­ Deelnemers internationale wedstrijden 3 t/m 9 augustus 2020 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 3 t/m 9 augustus 2020

Geplaatst op 04 augustus 2020 in Dressuur & Para , Springen , Eventing

Donderdag start rondom het Equestrian Centre De Peelbergen in Kronenberg het Dutch Open Eventing. Op deze internationale eventingwedstrijd komt een flink aantal Nederlandse eventers aan de start met onder meer TeamNL-ruiters Merel Blom, Raf Kooremans, Alice Naber en Tim Lips. Er wordt in drie klassen gereden, CCI1*-intro, CCI2*-S en CCI3*-S. In Boedapest is voorafgaand aan het EK voor de jeugd een wereldbekerwedstrijd dressuur. Voor TeamNL neemt Thamar Zweistra deel aan de wereldbekerkwalificatie. Daarnaast is er een CDI3* en zijn er rubrieken voor pony’s en jonge dressuurpaarden. Een aantal Nederlandse springruiters is te vinden op concoursen in het Belgische Opglabbeek en het Duitse Eschweiler.

Budapest region - Pilisjászfalu CDI-W/ CDI3*/ CDIYH/ CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIP/ CD Hongarije - 4 t/m 7 augustus 2020 dressuur
Tel: 0036-706218359
E-mail: info@unikornislovarda.hu
Website: www.unikornislovarda.hu
CDI-W wereldbeker
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Double Dutch
CDI3*
Dana van Lierop (Helmond) - Cingaro IV, Dodge Raider
Thamar Zweistra (Schore) - Erina, Oldi 67
CDIYH jonge dressuurpaarden
Krista Kolijn (Weert) - Knight Rider
Sjuul Spelt (Oosterbeek) - Tailormade Zofie
Dirk- jan v.d. Water (Hellouw) - Jack Black WW, Konfucius, Picasso
CDIP pony’s
Syrah van de Rovaart (Noordwolde Fr) - Donna Daria 8


Kronenberg CCI1*-Intro/ CCI2*-S/ CCI3*-S Nederland - 6 t/m 9 augustus 2020 eventing
Tel: 0031-651008945
E-mail: info@dutchopeneventing.com
Website: www.dutchopeneventing.com
CCI3*-S
Djolinda Aarsen (Terborg) - Murcia de Ninive
Jonna Balk (Haarlem) - Swarovski
Florinoor Hoogland (Ederveen) - Zindane
Raf Kooremans (Turnhout) - Houdini
Beau Posthumus (Terschuur) - Smokie
Adriaan Smeulders (Someren) - Ekow
CCI2*-S
Jonna Balk (Haarlem) - In Speed Fortuna
Splinter Bergsma (Hilversum) - Mondial Quantum Warrior, Vigo Key SR Z
Nikie Bos (Beuningen Gld) - Frodo Gondo
Levi Driessen (Cromvoirt) - Fernhill Extreme, Lancero Dancer
Floor van Gelderen ('s-Hertogenbosch) - Go Special
Jillian Giessen (Velden) - Its Talent
Marjon van den Heijkant (Biddinghuizen) - Guidetti
Gert Jan Heinen (Varsseveld) - Goliath
Florinoor Hoogland (Ederveen) - Hontoni
Indira Jussen (Veghel) - Quaresta Z
Caresse Kolkman (Hengelo Ov) - Diamonds are Forever
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Hoe heet ie, Irma Peternella
Noor Kuilboer (Heerhugowaard) - Watermill Stunning
Asha Laseroms (Klein Zundert) - Soccer Star
Tim Lips (Made) - G-Ladymeyer
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - Harm
Henk Jan Lozeman (Putten) - Malori van 'T Verahof
Jan Mathijssen (Biezenmortel) - Geronimo
Carolina Moesbergen (Renswoude) - Fincent
Lisanne Moesbergen (Renswoude) - Falco
Lotte Monhemius (Halfweg) - Gogo jumbo HVR
Leida Naber (Biddinghuizen) - ACSI Zamzam
Elaine Pen (Voorschoten) - Blue Nile, It's a kind of magic
Sanne Platte (Elburg) - Hopes and Fears
Claire Riel (Loon Op Zand) - Condex
Britt van Rijsewijk (Oisterwijk) - Aligarkh
Robert Jan de Rooij (Laren Nh) - Captain Kobus
Erik Roor (Rhenen) - Kapirossi E.B.R.
Judy Schep (Ijsselstein Ut) - Gaston ES
Reggie de Rooij - Scherpenhuysen rom (Laren Nh) - Blackberry
Maartje Siemons (Linden) - Harly
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Millstream's Diesel, Millstream's Gaelic Lad
Janine Sommeren (Hernen) - Every van de Heumstede
Mylene Spaak (Hierden) - King Canna
Frederike Tuin (Broek In Waterland) - Franko Billis Royale
Justus Valk (Amsterdam) - Hollandsche Fitzgerald
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Lexington van de Vinkenhof
Wiske van de Wiel (Langeweg) - Harper-future
Anouck Wielhouwer (Klarenbeek) - Capella-Real
Roel Zonneveld (Voorschoten) - Easy Boy
CCI1*-Intro
Claudia Blans (Biddinghuizen) - Cirasja
Merel Blom (Aalten) - Cape Town, Denim, Julissa
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - ACSI Campbelle WS
Hilde van Eerden (Winterswijk Corle) - Gentle Touch
Suzanne de Heus - van Thuyl (Nieuwegein) - Invincible HDH
Jos Houben (Amsterdam) - Captain Flash
Sterre van Houte (Pannerden) - Giant Prospect BB, Halina M
Kiki-Jane van Iterson (Nieuwer Ter Aa) - Undercover
Caresse Kolkman (Hengelo Ov) - Indira 195
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - Lissandro 3
Justin Maarse (Leersum) - Spiderman xx
Leida Naber (Biddinghuizen) - ACSI Peter Parker
Elaine Pen (Voorschoten) - It takes two
Floor van Roon (Putten) - Flash
Eva Sanden (Achtmaal) - Vangelis Ors
Jeanine Steentjes (Pannerden) - Guapo 29
Michelle Swinkels (Moergestel) - Florette D'Hyrencourt
Max Trenning (Amsterdam) - Vamp Du Monselet
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Keano Van De Vinkenhof
Theo van de Vendel (Ederveen) - Hello


Eschweiler CSI2*/ CSIL1*/ CSIYH1*/ CSICh-A/ CSIAm-A Duitsland - 5 t/m 8 augustus 2020 springen
Tel: 0049-2403830990
E-mail: andrea.mccartney89@gmail.de
Website: www.eschweilerjumping.com
CSI2*
Patrick Alkema (Drachten) - Cicer, Fitonia, Goodluck A.C., Halla Architect AC
Sarah Koppelman (Haaksbergen) - Gillenia, Hebe
CSIYH1*
Sarah Koppelman (Haaksbergen) - Jasminum, Juglans
Dide Luijerink (Tubbergen) - Keniki


Opglabbeek CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 6 t/m 9 augustus 2020 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI1*
Femke Braat (Etten-Leur) - Julita
CSIYH1* incl. 8yo
Henry de Wulf (Doenrade) - I am du Bosquetiau, It's me du Bosquetiau, Ramina Adelheid Z

Ander Nieuws

  • Leren Paardrijden: Omstandigheden die afstanden in het parcours kunnen beïnvloeden
    Leren Paardrijden: Omstandigheden die afstanden in het parcours kunnen beïnvloeden
  • Ponyteam derde, Children vierde in FEI CSIO Youth Final
    Ponyteam derde, Children vierde in FEI CSIO Youth Final
  • KNHS-Hartog Lucerne Trophy krijgt finale
    KNHS-Hartog Lucerne Trophy krijgt finale