2 Portugal - 16 t/m 18 oktober 2020 endurance
Tel: 00351-96135565
E-mail: arep_endurance@outlook.pt
CEI2* 120
Mijke Albersen (Wageningen) - Irina de Marvila

Ander Nieuws

  • Eventingruiters TeamNL winnen FEI Nations Cup 2020
    Eventingruiters TeamNL winnen FEI Nations Cup 2020
  • Endurance kampioenen in beeld *met video*
    Endurance kampioenen in beeld *met video*
  • Europese Kampioenschappen dressuur en springen 2021 in Duitsland
    Europese Kampioenschappen dressuur en springen 2021 in Duitsland