­ Deelnemers internationale wedstrijden 17 t/m 23 februari 2020 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 17 t/m 23 februari 2020

Geplaatst op 18 februari 2020 in Dressuur & Para , Springen

In Gothenburg is dit weekend de laatste mogelijkheid voor de springruiters om punten te pakken die recht geeft op een finale plaats in Las Vegas in april. Namens TeamNL komen Gerco Schröder en Harrie Smolders aan de start. In de Zweedse plaats is ook een wereldbekerwedstrijd dressuur. Nars Gottmer, Saskia Maertens en Margo Timmerman zijn de ruiters van TeamNL die hier rijden. Verder zijn de springruiters van TeamNL actief in eigen land. De Peelbergen heeft de deuren weer geopend. Daarnaast zijn er internationale wedstrijden met Nederlandse inbreng in Vejer, Vilamoura, Gent, Valencia en Oliva. De in Amerika woonachtige Luuk Mourits komt op het Global Dressage Festival in Wellington aan de start.

Göteborg CDI-W/ CDIU25 Zweden - 19 t/m 23 februari 2020 dressuur
Tel: 0046-313685429
E-mail: ghs@gotevent.goteborg.se
Website: www.gothenburgshorseshow.com
CDI-W wereldbeker
Nars Gottmer (De Wijk) - Figaro
Saskia Maertens (Asten) - Legend Of Loxley
Margo Timmermans (Venhorst) - Catch Me


Wellington FL CDI5*/ CDI3*/ CDI1*/ CDIY/ CDIJ/ CDIU25/ CDICh-A/ USA - 19 t/m 23 februari 2020 dressuur
Tel: 001-9546477940
E-mail: mon1206@aol.com
Website: www.gdf.coth.com
CDI3*
Luuk Mourits (Kiowa) - Harmony's Don't Stop The Feeling
CDI1*
Luuk Mourits (Kiowa) - Harmony's Sarotti OLD


Göteborg CSI5*-W/ CSIYH1* Zweden - 19 t/m 23 februari 2020 springen
Tel: 0046-313684347
E-mail: ghs@gotevent.goteborg.se
Website: www.gothenburgshorseshow.com
CSI5*-W wereldbeker
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock`s Zaranza, Glock’s Cognac Champblanc, Glock's Lausejunge
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Monaco, Une de L'Othain
CSIYH1*
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Novellist


Vejer de la Frontera CSI3*/ CSIYH1* Spanje - 18 t/m 23 februari 2020 springen
Tel: 0034-956447125
E-mail: sunshinetour@sunshinetour.net
Website: www.sunshinetour.net
CSI3*
Kim Bril (Westendorp) - Hutchinson
Robin Bril (Westendorp) - Dizzy Lizzy, Tajulla
Roelof Bril (Westendorp) - Evarado, The Gentleman
Kim Emmen (Raamsdonk) - Encore, Jack van het Dennehof, Warriors Glory
Jillian Giessen (Velden) - Incredible Verte
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Elco van Hof ter Naillen, Entertainer, Fjury V, Gentleman-Time
Kevin Jochems (Sliedrecht) - A'Lee Springpower BH, Bo, Daria Z, Flying Jackie, Glamour Girl, Turbo Z
Tim Lips (Made) - Bayro, Destenation, Eclips, Herby, Its Talent
Sophia Richter Loojenga (Sotogrande) - Vert Bois De l'Is
Frank Schuttert (Ommen) - Carolina, Cartier SR, Firenzo, Kinky Boy van het Gildenhof, Latina van het Avenhof, Lyonel
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Expensive, Good Farming HS, Halla, Hertogin van de Kouberg, Holly, Hymne
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carado 3, Con Quidam RB, Hi There, Horafina, No Fear Vd Tichelrij Z
Max Trenning (Amsterdam) - Soraya 230, Vamp Du Monselet
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Kamara van't Heike, Wunschkind
Vincent Voorn (Weert) - Diva, Homey, L-Epsom Shutterfly, N-Balourouge de Semilly, Rubio Monocoat Electric
CSIYH1*
Kim Bril (Westendorp) - Cantate 47, Unikum Olympic Z
Robin Bril (Westendorp) - Jacky Chan, Olympus van de Peerdeblook, Pride of the Lowlands BH
Roelof Bril (Westendorp) - Jade Du Plessis
Kim Emmen (Raamsdonk) - Astrid's Lad, I Love You M, Lady Angeles, Rockwell RC
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Jive Z.G.
Sophia Richter Loojenga (Sotogrande) - Inzell V.D.O.
Frank Schuttert (Ommen) - Carneol
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - I'm Happylina
Sanne Thijssen (Sevenum) - Inventa d'Or


Vilamoura CSI3*/ CSIYH1*/ CSI1* Portugal - 17 t/m 23 februari 2020 springen
Tel: 00351-912823389
E-mail: vilamouraequestriancentre@gmail.com
Website: www.vilamouraequestriancentre.com
CSI3*
Maxime Batselaere (Santa Eularia Del Riu) - Apache de Rouhet
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Dancing Nini Z
Johnny Pals (As) - Captain Cooper, Carlotta, Charley, Cukuta, Empire, Excentriek, Fernando BH
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Huepens Conquestador, Othello, Quantas 15
Charlotte Pals - Verhagen (Schoorl) - Abache HL, Happy linda
CSIYH1*
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Jayde, Joletta
Johnny Pals (As) - Indurijn
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Cini W Z, Jones, Thuur Z


Kronenberg CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 20 t/m 23 februari 2020 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian
Monique van den Broek (Sevenum) - Bugano de l'Abbaye, Fil a Fil, Hello B.
Nick van den Broek (Sevenum) - Compadre van de Helle
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Hilton, Kapri van D'Hemelse Breedte, La Toucha van Dorperheide
Peter Bulthuis (Echt) - Genereux Fortuna
Robbert Ehrens (Weert) - Classe 2, Durette Z, Elenoor
Marielle Friesen (Ommel) - Carte Blanche
Kristian Houwen (Wanssum) - Drop Shot VM
Marit Huige (Nisse) - C-Gigi van de Wiel Z
Hylke de Jong (Dokkum) - Osseweide's Headline QSHS
Niels Kersten (Egchel) - Grandino H, Granito Noordenhoek, Kyamant van 't Spieveld
Pieter Keunen (Linne) - Gaspahr, Hero, Hugo
Patrick Lemmen (Koningslust) - Full Option van't Zand, Good Morning B, Jilbert van 'T Ruytershof
Maikel van Mierlo (Koningslust) - Follow Up
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Happyfee, Lely vd Bisschop
Barbara Schreuder (Baexem) - Eye of the Tiger
John Steeghs (Meterik) - Google, Monty vd Withoeve
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z, Chennaz
Leon Thijssen (Sevenum) - Famous H
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie
Liza Houwen - Tiebot (Wanssum) - Gin Gin Balia SMH
Teun Vestjens (Sevenum) - Felice, Fiwalda
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, Canisha, Snoes
Albert Voorn (Sevenum) - Dante
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Fleurabella-V
CSI1*
Lisa Bongers (Wijchen) - Elixer
Marit Huige (Nisse) - Hyacinthe, Incroyable
Hylke de Jong (Dokkum) - Osseweide's Deniro QSHS
Niels Kersten (Egchel) - Valentino Z, Zeppe Blue
Patrick Lemmen (Koningslust) - Geanette B
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Home-Run
John Steeghs (Meterik) - Albion QC
Maikel van der Vleuten (Someren) - Ike, Svea Douch Z
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - He's Mylord V
CSIYH1*
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Jykarlos
Kristian Houwen (Wanssum) - Joep Trojka S
John Steeghs (Meterik) - Champion PS Z
Liza Houwen - Tiebot (Wanssum) - Jillz Queen
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Juventus


Gent CSI1*/ CSI2* België - 20 t/m 22 februari 2020 springen
Tel: 0032-494910469
E-mail: fmeersman@flanders-horse-expo.be
Website: www.flanders-horse-expo.be
CSI2*
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Greenday, Harm
Henk Frederiks (Wapserveen) - Harm-B, Impian D, Wise Stables Giganta
Daan van Geel (Gees) - Djam, Guus, Hulde G
Vincent Geerink (Gelselaar) - Fifty-Fifty, Flying Echo, Gelster
Kelly Jochems (Achtmaal) - Egwel, Eowan A, Maestro van 't Klavertje Vier
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Evermeta, Gold Digger
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Centolina RB, Empire, Fabulous
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, Elia, Iron Man 111
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Davinci Z, Hurricane D.D., L'Amour van Dorperheide
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Gomez Imprezz, Van Schijndel's Amberlina, Van Schijndel's Olaya Z
Tom Schellekens (Esbeek) - For Fendi, Q-Evannah Z
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Double Dutch, Hero, Monarch van 't Roosakker
Jessy Tewis (Montfoort) - Exceptionel
Maaike Theunis (Moerstraten) - Douala
Mel Thijssen (Sevenum) - Gaudi, Go Go Jumbo-M, Nena K Z
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Abbervail Diamant, Abbervail Lightning
Harrie Wiering (Overlangel) - Bandit GLN Z, Gacarla VDL, Gweedore vd Groote Kamps Z
Danny Willems (Oosteind) - Happyness
Annette Wolf (Polsbroek) - Ewoud J, Hatzidee PR
Johan Worst (Kootwijkerbroek) - Gomera, High Society WS
CSI1*
Femke Braat (Etten-Leur) - First-Choice
Henk Frederiks (Wapserveen) - Embassy PJ
Daan van Geel (Gees) - Idem Dito Ts, Il Cavallo V L
Vincent Geerink (Gelselaar) - Iniesta
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - I Like V/H Heerenhuijs
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Caretinograaf
Tom Schellekens (Esbeek) - Hortensia-H
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Jacky Boy, Nando van de Withoeve
Mel Thijssen (Sevenum) - Ibiza Z
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Handsome, Pacini DSH
Danny Willems (Oosteind) - Indy, Jagger
Johan Worst (Kootwijkerbroek) - Hendelien


Oliva CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Spanje - 18 t/m 23 februari 2020 springen
Tel: 0034-96296390
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com
CSI2*
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Bellisimo, Vanda Hermes
Ruben Romp (Goirle) - Bugatty Go, Elise, Hiek`n, Pirate Andalou
CSI1*
Yves Houtackers (Weert) - Courage M, Nobless van 't Vennehof
Bobbi Hulsenbeck (Nijkerkerveen) - Geronimo, Ibalia
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Vanda Daytona
Ruben Romp (Goirle) - Cantaire-O, Gloria
CSIYH1*
Ruben Romp (Goirle) - Icarus V, Noora, Sterro, Tehuelche, Unbeatable


Valencia CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 20 t/m 23 februari 2020 springen
Tel: 0034-667909315
E-mail: info@cesvalencia.es
Website: www.cesvalenciatour.com
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Excellent, Fliere Fluiter, Grace Kelly
Amber Elst (Achtmaal) - Chanel
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Calyso, Fuzeta Beech, Gillion ES, Hosanne ES
Jens van der Meer (Tilburg) - Hercules-R
CSI1*
Maarten Groen (Amersfoort) - Gomer, It's Jones
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Alpina, Darwin DDL, Eloma's Blue SFN
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Galanthos SHK, Gigolo, Gracia ES

Ander Nieuws

  • IOC: behaalde kwalificaties blijven geldig
    IOC: behaalde kwalificaties blijven geldig
  • KNHS zoekt nieuwe voorzitter Springforum
    KNHS zoekt nieuwe voorzitter Springforum
  • Aanpassingen selectietraject WK jonge dressuurpaarden
    Aanpassingen selectietraject WK jonge dressuurpaarden