­ Deelnemers internationale wedstrijden 21 t/m 27 september 2020 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 21 t/m 27 september 2020

Geplaatst op 22 september 2020

De Nederlandse paardensporters gaan deze week over de grens voor hun internationale wedstrijden. Op Hof Kasselmann in Hagen rijden TeamNL dressuurruiters met onder meer Adelinde Cornelissen in de Zware Tour op 4*-niveau, daarnaast zijn er rubrieken op 1*-niveau en voor de jeugd. Opnieuw is in St. Tropez-Grimaud een CSI5*. Voor TeamNL komt alleen Marc Houtzager aan de start. Verder springen de Nederlanders in Lier, Canteleu, Bonheiden en in Amerika en Mexico. De springjeugd in heeft in Opglabbeek een internationale wedstrijd met Landenwedstrijden voor de Children, Junioren, Young Riders en ponyruiters. De teams zullen proberen hun successen behaald in Oostenrijk te evenaren. Verder komen Nederlandse eventingruiters in actie in Duitsland en Groot-Brittannië. In het Franse Chablis is een internationale menwedstrijd met Oranje menners.

Hagen a. T. W. CDI4*/ CDI1*/ CDIY/ CDIJ/ CDIU25 Duitsland - 24 t/m 27 september 2020 dressuur
Tel: 0049-540189623
E-mail: c.verwey@psi-sporthorses.de
Website: psi-events.de
CDI4*
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) - Fleau de Baian
Margo Timmermans (Venhorst) - Catch Me
Lisanne Veenje (Zweeloo) - Wirdmer Fan'e Boppelannen
CDI1*
Geert Hofland (Bodegraven) - Blaze
Annemieke Vincourt - Krom (Veeningen) - Diede Dieni
Engie Kwakkel - Wallace (Heerde) - Eyecatcher
CDIY Young Riders
Elles van Asseldonk (Veghel) - Electro
Chiel van Bedaf (Etten-Leur) - Fernando
Milou Dees (Berkenwoude) - Francesco
Bente Hedeman Joosten (Voorschoten) - Hippy Evitia
Lisa van den Heuvel (Nuenen) - Eye Catcher
Lauren Neville (Vught) - Valentino
CDIJ Junioren
Lara van Nek (Wijdewormer) - Fariska
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - Excellentie
Pem Verbeek (Waalre) - Fernando Torres
CDIU25
Skylar Bos (Bergharen) - Choice Finch
Bo Oudhof (Nijeberkoop) - Colt Sollenburg


Tortona CDICh-A/ CDIY/ CDIU25/ CDIJ/ CDIP/ CDIYH Italië - 24 t/m 27 september 2020 dressuur
Tel: 0039-3402462498
E-mail: dressage@fise.it
Website: www.torrione.org
CDIP Pony’s
Syrah van de Rovaart (Noordwolde Fr) - Donna Daria 8


St Tropez - Grimaud CSI5*/ CSI2*/ CSI1*/ CSI3* Frankrijk - 24 t/m 27 september 2020 springen
Tel: 0033-648140655
E-mail: contact@jumping-grimaud.com
Website: www.hubside-jumping-en.hubside.fr
CSI5*
Marc Houtzager (Rouveen) - Habitat, Sterrehof's Dante, Sterrehof's Edinus


Lier CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* België - 23 t/m 27 september 2020 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI3*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Hutch, VDL Groep Miss Untouchable, VDL Groep Urane de Talma
Bart Bles (Babberich) - Fernando, Gin D, Kriskras DV
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Brandy
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Chickarito LS, Kepi vert du Buisson Z, La Toucha van Dorperheide
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Grace Emine W, Incredible, Lacoste 145
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Forever SFN, Kennedy Z, Oak Grove's Carlyle
Amber Fijen (Bladel) - Ediamo, Godfather, Jamaica van ‘t Heike
Michael Greeve (Veeningen) - Flambeau, Gimondi CKV, Guan GJB
Fleur Holleman (Huissen) - Calore Van De Helle, Faltic
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Balou Z, Bo, Turbo Z
Gerben Morsink (Enschede) - Galina, Navarone Z
Celeste van der Poel (Den Horn) - Romina
Kirsten Rikkert (Enter) - Famariloma
Rob Scherphof (Vriezenveen) - Eclipse
Rob Schipper (Enschede) - Gross R.A.G.
Ben Schröder (Tubbergen) - Grodino, High Shutterfly
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carado 3, Hi There, No Fear Vd Tichelrij Z
CSI1*
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Euphoria 7, Fuzeta Beech
Niels Bulthuis (Kinrooi) - King Flash
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Ivoor
Amber Fijen (Bladel) - Halla
Angela Frederiks (Wijchen) - Britney, Frodo
Michael Greeve (Veeningen) - High Big Andi K
Fleur Holleman (Huissen) - Innuendo R&D
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Jannan Girl BH
Celeste van der Poel (Den Horn) - Independent B
Kirsten Rikkert (Enter) - Queen 175
Rob Schipper (Enschede) - Headhunter
Sanne Thijssen (Sevenum) - Jamble Gamble
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Nino du Roton
Amber Fijen (Bladel) - I am du Bosquetiau
Gerben Morsink (Enschede) - Carsey Z
Kirsten Rikkert (Enter) - Jr RAG
Rob Schipper (Enschede) - Houston Quality Z, Nabab de Calando
Ben Schröder (Tubbergen) - I Will Be Famous


Canteleu CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIAm-A/ CSIP Frankrijk - 24 t/m 27 september 2020 springen
Tel: 0033-659385840
E-mail: showoffice.happyjump@gmail.com
Website: www.equi-normandie.fr
CSI3*
Jens van Grunsven (Erp) - Doma Sue, Gladiator HL, Greatlight
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Expectation of Romance, Ginette
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Grand-Dessert, Haya, Holy Moley
Frank Schuttert (Ommen) - Carolina, Cartier SR, Fidelius G
Jur Vrieling (Holwierde) - El Rocco, Fiumicino van de Kalevallei, It's Highlander van de Kalevallei
CSI1*
Marlies van Soest (Evertsoord) - Boncouver, Dschingis Khan
CSIYH1*
Jens van Grunsven (Erp) - Jimi WS Z
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Idylle Of Romance
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Irsina Blue
Frank Schuttert (Ommen) - Balou de Revel
Jur Vrieling (Holwierde) - Jardonnay VDL, KM Dollards Gwen Stefani


Bonheiden CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* BE - 24 t/m 27 september 2020
Tel: 0032-479951694
E-mail: sport@jumping-bonheiden.be
Website: www.jumping-bonheiden.be
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Fliere Fluiter
Kessy van Berlo (Veghel) - Elegant, Erma, Fostara
Thijs Derks (Zeeland) - Iscolavsco Fortuna
Kim Emmen (Raamsdonk) - Cordouan Fontanel, Jack van het Dennehof, Warriors Glory
Aimee van Gerwen (Vught) - Bleu Star, Diamond Dream B
Johan Klein Zieverink (Lierop) - Dinoire, Hokyra Fortuna
Michael Korompis (Malle) - Indezz V, Isaura De La Ferme Blanche, Vasilios
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Grand Prix RV, Van Schijndel's Gladstone, Van Schijndel's Olaya Z
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - D'Angelo, For the Moment, G.AS-Bombay
CSI1*
Kim Emmen (Raamsdonk) - Ikannan V G
CSIYH1*
Kessy van Berlo (Veghel) - Kaboom
Thijs Derks (Zeeland) - Broken Ice Z, Immer Fortuna, Jiolithya, Kwasilatour Fortuna
Kim Emmen (Raamsdonk) - Astrid's Lad, Cara PS, I Love You M, Lady Angeles
Johan Klein Zieverink (Lierop) - Jaloubet, Jasall, Jerma
Michael Korompis (Malle) - AC/DC, Ziberia Z
Piet Raijmakers jr. (Asten) - I'm Specialized


Columbus - Johnstown, OH CSI2* USA - 23 t/m 27 september 2020
CSI2*
Website: splitrockjumpingtour.com
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Hocus Pocus de Muze


San Miguel de Allende CSI2* Mexico - 24 t/m 27 september 2020 springen
E-mail: INTERNACIONAL@FEM.ORG.MX
CSI2*
Charlotte van Breemen (Beverwijk) - Arcassido, Cool Running, Hastings


Opglabbeek CSIOY/ CSIOJ/ CSIOCh/ CSIOP België - 23 t/m 27 september 2020 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSIOY Young Riders
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Dakota B, Ferdinand B.
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Q-Verdi
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - Benur du Romet, Hayadina PP
Jip Spruijt (Epe) - Fyolieta, It's Easy
CSIOJ Junioren
Sanne-Roos Bals (Gouda) - Flow
Emma Bocken (Weert) - Sambucca
Senna Everse (Waddinxveen) - Kerswin van 't Roosakker, Magic - Belle van 't Roosakker
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Farmer’s Apple, Golden Boy V, Iletto
Marie Sandell (Arnhem) - Gubano, Harmony SNW
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - Beverly
Meike Zwartjens (Raalte) - Twister De La Pomme
CSIOCh Children
Alicia Bocken (Weert) - Dagma, Insomnia Z
Pien de Boer (Nieuwleusen) - Fame, Panamera 10
Jersey Kuijpers (Helmond) - Alice Du Wonderland J.H.K. Z, Doctor Dolittle, JK Horsetrucks Quanta Questa
Milan Morssinkhof (Hierden) - Dartbreaker
Nick Nanning (Dalfsen) - Bandia, Juliëtte
Yfke Priem (Menaam) - Esprit De Pomme, Jashmir JTL
Britt Schaper (Ommen) - Bad Boy, Cillow, Heerdestar
CSIOP Pony’s
Myla van Andel (Leeuwarden) - Uriel
Bo Dictus (Achtmaal) - Karst van Orchid, Kelvin
Emile Drenth (Onstwedde) - Oscar van de Beekerheide
Lilly Engelsman (Berkhout) - Jimtown
Logan Fiechter (Merksplas) - Fun Vicky T, Kadanz van Orchids, Voyou De Pleville
Siebe Leemans (Oost West En Middelbeers) - Noriego vd Riloo, Voodstock de l'Astree
Estelle Slingerland (Zoetermeer) - High Dream N, Rio Coco 6


Keysoe CCI2*-S/ CCI3*-S Groot-Brittannië - 26 t/m 27 september 2020
Tel: 0044-1234708400
E-mail: simon@keysoe.com
Website: www.keysoe.com
CCI2*-S
Maaike van Wijk (Nr Buntingford Uk) - U.C.S. De Dior


Wesel - Obrighoven CCI2*-S Duitsland - 26 t/m 27 september 2020 eventing
Tel: 0049-1607323906
E-mail: hp.abeck@rv-obrighoven.de
Website: www.rv-obrighoven.com
CCI2*-S
Asha Laseroms (Klein Zundert) - Soccer Star


Chablis CAI3*-H1/ CAI3*-H2/ CAI3*-P1/ CAI3*-P2/ CAI3*-P4 Frankrijk - 23 t/m 27 september 2020 mennen
Tel: 0618097114
E-mail: att.yonne@wanadoo.fr
CAI3*-H1 Enkelspan paarden
Rudolf Pestman (Eext) - Diesel
Saskia Siebers (Maarheeze) - Axel
Maud Smedts (Ospel) - Elijah
CAI3*-H2 Tweespan paarden
Ton Vreugdenhil (De Lier) - Ivanhoe-T, Iwan H, MTT Don Juan

Ander Nieuws

  • Saskia Siebers en Nederlands team winnen goud op WK Enkelspan
    Saskia Siebers en Nederlands team winnen goud op WK Enkelspan
  • Eventingruiters TeamNL winnen FEI Nations Cup 2020
    Eventingruiters TeamNL winnen FEI Nations Cup 2020
  • WK mennen Pau 2020: Oranje team tweede na marathon
    WK mennen Pau 2020: Oranje team tweede na marathon