­ Deelnemers internationale wedstrijden 6 t/m 12 januari 2020 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 6 t/m 12 januari 2020

Geplaatst op 07 januari 2020 in Springen

Het wereldbekercircuit voor de springruiters heeft dit weekend in Zwitserland zijn wedstrijd. Namens TeamNL zijn in Bazel Bart Bles, Kim Emmen, Marc Houtzager en Maikel van der Vleuten die voor de punten strijden. Het IICH Groningen is het eerste internationale springconcours van 2020 in Nederland. Deze week start de 58ste editie van het concours in de Eurohal in Zuidbroek en veel Oranje ruiters komen er aan de start op 1* en 2* niveau. Verder zijn de TeamNL springruiters actief in Opglabbeek en Neustadt Dosse.

Basel, St. Jakobshalle CSI5*-W/ CSIAm-A Zwitserland - 9 t/m 12 januari 2020 springen
Tel: 0041-614037868
E-mail: info@csi-basel.ch
Website: www.csi-basel.ch
CSI5*-W wereldbeker
Bart Bles (Babberich) - Easy Blue SK, Israel v/d Dennehoeve, Kriskras DV
Kim Emmen (Raamsdonk) - Delvaux, Farah, Louis Vuitton vd Wouwerse Veld
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof's Dante, Sterrehof's Edinus
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dana Blue, Edinburgh, Sildouch Z


Zuidbroek CSI2*/ CSI1* Nederland - 9 t/m 11 januari 2020 springen
Tel: 0031-650250188
E-mail: info@iichgroningen.nl
Website: www.iichgroningen.nl
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Evira's Uno, Haraminka P, Isla Ibiza
Anne Bakker (Wapserveen) - Habibi de la Reine, High Five
Ellen Becker (Nieuwe Pekela) - Erycarla
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Granny Smith Apple, VDL Holland Vd Bisschop
Renate Beuving (Westdorp) - Hercules, Horsinaa
Lennard de Boer (De Wijk) - Chrysler B, Hercules
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flierefluiter, Gogotender
Tom Brinkman (Tubbergen) - Eto'O, Grande Chic
Monique van den Broek (Sevenum) - Bugano de l'Abbaye, Fil a Fil
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Castellana, Dairone, Lacoste 145
Rana Dalenoord (Nieuwe Pekela) - Waligra H
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Fiarabo, Greenday, Huro´s Winston-Jumper R
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Providence
Age Flapper (Gorredijk) - Interessant N
Christoff Gangl (Scharmer) - Isabel Lady M
Thomas Gangl (Scharmer) - Daimond, Gigiamo JH, Gyonneke
Daan van Geel (Gees) - Djam, Fernando, Hulde G
Willem Greve (Markelo) - Faro, GoGo, Highway TN
Tessa Hoeksema (Tolbert) - El Vleut, Germette E
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Hischmiran, U-Bresco Z
Martine Gramsbergen - Hoekstra (Pietersbierum) - Beat it GH
Gert van den Hof (Slagharen) - Guus B
Kristian Houwen (Wanssum) - Drop Shot VM
Kelly Jochems (Achtmaal) - Egwel, Eowan A, Hind V
Hylke de Jong (Dokkum) - Osseweide's Headline QSHS
Niels Kersten (Egchel) - Granito Noordenhoek, Grieg S, Kyamant van 't Spieveld
Hester Klompmaker (Buitenpost) - Gentle
Michael Korompis (Malle) - Figaro de Kalvarie, Indezz V
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Elzelien, Evermeta, Gold Digger
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Erunella D, Flips21, Zenyatta
Suus Kuyten (Laren Nh) - Gacarla VDL, Iron Man 111
Patrick Lemmen (Koningslust) - Good Morning B, Jilbert van 'T Ruytershof
Bart van der Maat (Itzehoe) - Chicago, Mylord Marley, Zuccero
Amber van Marle (Ambt Delden) - Gregorius v/d Vrendt
Marleen Meijer (Emmen) - Abrinosa
Pim Mulder (Dalfsen) - De Lichtmis Dywis HH, Freedom Again, Gondola B
Merel Murris (Wanneperveen) - Django Beer M
Sven Peters (Enschede) - Channel, Fiësta
Celeste van der Poel (Den Horn) - Romina
Chantal Regter (Assen) - Can Fly Z, Conchacco, Quilando
Tom Schellekens (Esbeek) - El-Gore Go, For Fendi, Isabel
Rob Scherphof (Vriezenveen) - Eclipse
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Dobelensky, Glock's Debalia, Glock's Lausejunge
Beau Schuttelaar (Tegelen) - BML Florida Balia NL, Falou, Fuij
Hendrik-jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Grand Cru VDP
Maurice Stevens (Zeijen) - Grey Breitling
Suzanne Tepper (Holwierde) - Gigagrade, PMF/2JOIN Hartford
Leon Thijssen (Sevenum) - Da Vinci, Everest -W, Famous H
Mel Thijssen (Sevenum) - Enrique, Gaudi, Go Go Jumbo-M
Liza Houwen - Tiebot (Wanssum) - Gin Gin Balia SMH
Wendy Timmers (Baarn) - Gucci
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - Loridon van T&L
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - Beverly
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Famariloma, Grandia's Elima, Hoselinde
Robert Vos (Wierden) - Chappeau, Helsinki V.D.O.
Thijmen Vos (Wierden) - Theo 149
Jur Vrieling (Holwierde) - Cerano 19, Comino, KM Chalcedon
Joanne Wes (Bentelo) - Ailie
Harrie Wiering (Overlangel) - Bandit GLN Z, Fantasy Colada, Gweedore vd Groote Kamps Z
Bert Wierts (Veendam) - Grand Prix BB
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Freedom, Heechhiem's Cancun VDM
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Fleurabella-V, He's Mylord V
CSI1*
Anne Bakker (Wapserveen) - Viva Vinio Z
Remco Been (Winterswijk Miste) - Djakarta Du Reve
Renate Beuving (Westdorp) - Inx
Lennard de Boer (De Wijk) - Häkkinen N
Nicole Botma (Zuidbroek) - JDazanula-N, Jolene CJS
Tom Brinkman (Tubbergen) - Idara
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Ivoor
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Jacoba Stud Imosa
Age Flapper (Gorredijk) - Impire N.
Cristina Friedrich (Bronneger) - Quentchen-Glück
Daan van Geel (Gees) - Il Cavallo V L
Willem Greve (Markelo) - Opium JW van de Moerhoeve TN
Minka Haverkamp (Kropswolde) - Boy Baloubet M Z, Imagine-Rosa
Demi Herder (Noordbroek) - Guppie
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Fame
Gert van den Hof (Slagharen) - It's A Pracht VDL
Elmar Hoorn (Sappemeer) - It's Highlander van de Kalevallei
Annelinde Hoving (Schildwolde) - HS Agri's Coberlina Z
Hylke de Jong (Dokkum) - Esville A.N., Mejontsma's Joël, Osseweide's Deniro QSHS
Niels Kersten (Egchel) - Grandino H
Michael Korompis (Malle) - D'Aganix 2000 Z
Amber van Marle (Ambt Delden) - El Clarimo
Larissa Molenkamp (Zuidlaren) - Ireland
Pim Mulder (Dalfsen) - Hiarma
Naomi Muller (Barendrecht) - Desiree, Gunther
Margot Norder (Stadskanaal) - Desteny
Job Oldenziel (Gieten) - Good Luck
Sven Peters (Enschede) - Iepje, Invincible
Yfke Priem (Menaam) - Esprit De Pomme, Whipped Cream
Chantal Regter (Assen) - Ifrieda W
Robbin Robijn (De Kiel) - Galiandra
Tom Schellekens (Esbeek) - Hortensia-H
Anthony Schreinemachers (Velden) - Figaro S
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Novellist
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Irene
Lars Slagter (Slochteren) - Antrax d’Amas AD Z, Royal Blue
Herman Smit (Mildam) - Duco Z
Suzanne Tepper (Holwierde) - PMF 2JOIN Jubilee
Leon Thijssen (Sevenum) - Grand Blanc de Villa d'Arto
Mel Thijssen (Sevenum) - Ibiza Z
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - Homer van T&L Z
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - After Pleasure Toltien
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Ido W
Rianne Visscher (Meeden) - Galvé, Irco Blue
Thijmen Vos (Wierden) - Calgary 56
Jur Vrieling (Holwierde) - Garrincha van de Kalevallei, KM Dollards Gwen Stefani
Jose Woldring (Loppersum) - Isar
Albert Zoer (Echten Dr) - Ike


Opglabbeek CSI2*/ CSIYH1* België - 8 t/m 12 januari 2020 springen
Tel: 0032-089201800
E-mail: laurens@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Fliere Fluiter
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Cendrillon Du Ruisseau Z, Kentucky van't Ruytershof, Nippon Quality
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Bonnie MZ, Kennedy Z, Oak Grove’s Carlyle
Michael Greeve (Veeningen) - Contara 15, Fernando, Turbo Z
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - Harkito van den Berg
Kevin Jochems (Sliedrecht) - A'Lee Springpower BH, Careful H, Glamour Girl
Joy Lammers (Achel) - Fellie, First Boy B.B., Hero
Megan Laseur (Soest) - Cassanova, Ironman
Ben Schröder (Tubbergen) - Grodino, High Shutterfly
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Euphoria, Great Gatsby, Gypsy d' Usance
Sanne Thijssen (Sevenum) - Stippel
Annette Wolf (Polsbroek) - Ewoud J
CSIYH1*
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Gran Valentina, Indy
Maaike ten Berg - Bijlsma (Veeningen) - Indigo-Light
Michael Greeve (Veeningen) - Ilian Solier
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - Casilo CEN, I Have No Name, Orta de Reve
Joy Lammers (Achel) - Ibeau SMH
Megan Laseur (Soest) - It's a walk in the park, Ivysinaa
Mark Martens (Ell) - Iwan
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Iceman B SFN
Kimberley Winsingh (Raalte) - Jazzy Reuvekamps


Neustadt Dosse CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIAm-A Duitsland - 8 t/m 12 januari 2020 springen
Tel: 0049-41262701
E-mail: solbau@stallhell.de
Website: www.csi-neustadt.de
CSI2*
Vincent Geerink (Gelselaar) - Fifty-Fifty, Gelster
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Amberlina, Van Schijndel's Gladstone
Paul van Wylick (Velden) - Dalihay
CSIYH1* incl. 8yo
Vincent Geerink (Gelselaar) - Ilot-Blue van Wegen
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Olaya Z
Paul van Wylick (Velden) - Harrie's Girl VW

Ander Nieuws

  • Marc Houtzager wint Wereldbekerwedstrijd Jumping Amsterdam
    Marc Houtzager wint Wereldbekerwedstrijd Jumping Amsterdam
  • Vier paarden vastgelegd door Stichting Nederlands Olympiade Paard
    Vier paarden vastgelegd door Stichting Nederlands Olympiade Paard
  • Bart Bles beste van TeamNL in Grote Prijs Jumping Amsterdam
    Bart Bles beste van TeamNL in Grote Prijs Jumping Amsterdam