­ Deelnemers internationale wedstrijden 17 t/m 23 augustus 2020 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 17 t/m 23 augustus 2020

Geplaatst op 19 augustus 2020 in Dressuur & Para , Springen , Eventing

De tweede week van het EK dressuur voor de jeugd is al weer begonnen in het Hongaarse Budapest region – Pilisjàszfalu. In deze eerste week komen de U25-combinaties en Young Riders aan bod. TeamNL heeft inmiddels in de landenwedstrijden twee keer goud veroverd. Naast het EK is er in België een CDI waar TeamNL dressuurruiters aan de start komen. In Nederland gaat het in Wierden verder met een CSI2* met veel TeamNL ruiters op de startlijst. Ook springen TeamNL ruiters op de 4* wedstrijd in St. Tropez, de 3* Nations Cup wedstrijd in Praag en de 3* wereldbekerkwalificatie in Boedapest. Verder zijn er internationale springwedstrijden in Duitsland, België en Gijon met Nederlandse deelnemers. TeamNL eventingruiters strijken deze week neer in Arville in België. Eventing bondscoach Andy Heffernan rijdt in Engeland de korte 4* wedstrijd in Alnwick.

Budapest region – Pilisjászfalu CH-EU-U25-D Hongarije – 17 t/m 21 augustus 2020 dressuur
Tel: 0036-706218359
Email: info@unikornislovarda.hu
Website: www.unikornislovarda.hu
CH-EU-U25-D EK U25
Jasmien de Koeyer (Sint Jansteen) – Esperanza
Janine Nieuwenhuis(Serooskerke Walcheren) – TC Athene
Febe van Zwambagt(Bergharen) – Edson
Mercedes Verweij(Hem) – Four Seasons

Budapest region – Pilisjászfalu CH-EU-Y-D Hongarije - 17 t/m 21 augustus 2020 dressuur
Tel: 0036-706218359
Email: info@unikornislovarda.hu
Website: www.unikornislovarda.hu
CH-EU-Y-D EK Young Riders
Daphne van Peperstraten(Oude-Tonge) – Greenpoint’s Cupido
Marten Luiten(Winschoten) – Fynona
Thalia Rockx (Roosendaal) – Golden Dancer de La Fazenda
Quinty Vossers (Doetinchem) - Hummer


Sint-Truiden CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDIP/ CDIU25 België - 19 t/m 23 augustus 2020 dressuur
Tel: 0032-495650927
E-mail: cdi.sinttruiden@gmail.com
Website: www.stalgravenhof.com
CDI3*
Marlies van Baalen (Brakel) - Ben Johnson
Saskia van Es (Voerendaal) - Italo
Dominique Filion (Roosendaal) - Dastan, Frida K
Vincent van Gasselt (Laren Nh) - Delacroix II
Elisabeth Geluk (Sint-annaland) - Hamilton
Kebie van der Heijden (Weert) - Beach Boy
Joyce Lenaerts (Leende) - Euro
Lynne Maas (Schiedam) - Eastpoint
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - GLOCK's Casper
Denise Nekeman (Hasselt) - Boston STH
Geert-Jan Raateland ('s-Gravenzande) - Don Bravour, Gladiator
Linda Verwaal (Enter) - Be Smart 4, Emily
CDIU25
Lotte Meulendijks (Heeze) - MDH Fantastique, MDH Welt Hill
CDIY Young Riders
Elles van Asseldonk (Veghel) - Electro
Brian Barnett (Weert) - Infora Dance
Milou Dees (Berkenwoude) - Francesco
Amber de Groot (Harmelen) - Homemade
Bente Hedeman joosten (Voorschoten) - Hippy Evitia
Sascha Heijmans (Vierpolders) - Flying Dutchman ACB
Lisa van den Heuvel (Nuenen) - Eye Catcher
Evelien Huberts (Beers Nb) - Romeo
CDIJ junioren
Anniek Van Dulst (Ermelo) - Henderson Hilton
Margje Janssen (Swolgen) - Elma
Jo-Anne Koch (Heelweg) - Dalivia
Charlotte Wensing (Emmen) - Ginkgo
CDIP pony’s
Esmee Boers (Nieuw-vennep) - Orchard Red Prince
Mirthe van Doremalen (Dreumel) - Fs Coco Jambo
Linde Hofs (Hengelo Gld) - Greenfield Proud
Taquila Kooiman (Velden) - Brouwershaven's Jasper
Rowi Pille (Julianadorp) - Don Juan
Syrah van de Rovaart (Noordwolde Fr) - Donna Daria 8
Sophie van der Steen (Erp) - Yellow Boy
Morgan Walraven ('s-gravendeel) - Devill's Kiss Naoni
Maud van Walstijn (Hengelo Gld) - Topsvoorter Monopoly
Rowena Weggelaar (Roermond) - Navarone van de Beekerheide
Ilse de Wilde (Andel) - Falco


St Tropez - Grimaud CSI4*/ CSI2*/ CSI1* Frankrijk - 19 t/m 23 augustus 2020 springen
Tel: 0033-648140655
E-mail: contact@jumping-grimaud.com
Website: www.hubside-jumping-en.hubside.fr
CSI4*
Marc Houtzager (Rouveen) - Habitat, Sterrehof's Dante, Sterrehof's Edinus
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Cas 2, Dolinn, Une de L'Othain
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dana Blue, Edinburgh, IDI Utopia
CSI2*
Skye Morssinkhof (Hierden) - Checkpoint Chacco, G-Vingino-Blue
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Escape Z, Monaco
Maikel van der Vleuten (Someren) - Snoes
CSI1*
Skye Morssinkhof (Hierden) - Baloubelle 5, Nina vh Scheefkasteel


Praha, Velka Chuchle CSIYH1*/ CSIO3* Tsjechië - 19 t/m 23 augustus 2020 springen
Tel: 00420-602131523
E-mail: andrlik@c-e-t.cz
Website: www.csiopraha.cz
CSIO3* Nations Cup
Bart Bles (Babberich) - Fernando, Israel v/d Dennehoeve, Kriskras DV
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Acuero, Forever SFN, Oak Grove's Carlyle
Frank Schuttert (Ommen) - Firenzo, Lyonel, Zeusz
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Sildouch Z, Wunschkind
Jur Vrieling (Holwierde) - Dallas VDL, El Rocco, VDL Glasgow Vh Merelsnest
CSIYH1*
Frank Schuttert (Ommen) – Intouchable

Budapest CSI3*-W/ CSIYH1*/ CSIU25-A/ CSI1* Hongarije - 20 t/m 23 augustus 2020 springen
Tel: 0036-6302212864
E-mail: event@nemzetilovarda.hu
Website: www.nemzetilovarda.hu
CSI3*-W wereldbeker
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Expectation of Romance
Johnny Pals (As) - Carlotta, Charley, Fernando BH
CSIYH1*
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Idylle Of Romance


Wierden CSI2*/ CSI1* Nederland - 19 t/m 23 augustus 2020 springen
Tel: 0031-546672667
E-mail: info@maartjelanooy.nl
Website: www.dutchyoungsterfestival.com
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Example, Fantasy Colada, Haraminka P
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Callida 2, VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Urane de Talma
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS, Hotspot, Yagudin
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Granny Smith Apple, VDL Holland Vd Bisschop
Ester Damman - Blekkink (Varsseveld) - Corion, Ipswich
Kars Bonhof (Epe) - Hernandez TN
Tim Breeschoten (Winterswijk Miste) - Diamond For Pleasure
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Daria Z, Floris
Leontine Bruin (Wilp Gld) - Eternity
Frank Buitenhuis (Holten) - Zita Z
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Grace Emine W, Incredible Dream BSN, Ivoor
Berber Dijkman (Wesepe) - Ferdinand W, I'm Special
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Celiné, Ilivia
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Freestyle, Greenday
Henk Frederiks (Wapserveen) - Embassy PJ, Habab, Harm-B
Daan van Geel (Gees) - Guus, Hulde G, Il Cavallo V L
Sander Geerink (Gelselaar) - Florijn W, Iglesias D.V., Jacobus S
Vincent Geerink (Gelselaar) - Fifty-Fifty, Flying Echo, Gelster
Michael Greeve (Veeningen) - Guan GJB
Willem Greve (Markelo) - Carambole, Grandorado TN, Highway TN
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Hercules
Hessel Hoekstra (Lelystad) - D-Coroquada 1, Icoon VDL
Coen Kerbert (Enschede) - Go Besi, Inekaat
Niels Kersten (Egchel) - Da Vinci, Grandino H, Grieg S
Sarah Koppelman (Haaksbergen) - Gillenia, Hebe
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Captain, International
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Elzelien, Evermeta, Gold Digger
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Calgary, Gabri, Gallardo CSI
Joey Lansink (Haaksbergen) - Igor
Megan Laseur (Soest) - Cassandra 352, Cassanova, Humbertha
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Grand-Dessert, Haya, Holy Moley
Gerben Morsink (Enschede) - Navarone Z
Pim Mulder (Dalfsen) - Captain Z, Dywis HH, Freedom Again
Wesley Mulder (Apeldoorn) - For Your Pleasure WM, My Lady Carthago WM
Peter Olthof (Langeveen) - Eros W, Great Gatsby
Chantal Regter (Assen) - Can Fly Z, Conchacco, Quilando
Kirsten Rikkert (Enter) - Famariloma
Stijn Roelink (Lattrop-Breklenkamp) - Souplesse
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno
Ties Rothstegge (Weerselo) - Ivar KV
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - For the Moment, Forlan van de Sprengenberg, Isabella
Rob Schipper (Enschede) - Gross R.A.G.
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock`s Zaranza, Glock’s Dobelensky, Glock's Debalia
Beau Schuttelaar (Tegelen) - BML Florida Balia NL, Fuij
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Expensive, Good Farming HS, Halla
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Gypsy d' Usance
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Double Dutch, Hero
Jip Spruijt (Epe) - Fyolieta
Henri Stegeman (Daarle) - Ficardi B
Leon Thijssen (Sevenum) - Carinja, Faithless MVDL, Famous H
Mel Thijssen (Sevenum) - Gaudi, Go Go Jumbo-M, Illusion
Wendy Timmers (Baarn) - Gucci
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Grandia's Elima, Hoselinde
Anne van Vulpen (Vleuten) - Fajoecha BH, Kizzi van het Molenhof
Koen Westendorp (Wierden) - Helsinki
Jessie Wiefferink (Wierden) - Giantum Kieni
Hilde Woudstra (Daarle) - Castella, Titania
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Halifax, Heechhiem's Cancun VDM
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - Genius
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Nino du Roton
Remco Been (Winterswijk Miste) - Eurocool's Just Apple, Harmony SNW
Amke Bekhuis (Almelo) - Gringo
Ester Damman - Blekkink (Varsseveld) - Ferline, Ferreira-Do-Alentejo
Kars Bonhof (Epe) - Cantona TN, Jamboree TN
Tim Breeschoten (Winterswijk Miste) - It'S Bubertha
Frank Buitenhuis (Holten) - Idrigill van de Groote Kamps, Indicator
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Indendo
Berber Dijkman (Wesepe) - Jerez-S
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Jarizona van de Muggenhoek, Just Chesnut
Francine Elzinga (Surhuizum) - Heechhiems Hersina VDM
Henk Frederiks (Wapserveen) - Isis V Veecaten
Daan van Geel (Gees) - Jiwyrusa H
Sander Geerink (Gelselaar) - Joint
Vincent Geerink (Gelselaar) - Ice breaker EB
Britt ter Harmsel (Enter) - Butter-Flower, Donkosack
Dafne Helthuis (Rossum Ov) - Garanta, Joanna
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Iceman Elrite, Jackpot
Niels Kersten (Egchel) - Tippy Z
Stacey van der Kolk (Zuna) - Doricia
Sarah Koppelman (Haaksbergen) - Jasminum, Juglans
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Havanna
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Cherise
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Helvetia Moeders W, Hollywood VK
Megan Laseur (Soest) - I'M Special Z BH
Regina Leeuwen (Arum) - Fairytale, Jumpin Jack
Rowan van Leijenhorst (Soest) - Asolga Z
Rosanne Maathuis (Geesteren Ov) - High Score
Melissa Maatkamp (Nijverdal) - Celvana
Thijs Machielsen (Weelde) - Hemelton, Isarina
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Irsina Blue
Aileen Menneken (Enschede) - Zingaro
Pim Mulder (Dalfsen) - Hiarma
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Holland
Danine Pater (Ederveen) - Iluminaty MBF, Jolanda Van Lange Weeren
Sven Peters (Enschede) - Iepje, Invincible
Chantal Regter (Assen) - Joey-Chi
Emiel Richter (Enschede) - Efosa D, Quality - Star
Kirsten Rikkert (Enter) - Jr RAG, Queen 175
Stijn Roelink (Lattrop-Breklenkamp) - Viva La Vi
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Quidaro
Ties Rothstegge (Weerselo) - Hamelton A, Joey A
Ruben Rouweler (Wierden) - Jupiler
Rob Schipper (Enschede) - Houston Quality Z
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Novellist
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Irene
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Hisinia vd Wolfsakker Z, Stakkaire Gold
Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Girl HS
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Florence
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Coco Chanel, Monarch van 't Roosakker
Laura Spekenbrink (Enschede) - Devil’s First Sexy Z, Ido W
Jip Spruijt (Epe) - It's Easy
Jessy Tewis (Montfoort) - Exceptionel, Jessy's Boy
Leon Thijssen (Sevenum) - For President
Mel Thijssen (Sevenum) - Ibiza Z
Wendy Timmers (Baarn) - Quanta Costa
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Iregina
Dirja Veneberg (Hoge Hexel) - Hildegard
Anne van Vulpen (Vleuten) - Gentle Z
Koen Westendorp (Wierden) - Comme Prévu
Britt Wiefferink (Wierden) - Just For Fun
Jessie Wiefferink (Wierden) - Fay
Hilde Woudstra (Daarle) - Isla la Palma
Albert Zoer (Echten Dr) - Isa Tella


Riesenbeck CSI2*/ CSIYH1* Duitsland - 20 t/m 23 augustus 2020 springen
Tel: 0049-54549058
E-mail: show-office@riesenbeck-international.com
Website: www.riesenbeck-international.com
CSI2*
Patrick Alkema (Drachten) - Cicer, Fitonia, Halla Architect AC
Kim Emmen (Raamsdonk) - Jack van het Dennehof, Kilkenny
Arne van Heel (Hagen) - Donald, KH`s Chester
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, EFS Top Contender, Iron Man 111
Tom Martens (Ospel) - Baucis D'Ouilly
Harrie Wiering (Overlangel) - Gacarla VDL, Gweedore vd Groote Kamps Z
CSIYH1*
Kim Emmen (Raamsdonk) - Lady Angeles, TSH First Edition
Arne van Heel (Hagen) - Costa Gavras, Inchidee
Tom Martens (Ospel) - N-Pezi
Harrie Wiering (Overlangel) - Bandit GLN Z, Jikke-Cara


Bonheiden CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 20 t/m 23 augustus 2020 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: sport@jumping-bonheiden.be
Website: www.jumping-bonheiden.be
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Excellent, Grace Kelly
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flierefluiter
Kelly Jochems (Achtmaal) - Egwel, Eowan A
Michael Korompis (Malle) - Indezz V
CSI1*
Kim Vos (Eethen) - Countach Z (ET)
CSIYH1* incl. 8yo
Maureen Bonder (Schoonoord) - Exellent friend, Infinety Z.G.
Kelly Jochems (Achtmaal) - Careful Habibty, Daytona
Michael Korompis (Malle) - Qatar Z, Vasilios, Ziberia Z
Ruben Lamers (Oudsbergen) - Alvisto van ‘t Bergerven Z


Zandhoven CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 19 t/m 23 augustus 2020 springen
Tel: 0032-477756549
E-mail: info@dekraalinternational.com
Website: www.dekraalinternational.com
CSI2*
Bart de Bruijn (Loenen Aan De Vecht) - Cassy de la Valiere, Mafiosi 111
Amber Fijen (Bladel) - Gustave D'Ecaussinnes, Ishiblue F, Jamaica van ‘t Heike
Jens van Grunsven (Erp) - Doma Sue, Gladiator HL, Heathrow
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Balou Z, Careful H, Carte Blanche
Tamara Klop (Oudenbosch) - Gaudi vd Molendreef Z
Franka Louw (Tull En 't Waal) - Daladium
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Carpe Diem DV Z, Daisy, Julyssi van Orti
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Home-Run, Nobel Vd Bisschop
Ruben Romp (Goirle) - Bugatty Go, El-Gore Go, Levisto
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carado 3, Con Quidam RB, No Fear Vd Tichelrij Z
CSI1*
Jens van Grunsven (Erp) - Impossant
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Jannan Girl BH
Tamara Klop (Oudenbosch) - Carpe Diem
Franka Louw (Tull En 't Waal) - Appie
Lucinda Okkerman (Pijnacker) - Lely vd Bisschop
Roosmaryn Roelofs (Soest) - Baloustair, RVB Robin Hood
Sanne Thijssen (Sevenum) - Jamble Gamble
CSIYH1*
Bart de Bruijn (Loenen Aan De Vecht) - Oscar van de Berghoeve
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - Casilo CEN, Ibalia, Orta de Reve
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Novecento DV
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Opium vd Bisschop
Ruben Romp (Goirle) - Oreo, Unbeatable


Gijon CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 20 t/m 23 augustus 2020 springen
Tel: 0034-985181731
E-mail: chipico@gijon.es
Website: www.clubhipicoastur.com
CSI2*
Henk van de Pol (Eindhoven) - Cherokee, Cruzeiro, Looyman Z


Arville CCI4*-S/ CCI3*-S/ CCI2*-S België - 20 t/m 23 augustus 2020 eventing
Tel: 0032-81746414
E-mail: arville@soprocom.be
Website: www.arville.be
CCI4*-S
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Dupon
CCI3*-S
Lucy Groenen (Groenekan) - Gyon
CCI2*-S
Splinter Bergsma (Hilversum) - Vigo Key SR Z
Jillian Giessen (Velden) - Its Talent, Zoe Zingaro Z
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - Harm
Leida Naber (Biddinghuizen) - ACSI Zamzam
Okke Peemen (Meerle) - Happy lady
Britt van Rijsewijk (Oisterwijk) - Aligarkh
Janine Sommeren (Hernen) - Every van de Heumstede
Justus Valk (Amsterdam) - Hollandsche Fitzgerald


Alnwick CCI4*-S/ CCI3*-S/ CCI2*-S/ CCI2*-L/ CCI4*-S Groot-Brittannië - 20 t/m 23 augustus 2020 eventing
Tel: 0044-7742171060
E-mail: martyn@burghaminternationalhorsetrials.co.uk
Website: www.burghaminternationalhorsetrials.co.uk
CCI4*-S
Andrew Heffernan (Cheshire) - Castle View Larry, Gideon, Harthill Phantom

Ander Nieuws

  • KNHS-Witte van Moort Para-Dressuur Trophy weer van start
    KNHS-Witte van Moort Para-Dressuur Trophy weer van start
  • Springploeg TeamNL voor CHIO Rotterdam bekend
    Springploeg TeamNL voor CHIO Rotterdam bekend
  • KNHS-Hartog Trophy weer van start
    KNHS-Hartog Trophy weer van start