­ Deelnemers internationale wedstrijden 28 september 2020 t/m 4 oktober 2020 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 28 september 2020 t/m 4 oktober 2020

Geplaatst op 30 september 2020 in Springen , Eventing , Endurance

In Ermelo is aankomend weekend het Dutch Endurance Festival (DEF). Onderdeel van deze internationale wedstrijd is het Nederlands kampioenschap voor de jeugd. De wedstrijd wordt verreden in de omgeving van het Nationaal Hippisch Centrum. De jeugd rijdt het kampioenschap over de 120 km wedstrijd, daarnaast staat er ook een 100 en een 160 km op het programma. Het DEF is tevens een testwedstrijd voor het EK senioren en WK voor de jeugd volgend jaar in Ermelo. TeamNL springruiters hebben deze week één 3* wedstrijd in Vejer de la Frontera en verder reizen ze naar 2* wedstrijden in België, Duitsland, Spanje en Amerika. Verder is er nog een eventingwedstrijd in Frankrijk met Nederlandse deelname.

Vejer de la Frontera CSI3*/ CSIYH1* Spanje - 30 september 2020 t/m 4 oktober 2020 springen
Tel: 0034-956447125
E-mail: sunshinetour@sunshinetour.net
Website: www.sunshinetour.net
CSI3*
Henk van de Pol (Eindhoven) - Cash Sent, Cherokee, Looyman Z
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Kamara van't Heike, Wunschkind


Opglabbeek CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSI1* België - 1 t/m 4 oktober 2020 springen
Tel: 0032-089201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Ester Damman - Blekkink (Varsseveld) - Corion, Ipswich
Kars Bonhof (Epe) - Hernandez TN
Mandy Grootegoed (Heerle) - Lanzado 2, Masiro van de Ketse, Wilfredo
Yves Houtackers (Weert) - Dieu Merci v't Meulenhof
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Erunella D, Flips21, Gentle
Lisa Nooren (Engis) - Dienellie, VDL Groep Gistique
Frank Schuttert (Ommen) - Kinky Boy van het Gildenhof, La Fille Rouge, Zeusz
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Zamora
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Baskin Penhills Blues
Maikel van der Vleuten (Someren) - Larcone, Sildouch Z, Svea Douch Z
CSI1*
Ester Damman - Blekkink (Varsseveld) - Ferline JVL
Kars Bonhof (Epe) - Iniesta TN
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Centora de Wallyro
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Granella di nocciola
Maikel van der Vleuten (Someren) - El Wikke
Henry de Wulf (Doenrade) - I'm very special Z
CSIYH1* incl. 8yo
Kars Bonhof (Epe) - Jamboree TN
Demi van Grunsven (Handel) - Cascos, Jillz
Yves Houtackers (Weert) - Frieda, Lykkehoesj Fabian
Frank Schuttert (Ommen) - Balou de Revel
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Ibrahim BS, Jarcona O
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Dastann Des Meulieres
Maikel van der Vleuten (Someren) - Ike
Henry de Wulf (Doenrade) - It's me du Bosquetiau, Ramina Adelheid Z


Bonheiden CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 1 t/m 4 oktober 2020 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: sport@jumping-bonheiden.be
Website: www.jumping-bonheiden.be
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Excellent, Fliere Fluiter
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Air Max, Cassy de la Valiere, Mafiosi 111
Robbert Ehrens (Weert) - Durette Z, Elenoor, Grunnerger Kwiebus
Aimee van Gerwen (Vught) - Bleu Star, Diamond Dream B
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Darwin DDL, Eloma's Blue SFN
Hylke de Jong (Dokkum) - Headline
Tom Martens (Ospel) - Baucis D'Ouilly
Cindy Perdaen (Philippine) - Gumbo Mumbo
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - D'Angelo, Forlan van de Sprengenberg, Haretto
Barbara Schreuder (Baexem) - Eye of the Tiger
Liesje Vrolijk (Almen) - Hailey Fairy, Isis Vive
CSI1*
Jasmijn van der Borg (Breedenbroek) - Dame Blanche
Aimee van Gerwen (Vught) - Idine
Patty de Groot (Hoek van Holland) - Donald Z
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Jambo
Roosmaryn Roelofs (Soest) - RVB Robin Hood
William Schreuder (Baexem) - Quint
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M
CSIYH1*
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Oscar van de Berghoeve
Aimee van Gerwen (Vught) - Keronique DN
Patty de Groot (Hoek van Holland) - Kick Off
Hylke de Jong (Dokkum) - Osseweide’s Jadira QSHS
Cindy Perdaen (Philippine) - Jubel'S Mumbo


Oliva CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 29 september 2020 t/m 4 oktober 2020 springen
Tel: 0034-96296390
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com
CSI2*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Granny Smith Apple, VDL Holland Vd Bisschop
Willem Greve (Markelo) - Faro, GoGo, Grandorado TN, Highway TN
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Joris Vd Bisschop
Paris Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
Skye Morssinkhof (Hierden) - Checkpoint Chacco, G-Vingino-Blue
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Expensive, Good Farming HS, Halla
CSI1*
Remco Been (Winterswijk Miste) - It'S Bubertha, Jub II
Jildou Brink (Moraas) - Cartoon
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Vanda McLaren
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Havanna, International
Paris Morssinkhof (Hierden) - Leonidas 129
Skye Morssinkhof (Hierden) - Baloubelle 5
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Hisinia vd Wolfsakker Z
CSIYH1*
Willem Greve (Markelo) - Kairda
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Jasper, Timothy
Skye Morssinkhof (Hierden) - Nina vh Scheefkasteel


Riesenbeck CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* Duitsland - 1 t/m 4 oktober 2020 springen
Tel: 0049-5454–90589
E-mail: show-office@riesenbeck-international.com
Website: www.riesenbeck-international.com
CSI2*
Tom Schellekens (Esbeek) - Casander, Fiarabo
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock`s Zaranza, Glock’s Dobelensky, Glock's Lausejunge
Ben Schröder (Tubbergen) - Grodino, High Shutterfly
CSIYH1*
Tom Schellekens (Esbeek) - Isabel
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Brilliant Berlin
Ben Schröder (Tubbergen) - I Will Be Famous


Columbus - Johnstown, OH CSI2* USA - 30 september 2020 t/m 4 oktober 2020 springen
E-mail: splitrockfarm@yahoo.com
Website: www.splitrockjumpingtour.com
CSI2*
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Hocus Pocus de Muze


Saint Quentin CCI2*-S/ CCI1*-Intro/ CCI2*-L/ CCI3*-S Frankrijk - 2 t/m 4 oktober 2020eventing
Tel: 0033-147013536
E-mail: concours@jardy.fr
Website: www.sqy-equitation.fr
CCI2*-S
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - ACSI Curacao
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Lexington van de Vinkenhof


Ermelo CEIYJ2* 120/ CEI2* 120/ CEI3* 160/ CEI1* 100/ CEIY Nederland - 2 t/m 3 oktober 2020 endurance
Tel: 0031-651267582
E-mail: info@endurancesport.nl
Website: www.endurancesport.nl
CEI3* 160
Sofie van Aggelen (Diever) - San Juan QA
Angela Jonkman (Scharmer) - MZ Walidah Moajiza
Michelle Nooijen (Wanroij) - Czartowczyk
Janneke Schreuder (Zeist) - Regies Rebel
Marijke Visser (Wanne, Trois-Pont) - Girilambone Radiance
CEI2* 120
Imke Lamsma (Vriezenveen) - Labwa
CEI1* 100
Eva van Arem (Hulshorst) - Eenhoorn's Tabal
Ruthi Damman (Doorn) - Egua Express
Anne Marijn Kok (Hendrik-Ido-Ambacht) - Dayway Stream Bliss
CEIYJ2* 120 Young Riders en junioren
Eva van Arem (Hulshorst) - Al Ashab
Sammy Hatzmann (Hooghalen) - Frodo Vanderbroms
Anne Marijn Kok (Hendrik-Ido-Ambacht) - Zolotoi des Brumes
Nanke Kramer (De Veenhoop) - Onenightstand
Imke Lamsma (Vriezenveen) - Kabila
Ijjou Mohamed (Leiden) - Varus
CEIYJ1* 100 Young Riders en junioren
Anouk Eversdijk (Bavel) - Nib Aika Star
CEI1* 100
Joyce van den Berg (Leiden) - Calif
Rouke Bloemsma (Garderen) - Joy Pan
Marielle Dekker - Loendersloot (Westerhaar-Vriezenveen) - N.d.' S Matrix
Esther Maring (Groningen) - Mansour d'Amour Khan
Suzanne de Vos - van Rossum (Winterswijk) - Shayan
Marijn van der Velden (Oostvoorne) - Salman al Khalediah
CEI2* 120
Nant Baten (Teteringen) - Al Malik
Willem Koet (Stompetoren) - Veliki Khan
Marion Kouffeld (Noordwijk Gn) - Papaloukas D'Havenne
Theo Kwetters (Schijf) - Topi's Fharid
Marijke Visser (Wanne, Trois-Pont) - L.I. Wallonia

 

Ander Nieuws

  • Eventingruiters TeamNL winnen FEI Nations Cup 2020
    Eventingruiters TeamNL winnen FEI Nations Cup 2020
  • Endurance kampioenen in beeld *met video*
    Endurance kampioenen in beeld *met video*
  • Europese Kampioenschappen dressuur en springen 2021 in Duitsland
    Europese Kampioenschappen dressuur en springen 2021 in Duitsland