­ Deelnemers internationale wedstrijden 31 augustus 2020 t/m 6 september 2020 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 31 augustus 2020 t/m 6 september 2020

Geplaatst op 01 september 2020 in Springen , Eventing

Voor de springruiters van TeamNL zijn twee grote twee sterren wedstrijden in Nederland. Exloo opent deze week voor het eerst haar deuren voor de internationale springsport. Op de terreinen van Jan Tops in Valkenswaard is het andere CSI2*. Verder wordt er door Nederlandse ruiters op 3*-niveau gesprongen in Aken en op 2*-niveau in Fontainebleau en Traverse City in de Verenigde Staten. TeamNL eventingruiters Merel Blom en Tim Lips rijden in het Poolse Sopot beiden een lange 4*-wedstrijd.

Aachen CSI3*/ CSIYH1*/ CSIY-A Duitsland - 3 t/m 6 september 2020 springen
Tel: 0049-2419171109
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.chioaachen.de
CSI3*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Callida 2, VDL Groep Elexia, VDL Groep Miss Untouchable
Frank Schuttert (Ommen) - Fidelius G, Lyonel, Zeusz
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, Canisha, IDI Utopia
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Nino du Roton
Frank Schuttert (Ommen) - Intouchable
CSIY-A
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Chickarito LS, La Toucha van Dorperheide
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - Benur du Romet, Hayadina PP


Exloo CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 1 t/m 5 september 2020 springen
Tel: 0031-655806072
E-mail: info@maartjelanooy.nl
Website: www.hippischcentrumexloo.nl
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Example, Fantasy Colada, Häkkinen N
Anne Bakker (Wapserveen) - Habibi de la Reine, High Five
Lennard de Boer (De Wijk) - Hercules
Maureen Bonder (Schoonoord) - Cassiopeia, Flierefluiter, Floyd
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, El Greco, I Am
Jeroen Broek (Veeningen) - Gringo, Lachimo
Monique van den Broek (Sevenum) - Bugano de l'Abbaye, Fil a Fil
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Celiné, Ilivia
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Bonnie MZ, Kennedy Z
Senna Everse (Waddinxveen) - Kerswin van 't Roosakker
Henk Frederiks (Wapserveen) - Habab, Harm-B
Daan van Geel (Gees) - Djam, Escobar TS, Hulde G
Sander Geerink (Gelselaar) - Florijn W, Iglesias D.V., Jacobus S
Michael Greeve (Veeningen) - Flambeau, Guan GJB, High Big Andi K
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Gutascha, Silverado
Tessa Hoeksema (Tolbert) - El Vleut
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Calyso, Gillion ES
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Expectation of Romance, Ginette
Mart IJland (Hengelo Ov) - Issey
Alice Jakobs (Emmer-Compascuum) - Goudini
Coen Kerbert (Enschede) - Go Besi, Inekaat
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Gaius van de Hagenhorst, Harish GPH
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Erunella D, Flips21
Megan Laseur (Soest) - Cassandra 352, Ironman, Ivysinaa
Bart van der Maat (Itzehoe) - Chicago, Giant, Mylord Marley
Esther Manders (Haaren) - Assembly's Andiamo Z
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Grand-Dessert, Haya, Holy Moley
Paris Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
Pim Mulder (Dalfsen) - Dywis HH, Gondola B, I am a Rebel -S
Peter Olthof (Langeveen) - Eros W, Great Gatsby, Harlekijn v/d Horst
Chantal Regter (Assen) - Can Fly Z, Conchacco, Quilando
Kirsten Rikkert (Enter) - Famariloma
Stijn Roelink (Lattrop-Breklenkamp) - Souplesse
Rob Scherphof (Vriezenveen) - Eclipse
Rob Schipper (Enschede) - Gross R.A.G.
Ben Schröder (Tubbergen) - Grodino, High Shutterfly
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS, Halla, Stakkaire Gold
Amanda Slagter (Slochteren) - Antrax d’Amas AD Z, Royal Blue
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Gypsy d' Usance
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Coco Chanel, Double Dutch
Jessy Tewis (Montfoort) - Exceptionel
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Everest -W, Happy
Mel Thijssen (Sevenum) - Enrique, Go Go Jumbo-M, Nena K Z
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Hoselinde, Installera Balia RS
Vincent Voorn (Weert) - Explosion
Anouk Vos (Dalerveen) - H.Okarla
Thijmen Vos (Wierden) - Theo 149
Jur Vrieling (Holwierde) - El Rocco, Gran Canyon van HD, It's Highlander van de Kalevallei
Roy Weel (Wijdewormer) - Glamour Betty
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha
Maud Wiefferink (Denekamp) - Agono
Hilde Woudstra (Daarle) - Castella
Albert Zoer (Echten Dr) - Halifax, Heechhiem's Cancun VDM
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Fleurabella-V, He's Mylord V
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - Genius
Anne Bakker (Wapserveen) - I.Amelusina VDP
Lennard de Boer (De Wijk) - Icoteus
Maureen Bonder (Schoonoord) - Infinety Z.G.
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Jack
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Ileanne SFN
Fréderique Broadwith (Wijdewormer) - Houdini, Rubio Monocoat's Finishing Touch
Sytze van Dellen (Opende) - Ibalia EH
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Casanova Style VK Z
Mila Everse (Waddinxveen) - Mr. President, Orso del Terriccio
Senna Everse (Waddinxveen) - Haïro
Henk Frederiks (Wapserveen) - Hasta la Vista VDP, Inus B
Cristina Friedrich (Bronneger) - Quentchen-Glück
Daan van Geel (Gees) - Idaloma, Jiwyrusa H
Sander Geerink (Gelselaar) - Joint
Minka Haverkamp (Kropswolde) - Boy Baloubet M Z, Give It
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Indigo-Light
Tessa Hoeksema (Tolbert) - Germette E
Mart IJland (Hengelo Ov) - Hero
Alice Jakobs (Emmer-Compascuum) - Monte Carlo
Megan Laseur (Soest) - Jamaica
Arjen Lomulder (Beilen) - Global
Bart van der Maat (Itzehoe) - Come on Chester
Esther Manders (Haaren) - Quidannette AS Z
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Irsina Blue
Stefan Mol (Rheezerveen) - Guardian
Paris Morssinkhof (Hierden) - Leonidas 129
Pim Mulder (Dalfsen) - Captain Z
Chantal Regter (Assen) - Joey-Chi
Miranda Spronk - Rienties (IJsselmuiden) - Wezenberg`s Justine, Wezenberg`s Moneypenny
Kirsten Rikkert (Enter) - Queen 175
Stijn Roelink (Lattrop-Breklenkamp) - Viva La Vi
Ties Rothstegge (Weerselo) - Hamelton A, Ivar KV
Tatum Michelle Scheich (Harkstede) - Bolivia RK
Ben Schröder (Tubbergen) - I Will Be Famous
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Hisinia vd Wolfsakker Z
Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Girl HS
Amanda Slagter (Slochteren) - Candy Crush AD, Inchacco de Muze AD
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Florence, Jillz
Arjen Slik (Uithuizen) - Inventiv
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Jacky Boy, Monarch van 't Roosakker
Kim Tebbertman (Assen) - Jaisbanta
Suzanne Tepper (Holwierde) - Caramba VDL
Mans Thijssen (Sevenum) - Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - Celebration RM, Galisha
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Je Suis Equus Tame
Jil Verheij (Voorthuizen) - Cadeauminka
Hyke Voorn (Ruigahuizen) - Camaxima DHC, Izzy DHC
Vincent Voorn (Weert) - Catender PS
Anouk Vos (Dalerveen) - Futura, Tripple A VDV Z
Thijmen Vos (Wierden) - Calgary 56
Jur Vrieling (Holwierde) - KM It's Me
Anke - Marije de Vries (Koarnjum) - Iconyc
Hanna de Vries (Koarnjum) - Diamantina, Numero's Diamond
Roy Weel (Wijdewormer) - Galdal Mé
Britt Wiefferink (Wierden) - Just For Fun
Jessie Wiefferink (Wierden) - Fay, Giantum Kieni
Hilde Woudstra (Daarle) - Isla la Palma
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Juventus
CSIYH1*
Bas van der Aa (Albergen) - Lake Louis Z
Anne Bakker (Wapserveen) - My Precious Diamond Z
Femke van Berkel (Borger) - Rejoko’s Quality Cavalier
Marcel Boer (Nieuwleusen) - GDL Jiralda G, Javall Ryal K.
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Jarino, Kentucky
Michel Broek (Veeningen) - Kaphira
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Jarizona van de Muggenhoek, Just Chesnut
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Just D.
Cristina Friedrich (Bronneger) - Rosenkönig 10
Sander Geerink (Gelselaar) - Kilimanjaro
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Tassilo
Tessa Hoeksema (Tolbert) - Kymette E
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Jupiter WB
Elmar van Hoorn (Sappemeer) - Iron Man van de Kalevallei, Jumping Jack van de Kalevallei
Coen Kerbert (Enschede) - Karole
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Bruce Springsteen VDV Z, Kolomus
Megan Laseur (Soest) - Glencoe van 't Roosakker Z
Dide Luijerink (Tubbergen) - Keniki
Esther Manders (Haaren) - Kaloutina Van Het Maaskantje
Pim Mulder (Dalfsen) - Jacky
Miranda Spronk - Rienties (IJsselmuiden) - Wezenberg's Panama van 't Roosakker
Kirsten Rikkert (Enter) - Jr RAG
Ties Rothstegge (Weerselo) - Joey A
Rob Schipper (Enschede) - Houston Quality Z, Nabab de Calando
Suzanne Tepper (Holwierde) - Khinula -N, PMF 2JOIN Jubilee
Jessy Tewis (Montfoort) - Jessy'S Boy
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Kansas
Anouk Vos (Dalerveen) - J.Knock Out
Jur Vrieling (Holwierde) - Jardonnay VDL, Labor's No Limits
Roy Weel (Wijdewormer) - Kansas USA, London’s Contoet PS
Maud Wiefferink (Denekamp) - Kalie S


Valkenswaard CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 4 t/m 6 september 2020 springen
Tel: 0031-402068400
E-mail: ellis@topsinternationalarena.com
Website: www.topsinternationalarena.com
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - F. Amelusina R 52, Hotspot, Yagudin
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Princess Blue Z, Westbrook
Journey van Eerd (Veldhoven) - Knegt's Gaudi
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Gladiator HL, Greatlight
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Baileys, Elco van Hof ter Naillen, Fjury V
Loewie Joppen (Maasbree) - Dylano, Hantano
Lars Kersten (Egchel) - Hallilea, Kaddee van de Knuffel, Miss Plot van de Knuffel
Niels Kersten (Egchel) - Grandino H, High Hopes SFN, Valentino Z
Jersey Kuijpers (Helmond) - Doctor Dolittle, Quanta Questa
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Gabri, Gallardo CSI, Hollywood VK
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, Dallas Du Domaine Z, EFS Top Contender, Iron Man 111
Joy Lammers (Achel) - Hero, Hibiscus C
Patrick Lemmen (Koningslust) - Full Option van't Zand, Geanette B, Good Morning B
Bas Moerings (Roosendaal) - Hardesther
Skye Morssinkhof (Hierden) - Baloubelle 5, Checkpoint Chacco, G-Vingino-Blue
Aniek Poels (Swolgen) - Athene, Barry White, Blöf S Z
Henk van de Pol (Eindhoven) - Cherokee, Gravin Trojka S, Looyman Z
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Gino, Herma, Itcho Van 't Ruytershof
Ruben Romp (Goirle) - Bugatty Go, Hiek`n, Pirate Andalou
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - For the Moment, G.AS-Bombay, Haretto
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock`s Zaranza, Glock's Debalia, Jackpower, Jaguar
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Nikias vd Bisschop
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z, Greatfull
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carado 3, No Fear Vd Tichelrij Z, T-Gavoli Z
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Kamara van't Heike, Wunschkind
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, Sildouch Z, Snoes, Svea Douch Z
Harrie Wiering (Overlangel) - Gweedore vd Groote Kamps Z
CSIYH1*
Stefanie van den Brink (Bocholt) - Calchrome's Whisker EB Z, Otello De Kalvarie
Journey van Eerd (Veldhoven) - Knegt's Icelos Eickenrode
Jens van Grunsven (Erp) - Jimi WS Z
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Jive Z.G.
Loewie Joppen (Maasbree) - Foncetti vd Heffinck
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Isodermus PP
Joy Lammers (Achel) - Ibeau SMH
Patrick Lemmen (Koningslust) - Luigi U.B.
Bas Moerings (Roosendaal) - Ipsthar, Jesther
Skye Morssinkhof (Hierden) - Nina vh Scheefkasteel
Ruben Romp (Goirle) - Inflame-Go, Unbeatable
Niels Tacken (Meterik) - Cordis Totalis Z
Harrie Wiering (Overlangel) - Bandit GLN Z, Jikke-Cara


Fontainebleau CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1*/ CSIAm-A Frankrijk - 3 t/m 6 september 2020 springen
Tel: 0033-157677673
E-mail: emilie.robert@grandprixgroup.com
Website: www.grandprix-classic.com
CSI2*
Kim Emmen (Raamsdonk) - Jack van het Dennehof, Warriors Glory
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Balou Z, Carte Blanche, Interadel BH
Anouk Kort (Lewedorp) - Caviana de Kreisker, Nixon van HD
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Hurricane D.D.
Lisa Nooren (Engis) - Dienellie, VDL Groep Gistique
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Abbervail Diamant
CSI1*
Denise Bakker (Hamont-Achel) - Happy Hour
Anouk Kort (Lewedorp) - Chivas AP Z, Ichikawa, Kolya
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Caretinograaf, Davinci Z
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Handsome, Pacini DSH
CSIYH1*
Kim Emmen (Raamsdonk) - Astrid's Lad, Cara PS, TSH First Edition
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Elfra van Beek Z


Traverse City, MI CSI2* USA - 3 t/m 6 september 2020 springen
Tel: 001-9417445465
E-mail: info@mmg.management
Website: www.traversecityhorseshows.com
CSI2*
Wim Janssen (Wellington - Florida) - Quadros 3


Sopot CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI4*-S/ CCI3*-L/ CCI4*-L Polen - 3 t/m 6 september 2020
Tel: 0048-530430991
E-mail: zawody@hipodrom.sopot.pl
Website: zawodykonne.com
CCI4*-L
Merel Blom (Aalten) - Lykkegaard's La'Maria, The Quizmaster
Tim Lips (Made) - Herby

Ander Nieuws

  • Springploeg TeamNL voor CHIO Rotterdam bekend
    Springploeg TeamNL voor CHIO Rotterdam bekend
  • KNHS-Hartog Trophy weer van start
    KNHS-Hartog Trophy weer van start
  • Deelnemers internationale wedstrijden 14 t/m 20 juni 2021
    Deelnemers internationale wedstrijden 14 t/m 20 juni 2021