­ Deelnemers internationale wedstrijden 16 t/m 22 november 2020 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 16 t/m 22 november 2020

Geplaatst op 17 november 2020 in Springen

Vandaag, dinsdag, wordt in Vilamoura weer een Nations Cup wedstrijd na lange tijd gehouden. TeamNL heeft een sterk team afgevaardigd. Bondscoach Rob Ehrens heeft Bart Bles, Kevin Jochems, Eric van der Vleuten en Jur Vrieling opgesteld. Deze ruiters reizen vervolgens door naar het CSI3* in Vejer de la Frontera. Daarnaast zijn TeamNL springruiters actief in Lier en Valencia.

Vilamoura CSIO3* Portugal - 16 t/m 19 november 2020 springen
Tel: 00351-960308299
E-mail: vilamouraequestriancentre@gmail.com
Website: www.vilamouraequestriancentre.com
CSIO3* Nations Cup
Bart Bles (Babberich) - Fernando, Israel v/d Dennehoeve, Kriskras DV
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Bo, Egwel, Turbo Z
Leon Thijssen (Sevenum) - Carinja, Faithless MVDL
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - BML Florida Balia NL, Go Go Jumbo-M
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Wunschkind
Jur Vrieling (Holwierde) - Bux Bunny De Tiji Z, El Rocco, Fiumicino van de Kalevallei


Vejer de la Frontera CSI3*/ CSIYH1* Spanje - 21 t/m 23 november 2020 springen
Tel: 0034-956447125
E-mail: sunshinetour@sunshinetour.net
Website: www.sunshinetour.net
CSI3*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Miss Untouchable, VDL Groep Urane de Talma
Bart Bles (Babberich) - Expert, Fernando, Gin D, Kriskras DV
Kim Emmen (Raamsdonk) - Caliber Royale, Cordouan Fontanel, Jack van het Dennehof
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Bo, Egwel, Flying Jackie, Turbo Z
Henk van de Pol (Eindhoven) - cash sent, Cherokee, Forlan, Looyman Z
Sophia Richter Loojenga (Hengelo Ov) - Vert Bois De l'Is
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carado 3, Con Quidam RB, No Fear Vd Tichelrij Z
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dana Blue, Edinburgh, IDI Utopia, Kamara van't heike
Jur Vrieling (Holwierde) - Bux Bunny De Tiji Z, El Rocco, Fiumicino van de Kalevallei
CSIYH1*
Kim Emmen (Raamsdonk) - Ikannan V G
Sophia Richter Loojenga (Hengelo Ov) - Inzell V.D.O.
Sanne Thijssen (Sevenum) - I'M Here, Jamble Gamble, Kyra-Rosa
Eric van der Vleuten (Someren) - O’Bailey vh Brouwershof


Lier CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 19 t/m 22 november 2020 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: csilier@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flierefluiter, Infinety Z.G.
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Chickarito LS, Kepi Vert du Buisson Z, La Toucha van Dorperheide
Marleen van der Burg (Neede) - Hanassi
Berber Dijkman (Wesepe) - Ferdinand W, I'm Special
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Ilivia
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Forever SFN, Kennedy Z, Oak Grove's Carlyle
Daan van Geel (Gees) - Guus
Jody van Gerwen (Limbricht) - Comet, D
Manon Hees (Meterik) - Echo vh Gerendal Z, Madiba AG Z
Fleur Holleman (Huissen) - Calore Van De Helle
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Expectation of Romance
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Haya, Holy Moley
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Graziano, Hawai Balia NL
Pim Mulder (Dalfsen) - Captain Z, Dywis HH, Memphis Z
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Haya, Van Schijndel's Galetto, Van Schijndel's Olaya Z
Ruben Romp (Goirle) - Bugatty Go, Hiek’n
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Escobar TS, Hulde G
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Bingo du Parc, Dolinn, Escape Z
Hilde Woudstra (Daarle) - Castella
Meike Zwartjens (Raalte) - Twister De La Pomme
CSI1*
Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Jordi Alba V.
Piet van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Anyway
Maureen Bonder (Schoonoord) - Exellent friend
Berber Dijkman (Wesepe) - Geert
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Denzel Boy
Logan Fiechter (Merksplas) - Gradini, Inez
Daan van Geel (Gees) - Idaloma
Fleur Holleman (Huissen) - Dakota Du Buisson Z, Innuendo R&D
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Global, H-Lucky Retto
Cheyenne Meijers (Echt) - Joletta
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca
Milan Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13, Elle Birken, T'inteley Lande
Pim Mulder (Dalfsen) - Hooligan RZ
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Gomez Imprezz
Robbin Robijn (De Kiel) - Galiandra, Glenn
Carlijn Roepel (Rotterdam) - Enzo DH
Ruben Romp (Goirle) - Cipressa vd Esberg Z
Gwen Schreuder (Montfoort) - Be Impressed
Beau Schuttelaar (Tegelen) - It's A Dream VG, Ittorio V L
Hilde Woudstra (Daarle) - Isla la Palma
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Carlos O
Marleen van der Burg (Neede) - Jancoulavsco Fortuna
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Jarizona van de Muggenhoek, Just Chesnut
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Juwel SFN
Jody van Gerwen (Limbricht) - Justice Es
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Idylle Of Romance
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Irsina Blue
Pim Mulder (Dalfsen) - Jacky, Viktor Z
Robbin Robijn (De Kiel) - Klik Klak RR
Ruben Romp (Goirle) - I Am Codex
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Nixon van't Meulenhof
Hilde Woudstra (Daarle) - Kybalia SMH/SVN
Meike Zwartjens (Raalte) - Denzel Tivoli Z, Twindam Z


Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 19 t/m 22 november 2020 springen
Tel: 0034-963215026
E-mail: info@cesvalencia.es
Website: www.cesvalenciatour.com
CSI2*
Patrick Lemmen (Koningslust) - Full Option van't Zand, Good Morning B
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Extender, Geanette B, Hello B., Q-Verdi
CSI1*
Patrick Lemmen (Koningslust) - Luigi U.B.
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Hoznayo
CSIYH1*
Patrick Lemmen (Koningslust) - Carlsberg RD, James Blond, Jappeloup

Ander Nieuws

  • KNHS-FNRS Springcompetitie 2021 verplaatst
    KNHS-FNRS Springcompetitie 2021 verplaatst
  • Deelnemers internationale wedstrijden 30 november 2020 t/m 6 december 2020
    Deelnemers internationale wedstrijden 30 november 2020 t/m 6 december 2020
  • Leren paardrijden: Afstanden tussen de hindernissen
    Leren paardrijden: Afstanden tussen de hindernissen