­ Deelnemers internationale wedstrijden 14 t/m 20 december 2020 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 14 t/m 20 december 2020

Geplaatst op 14 december 2020 in Springen , Endurance

Terwijl Nederland vandaag weer op slot is gegaan en geen paardensportevenementen en -activiteiten mogen plaatsvinden, kunnen onze internationale paardensporters deze week in het buitenland nog op concours. TeamNL springruiters zijn voornamelijk in België op het CSI in Lier te vinden. Daarnaast rijden Oranjeruiters in Gorla Minore en Riyadh. Endurance amazone Shanti Roos rijdt dit weekend in het Spaanse Badajoz een wedstrijd over 160 km.

Lier CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 16 t/m 20 december 2020 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: csilier@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Diamond Lady
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Granny Smith Apple, VDL Holland Vd Bisschop
Kevin Beerse (Wergea) - Camelot, Fenia, Gilona AO
Chiem Bosboom (Schiedam) - Ebell-Avant, Gucci
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Brandy
Marleen van der Burg (Neede) - Hanassi
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Jacoba Stud Imosa
Bart Gommeren (Bavel Ac) - I
Michael Greeve (Veeningen) - Guan GJB, Hamilton, High Big Andi K
Manon Hees (Meterik) - Echo vh Gerendal Z
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Helsinki, Icoon VDL
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Gillion ES, Hosanne ES
Thieu Huijbregts (Rijsbergen) - Quint vh Maarlo Z
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Careful H, Egwel, Flying Jackie
Johan Klein Zieverink (Lierop) - Hokyra Fortuna
Tamara Klop (Oudenbosch) - Happy Handsome
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Diamond For Pleasure, International
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Elzelien, Evermeta, Fellow Jumper
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Erunella D, Gentle, Zenyatta
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, Dallas Du Domaine Z, Iron Man 111
Jens van der Meer (Tilburg) - Hercules-R
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Haya, Van Schijndel's Galetto, Van Schijndel's Olaya Z
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Gino, Herma, Itcho Van 't Ruytershof
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Dancing Nini Z, Huepens Conquestador, Quantas 15
Tom Schellekens (Esbeek) - Fiarabo, For Fendi, Hortensia-H
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Helm, Hi There
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - Beverly
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Baskin Penhills Blues
Maikel van der Vleuten (Someren) - Edinburgh, Kamara van't Heike, Larcone, Zenon Z
Harrie Wiering (Overlangel) - Bandit GLN Z, Gweedore vd Groote Kamps Z
CSI1*
Piet van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Anyway
Remco Been (Winterswijk Miste) - It's Bubertha
Larissa Bijl (Deurne) - I'M Gonna Be Gentle
Cecile Klaassen (Sprundel) - Cilydi
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Fuzeta Beech, My Way Z
Emile Brouwer (Delfgauw) - Sheraton Boy D Z
Thijs Derks (Zeeland) - Cold Ice Z
Logan Fiechter (Merksplas) - Gradini, Inez
Manon Hees (Meterik) - Gerry Butler
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Jamorkus W, Qstar
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Jubel ES
Thieu Huijbregts (Rijsbergen) - Grissom Z
Tamara Klop (Oudenbosch) - Carpe Diem, Zapitola S Z
Sarah de Kraker (Axel) - Dechidé DN, Elin
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Cascador EB
Jersey Kuijpers (Helmond) - Alice Du Wonderland J.H.K. Z, Dinoire, JK Horsetrucks Quanta Questa
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Gomez Imprezz
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Urville Z
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Avicii, Bulavsco
Gwen Schreuder (Montfoort) - Be Impressed
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - After Pleasure Toltien
Maikel van der Vleuten (Someren) - Vernie du Coeur des Collines Z
CSIYH1*
Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Jordi Alba V.
Remco Been (Winterswijk Miste) - Jasper
Kevin Beerse (Wergea) - Jackpot
Larissa Bijl (Deurne) - Inspector, Kadiva
Marleen van der Burg (Neede) - Jancoulavsco Fortuna
Thijs Derks (Zeeland) - Immer Fortuna, Iscolavsco Fortuna, Jiolithya
Michael Greeve (Veeningen) - Ilian Solier, Jetplane
Manon Hees (Meterik) - Infinity
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Jackpot R
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Jellybean
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Jannan Girl BH, Narcis vd Bisschop
Johan Klein Zieverink (Lierop) - Jaloubet, Jasall, Jerma
Hester Klompmaker (Buitenpost) - Karmasina
Welmoed Lyklema (Harich) - Idilia de La Nancy
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Jadzia
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Jones
Tom Schellekens (Esbeek) - Isabel, Quinton Z
Sanne Thijssen (Sevenum) - Chellasco Z
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Dastann Des Meulieres, O’Bailey vh Brouwershof


Gorla Minore CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Italië - 17 t/m 20 december 2020 springen
Tel: 0039-03311687975
E-mail: dueleoniasd@equieffe.it
Website: www.equieffe.it
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flierefluiter, Infinety Z.G., Naomi-EM
Leon Thijssen (Sevenum) - Carinja, Faithless MVDL, For President
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Everest -W, Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - BML Florida Balia NL, Celebration RM, Gaudi
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Billy holiday
Leon Thijssen (Sevenum) - Ibiza Z
Mans Thijssen (Sevenum) - Joviality
Mel Thijssen (Sevenum) – Isaac


Riyadh CSI5*-W/ CSI1* Saoedi Arabië - 16 t/m 19 december 2020 springen
E-mail: hassananas@hotmail.com
Website: www.longinestiming.com
CSI5*-W
Mandy Grootegoed (Heerle) - Leenpaard
CSI1*
Mandy Grootegoed (Heerle) - Leenpaard


Badajoz CEI1* 100/ CEI2* 120/ CEI3* 160 Spanje - 19 t/m 19 december 2020 endurance
Tel: 0034-924221512
E-mail: federacionhipicaextremadura@gmail.com
Website: www.federacionhipicaextremeña.com
CEI3* 160
Shanti Roos (Bishop Lydeard) - Utak Font Noire

Ander Nieuws

  • KNHS Talententeam online bijeen
    KNHS Talententeam online bijeen
  • Deelnemers internationale wedstrijden 25 t/m 31 januari 2021
    Deelnemers internationale wedstrijden 25 t/m 31 januari 2021
  • Marc Houtzager: 'voorbereiding op Tokio staat onder druk'
    Marc Houtzager: 'voorbereiding op Tokio staat onder druk'