­ Deelnemers internationale wedstrijden 19 t/m 25 oktober 2020 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 19 t/m 25 oktober 2020

Geplaatst op 20 oktober 2020 in Dressuur & Para , Springen , Eventing , Mennen & para

Van 21 tot en met 25 oktober is Pau, in de Franse Pyreneeën, gastheer van het 11e WK enkelspannen. De Nederlandse afvaardiging onder leiding van bondscoach Ad Aarts wordt gevormd door Saskia Siebers, Rudolf Pestman, Frank van der Doelen en Eline Houterman. De springruiters van TeamNL hebben 4* wedstrijden in Vilamoura en St. Lô. Daarnaast zijn de Nederlandse springruiters actief op 2* wedstrijden in België, Polen, Zwitserland en Frankrijk. In het Poolse Zakrzow komt een afvaardiging van de Nederlandse dressuurruiters aan de start. Tot slot rijdt de bondscoach van de eventingruiters, Andrew Heffernan samen met de eveneens in Engeland wonende Will van Ufford een wedstrijd in Bicton.

Zakrzow CDI-W/ CDI2*/ CDICh-A/ CDIJ/ CDIY/ CDIP Polen - 22 t/m 25 oktober 2020 dressuur
Tel: 0048-774875417
E-mail: lewada@kjlewada.pl
Website: www.cdizakrzow.com
CDI2*
Dominique D'Hoore - Van der Horst (Hoogerheide) - Dancing Boy
Jessica Leijser (Someren) - Djambalaya
Annemieke van der Horst - Meeus (Huijbergen) - Guinness v/d Wolfshoeve
CDIY Young Riders
Maaike ten Hoor (Ruinen) - Winder-Don
CDIP pony’s
Nina van Bakel ('s-hertogenbosch) - Mastro's Night And Day


Vilamoura CSI1*/ CSIYH1*/ CSI4* Portugal - 19 t/m 25 oktober 2020 springen
Tel: 00351-960308299
E-mail: vilamouraequestriancentre@gmail.com
Website: www.vilamouraequestriancentre.com
CSI4*
Robin Bril (Westendorp) - Dizzy Lizzy, Kamilo van de Broekkant
Roelof Bril (Westendorp) - The Gentleman
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Cartier SR, High Point VDL, Hutchinson
Kim Emmen (Raamsdonk) - Caliber Royale, Cordouan Fontanel, Jack van het Dennehof, Warriors Glory
Niels Kersten (Egchel) - High Hopes SFN, Kyamant van 't Spieveld, Valentino Z
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, Dallas Du Domaine Z, EFS Top Contender, Iron Man 111
Astrid Leeuwen (Ospel) - Holyfee
Leon Thijssen (Sevenum) - Faithless MVDL, Falou, Famous H, Genasis
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Punjab
Mel Thijssen (Sevenum) - BML Florida Balia NL, Enrique, Gaudi, Go Go Jumbo-M
Harrie Wiering (Overlangel) - Bandit GLN Z, Gweedore vd Groote Kamps Z
CSI1*
Astrid Leeuwen (Ospel) - Cole Younger
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Avicii, Bulavsco, Rocher de Laume
CSIYH1*
Robin Bril (Westendorp) - Iberico
Roelof Bril (Westendorp) - Jade Du Plessis
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Calchrome's Whisker EB Z, Otello De Kalvarie
Kim Emmen (Raamsdonk) - Cara PS, Ikannan V G, Imara M, Lady Angeles
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Kinky Girl
Leon Thijssen (Sevenum) - Ibiza Z
Mans Thijssen (Sevenum) - Joviality


St Lô CSI4*/ CSI2* Frankrijk - 22 t/m 25 oktober 2020 springen
Tel: 0033-233060972
E-mail: jeanclaudeheurtaux@gmail.com
Website: www.csi-saintlo.com
CSI4*
Bart Bles (Babberich) - Expert, Gin D, Kriskras DV
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Bonnie MZ, Kennedy Z, Oak Grove's Carlyle
CSI2*
Bart Bles (Babberich) - Fernando

Opglabbeek CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSI1* België - 22 t/m 25 oktober 2020 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: laurens@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Fliere Fluiter
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Elexia, VDL Groep Hutch, VDL Groep Urane de Talma
Kevin Beerse (Wergea) - Fenia, Gilona AO, Heldia
Emma Bocken (Weert) - Sambucca
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian
Chiem Bosboom (Schiedam) - Ebell-Avant, Gucci
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Chickarito LS, Kepi vert du buisson Z, La Toucha van Dorperheide
Robbert Ehrens (Weert) - Elenoor, Grunnerger Kwiebus
Jody van Gerwen (Limbricht) - Cordelia GPZ, D
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Goldstar, Jicky P.
Manon Hees (Meterik) - Echo vh Gerendal Z, Madiba AG Z
Glenn Knoester (Assendelft) - Gaius van de Hagenhorst, Irish Coffee PR
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Care For Love, Elianca
Lonneke Mulder (Sittard) - Cristallo II
Johnny Pals (As) - Carlotta, Charley, Excentriek, Fernando BH
Barbara Schreuder (Baexem) - Eye of the Tiger
Frank Schuttert (Ommen) - Fidelius G, Kinky Boy van het Gildenhof, Zeusz
John Steeghs (Meterik) - Gladstone V, Google, Monty vd Withoeve
Maikel van der Vleuten (Someren) - Canisha, Edinburgh, Larcone, Svea Douch Z
CSI1*
Kevin Beerse (Wergea) - Jackpot
Alicia Bocken (Weert) - Dagma, Insomnia Z
Erwin de Bruin (Lunteren) - Falco, Fox
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta
Sarah de Kraker (Axel) - Dechidé DN, Elin, Saphir du Murier
Lonneke Mulder (Sittard) - Caressini, Con Calato
Johnny Pals (As) - Captain Cooper, Cukuta
Olivia Pleysier (Bilthoven) - Diador, Spirit Excalibur
Jackie Schalken (Kessenich) - SjengSports Cindy, Venezia
CSIYH1* incl. 8yo
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Halloween, VDL Groep Nino du Roton
Lisa Bongers (Wijchen) - J Cesselina
Robbert Ehrens (Weert) - Durette Z
Jody van Gerwen (Limbricht) - Iski, Justice Es, Neverland Z
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Noukie
Demi van Grunsven (Handel) - Cascos, Jillz
Glenn Knoester (Assendelft) - Harish GPH
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Hawai Balia NL, Juanito Van De Zeilhoek
Johnny Pals (As) - Happy linda, Tao D'Ouilly
Frank Schuttert (Ommen) - Balou de Revel, Sam SH
John Steeghs (Meterik) - Champion PS Z
Maikel Van der Vleuten (Someren) - Ike


Michalowice CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Polen - 22 t/m 25 oktober 2020 springen
Tel: 0048-607797030
E-mail: zawody@kjkszary.pl
Website: www.kjkszary.pl
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flierefluiter, Godfather
Sander Geerink (Gelselaar) - Florijn W, Iglesias D.V., Jiqueenturo di Luna
Bart Haselbekke (Wierden) - Dorus
CSI1*
Sander Geerink (Gelselaar) - Jacobus S
Britt ter Harmsel (Enter) - Butter-Flower, Caleandro D'Hotot Z E.B., Donkosack
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Billy holiday, Carlos O, Infinety Z.G.
Sander Geerink (Gelselaar) - Joint, Karate Kid, Kilimanjaro


Chevenez CSI1*/ CSI2* Zwitserland - 21 t/m 25 oktober 2020 springen
Tel: 0041-324767020
E-mail: info@oeuvray-smits.ch
Website: www.oeuvray-smits.ch
CSI2*
Rudie Wallerbosch (Crans-Montana) - Nuna du Perchet


Royan CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIAm-A Frankrijk - 20 t/m 25 oktober 2020 springen
Tel: 0033-546231144
E-mail: accueil.ceroyan@orange.fr
Website: www.centre-equestre-royan.com
CSI1*
Sanne ter Haar (Hierden) - Isagräfin
Milan Morssinkhof (Hierden) - Elle Birken
CSIAm-A
Sanne ter Haar (Hierden) - International Gjb
Milan Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13, T'inteley Lande


Bicton CCI2*-S/ CCI2*-L/ CCI3*-S/ CCI3*-L Groot-Brittannië - 22 t/m 25 oktober 2020 eventing
Tel: +31577408370
E-mail: helen.west@clintondevon.com
Website: www.britisheventing.com
CCI3*-L
Andrew Heffernan (Cheshire) - Rafiki
CCI2*-L
Andrew Heffernan (Cheshire) - Ballylaffin Juno
Will van Ufford (Malvern) - Hellios BH, Oki Doki BH


Pau CH-M-A 1 Frankrijk - 21 t/m 25 oktober 2020 mennen
Tel: 0033-559929425
E-mail: pascal.sayous@centaure-production.fr
Website: www.event-pau.fr
CH-M-A 1 WK enkelspan
Frank van der Doelen (Nuland) - Sterre
Eline Houterman (Meterik) - Vygo
Rudolf Pestman (Eext) - Diesel
Saskia Siebers (Maarheeze) - Axel

 

Ander Nieuws

  • Kort verslag menforum 26 november 2020
    Kort verslag menforum 26 november 2020
  • KNHS-FNRS Springcompetitie 2021 verplaatst
    KNHS-FNRS Springcompetitie 2021 verplaatst
  • 13 nieuwe talenten in KNHS Perspectieventeam Mennen
    13 nieuwe talenten in KNHS Perspectieventeam Mennen