­ Deelnemers internationale wedstrijden 6 t/m 12 juli 2020 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 6 t/m 12 juli 2020

Geplaatst op 08 juli 2020 in Dressuur & Para , Springen , Eventing

In Saint Tropez begint donderdag de vierde week van de serie springwedstrijden. Deze week is het een 4* en een 2* voor de springruiters van TeamNL. Dit maal rijden Marc Houtzagers, Harrie Smolders en Caroline Devos voor TeamNL hun parcoursen aan de Franse zuidkust. Daarnaast zijn de springruiters actief op de 2* wedstrijden in Opglabbeek, Bonheiden, Royan, Vilamoura en San Giovanni. Voor de eventingruiters van TeamNL staat het mooie concours in het Franse Jardy op het programma. Naast een wedstrijd voor jonge paarden zijn er rubrieken van CCI1*-intro tot en met de korte 4* waarin Sanne de Jong in actie komt. Een groep Nederlandse jeugd dressuurruiters reizen naar Grote Brogel in België. Zij worden vergezeld door twee senioren die in de Lichte Tour starten.

Grote-Brogel CDI2*/ CDIJ/ CDIY/ CDIP/ CDIU25/ CDICh-A/ CDICh-A België - 9 t/m 12 juli 2020 dressuur
Tel: 0032-475467820
E-mail: info@manegemm.be
Website: www.breugelhoevemm.be
CDI2*
Saskia van Es (Voerendaal) - Italo
Kim van der Muren (Breda) - A'ha
CDIU25
Lotte van den Herik (Schijf) - Winner
Maud Hofland (Bodegraven) - Urbanes
CDIY Young Riders
Brian Barnett (Weert) - Infora Dance
Lotte van den Herik (Schijf) - Darlinde M
CDIP pony’s
Senna van de Gevel (Tilburg) - Irakion
Linde Hofs (Hengelo Gld) - Greenfield Proud
CDICh-A (E-pony) Children
Manouk Zuiderent (Breda) - Dollarboy S-G


St Tropez - Grimaud CSI4*/ CSI2*/ CSI1* Frankrijk - 9 t/m 12 juli 2020 springen
Tel: 0033-648140655
E-mail: contact@jumping-grimaud.com
Website: hubside-jumping-en.hubside.fr
CSI4*
Marc Houtzager (Rouveen) - Habitat, Sterrehof's Dante, Sterrehof's Edinus
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Cas 2, Dolinn, Une de L'Othain
CSI2*
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Carpe Diem DV Z, Julyssi van Orti
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Escape Z


Opglabbeek CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 6 t/m 8 juli 2020 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Patrick Alkema (Drachten) - Cicer, Fitonia
Bart Bles (Babberich) - Easy Blue SK, Gin D, Kriskras DV
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - El Greco, Frasiér, Ivar
Niels Bulthuis (Kinrooi) - King Flash, La Toucha van Dorperheide, Zepp Z
Kim Emmen (Raamsdonk) - Encore, Warriors Glory
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone, Daddycool Go, Eye-Catcher Go
Willem Greve (Markelo) - Faro, GoGo, Zypria S N.O.P.
Mandy Grootegoed (Heerle) - Grunnerger Kwiebus, Lanzado 2, Wilfredo
Demi van Grunsven (Handel) - Luxor
Manon Hees (Meterik) - Madiba AG Z
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Elco van Hof ter Naillen, Farambole
Philippe Houtackers (Weert) - Garruby P, Heartbreaker
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Evermeta, Gold Digger
Lars Kuster (Oudsbergen) - Denver de Liebri Z, Jalisco F
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, Dallas Du Domaine Z, Iron Man 111
Skye Morssinkhof (Hierden) - Checkpoint Chacco, G-Vingino-Blue
Lonneke Mulder (Sittard) - Cordess 2, Cristallo II
Johnny Pals (As) - Charley, Cukuta, Excentriek
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Graniet ES, Habrina
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - Silbermond
Frank Schuttert (Ommen) - Chambertino Z, Firenzo, Lyonel
Harrie Wiering (Overlangel) - Gacarla VDL
Annette Wolf (Polsbroek) - Ewoud J, Hatzidee PR
CSI1*
Patrick Alkema (Drachten) - Goodluck A.C., Halla Architect AC
Bart Bles (Babberich) - Fernando, Israel v/d Dennehoeve
Chiem Bosboom (Schiedam) - Ebell-Avant, Gucci
Kim Emmen (Raamsdonk) - Cara PS
Demi van Grunsven (Handel) - Jillz
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Baileys
Cejay Joosten (Zevenaar) - Everton
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Captain
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Donnafugata
Lars Kuster (Oudsbergen) - Gitania van de Hoeven Z
Suus Kuyten (Laren Nh) - EFS Top Contender
Skye Morssinkhof (Hierden) - Baloubelle 5
Lonneke Mulder (Sittard) - Con Calato
Johnny Pals (As) - Captain Cooper, Carlotta
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - A.S Damascene, Heavy Plot
Harrie Wiering (Overlangel) - Jikke-Cara
CSIYH1* incl. 8yo
Denise Bakker (Hamont-Achel) - Happy Hour
Bart Bles (Babberich) - Kingston
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Ileanne SFN, Ogano Girl Z
Kim Emmen (Raamsdonk) - Lady Angeles, TSH First Edition
Willem Greve (Markelo) - Jack
Demi van Grunsven (Handel) - Cascos
Manon Hees (Meterik) - Echo vh Gerendal Z
Philippe Houtackers (Weert) - Coco Kiss Z
Lianne Korevaar (Rotterdam) - International
Lars Kuster (Oudsbergen) - Hamilton de LHeribus
Skye Morssinkhof (Hierden) - Nina vh Scheefkasteel
Johnny Pals (As) - Happy linda
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Investment, Jager
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - Calgary, Eagle vd Wolfsakker Z, Happy man, Jump For Joy
Frank Schuttert (Ommen) - Cartier SR, Intouchable
Harrie Wiering (Overlangel) - Bandit GLN Z, Gweedore vd Groote Kamps Z


Bonheiden CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 9 t/m 12 juli 2020 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: sport@jumping-bonheiden.be
Website: www.jumping-bonheiden.be
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Fliere Fluiter, Go Go-Nevada
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Callida 2, VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Miss Untouchable
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS, Hotspot, Yagudin
Bart de Bruijn (Loenen Aan De Vecht) - Cassy de la Valiere, Mafiosi 111
Kim Emmen (Raamsdonk) - Encore, Jack van het Dennehof
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Darwin DDL, Eloma's Blue SFN
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Carte Blanche, My Way, Turbo Z
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, Kaddee van de Knuffel, Miss plot van de knuffel
Niels Kersten (Egchel) - Granito noordenhoek, Grieg S, High Hopes SFN
Michael Korompis (Malle) - Figaro de Kalvarie, Indezz V, Vasilios
Tom Martens (Ospel) - Baucis D'Ouilly
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Graziano, Hawai Balia NL
Johnny Pals (As) - A'Lee Springpower BH, Empire, Fernando BH
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - For the Moment, G.AS-Bombay, Haretto
Sanne Thijssen (Sevenum) - Carado 3, Huppeldepup, Madonna Quality
Maikel van der Vleuten (Someren) - Canisha, Sildouch Z, Svea Douch Z
Jur Vrieling (Holwierde) - Fiumicino van de Kalevallei, Garrincha van de Kalevallei, Gran Canyon van HD
CSI1*
Britt van Golstein Brouwers (Asten) - Gentile
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Jicky P.
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Juanito Van De Zeilhoek
Johnny Pals (As) - I. Berlin
Maikel van der Vleuten (Someren) - Idi Utopia
Jur Vrieling (Holwierde) - It's Highlander van de Kalevallei
CSIYH1*
Bart de Bruijn (Loenen Aan De Vecht) - Oscar van de Berghoeve
Kim Emmen (Raamsdonk) - astrid's lad, Corleone
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Jub, Noukie
Lars Kersten (Egchel) - Jalandra
Michael Korompis (Malle) - AC/DC, Qatar Z, Ziberia Z
Ruben Lamers (Oudsbergen) - Alvisto van ‘t Bergerven Z
Maikel van der Vleuten (Someren) - Iliana


Royan CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIAm-A Frankrijk - 9 t/m 12 juli 2020 springen
Tel: 0033-546231144
E-mail: accueil.ceroyan@orange.fr
Website: www.centre-equestre-royan.com
CSI2*
Leon Thijssen (Sevenum) - Faithless MVDL, Famous H, For President, Nuna du Perchet
Mans Thijssen (Sevenum) - Bulavsco, Charlie, Grand Blanc de Villa d'Arto, Happy
Mel Thijssen (Sevenum) - Gaudi, Go Go Jumbo-M, Nena K Z
CSI1*
Leon Thijssen (Sevenum) - Carinja
Mans Thijssen (Sevenum) - Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - Celebration RM
CSIYH1*
Mel Thijssen (Sevenum) - Ibiza Z


Vilamoura CSI2*/ CSIYH1* Portugal - 8 t/m 12 juli 2020 springen
Tel: 00351-960308299
E-mail: vilamouraequestriancentre@gmail.com
Website: www.vilamouraequestriancentre.com
CSI2*
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Othello, Quantas 15
CSIYH1*
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Dancing Nini Z, Jayde, Joyterma
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Jones, Thuur Z


San Giovanni in Marignano CSIYH1*/ CSI1*/ CSI2* Italië - 9 t/m 12 juli 2020 springen
Tel: 0039-057599204
E-mail: concorsi@horsesrivieraresort.net
Website: www.horsesrivieraresort.net
CSI2*
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Granella di Nocciola, Haricot Verts, Impossible, Zamora
CSI1*
Julia van der Heijden (Bavel) - Baileys
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Q en Q Z
CSIYH1*
Julia van der Heijden (Bavel) - Jarania
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Incroyable O, Jarcona O


Jardy CCI1*-Intro/ CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI4*-S/ CCIYH2*-S/ Frankrijk - 9 t/m 12 juli 2020 eventing
Tel: 0033-147013536
E-mail: concours@jardy.fr
Website: www.harasdejardy.com
CCI4*-S
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Hatary MBF
CCI3*-S
Lucy Groenen (Groenekan) - Gyon
Laura Hoogeveen (Nederweert-Eind) - Wicro Quibus N.O.P.
Okke Peemen (Meerle) - Happy Lady
Elaine Pen (Voorschoten) - Divali
Beau Posthumus (Terschuur) - Smokie
Maartje Riel (Loon Op Zand) - Eppo
Aliene Ruyter (Opheusden) - Bomba
Mylene Spaak (Hierden) - King Canna
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Lexington van de Vinkenhof
CCI2*-L
Levi Driessen (Cromvoirt) - Fernhill Extreme
CCI2*-S
Laura Hoogeveen (Nederweert-Eind) - Imagine That
Indira Jussen (Veghel) - Quaresta Z
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Irma Peternella, Nearly Perfect de la Brasserie
Noor Kuilboer (Heerhugowaard) - Watermill Stunning
Elaine Pen (Voorschoten) - Chivers, Falling in love
Claire Riel (Loon Op Zand) - Condex
Judy Schep (IJsselstein Ut) - Gaston ES
Adriaan Smeulders (Someren) - Ekow
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Millstream's Diesel, Millstream's Gaelic Lad
Justus Valk (Amsterdam) - Hollandsche Fitzgerald
Roel Zonneveld (Voorschoten) - Easy Boy
CCIYH2*-S
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Jarelly MBF, Jersey MBF
CCI1*-Intro
Caresse Kolkman (Hengelo Ov) - Indira 195
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Hoe heet ie
Wiske van de Wiel (Langeweg) - Harper-Future

Ander Nieuws

  • Leren paardrijden: De fasen van een sprong
    Leren paardrijden: De fasen van een sprong
  • Titelverdedigers van start bij NK voor springruiters
    Titelverdedigers van start bij NK voor springruiters
  • WK Jonge Springpaarden 2020 in Lanaken gaat niet door
    WK Jonge Springpaarden 2020 in Lanaken gaat niet door