­ Deelnemers internationale wedstrijden 20 t/m 26 juli 2020 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 20 t/m 26 juli 2020

Geplaatst op 21 juli 2020 in Springen , Eventing , Mennen & para , Endurance

De springruiters van TeamNL hebben dit weekend hun eerste internationale wedstrijd in Nederland sinds de coronacrisis. Op De Peelbergen in Kronenberg is een CSI2*, 1* en rubrieken voor jonge springaarden. Daarnaast is in Lier een wedstrijd tot op 3*-niveau waar ook verschillende TeamNL springruiters aan de start komen, zoals Harrie Smolders, Jeroen Dubbeldam, Frank Schuttert, Maikel van der Vleuten en meer. Verder wordt er door Nederlandse ruiters gesprongen in Portugal en Franrijk. Ook in Frankrijk, in Le Pin au Haras, komen Nederlandse menners in actie, hun eerste internationale wedstrijd sinds de coronacrisis. Jarmila Lakeman rijdt in het Franse Castillonnes een endurance wedstrijd over 100 km. En in Luhmühlen is een korte 2* eventingwedstrijd met Nederlandse deelname.

Lier CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* België - 23 t/m 26 juli 2020 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI3*
Bart Bles (Babberich) - Easy Blue SK, Expert, Israel v/d Dennehoeve
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Acuero, Kennedy Z, Oak Grove's Carlyle
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Calyso, Gillion ES
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Bo, Carte Blanche, Turbo Z
Frank Schuttert (Ommen) - Carolina, Cartier SR, Kinky Boy van het Gildenhof
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Don VHP Z, Nixon van't Meulenhof, Zinius
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carado 3, Con Quidam RB, No Fear Vd Tichelrij Z
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Wunschkind
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, El Wikke, Snoes
Jur Vrieling (Holwierde) - Captain RW, Dallas VDL, KM Chalcedon
CSI1*
Angela Frederiks (Wijchen) - Britney, Frodo
Suzanne Tepper (Holwierde) - Caramba VDL, PMF/2JOIN Hartford
Maikel van der Vleuten (Someren) - IDI Utopia
Jur Vrieling (Holwierde) - It's Highlander van de Kalevallei
CSIYH1*
Bart Bles (Babberich) - Jumper Verdi, Kingston
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Jubel ES
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Interadel BH
Frank Schuttert (Ommen) - Carneol, Intouchable
Suzanne Tepper (Holwierde) - PMF 2JOIN Jubilee


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 22 t/m 26 juli 2020 springen
Tel: 0031-777630110
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Callida 2, VDL Groep Hutch, VDL Groep Miss Untouchable
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS, F. Amelusina R 52, Hotspot
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Granny Smith Apple, VDL Holland Vd Bisschop
Kevin Beerse (Wergea) - Fenia, Gilona AO, Heldia
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Lorenta, Nippon Quality
Emma Bocken (Weert) - Check Out, Huwaya
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, Frasiér, Ivar, Ogano Girl Z
Monique van den Broek (Sevenum) - Bugano de l'Abbaye, Fil a Fil, Hello B.
Nick van den Broek (Sevenum) - Compadre van de Helle, Ha-Cantos
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Grace Emine W, Incredible Dream BSN, Lacoste 145
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Bon Giorno Go, Daddycool Go
Mila Everse (Waddinxveen) - Orso del Terriccio
Senna Everse (Waddinxveen) - Kerswin van 't Roosakker
Fien van de Goor (Sevenum) - Hanfielou G
Willem Greve (Markelo) - Faro, GoGo, Zypria S N.O.P.
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Greatlight, Heathrow
Manon Hees (Meterik) - Echo vh Gerendal Z, Madiba AG Z
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Baileys, Elco van hof ter Naillen, Farambole
Hessel Hoekstra (Lelystad) - D-Coroquada 1, Icoon VDL
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Ginette
Yves Houtackers (Weert) - Luxor
Kristian Houwen (Wanssum) - Drop Shot VM
Loewie Joppen (Maasbree) - Dylano, Hantano
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, Kaddee van de Knuffel, Miss Plot van de Knuffel
Niels Kersten (Egchel) - Da Vinci, Grandino H, Valentino Z
Pieter Keunen (Linne) - Gaspahr
Michael Korompis (Malle) - Indezz V, Isaura De La Ferme Blanche, Vasilios
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Erunella D, Flips21, Gentle
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Calgary, Centolina RB, Gabri
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, Dallas Du Domaine Z, EFS Top Contender, Iron Man 111
Joy Lammers (Achel) - Fellie, Hero
Patrick Lemmen (Koningslust) - Full Option van't Zand, Geanette B, Good Morning B
Dave Maarse (Wellerlooi) - Falco, Fornarina Z, SOOS BV's Duc de Kerihuel
Tom Martens (Ospel) - Baucis D'Ouilly
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Grand-Dessert, Haya, Holy Moley
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Dakota B, Elrado, Ferdinand B.
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Formatera, Q-Verdi
Iris Michels (Liessel) - Black out, Eggcelent
Lisa Nooren (Engis) - Click, Dienellie, VDL Groep Gistique
Julia Otto (Schoonhoven) - Bina
Anoek van der Pluijm (Made) - Heldorado
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Blöf S Z
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S
Ruben Romp (Goirle) - Bugatty Go, Elise, Levisto, Vodka Star
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - D'Angelo, Forlan van de Sprengenberg, G.AS-bombay
Beau Schuttelaar (Tegelen) - BML Florida Balia NL, Fuij
John Steeghs (Meterik) - Google, Monty vd Withoeve
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z, Cordis Totalis Z
Leon Thijssen (Sevenum) - Carinja, Faithless MVDL, Famous H, For President
Mans Thijssen (Sevenum) - Bulavsco, Charlie, Happy, Punjab
Mel Thijssen (Sevenum) - Galisha, Gaudi, Go Go Jumbo-M
Liza Houwen - Tiebot (Wanssum) - Gin Gin Balia SMH
Thijmen Vos (Wierden) - Theo 149
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha
Harrie Wiering (Overlangel) - Gacarla VDL, Gweedore vd Groote Kamps Z
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Halifax, Heechhiem's Cancun VDM
Meike Zwartjens (Raalte) - Twister De La Pomme
CSI1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Urane de Talma
Remco Been (Winterswijk Miste) - Harmony SNW
Alicia Bocken (Weert) - Dagma, Insomnia Z
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Castellana, Ivoor
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Helsinki
Mila Everse (Waddinxveen) - Mr. President
Senna Everse (Waddinxveen) - Haïro
Joffra Schaap - Greve (Herpen) - Zamira Z
Demi van Grunsven (Handel) - Jillz
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Fjury V
Mila Hoeijmakers (Broekhuizen Lb) - Euphoria
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Iceman Elrite
Loewie Joppen (Maasbree) - Ilon
Lars Kersten (Egchel) - Dora de Ness, Hallilea
Niels Kersten (Egchel) - Granito Noordenhoek, Zeppe Blue
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Zenyatta
Jersey Kuijpers (Helmond) - Alice Du Wonderland J.H.K. Z, Doctor Dolittle, JK Horsetrucks Commanchi, Quanta Questa
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Euro EHS
Joy Lammers (Achel) - Hibiscus C
Dave Maarse (Wellerlooi) - Identiek
Iris Michels (Liessel) - Flora, Isaac
Nick Nanning (Dalfsen) - Bandia, Juliëtte
Lisa Nooren (Engis) - Socks
Julia Otto (Schoonhoven) - Gambler Z
Nol van de Pas (Kaatsheuvel) - Nico vd Bernsehoeve Z, Sandro vd Bernsehoeve Z
Rik van de Pas (Kaatsheuvel) - Fallon Nevada vd Bernsehoeve, Number one v/d Bersehoeve Z
Anoek van der Pluijm (Made) - Hotspot
Aniek Poels (Swolgen) - Ivy Blue
Ruben Romp (Goirle) - Pirate Andalou
Jan-Willem Schaap (Herpen) - Joyrider
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Indy Empire
Britt Schaper (Ommen) - Bad Boy, Cillow, Heerdestar, Judgement Day
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Irene
John Steeghs (Meterik) - Champion PS Z
Leon Thijssen (Sevenum) - Hilton
Mans Thijssen (Sevenum) - Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - Illusion
Thijmen Vos (Wierden) - Calgary 56
Britt Wiefferink (Wierden) - Just For Fun
Harrie Wiering (Overlangel) - Jikke-Cara
Albert Zoer (Echten Dr) - Isa Tella
Meike Zwartjens (Raalte) - Bonaire 5
CSIYH1*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Jasper
Kevin Beerse (Wergea) - Novak
Johan Bergs (Vierlingsbeek) - Explosion vh Legitahof Z, Jarina J, Kyfo
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Indy, Omar van de Hunters, Sedna
Lisa Bongers (Wijchen) - J Cesselina
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Ileanne SFN
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Jacoba Stud Imosa
Jarno van Erp (Oss) - Jacquet Go
Fien van de Goor (Sevenum) - Ielouka
Willem Greve (Markelo) - Jazzy Reuvekamps
Demi van Grunsven (Handel) - Cascos
Jens van Grunsven (Erp) - Impossant
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Jive Z.G.
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Jackpot
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Jackpot, Jupiter WB
Yves Houtackers (Weert) - Frieda
Kristian Houwen (Wanssum) - Jameson, Joep Trojka S
Loewie Joppen (Maasbree) - Foncetti vd Heffinck, Important Style VK
Pieter Keunen (Linne) - Jagger HX, Jolly Swagman
Michael Korompis (Malle) - Ziberia Z
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - I Like V/H Heerenhuijs
Joy Lammers (Achel) - Ibeau SMH
Patrick Lemmen (Koningslust) - Just Do It
Dave Maarse (Wellerlooi) - Juanfran
Tom Martens (Ospel) - N-Pezi
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Irsina Blue
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Luigi U.B.
Anoek van der Pluijm (Made) - Iriz, J‘Adore Faya B
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Kartouche
Ruben Romp (Goirle) - Toscane de Chavannes
John Steeghs (Meterik) - Irocco Blue
Mel Thijssen (Sevenum) - Tyson’s Lady Lux Z
Liza Houwen - Tiebot (Wanssum) - Jillz Queen
Harrie Wiering (Overlangel) - Bandit GLN Z
Meike Zwartjens (Raalte) - Denzel Tivoli Z, Twindam Z


Fontainebleau CSIAm-A/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSI2* Frankrijk - 23 t/m 26 juli 2020 springen
Tel: 0033-1576776
E-mail: showoffice@grandprixgroup.com
Website: www.grandprix-classic.com
CSI2*
Kim Emmen (Raamsdonk) - Jack van het Dennehof, Warriors Glory
Michael Greeve (Veeningen) - Fernando, Gimondi CKV, Hamilton
CSI1*
Chiem Bosboom (Schiedam) - Ebell-Avant, Gucci
CSIYH1*
Kim Emmen (Raamsdonk) - Cara PS, Lady Angeles, TSH First Edition
Michael Greeve (Veeningen) - Ilian Solier, Jacksonville Eurohill


Le Mans CSIP/ CSIAm-A/ CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIYP Frankrijk - 23 t/m 26 juli 2020 springen
Tel: 0033-243896693
E-mail: philrossi@orange.fr
Website: www.pole-europeen-du-cheval.com
CSI2*
Tom Schellekens (Esbeek) - Fiarabo, For Fendi
Liesje Vrolijk (Almen) - Isis Vive
CSI1*
Tom Schellekens (Esbeek) - Hortensia-H
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M, Insanity Allegro
CSIYH1*
Tom Schellekens (Esbeek) – Isabel
CSIP
Emile Drenth (Onstwedde) - Oscar van de Beekerheide


Vilamoura CSI2*/ CSIYH1* Portugal - 20 t/m 25 juli 2020 springen
Tel: 00351-960308299
E-mail: vilamouraequestriancentre@gmail.com
Website: www.vilamouraequestriancentre.com
CSI2*
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Othello
CSIYH1*
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Dancing Nini Z, Jayde, Joyterma
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Jones, Thuur Z


Luhmühlen CCI2*-S Duitsland - 24 t/m 26 juli 2020 eventing
Tel: 0049-15255976150
Website: www.luhmuehlen.de
CCI2*-S
Els Driehuyzen (Oosterwolde Fr) - Goldhaers Bolanitas
Loïs Joosse (Balkbrug) - Fighting Giralda G
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Fulco


Le Pin au Haras CAI2*-H2/ CAI2*-H1/ CAI2*-P1/ CAI2*-P2 Frankrijk - 23 t/m 26 juli 2020 mennen
Tel: 0033-233366868
E-mail: oliservice.sport@harasnationaldupin.fr
Website: www.haras-national-du-pin.com
CAI2*-H2 tweespan
Stan van Eijk (Schinveld) - Doris, Ietske, Jones, Rep, Zorac
Erik Evers (Oudenbosch) - Datzo, Impuls, Jari
CAI2*-H1 enkelspan
Joop Gommers (Dreumel) - Bandit
Saskia Siebers (Maarheeze) - Axel
CAI2*-P1 enkelspan pony’s
Milou Huisman (Putten) - thysje
CAI2*-P2 tweespan pony’s
Nathalie v.d Ende (Poeldijk) - Mischa, Mozart, Sterrenhof's Roxy
Cas Hendriks (Zeeland) - Jip, Mister Jim, Sunstar's Cloud
Wolter van der Veen (Peize) - Karabahk Bailey, Karabahk Gella


Castillonnes CEI1* 100/ CEI2* 120 Frankrijk - 26 t/m 26 juli 2020 endurance
Tel: 0033-681930059
E-mail: m.flandrois47@laposte.net
CEI1* 100
Jarmila Lakeman (Warnsveld) - Calif

Ander Nieuws

  • Zaterdagprogramma NK Springen aangepast
    Zaterdagprogramma NK Springen aangepast
  • Harrie Smolders aan de leiding bij NK springen
    Harrie Smolders aan de leiding bij NK springen
  • NK Springen: Nanning, Zwartjes en Moerings aan de leiding bij de jeugd, Smolders bij de senioren *Update*
    NK Springen: Nanning, Zwartjes en Moerings aan de leiding bij de jeugd, Smolders bij de senioren *Update*