­ Deelnemers internationale wedstrijden 24 t/m 30 augustus 2020 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 24 t/m 30 augustus 2020

Geplaatst op 25 augustus 2020 in Dressuur & Para , Springen , Eventing , Endurance

Vanaf woensdag gaat in Pilisjászfalu het EK voor de dressuurjeugd verder met de pony’s. Bondscoach Imke Schellekens neemt Jill Boogers, Sita Hopman, Jill Kempes en Lara van Nek mee naar Hongarije. Voor TeamNL dressuurruiters is er een wereldbekerkwalificatie in Brno en een CDI4* in Donaueschingen. TeamNL springruiters Marc Houtzager, Harrie Smolders en Maikel van der Vleuten rijden een 5* wedstrijd in Grimaud. In Nederland is voor de springende jeugd een internationale wedstrijd in Valkenswaard. In Kronenberg springen TeamNL springruiters op de 2* wedstrijd. Verder zijn Nederlandse springruiters actief in België en Spanje. TeamNL eventing heeft een team afgevaardigd naar de 4* Nations Cup wedstrijd in Strzegom. Daarnaast rijden Nederlanders in Polen de 3*, 2* 1* en een wedstrijd voor ponyruiters. Ook in Groot-Brittannië is een korte 3* met Oranje deelname. Tot slot rijden TeamNL endurance ruiters in Frankrijk wedstrijden over 160km en 120km, ook voor de jeugd.

Budapest region – Pilisjászfalu CH-EU-P-D Hongarije - 26 t/m 30 augustus 2020 dressuur
Tel: 0036-706218359
Email: info@unikornislovarda.hu
Website: www.unikornislovarda.hu
CH-EU-P-D EK Pony’s
Jill Bogers (Alem) – First Hummer
Sita Hopman (Schoorl) - Brouwershaven Uthopia II
Jill Kempes (Erichem) – Next Black Magic
Lara van Nek(Wijdewormer) - Baumann's Despino


Brno CDI-W/ CDI3*/ CDIJ/ CDIY/ CDICh-A/ CDIP Tsjechië - 28 t/m 30 augustus 2020 dressuur
Tel: 0042-0603268628
E-mail: info@panskalicha.cz
Website: www.panskalicha.cz
CDI-W wereldbeker
Remy Bastings (Liessel) - Ambassador
CDI3*
Margot Arkema (Marum) - Gavaristo
Remy Bastings (Liessel) - Eqador, Hennessy
CDIY Young Riders
Maaike ten Hoor (Ruinen) - Winder-Don
CDIP pony’s
Syrah van de Rovaart (Noordwolde Fr) - Donna Daria 8


Donaueschingen CDI4*/ CDIY/ CDIU25 Duitsland - 28 t/m 30 augustus 2020 dressuur
Tel: 0049-44739411250
Website: www.escon-marketing.de
CDI4*
Romy van der Schaft (Wenum Wiesel) - Be Painted
Rienke van de Ven - Veeneman (Goch) - Cristall`s Il Divo
Lisanne Veenje (Zweeloo) - Wirdmer Fan'e Boppelannen
CDIY Young Riders
Coco Soffers (Nispen) - Global's Formidable
CDIU25
Maud Hofland (Bodegraven) - Urbanes


St Tropez - Grimaud CSI5*/ CSI1*/ CSI2* Frankrijk - 26 t/m 30 augustus 2020 springen
Tel: 0033-648140655
E-mail: contact@jumping-grimaud.com
Website: hubside-jumping-en.hubside.fr
CSI5*
Marc Houtzager (Rouveen) - Habitat, Sterrehof's Dante, Sterrehof's Edinus
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Cas 2, Dolinn, Une de L'Othain
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dana Blue, Edinburgh, IDI Utopia
CSI2*
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Escape Z, Monaco
Maikel van der Vleuten (Someren) - Snoes


Kronenberg CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 24 t/m 27 augustus 2020 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elexia, VDL Groep Hutch, VDL Groep Miss Untouchable
Kevin Beerse (Wergea) - Fenia, Gilona AO, Heldia
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Nippon Quality
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Westbrook
Marleen van der Burg (Neede) - Hanassi
Kim Emmen (Raamsdonk) - Warriors Glory
Manon Hees (Meterik) - Echo vh Gerendal Z, Madiba AG Z
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Elco van Hof ter Naillen, Fjury V, High Flyer JB
Philippe Houtackers (Weert) - Garruby P
Yves Houtackers (Weert) - Luxor, My Ferrari
Niels Kersten (Egchel) - Granito Noordenhoek, Kyamant van 't Spieveld, Valentino Z
Joy Lammers (Achel) - Fellie, Hero
Patrick Lemmen (Koningslust) - Full Option van't Zand, Good Morning B
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Blöf S Z
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Gladstone, Van Schijndel's Olaya Z
Amanda Slagter (Slochteren) - Antrax d’Amas AD Z, Royal Blue
Leon Thijssen (Sevenum) - Carinja, Famous H
Vincent Voorn (Weert) - Explosion
CSI1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Halloween
Kevin Beerse (Wergea) - WBS Jackpot
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Princess Blue Z
Marleen van der Burg (Neede) - Jawbreakster Van Ten Bos Z
Nicole Caris (Maria Hoop) - Gentle Molga, Inolette
Demi van Grunsven (Handel) - Jillz, Tinka's Hope
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Hero
Philippe Houtackers (Weert) - Heartbreaker
Yves Houtackers (Weert) - Gold Diamant Du Plan D'Eau, Lykkehoesj Fabian
Marit Huige (Nisse) - Hyacinthe, Incroyable
Loewie Joppen (Maasbree) - Important Style VK
Niels Kersten (Egchel) - High Hopes SFN, Tippy Z
Joy Lammers (Achel) - Hibiscus C
Aniek Poels (Swolgen) - Ivy Blue
Amanda Slagter (Slochteren) - Candy Crush AD
Leon Thijssen (Sevenum) - T-Gavoli Z
CSIYH1*
Kevin Beerse (Wergea) - Joyride VDM
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Higoletta van de Kapel
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Calchrome's Whisker EB Z, Otello De Kalvarie
Marleen van der Burg (Neede) - Igor B
Kim Emmen (Raamsdonk) - Cara PS, I Love You M, Os Pomerol, Rockwell RC
Demi van Grunsven (Handel) - Cascos
Philippe Houtackers (Weert) - Coco Kiss Z
Yves Houtackers (Weert) - Daigo De La Dhuys, Frieda
Marit Huige (Nisse) - Amélie van de Wiel Z
Loewie Joppen (Maasbree) - Ilon, Jasper, Pallieter vd N.Ranch
Joy Lammers (Achel) - Amazing z, Ibeau SMH
Amanda Slagter (Slochteren) - Inchacco de Muze AD, Karlo AD, Zambo AD
Vincent Voorn (Weert) - Catender PS


Valkenswaard CSIY-A/ CSIJ-A/ CSICh-A/ CSIP/ CSIU25-A Nederland - 28 t/m 30 augustus 2020 springen
Tel: 0031-402068400
E-mail: ellis@topsinternationalarena.com
Website: www.topsinternationalarena.com
CSIY-A Young Riders
Chiem Bosboom (Schiedam) - Ebell-Avant
Robin Bril (Westendorp) - Kamilo van de Broekkant
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Chickarito LS
Vincent Dings (Heeze) - Daylight
Kim Jacobs (Klein Zundert) - Matroeska Hero
Paris Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
Sven Peters (Enschede) - Channel, Fiësta
Tom Schellekens (Esbeek) - Casander
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - Benur du Romet, Hayadina PP
Sam van der Venne (Ossendrecht) - Contador Z
CSIJ-A junioren
Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Diamond Lady
Sanne-Roos Bals (Gouda) - Flow
Chiem Bosboom (Schiedam) - Gucci
Femke Braat (Etten-leur) - Julita
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Brandy, Euphoria 7
Jasper Bulthuis (Kinrooi) - Cassano, Gucci Flamingo
Lilly Engelsman (Berkhout) - Don Juan
Senna Everse (Waddinxveen) - Kerswin van 't Roosakker
Jada Golsteijn (Roosteren) - Mercedes DV, President's Daughter GH Z
Sanne ter Haar (Hierden) - International GJB, Isagräfin
Britt ter Harmsel (Enter) - Donkosack
Laura Hoefsloot (Nijkerkerveen) - Equity
Fleur Holleman (Huissen) - Dakota Du Buisson Z, Faltic
Sarah de Kraker (Axel) - Dechidé DN, Saphir du Murier
Fleur Leemans (Oost West en Middelbeers) - Bowie Z
Amber van Marle (Ambt Delden) - El Clarimo, Gregorius v/d vrendt
Cheyenne Meijers (Echt) - Joletta
Iris Michels (Liessel) - Eggcelent, Flora
Eline Moerings (Roosendaal) - Bardesther, Fosther
Annabel Schippers (Vlaardingen) - Choceur 4
Tom van Schipstal (Sint Hubert) - Hilton S
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Nikias vd Bisschop, Piccolo R
Caitlin Snel (Boskoop) - Canny Blue, Part of Pleasure
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Millstream's Galante, Millstream's Insperation
Stijn Testers (Kruisland) - I Am A Loma
Max Toebosch (Dilsen) - Havanna
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Gartbreaker, Groenendaal's Figo
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M, Hunter Fairy
Serena van Werkhoven (Neerglabbeek) - Earthquake, Lovely Lady
CSICh-A Children
Alicia Bocken (Weert) - Dagma
Logan Fiechter (Merksplas) - Inez
Mel van der Kamp (Dalfsen) - Goldplay
Jersey Kuijpers (Helmond) - Doctor Dolittle, Quanta Questa
Nol van de Pas (Kaatsheuvel) - Nico vd Bernsehoeve Z, Sandro vd Bernsehoeve Z
Rik van de Pas (Kaatsheuvel) - Fallon Nevada vd Bernsehoeve, Number One v/d Bersehoeve Z
Yfke Priem (Menaam) - Esprit De Pomme
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Avicii, Rocher de Laume
Britt Scholts ('s-Graveland) - Elvis-Zeldenrust
Anna Stevens (Delfzijl) - Chella
Donny van der Veen (Wierden) - Cava, Incredible Me
Selma van Werkhoven (Neerglabbeek) - White Socks
Evi Wiefferink (Wierden) - Iregina Elton
CSIP pony’s
Mikai Brandes (Markelo) - Orchid's Gaia, Zenzi Girl
Bo Dictus (Achtmaal) - Karst van Orchid, Kelvin
Thomas Driessen (Uden) - Power Of Love
Lilly Engelsman (Berkhout) - Jimtown
Logan Fiechter (Merksplas) - Kadanz van Orchids
Ava Eden van Grunsven (Erp) - Kodiak van Orchid S, Special Lady
Quinten ter Harmsel (Enter) - Gieltje E.B., Golddigger E.B.
Wesley ter Harmsel (Enter) - Eagle E.B., FC Twente E.B.
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Bora-Bora, Panfu van de Bisschop
Sterre Henrar (Veenendaal) - Utah
Anouk van Hese (Lienden) - Contessa's Baileys
Sara van den Hout (Oost West En Middelbeers) - Fresh Orange Binky
Marit de Jong (Zutphen) - Energumène Dew-Drop
Siebe Leemans (Oost West En Middelbeers) - Noriego vd Riloo, Orchid's Lonette
Anouk van de Loo (Nuenen) - Apple T
Femke Meenhuis (Weerselo) - Sudden
Anne Meijer (Gendt) - Mylo
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) – Burito’s Funky, Burito’s Tiego
Yfke Priem (Menaam) - Zafarano vh Gehucht Z
Isabelle Roepel (Rotterdam) - Anouk, Breitling
Felicity Scholten (Hengelo Gld) - Mr. Djago
Emily van Seumeren (Bilthoven) - Stayerhof's Benefit
Estelle Slingerland (Zoetermeer) - High Dream N, Rio Coco 6
Isa Trip (Utrecht) – Hoppenhof’s Foster
Lynn Vogels (Helmond) - Quick Carpe Diem
Roos Wevers (Markelo) - Troublemaker
Vic Zenden (Noordgouwe) - Tom Boy 8
CSIU25-A
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian, Elixer
Robin Bril (Westendorp) - Dizzy Lizzy
Niels Bulthuis (Kinrooi) - La Toucha van Dorperheide
Christy Dictus (Achtmaal) - Ella, Hatricia van Beek
Vincent Dings (Heeze) - Cream Couleur Z
Journey van Eerd (Veldhoven) - Knegt's Gaudi, Knegt's Icelos Eickenrode
Kelly Jochems (Achtmaal) - Egwel, Eowan A
Lars Kuster (Oudsbergen) - Denver de Liebri Z
Fleur van Lier (Soerendonk) - Helrike
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Hoznayo, Q-Verdi
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Gino, Itcho Van 't Ruytershof
Tom Schellekens (Esbeek) - Fiarabo
Liz Theelen (Haelen) - Gada
Maaike Theunis (Moerstraten) - DDL Cadell, Douala
Sophie van der Werff (Boskoop) - Global W


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 27 t/m 30 augustus 2020 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: laurens@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Lonneke Mulder (Sittard) - Cordess 2, Cristallo II
Johnny Pals (As) - Captain Cooper, Cukuta, Excentriek
Frank Schuttert (Ommen) - Cartier SR, Fidelius G, Kinky Boy van het Gildenhof
John Steeghs (Meterik) - Google, Monty vd Withoeve
CSI1*
Lonneke Mulder (Sittard) - Con Calato
Johnny Pals (As) - A'Lee Springpower BH
Frank Schuttert (Ommen) - Joint Venture
John Steeghs (Meterik) - Champion PS Z
CSIYH1* incl. 8yo
Johnny Pals (As) - Happy Linda
Frank Schuttert (Ommen) - Sam SH
John Steeghs (Meterik) - Irocco Blue


Bornival CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 27 t/m 30 augustus 2020 springen
Tel: 0032-494716854
E-mail: hdb1404@outlook.com
Website: www.harasdebornival.be
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Excellent, Grace Kelly
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Bo, Flying Jackie, Turbo Z
Imke Kort (Lewedorp) - Cappuccino
CSI1*
Imke Kort (Lewedorp) - Cronini


Gijon CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 26 t/m 30 augustus 2020 springen
Tel: 0034-985181731
E-mail: chipico@gijon.es
Website: www.clubhipicoastur.com
CSI2*
Henk van de Pol (Eindhoven) - Cherokee, Cruzeiro, Looyman Z


Strzegom CCI1*-Intro/ CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCIO4*-NC-S/ CCI4*- Polen - 27 t/m 30 augustus 2020 eventing
E-mail: office@stragona.pl
Website: strzegomhorsetrials.pl
CCIO4*-NC-S Nations Cup
Merel Blom (Aalten) - Ceda N.O.P.
Laura Hoogeveen (Nederweert-Eind) - Wicro Quibus N.O.P.
Raf Kooremans (Turnhout) - Dimitri N.O.P.
Elaine Pen (Voorschoten) - Blue Nile
Jordy Wilken (Olst) - Burry Spirit
CCI3*-L
Merel Blom (Aalten) - Crossborder Radar Love
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Hatary MBF
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Lexington van de Vinkenhof
CCI3*-S
Roxana Graman (Slagharen) - Forever
Raf Kooremans (Turnhout) - Houdini
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Ekino
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino
CCI2*-L
Merel Blom (Aalten) - Canadian Club M, Corminta Vom Gwick
Sterre van Houte (Pannerden) - Giant Prospect BB
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Jarelly MBF
CCI2*-S
Roxana Graman (Slagharen) - Jefferson
Sterre Van Houte (Pannerden) - Halina M
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Jersey MBF
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Hoe heet ie, Irma Peternella
Elaine Pen (Voorschoten) - It takes two, It's a kind of magic
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Fulco
Judy Schep (IJsselstein Ut) - Gaston ES
Jordy Wilken (Olst) - Gentle Genius Spirit, Wilbert Bo
Jade Woeltjes (Aalten) - Look at Her
CCI1*-Intro
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Keano Van De Vinkenhof
CCIP2-L
Senna Van Houte (Pannerden) - Fernhill First Lady, Naughty Boy


Wellington, Heckfield CCI2*-S/ CCI3*-S Groot-Brittannië - 29 t/m 31 augustus 2020 eventing
Tel: 0044-1189326308
E-mail: David.Sheerin@wellington.co.uk; Ridingmarketing@wellington.co.uk
Website: www.wellingtonhorsetrials.co.uk
CCI3*-S
Althea Bleekman (Devon) - Granncord


Monpazier CEI3* 160/ CEI2* 120/ CEI2* 120/ CEI1* 100/ CEIYJ2 Frankrijk - 27 t/m 30 augustus 2020 endurance
Tel: 0033-682586000
E-mail: contact@lafaure.fr
Website: www.monpazier.adoreed.fr
CEI3* 160
Marijke Visser (Wanne, Trois-pont) - L.I. Wallonia
CEI2* 120
Jarmila Lakeman (Warnsveld) - El Kebir Florival
CEI2* 120
Jarmila Lakeman (Warnsveld) - Anissa du Florival
CEIYJ2* 120
Anne Marijn Kok (Hendrik-Ido-Ambacht) - L I Krizos
Ijjou Mohamed (Leiden) - Nib Iksha Star

Ander Nieuws

  • Kort verslag enduranceforum 25 januari 2021
    Kort verslag enduranceforum 25 januari 2021
  • Deelnemers internationale wedstrijden 1 t/m 7 maart 2021
    Deelnemers internationale wedstrijden 1 t/m 7 maart 2021
  • Kort verslag eventingforum 16 februari 2021
    Kort verslag eventingforum 16 februari 2021