­ Deelnemers internationale wedstrijden 3 t/m 9 februari 2020 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 3 t/m 9 februari 2020

Geplaatst op 04 februari 2020 in Springen , Mennen & para

In Bordeaux is dit weekend de World Cup finale voor de vierspanrijders. TeamNL reist met een sterke ploeg naar Frankrijk. Bram Chardon verdedigt zijn titel en is ook nu weer een van de favorieten voor de eindzege. Maar ook vader IJsbrand Chardon en Koos de Ronde hebben in de afgelopen kwalificatiewedstrijden hun vorm getoond en zijn kanshebbers. Ook de internationale springtop is aanwezig in Bordeaux. Namens TeamNL strijden Bart Bles en Maikel van der Vleuten mee voor wereldbekerpunten. Maar verreweg de meeste Nederlandse springruiters blijven in eigen land op het CSI3*/1* in Kronenberg. Daarnaast springen TeamNL ruiters in Portugal, Spanje en Duitsland.

Bordeaux CAI-W Final Frankrijk - 7 t/m 9 februari 2020 mennen
Tel: 0033-556119900
E-mail: jumping@bordeaux-expo.com
Website: www.jumping-bordeaux.com
CAI-W Final wereldbeker finale
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Dreef Inca, Dreef Kapitany, Favory Fantom, Favory Farao, Favory XXXI-45-2-6 (Hector)
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Casper, Conversano XXIV 3 2L, Feles, Kendi, Maestoso XLV-7
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Capri, Favory Allegra Futar, Nacho, Oosterwijk's Kasper, Tjibbe


Bordeaux CSI5*-W Frankrijk - 6 t/m 9 februari 2020 springen
Tel: 0033-556119900
E-mail: jumping@bordeaux-expo.com,s.palau@bordeaux-expo.com
Website: www.jumping-bordeaux.com
CSI5*-W wereldbeker
Bart Bles (Babberich) - Expert, Gin D, Kriskras DV
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dana Blue, Edinburgh, Snoes


Kronenberg CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 6 t/m 9 februari 2020 springen
Tel: 0031-620331373
E-mail: luc@winter-masters.com
Website: www.winter-masters.com
CSI3*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Fliere Fluiter
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Elexia, VDL Groep Falco
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Hotspot, Romane D Theil, Yagudin
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Granny Smith Apple, VDL Holland Vd Bisschop
Kevin Beerse (Wergea) - Fenia, Gilona AO, Heldia
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Kentucky van't Ruytershof, Nippon Quality
Monique van den Broek (Sevenum) - Bugano de l'Abbaye, Fil a Fil
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Greenday, Huro´s Winston-Jumper R
Michael Greeve (Veeningen) - Fernando, Guan GJB
Willem Greve (Markelo) - Disinaa, Faro, GoGo
Demi van Grunsven (Handel) - Luxor
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue, Gladiator HL
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Elco van Hof ter Naillen, Entertainer, Fair Field
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Expectation of Romance, Ginette
Marc Houtzager (Rouveen) - Go for it, Habitat, Sterrehof's Edinus
Kristian Houwen (Wanssum) - Drop Shot VM
Loewie Joppen (Maasbree) - Hantano, TJ Mullanacross Maliro
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, Dora de Ness, Kaddee van de Knuffel
Niels Kersten (Egchel) - Carinja, Kyamant van 't Spieveld, Tippy Z
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Evermeta, Gold Digger
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Centolina RB, Charley, Fabulous
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z, Elia, Iron Man 111
Joy Lammers (Achel) - First Boy B.B., Hero
Patrick Lemmen (Koningslust) - Good Morning B, Jilbert van 'T Ruytershof
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Grand-Dessert, Haya, Holy Moley
Gerben Morsink (Enschede) - Galina
Pim Mulder (Dalfsen) - Captain Z, De Lichtmis Dywis HH, Fabrice
Aniek Poels (Swolgen) - Barry White, Calina
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Gladstone, Van Schijndel's Olaya Z
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - D'Angelo, G.AS-Bombay, Haretto
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock`s Zaranza, Glock’s Cognac Champblanc, Glock’s Dobelensky
Ben Schröder (Tubbergen) - Grodino
Beau Schuttelaar (Tegelen) - BML Florida Balia NL, Falou, Fuij
Leon Thijssen (Sevenum) - Everest -W, Famous H, For President
Mel Thijssen (Sevenum) - Enrique, Gaudi, Go Go Jumbo-M
Sanne Thijssen (Sevenum) - Stippel
Jur Vrieling (Holwierde) - Cerano 19, Etoulon VDL, KM Chalcedon
Harrie Wiering (Overlangel) - Gacarla VDL, Gweedore vd Groote Kamps Z
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Freedom, Heechhiem's Cancun VDM
CSI1*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Isa-Fayen
Dominique Beukers (Waarland) - Elise
Marcel Beukers (Waarland) - Geraltha W, Ivafee
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Cendrillon Du Ruisseau Z
Alicia Bocken (Weert) - Dagma, Insomnia Z
Emma Bocken (Weert) - Check Out, Iluna di Cantero
Michael Greeve (Veeningen) - Heart Touch
Willem Greve (Markelo) - Carambole
Jens van Grunsven (Erp) - Heathrow
Thomas-Willem Heel (Oijen) - Elle-Fomia
Manon Hees (Meterik) - Echo vh Gerendal Z
Julia van der Heijden (Bavel) - Baileys
Philippe Houtackers (Weert) - Heartbreaker, Wonder S, Zanzara E
Marc Houtzager (Rouveen) - Heemgraaf
Rosanne Janssen (Lierop) - Janeiro VHL
Lars Kersten (Egchel) - Giwana, Miss Plot van de Knuffel
Niels Kersten (Egchel) - Grandino H
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Cherise
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Calgary
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan
Astrid Leeuwen (Ospel) - Cole Younger, Coranos T
Nicole Mestrom (Swalmen) - Dorette van de Pikkerie Z
Pim Mulder (Dalfsen) - Freedom Again
Naomi Muller (Barendrecht) - Desiree, Gunther, Hurillo
Nadieh Plegt (Langeveen) - Jerenzo V
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Gomez Imprezz
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Dolce Vita
Tatum Michelle Scheich (Harkstede) - Bolivia RK, Flecki
Zoë Schipper (Tilburg) - Halla vd Wellington
Ben Schröder (Tubbergen) - High Shutterfly
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Irene
John Steeghs (Meterik) - Champion PS Z
Liz Theelen (Haelen) - Gada
Leon Thijssen (Sevenum) - Estoril, Grand Blanc de Villa d'Arto
Mel Thijssen (Sevenum) - Ibiza Z
Jur Vrieling (Holwierde) - KM Dollards Gwen Stefani, VDL Glasgow Vh Merelsnest
CSIYH1*
Kevin Beerse (Wergea) - Novak
Marcel Beukers (Waarland) - Ireleva
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Omar van de Hunters
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Indigo-Light
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Zensational
Michael Greeve (Veeningen) - Ilian Solier
Willem Greve (Markelo) - Jack
Demi van Grunsven (Handel) - Cascos
Marc Houtzager (Rouveen) - Django Semilly
Loewie Joppen (Maasbree) - Foncetti vd Heffinck, Jasper
Joy Lammers (Achel) - Ibeau SMH
Mark Martens (Ell) - Iwan, Jazzy Reuvekamps
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Irsina Blue
Nicole Mestrom (Swalmen) - Dieu Soleil lll Z, Nikos vd Bisschop
Pim Mulder (Dalfsen) - I am a Rebel -S
Nadieh Plegt (Langeveen) - Kasandra MP, Nina MP
Aniek Poels (Swolgen) - Jeekels-K
Piet Raijmakers jr. (Asten) - I'm Specialized
John Steeghs (Meterik) - Irocco Blue
Harrie Wiering (Overlangel) - Bandit GLN Z
Alb


Vilamoura CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Portugal - 3 t/m 9 februari 2020 springen
Tel: 00351-912823389
E-mail: vilamouraequestriancentre@gmail.com
Website: www.vilamouraequestriancentre.com
CSI3*
Johnny Pals (As) - Arco Darco Z, Captain Cooper, Carlotta, Cukuta, Excentriek, Fernando BH, Nero S vd Hagen Z
Charlotte Pals - Verhagen (Schoorl) - Abache HL, Beau van de Hagenhorst, Cassandra 352, Happy Linda
CSIYH1*
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Jayde, Joletta
Johnny Pals (As) - Castellani z, Indurijn, Tao D'Ouilly
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Cini W Z, Jones, Thuur Z
Charlotte Pals - Verhagen (Schoorl) - I. Berlin, Je Taime Z


Valencia CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Spanje - 6 t/m 9 februari 2020 springen
Tel: 0034-667909315
E-mail: info@cesvalencia.es
Website: www.cesvalenciatour.com
CSI3*
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Formatera, Hoznayo, Q-Verdi
Lisa Nooren (Engis) - Click, Dienellie, VDL Groep Sabech D'Ha
CSI1*
Lisa Nooren (Engis) - Uppercut de Bay
CSIYH1*
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Luigi U.B.


Damme-Neuenwalde CSI2*/ CSIAm-A/ CSIYH1* incl. 8yo Duitsland - 6 t/m 9 februari 2020 springen
Tel: 0049-5491/9056094
E-mail: ps@csi-damme.de / csi@yorse.com
Website: www.csi-damme.de
CSI2*
Paul van Wylick (Velden) - Dalihay, Griffith VW
CSIYH1* incl. 8yo
Paul van Wylick (Velden) - Harrie's Girl VW

Ander Nieuws

  • Deelnemers internationale wedstrijden 24 februari 2020 t/m 1 maart 2020
    Deelnemers internationale wedstrijden 24 februari 2020 t/m 1 maart 2020
  • 7 jonge Hippische Helden uit Friesland
    7 jonge Hippische Helden uit Friesland
  • Pilot jeugdrubrieken dressuur, springen en eventing
    Pilot jeugdrubrieken dressuur, springen en eventing