­ Deelnemers internationale wedstrijden 13 t/m 19 juli 2020 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 13 t/m 19 juli 2020

Geplaatst op 14 juli 2020 in Dressuur & Para , Springen , Eventing

Voor de dressuurruiters van TeamNL staat het mooie concours op Hof Kasselmann in het Duitse Hagen op het programma. Naast de 3* Zware Tour en de 1* Lichte Tour zijn er ook rubrieken voor de jeugd. De meeste springruiters van TeamNL reizen naar Opglabbeek in België. Daarnaast rijden springruiters wedstrijden in Italië, Portugal en Duitsland. Voor de eventingruiters zijn dit weekend de Strzegom Horse Trials. In de korte 4* komen voor TeamNL Merel Blom, Janneke Boonzaaijer, Raf Kooremans en Tim Lips in actie.

Hagen a. T. W. CDI3*/ CDI1*/ CDIYH/ CDIU25/ CDIJ/ CDIY Duitsland - 16 t/m 19 juli 2020 dressuur
Tel: 0049-540189623
E-mail: hd@csi-sporthorses.de
Website: www.psi-events.de
CDI3*
Marlies van Baalen (Brakel) - Ben Johnson
Kebie van der Heijden (Weert) - Beach Boy
Denise Nekeman (Hasselt) - Boston Sth
Romy van der Schaft (Wenum Wiesel) - Be Painted
Margo Timmermans (Venhorst) - Catch Me
CDI1*
Robin Bernoski (Bleiswijk) - Hilton N
Rachelle Buining (Ter Apelkanaal) - Rhythm And Blues
Petra van Esch (Gemonde) - Fifty Fifty
Yomini Pitambersingh (Amstelveen) - Van Krack Sth
Linda Verwaal (Enter) - Be Smart 4
Mara de Vries (Poederoijen) - Habibi DVB
CDIU25
Julia Groenhart (Middelie) - Razotti
CDIJ junioren
Robin Heiden (Alphen Gld) - Gasmonkey
Lara van Nek (Wijdewormer) - Fariska
CDIY Young Riders
Thessa Gilbers (Varsseveld) - Gominka est
Lauren Neville (Vught) – Valentino
CDIYH jonge paarden
Jacqueline Tonnaer (Kinrooi) - Perla Negra


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 16 t/m 19 juli 2020 springen
Tel: 0032-089201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Lorenta, Nippon Quality
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Acuero, Bonnie MZ, Forever SFN
Kim Emmen (Raamsdonk) - Encore, Warriors Glory
Lars Kuster (Oudsbergen) - Denver de Liebri Z, Jalisco F
Joy Lammers (Achel) - Fellie, Hero
Megan Laseur (Soest) - Cassandra 352, Cassanova, Humbertha
Lisa Nooren (Engis) - Click, Dienellie, VDL Groep Gistique
Johnny Pals (As) - Charley, Excentriek, Fernando BH
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Expensive, Good Farming HS
Liz Theelen (Haelen) - Gada
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M, Hailey Fairy, Hunter Fairy
CSI1*
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Cendrillon Du Ruisseau Z
Kim Emmen (Raamsdonk) - Cara PS
Joffra Schaap - Greve (Herpen) - Zamira Z
Joy Lammers (Achel) - Hibiscus c
Megan Laseur (Soest) - Calitha
Johnny Pals (As) - Captain Cooper, Carlotta, I. Berlin
Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Girl HS
Liesje Vrolijk (Almen) - Isis Vive
Selma van Werkhoven (Neerglabbeek) - White Socks
Serena van Werkhoven (Neerglabbeek) - Lovely Lady
CSIYH1* incl. 8yo
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Indy, Omar van de Hunters, Sedna
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Just D.
Kim Emmen (Raamsdonk) - Astrid's Lad, Corleone
Yves Houtackers (Weert) - Imir S
Lars Kuster (Oudsbergen) - Hamilton de LHeribus
Joy Lammers (Achel) - Ibeau SMH
Megan Laseur (Soest) - Jamaica
Johnny Pals (As) - Happy Linda
Frank Schuttert (Ommen) - Cartier SR
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Holly, Stakkaire Gold
Henry de Wulf (Doenrade) - It's me du Bosquetiau, Pesgö Adelheid Z, Ramina Adelheid Z



Vilamoura CSI2*/ CSIYH1* Portugal - 14 t/m 16 juli 2020 springen
Tel: 00351-960308299
E-mail: vilamouraequestriancentre@gmail.com
Website: www.vilamouraequestriancentre.com
CSI2*
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Othello
CSIYH1*
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Dancing Nini Z, Jayde
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Jones, Thuur Z


San Giovanni in Marignano CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Italië - 16 t/m 19 juli 2020 springen
Tel: 0039-057599204
E-mail: concorsi@horsesrivieraresort.net
Website: www.horsesrivieraresort.net
CSI2*
Julia van der Heijden (Bavel) - Baileys
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Granella di Nocciola, Haricot Verts, Q en Q Z, Zamora
CSIYH1*
Julia van der Heijden (Bavel) - Jarania
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Impossible, Incroyable O, Jarcona O


Wipperfürth CSIAm-A/ CSICh-A/ CSIP/ CSIYJ-A Duitsland - 17 t/m 19 juli 2020 springen
Tel: 0049-1718675322
E-mail: r-kaemper@t-online.de
Website: www.silberberghof.de
CSIAm-A
Sarah de Kraker (Axel) - Elin
Carlijn Roepel (Rotterdam) - Enzo DH
CSICh-A Children
Jersey Kuijpers (Helmond) - Alice Du Wonderland J.H.K. Z, Quanta Questa
Yoni Santvoort (Nuenen) - Avicii, Rocher de Laume
CSIP pony’s
Olivia Braaksma (Beekbergen) - Sara FortunA
Bo Dictus (Achtmaal) - Karst van Orchid
Logan Fiechter (Merksplas) - Fun Vicky T, Kadanz van Orchids
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Bora-Bora, Panfu van de Bisschop
Anouk van Hese (Lienden) - Contessa's Baileys
Jersey Kuijpers (Helmond) - Black Line JK Horsetrucks
Siebe Leemans (Oost West En Middelbeers) - Noriego vd Riloo, Orchid's Lonette, Voodstock de l'Astree
Tamara van Manen (Stroe) - Holstuds Olijfje
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) – Burito’s Funky, Burito’s Tiego
Isabelle Roepel (Rotterdam) - Anouk, Breitling
Yoni Santvoort (Nuenen) - Kailey Van De Beekerheide, Mixed by Thunder van de Zuuthoeve
Joyce Wolters (Montfort) - Karl van Orchid's, Luxor
CSIYJ-A Young Riders en Junioren
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Ferdinand
Enrico van Manen (Stroe) - C'est La Donna-y, Exclusive, Haran
Tamara van Manen (Stroe) - Quebec 1
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Farmer’s Apple, Golden Boy V, Iletto
Celeste van der Poel (Den Horn) - Independent B, Romina
Marie Sandell (Anthy Sur Leman) - Forever
Tom Schellekens (Esbeek) - Fiarabo, For Fendi
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Nikias vd Bisschop, Piccolo R


Strzegom CCI4*-S/ CCI3*-S/ CCI2*-S/ CCI1*-Intro/ CCIP2-L Polen - 17 t/m 19 juli 2020 eventing
Tel: 0048-748554042
Website: www.StrzegomHorseTrials.pl
CCI4*-S
Merel Blom (Aalten) - Ceda N.O.P.
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - ACSI Champ De Tailleur
Raf Kooremans (Turnhout) - Dimitri N.O.P.
Tim Lips (Made) - Herby
CCI3*-S
Merel Blom (Aalten) - Crossborder Radar Love
Jillian Giessen (Velden) - Tamira
Raf Kooremans (Turnhout) - Houdini
Tim Lips (Made) - Eclips
Bjinse Venderbosch (Harreveld) - Bonmahon Silver Vixen, Vesuve d'Aveyron
CCI2*-S
Gert Jan Heinen (Varsseveld) - Goliath
Sterre van Houte (Pannerden) - Giant Prospect BB
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino
CCI1*-Intro
Merel Blom (Aalten) - Canadian Club M, Halina M
Sterre van Houte (Pannerden) - Guapo 29
Max Trenning (Amsterdam) - Vamp Du Monselet
CCIP2-L
Tijn de Blaauw (Bodegraven) - Orchid's Megan
Senna van Houte (Pannerden) - Naughty Boy, Secret Benny
Maxime Karman (Nieuw-vennep) - Take It Easy
Ivy van der Kolk (Zuna) - Robin Hood
Kato De Smidt (Eede Zld) - Orchid's Tigersun
Claire van Someren (Almere) - Brummerhoeve's Levi H, Regent Des Mauvis

Ander Nieuws

  • Zaterdagprogramma NK Springen aangepast
    Zaterdagprogramma NK Springen aangepast
  • Harrie Smolders aan de leiding bij NK springen
    Harrie Smolders aan de leiding bij NK springen
  • NK Springen: Nanning, Zwartjes en Moerings aan de leiding bij de jeugd, Smolders bij de senioren *Update*
    NK Springen: Nanning, Zwartjes en Moerings aan de leiding bij de jeugd, Smolders bij de senioren *Update*