­ Deelnemers internationale wedstrijden 14 t/m 20 september 2020 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 14 t/m 20 september 2020

Geplaatst op 15 september 2020 in Springen , Eventing , Endurance

Donderdag begint het Hippisch Festijn Varsseveld. De internationale eventingwedstrijd omarmt het NK voor Young Riders en junioren en het KNHS kampioenschap CIC3*-S. De top van TeamNL eventing gaat in de Gelderse Achterhoek van start. Daarnaast komen ook ponyruiters in actie. Verder zijn Nederlandse eventingruiters actief in Groot-Brittannië en Amerika. Voor de springruiters van TeamNL is er één 5*-wedstrijd. Marc Houtzager en Maikel van der Vleuten zijn naar het Zuid Franse St Tropez – Grimaud gereisd. Andere TeamNL ruiters springen op de tweede week van het CSI2* in Kronenberg. En verder in Duitsland, België en Italië. Dan is er nog een endurancewedstrijd over 100 km in Frankrijk met Nederlandse deelname.

St Tropez - Grimaud CSI2*/ CSI1*/ CSI5* Frankrijk - 16 t/m 20 september 2020 springen
Tel: 0033-648140655
E-mail: contact@jumping-grimaud.com
Website: hubside-jumping-en.hubside.fr
CSI5*
Marc Houtzager (Rouveen) - Habitat, Sterrehof's Dante, Sterrehof's Edinus
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dana Blue, Edinburgh


Gorla Minore CSI1*/ CSIYH1*/ CSI3* Italië - 16 t/m 20 september 2020 springen
Tel: 0039-03311687975
E-mail: dueleoniasd@equieffe.it
Website: www.equieffe.it
CSI3*
Lisa Bongers (Wijchen) – Donbalian
CSIYH1*
Lisa Bongers (Wijchen) - J Cesselina


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 17 t/m 20 september 2020 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Abunola, Romane D Theil, Yagudin
Kevin Beerse (Wergea) - Fenia, Gilona AO, Heldia
Ester Damman - Blekkink (Varsseveld) - Corion
Kim Bril (Westendorp) - Hutchinson
Roelof Bril (Westendorp) - The Gentleman
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, Frasiér, Glamorous
Stefanie van den Brink (Bocholt) - High Point VDL, Westbrook
Marleen van der Burg (Neede) - Hanassi
Berber Dijkman (Wesepe) - Ferdinand W, I'm Special
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Greenday, Huro´s Winston-Jumper R
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue, Heathrow
Manon Hees (Meterik) - Echo vh Gerendal Z, Madiba AG Z
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Elco van Hof ter Naillen, Fjury V, Hero
Kristian Houwen (Wanssum) - Drop Shot VM, Gin Gin Balia SMH
Loewie Joppen (Maasbree) - Dylano, Hantano
Lars Kersten (Egchel) - Hallilea, Miss Plot van de Knuffel
Niels Kersten (Egchel) - Granito Noordenhoek, Grieg S, Kyamant van 't Spieveld
Lianne Korevaar (Rotterdam) - International
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Elzelien, Evermeta, Gold Digger
Megan Laseur (Soest) - Cassandra 352, Cassanova, Humbertha
Patrick Lemmen (Koningslust) - Geanette B, Good morning B
Dave Maarse (Wellerlooi) - SOOS BV's Duc de Kerihuel
Tom Martens (Ospel) - Baucis D'Ouilly
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Full Option van't Zand, Hello B., Q-Verdi
Iris Michels (Liessel) - Eggcelent, Flora
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Follow Up
Pim Mulder (Dalfsen) - Captain Z, Dywis HH, Hiarma
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Elvixis
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Carpe Diem DV Z, Daisy
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Gomez Imprezz, Van Schijndel's Galetto, Van Schijndel's Gladstone
Ruben Romp (Goirle) - El-Gore Go, Gloria, Levisto
Daphne van der Schaar (Silvolde) - Ghodinho VDS
Tom Schellekens (Esbeek) - Casander, Fiarabo, For Fendi
Rens Spreuwenberg (Kessel Lb) - Gugalu
John Steeghs (Meterik) - Gladstone V, Google, Monty vd Withoeve
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z
Leon Thijssen (Sevenum) - Faithless MVDL, Falou, Famous H, Koko vant Eigenlo
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Grand Blanc de Villa d'Arto, Happy, Punjab
Mel Thijssen (Sevenum) - Enrique, Gaudi, Go Go Jumbo-M
Freek Vestjens (Sevenum) - Don't Touch It M
Teun Vestjens (Sevenum) - Felice, Fiwalda
CSI1*
Daan Adams (Veldhoven) - DHL Come on Vivienne, Ginette VD Kempenhoeve
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS
Ester Damman - Blekkink (Varsseveld) - Ferline
Marleen van der Burg (Neede) - Igor B, Jawbreakster Van Ten Bos Z
Gabryella Dufour (Neerkant) - Jodari
Jens van Grunsven (Erp) - Impossant
Lars Kersten (Egchel) - D.Alba R 67, Fontanarosso
Niels Kersten (Egchel) - Tippy Z
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Havanna
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Cherise
Megan Laseur (Soest) - Incitty C
Tara Van der Leegte (Waalre) - Calipso, VDL Groep Spiritivo
Dave Maarse (Wellerlooi) - Je m'appelle Balou
Emmelie Melssen (Blokker) - Gambo HR
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Hoznayo
Iris Michels (Liessel) - Isaac, Izabelle
Pim Mulder (Dalfsen) - Gondola B
Danine Pater (Ederveen) - Iluminaty MBF, Jolanda Van Lange Weeren
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Fanatic D'Alphi
Ruben Romp (Goirle) - Callisto des Bieffes, Cipressa vd Esberg Z, Elise
Tom Schellekens (Esbeek) - Hortensia-H
Rens Spreuwenberg (Kessel Lb) - Actionmaker Z
Leon Thijssen (Sevenum) - Madonna Quality
Mans Thijssen (Sevenum) - Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - BML Florida Balia NL
Freek Vestjens (Sevenum) - Ibiza
CSIYH1*
Kevin Beerse (Wergea) - WBS Jackpot
Ester Damman - Blekkink (Varsseveld) - Ipswich
Kim Bril (Westendorp) - Cantate 47
Roelof Bril (Westendorp) - Jade Du Plessis
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - I am, Kalman
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Calchrome's Whisker EB Z, Otello De Kalvarie
Gaby van der Bruggen (Vught) - Argo Z
Berber Dijkman (Wesepe) - Jerez-S
Gabryella Dufour (Neerkant) - Iester K, Khedira
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Jive Z.G.
Rob Heyligers (Asten) - Illusion CL
Kristian Houwen (Wanssum) - Jillz Queen, Joep Trojka S
Loewie Joppen (Maasbree) - Important Style VK, Piper vd Heffinck
Lars Kersten (Egchel) - Jalandra
Megan Laseur (Soest) - It's a walk in the park
Patrick Lemmen (Koningslust) - Carlsberg RD, Jappeloup
Iris Looymans (Vught) - Kupardie, Primero H.H. van de Ruiter
Dave Maarse (Wellerlooi) - Juanfran
Tom Martens (Ospel) - N-Pezi
Emmelie Melssen (Blokker) - Keep Calm L, Kyra
Pim Mulder (Dalfsen) - Jacky
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Novecento DV
Piet Raijmakers jr. (Asten) - I'm Specialized
Ruben Romp (Goirle) - Toscane de Chavannes
Daphne van der Schaar (Silvolde) - Iceman VDS
Tom Schellekens (Esbeek) - Quinton Z
John Steeghs (Meterik) - Champion PS Z
Niels Tacken (Meterik) - Cordis Totalis Z
Leon Thijssen (Sevenum) - Ibiza Z
Mel Thijssen (Sevenum) - Illusion
Maxi de Weert (Ossendrecht) - Incredible Magic, Inero Z


Herzlake CSI2*/ CSIYH1*/ CSIAm-A Duitsland - 17 t/m 20 september 2020 springen
Tel: 0049-44739411250
E-mail: astruckmeier@escon-marketing.de
Website: www.escon-marketing.de
CSI2*
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Balou Z, Carte Blanche, Flying Jackie
Frank Schuttert (Ommen) - La Fille Rouge, Sam SH, Zeusz
CSIYH1*
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Nikias vd Bisschop
Frank Schuttert (Ommen) - Joint Venture


Lier CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 17 t/m 20 september 2020 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Cassiopeia, Fellow, Flierefluiter
Kelly Jochems (Achtmaal) - Egwel, Eowan A, Hind v
Josta Van Straaten (Den Ham Ov) - Dior, Erachelle-S, Ionne-S
Sophie Van der Werff (Boskoop) - Global w
CSI1*
Marco Brinkman (Twello) - Iniesta, Juno
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Providence
Emmy Hermsen (Elst Gld) - Florence
Josta Van Straaten (Den Ham Ov) - Jetouelle-S
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Montego Z
Marco Brinkman (Twello) - Jimmy-Jo, Panenka de Kalvarie
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Jacoba Stud Imosa
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - Casilo CEN, Orta de Reve
Roel Holthuizen (Zulpich) - Camillo
Kelly Jochems (Achtmaal) - Careful Habibty
Welmoed Lyklema (Harich) - Idilia de La Nancy
Sophie van der Werff (Boskoop) - Kingstien W


Varsseveld CCI2*-S/ CCI2*-L/ CCIP1-L/ CCI3*-S/ CCI3*-L NL - 18 t/m 20 september 2020
Tel: 0031-630693796
E-mail: achterhoekshippischfestijn@hotmail.com
Website: www.hippischfestijn.nl
CCI3*-S
Jonna Balk (Haarlem) - Swarovski
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Kassiopeia
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - ACSI Campbelle WS
Els Driehuyzen (Oosterwolde Fr) - Goldhaers Bolanitas
Roxana Graman (Slagharen) - Forever
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Dupon, James Bond
Gert Jan Heinen (Varsseveld) - Goliath
Laura Hoogeveen (Nederweert-Eind) - Wicro Imagine That, Wicro Quibus N.O.P.
Nina Hut (Bruchterveld) - Carthageno
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Hatary MBF
Loïs Joosse (Balkbrug) - Fighting Giralda G
Tim Lips (Made) - Eclips
Elaine Pen (Voorschoten) - Chivers
Adriaan Smeulders (Someren) - Ekow
Jordy Wilken (Olst) - Burry Spirit
CCI3*-L
Althea Bleekman (Devon) - Granncord
Levi Driessen (Cromvoirt) - Fernhill Extreme, Lancero Dancer
Lucy Groenen (Groenekan) - Gyon
Okke Peemen (Meerle) - Happy Lady
Elaine Pen (Voorschoten) - Falling in love
Beau Posthumus (Terschuur) - Smokie
Mylene Spaak (Hierden) - King Canna
Bjinse Venderbosch (Harreveld) - Bonmahon Silver Vixen, Vesuve d'Aveyron
Jordy Wilken (Olst) - Wilbert Bo
Jade Woeltjes (Aalten) - The Joker
CCI2*-S
Jonna Balk (Haarlem) - In Speed Fortuna
Licha Bax (Haarlem) - Bonbiny
Merel Blom (Aalten) - Canadian Club M, Look at Her
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Man O War
Frederique Brouwers (Oisterwijk) - Calidor Z
Hilde van Eerden (Winterswijk Corle) - Gentle Touch
Roxana Graman (Slagharen) - Jefferson
Arjan Hamoen - Kleerekooper (Ugchelen) - Djinette
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Wilson
Marjon van den Heijkant (Biddinghuizen) - Guidetti
Florinoor Hoogland (Ederveen) - Hontoni
Sterre van Houte (Pannerden) - Halina M
Tim Lips (Made) - G-Ladymeyer
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - Harm
Henk Jan Lozeman (Putten) - Malori van 'T Verahof
Carolina Moesbergen (Renswoude) - Fincent
Lisanne Moesbergen (Renswoude) - Falco
Elaine Pen (Voorschoten) - Triana CP
Sanne Platte (Elburg) - Hopes and Fears
Robert Jan de Rooij (Laren Nh) - Captain Kobus
Eva Sanden (Achtmaal) - Vangelis Ors
Reggie de Rooij - Scherpenhuysen Rom (Laren Nh) - Blackberry
Wendela Schlimmer (Ede Gld) - Bon Fortuna
Silke Smits (Heelweg) - Zjiem
Frederike Tuin (Broek In Waterland) - Franko Billis Royale
Theo van de Vendel (Ederveen) - Hello
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino
Bianca van Wijk (De Punt) - Eastbourne E
Lotte Wilmont (Markenbinnen) - Wirona
CCI2*-L
Djolinda Aarsen (Terborg) - Murcia de Ninive
Pieter Bakker (Vogelenzang) - Cetwiggy
Splinter Bergsma (Hilversum) - Vigo Key SR Z
Dexter Biersteker (Wassenaar) - Chase
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) - Conquest
Pleun Driessen (Vianen Nb) - Cadillac
Jillian Giessen (Velden) - Zoe Zingaro Z
Nina de Haas (Hengstdijk) - The Pathfinder
Sterre van Houte (Pannerden) - Guapo 29
Kiki-Jane van Iterson (Nieuwer ter Aa) - Undercover
Indira Jussen (Veghel) - Quaresta Z
Caresse Kolkman (Hengelo Ov) - Diamonds are Forever, Indira 195
Noor Kuilboer (Heerhugowaard) - Watermill Stunning
Jan Mathijssen (Biezenmortel) - Geronimo
Lotte Monhemius (Halfweg) - Gogo Jumbo HVR
Leida Naber (Biddinghuizen) - ACSI Zamzam
Sophie Postma (Bolsward) - Bløf
Claire Riel (Loon Op Zand) - Condex
Britt Van Rijsewijk (Oisterwijk) - Aligarkh
Silke Smits (Heelweg) - Happy miracle
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Millstream's Gaelic Lad
Michelle Swinkels (Moergestel) - Florette D'Hyrencourt
Maxime Van Tatenhove (Gapinge) - Hestia
Justus Valk (Amsterdam) - Hollandsche Fitzgerald
Lot van der Veen (Enschede) - Gunschot van de Withoeve
Anouck Wielhouwer (Klarenbeek) - Capella-Real
Jordy Wilken (Olst) - Gentle Genius Spirit
Roel Zonneveld (Voorschoten) - Easy Boy
CCIP1-L
Bente Bartels (Coevorden) - Peggy's Rocket
Brigit Bing (Dirkshorn) - Salinero
Tijn de Blaauw (Bodegraven) - Orchid's Megan
Senna van Houte (Pannerden) - Secret Benny
Maxime Karman (Nieuw-vennep) - Take It Easy
Ivy van der Kolk (Zuna) - Robin Hood
Renzo Laffra (Berkhout) - Wolfenhofs Nesta
Lila van Rijthoven (Hilversum) - Ryan's Son
Kato de Smidt (Eede Zld) - Orchid's Tigersun
Claire van Someren (Almere) - Brummerhoeve's Levi H, Edition Limitee Dew-Drop, Regent Des Mauvis
Sophie Weening (Raalte) - Hip Hop


Burnham Market CCI4*-S/ CCI4*-L Groot-Brittannië - 17 t/m 20 september 2020 eventing
Tel: 0044-1485210070
E-mail: jenny@musketeer.co.uk
Website: www.musketeer.co.uk
CCI4*-S
Andrew Heffernan (Cheshire) - Castle View Larry, Gideon, Harthill Phantom


Unionville PA CCI4*-S/ CCI3*-S/ CCI2*-S USA - 16 t/m 20 september 2020 eventing
Tel: 001-3025470695
E-mail: PlantationFieldMary@gmail.com
Website: www.plantationfieldhorsetrials.com
CCI2*-S
Morgan Anne McGrath (Charles Town, West Virginia) - Mizz Indy Cat


Florac CEI2* 120/ CEI1* 100/ CEIO3* 160 Frankrijk - 17 t/m 20 september 2020 endurance
E-mail: lozere.endurance.equestre@gmail.com
CEI1* 100
Floor Braunius (Leeuwarden) - Isis sen Misr

Ander Nieuws

  • Leren Paardrijden: Omstandigheden die afstanden in het parcours kunnen beïnvloeden
    Leren Paardrijden: Omstandigheden die afstanden in het parcours kunnen beïnvloeden
  • Ponyteam derde, Children vierde in FEI CSIO Youth Final
    Ponyteam derde, Children vierde in FEI CSIO Youth Final
  • KNHS-Hartog Lucerne Trophy krijgt finale
    KNHS-Hartog Lucerne Trophy krijgt finale