­ Deelnemers internationale wedstrijden 29 juni 2020 t/m 5 juli 2020 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 29 juni 2020 t/m 5 juli 2020

Geplaatst op 30 juni 2020 in Springen , Eventing

De komende week zijn een groot aantal springruiters van TeamNL op pad. In België is het eerste internationale concours sinds de coronacrisis in Lier. Veel Nederlandse ruiters komen hier aan de start in de 2*-, 1*-rubrieken en rubrieken voor jonge paarden. In Saint Tropez begint donderdag de derde week van de internationale springtour, nu op 5*-niveau. Maikel van der Vleuten komt weer aan de start om een gooi te doen naar de derde Grand Prix-zege op rij. Ook Marc Houtzager is naar Zuid-Frankrijk afgereisd. Verder komen de TeamNL springruiters aan de start op de Baltica Tour in Ciekocinko in Polen en op de CSI’s in Royan en Tryon. De eventingruiters van TeamNL hebben het komend weekend hun wedstrijd in het Poolse Strzegom. In de zwaarste klasse, de korte 4*, staan Merel Blom, Raf Kooremans en Jordy Wilken op de startlijst.

St Tropez - Grimaud CSI5*/ CSI2*/ CSI1* Frankrijk - 2 t/m 5 juli 2020 springen
Tel: 0033-648140655
E-mail: contact@jumping-grimaud.com
Website: hubside-jumping-en.hubside.fr
CSI5*
Marc Houtzager (Rouveen) - Habitat, Sterrehof's Dante, Sterrehof's Edinus
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, Dana Blue, Edinburgh
CSI2*
Maikel van der Vleuten (Someren) - El Wikke, Snoes


Tryon NC CSI3* USA - 30 juni 2020 t/m 5 juli 2020 springen
E-mail: moakman@tryon.com
Website: tryon.coth.com
CSI3*
Wim Janssen (Wellington - Florida) - Fancy Roos VDL


Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 2 t/m 5 juli 2020 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Excellent, Grace Kelly
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Hutch, VDL Groep Miss Untouchable
Emma Bocken (Weert) - Check Out
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Brandy
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Celiné
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Forever SFN, Kennedy Z, Oak Grove's Carlyle
Daan van Geel (Gees) - Djam, Guus, Hulde G
Vincent Geerink (Gelselaar) - Fifty-Fifty, Flying Echo, Gelster
Michael Greeve (Veeningen) - Flambeau, Gimondi CKV, Hamilton
Jens van Grunsven (Erp) - Doma Sue, Gladiator HL, Greatlight
Fleur Holleman (Huissen) - Faltic
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Calyso, Gillion ES, Hosanne ES
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Expectation of Romance, Ginette
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Balou Z, Careful H, Turbo Z
Megan Laseur (Soest) - Cassanova, Humbertha, Ironman
Tom Martens (Ospel) - Baucis D'Ouilly
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Grand-Dessert, Haya, Holy Moley
Iris Michels (Liessel) - Black Out, Eggcelent
Bas Moerings (Roosendaal) - Hardesther, Ipsthar
Pim Mulder (Dalfsen) - Dywis HH, Freedom Again, Narina BE-ST Z
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Golden Boy V
Lisa Nooren (Engis) - Click, Dienellie
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Amberlina, Van Schijndel's Gladstone, Van Schijndel's Olaya Z
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Gino, Herma, Itcho Van 't Ruytershof
Kirsten Rikkert (Enter) - Colandro 4, Famariloma
Ruben Romp (Goirle) - Bugatty Go, Elise, Hiek`n
Gerco Schröder (Tubbergen) – Glock’s Zaranza, Glock’s Dobelensky
Ben Schröder (Tubbergen) - Grodino, High Shutterfly, I Will Be Famous
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Don VHP Z, Zinius
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carado 3, Con Quidam RB, No Fear Vd Tichelrij Z
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Kamara van't Heike, Wunschkind
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M, Hailey Fairy, Hunter Fairy
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Freedom, Heechhiem's Cancun VDM
CSI1*
Alicia Bocken (Weert) - Dagma, Insomnia Z
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Euphoria 7, Fuzeta Beech
Daan van Geel (Gees) - Girl Scout
Michael Greeve (Veeningen) - High Big Andi K
Jens van Grunsven (Erp) - Heathrow
Fleur Holleman (Huissen) - Calore Van De Helle, Dakota Du Buisson Z, Innuendo R&D
Mart IJland (Hengelo Ov) - Don Diego, Issey
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Interadel BH
Iris Michels (Liessel) - Isaac
Eline Moerings (Roosendaal) - Bardesther
Pim Mulder (Dalfsen) - Hazelhorst I
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Farmer’s Apple, Iletto
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Centora de Wallyro
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Gomez Imprezz
Kirsten Rikkert (Enter) - Queen 175
Ruben Romp (Goirle) - Gloria, Pirate Andalou
Selma van Werkhoven (Neerglabbeek) - White Socks
Serena van Werkhoven (Neerglabbeek) - Earthquake, Lovely Lady
CSIYH1*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Ingar Endy VDE
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Nino du Roton
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Ilivia, Jarizona van de Muggenhoek, Just Chesnut
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Just D.
Daan van Geel (Gees) - Il Cavallo V L
Vincent Geerink (Gelselaar) - Iniesta
Michael Greeve (Veeningen) - Jacksonville Eurohill
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Idylle Of Romance
Megan Laseur (Soest) - It's a walk in the park, Junior Berlin Van De Doornhoeve
Tom Martens (Ospel) - N-Pezi
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Irsina Blue
Bas Moerings (Roosendaal) - Kwik Tweet
Geert Moerings (Roosendaal) - Jestha
Pim Mulder (Dalfsen) - I am a Rebel -S
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Condor Z
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Infidel du Piedroux
Kirsten Rikkert (Enter) - Jadebridge, Jr Rag
Ruben Romp (Goirle) - Tehuelche
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Novellist, Indy
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Nixon van't Meulenhof


Ciekocinko CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Polen - 30 juni 2020 t/m 5 juli 2020 springen
Tel: 0048-691934350
E-mail: baltica@ciekocinko.pl
Website: www.balticatour.pl
CSI2*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Granny Smith Apple, VDL Holland Vd Bisschop
Maureen Bonder (Schoonoord) - Cassiopeia, Flierefluiter, Hokuspokus
Monique van den Broek (Sevenum) - Bugano de l'Abbaye, Compadre van de Helle, Fil a Fil, Hello B.
Patrick Lemmen (Koningslust) - Full Option van't Zand, Geanette B, Good Morning B
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Dakota B, Ferdinand B.
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Formatera, Hoznayo, Q-Verdi
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno, Dolce Vita, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Expensive, Good Farming HS, Halla
Jur Vrieling (Holwierde) - Dallas VDL, Garrincha van de Kalevallei, Gran Canyon van HD
CSI1*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Harmony SNW
Maureen Bonder (Schoonoord) - Infinity Z.G.
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Elrado
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Hisinia vd Wolfsakker Z
Jur Vrieling (Holwierde) - KM Dollards Gwen Stefani, KM It's Me
CSIYH1*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Jasper
Maureen Bonder (Schoonoord) - Exellent Friend
Patrick Lemmen (Koningslust) - Jappeloup, Luigi U.B.
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Kartouche
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Lopez T


Royan CSIAm-A/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSI2* Frankrijk - 1 t/m 5 juli 2020 springen
Tel: 0033-546231144
E-mail: accueil.ceroyan@orange.fr
Website: www.centre-equestre-royan.com
CSI2*
Leon Thijssen (Sevenum) - Faithless MVDL, Famous H, For President, Nuna du Perchet
Mans Thijssen (Sevenum) - Bulavsco, Charlie, Grand Blanc de Villa d'Arto, Happy
Mel Thijssen (Sevenum) - Gaudi, Go Go Jumbo-M, Nena K Z
CSI1*
Leon Thijssen (Sevenum) - Carinja
Mans Thijssen (Sevenum) - Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - Celebration RM
CSIYH1*
Mel Thijssen (Sevenum) - Ibiza Z


Strzegom CCI1*-Intro/ CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCIJ2*-S/ CCIY3*-S/ Polen - 2 t/m 5 juli 2020 eventing
E-mail: office@stragona.pl
Website: rechenstelle.de
CCI4*-S
Merel Blom (Aalten) - Lykkegaard's La'Maria, The Quizmaster
Raf Kooremans (Turnhout) - Dimitri N.O.P.
Jordy Wilken (Olst) - Burry Spirit
CCI3*-S
Merel Blom (Aalten) - Ceda N.O.P., Crossborder Radar Love
Raf Kooremans (Turnhout) - Houdini
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Ekino
CCIY3*-S
Jade Woeltjes (Aalten) - The Joker
CCI2*-S
Merel Blom (Aalten) - Corminta Vom Gwick, Look at Her
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Fulco
Maxime Van Tatenhove (Gapinge) - Hestia
Jordy Wilken (Olst) - Gentle Genius Spirit
CCI1*-Intro
Sterre Van Houte (Pannerden) - Giant Prospect BB, Halina M

Ander Nieuws

  • Finale KNHS Topsport Jeugdcompetitie 2020 tijdens NK springruiters
    Finale KNHS Topsport Jeugdcompetitie 2020 tijdens NK springruiters
  • Deelnemers internationale wedstrijden 6 t/m 12 juli 2020
    Deelnemers internationale wedstrijden 6 t/m 12 juli 2020
  • Leren Paardrijden: Verlichte zit
    Leren Paardrijden: Verlichte zit