­ Deelnemers internationale wedstrijden 7 t/m 13 december 2020 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 7 t/m 13 december 2020

Geplaatst op 08 december 2020 in Springen , Eventing , Endurance

De springruiters van TeamNL zijn het komende weekend vooral te vinden in België. In Lier en in Opglabbeek zijn internationale wedstrijden op 2* en 1* niveau en rubrieken voor jonge springpaarden. TeamNL-ruiter Harrie Smolders is naar de Verenigde Staten gereisd om mee te springen op het CSI4* in Wellington. Ook komen Nederlandse springruiters in actie in Gorla Minore en Riyadh. De in Nieuw Zeeland woonachtige Fraser King rijdt een lange 3* eventing in Puhinui. Tot slot start Shanti Roos in Barroca d’Alva op de endurance wedstrijd over 160 km.

Wellington FL CSI4* USA - 9 t/m 13 december 2020 springen
Tel: 001-5617935867
E-mail: michaelstone2811@hotmail.com
Website: www.equestriansport.com
CSI4*
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Monaco, Une de L'Othain


Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 9 t/m 13 december 2020 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: csilier@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Halloween, VDL Groep Hutch, VDL Groep Nino du Roton
Emma Bocken (Weert) - Sambucca
Finn Boerekamp (Someren) - Cascarinho, Conthino
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Brandy
Erwin de Bruin (Lunteren) - Fox
Amber Fijen (Bladel) - Expatero, Ishiblue F, Jamaica van ‘t Heike
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Helsinki, Icoon VDL
Fleur Holleman (Huissen) - Calore Van De Helle, Faltic
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Calyso, Gillion ES
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Expectation of Romance, Jupiter WB
Kelly Jochems (Achtmaal) - Eowan A, Hind V
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Careful H, Carte Blanche, Turbo Z
Loewie Joppen (Maasbree) - Dylano, Hantano
Imke Kort (Lewedorp) - Cappuccino
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Elzelien, Evermeta, Fellow Jumper
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, Dallas Du Domaine Z, Iron Man 111
Enrico van Manen (Stroe) - Haran
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Global, Haya, H-Lucky Retto, Holy Moley
Iris Michels (Liessel) - Eggcelent, Flora
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Farmer’s Apple, Golden Boy V
Lisa Nooren (Engis) - Dienellie, VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Sabech D'Ha
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Grand Prix RV, Van Schijndel's Dominus, Van Schijndel's Gladstone
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Gino, Herma, Itcho Van 't Ruytershof
Ruben Romp (Goirle) - El-Gore Go, Hiek`n, Levisto
Maud Roosendaal (Doetinchem) - Hamilton
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Huepens Conquestador, Quantas 15
Tom Schellekens (Esbeek) - Fiarabo, For Fendi
Sanne Thijssen (Sevenum) - Helm, Hi There
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - Loridon van T&L
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Guinot di Nocciola, Ibrahim BS, Zamora
Sam van der Venne (Ossendrecht) - Contador Z
Maikel van der Vleuten (Someren) - El Wikke, Sildouch Z, Snoes, Svea Douch Z
Thijmen Vos (Wierden) - Theo 149
Harrie Wiering (Overlangel) - Bandit GLN Z, Gweedore vd Groote Kamps Z
CSI1*
Alicia Bocken (Weert) - Asteria Z
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Fuzeta Beech, My Way Z
Erwin de Bruin (Lunteren) - Falco, Jokidoki Z
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Casanova Style VK Z
Journey van Eerd (Veldhoven) - Knegt's Gaudi, Knegt's Icelos Eickenrode
Logan Fiechter (Merksplas) - Gradini, Inez
Amber Fijen (Bladel) - High Fly Special
Sanne ter Haar (Hierden) - International GJB, Isagräfin
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Jamorkus VDL, Qstar
Fleur Holleman (Huissen) - Innuendo R&D
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Hosanne ES, Jubel ES
Mart IJland (Hengelo Ov) - Il Cavallo V L, Issey
Tamara van Manen (Stroe) - Incredible, Quebec 1
Iris Michels (Liessel) - Isaac, Izabelle
Milan Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13, Elle Birken, T'inteley Lande
Nick Nanning (Dalfsen) - Bandia, Hermes
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Iletto
Piet Raijmakers jr. (Asten) - I'm Specialized, Van Schijndel's Hanibal
Carlijn Roepel (Rotterdam) - Enzo DH
Maud Roosendaal (Doetinchem) - Candy Holiday
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Jolie
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Avicii, Bulavsco
Tom Schellekens (Esbeek) - Hortensia-H
Caitlin Snel (Boskoop) - Canny Blue
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - Charly Blue
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Granella di Nocciola
Thijmen Vos (Wierden) - Calgary 56
CSIYH1*
Emma Bocken (Weert) - Hummer Z
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Denzel Boy, Ilivia, Just Chesnut
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Jackpot
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Idylle Of Romance
Mart IJland (Hengelo Ov) - Joyful Power
Kelly Jochems (Achtmaal) - Careful Habibty, Daytona
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Interadel BH
Loewie Joppen (Maasbree) - Foncetti vd Heffinck, Important Style VK
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Cor
Enrico van Manen (Stroe) - Kaprisch
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Irsina Blue
Ruben Romp (Goirle) - I Am Codex, Icarus V
Maud Roosendaal (Doetinchem) - LeCento Z
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Jones, Joyterma
Tom Schellekens (Esbeek) - Isabel, Quinton Z
Sanne Thijssen (Sevenum) - Chellasco Z
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Jarcona O
Maikel vn der Vleuten (Someren) - Ike


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 9 t/m 12 december 2020 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: laurens@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS, Conrad 123, F. Amelusina R 52, Yagudin
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Fitou Eurocool's Apple, VDL Holland Vd Bisschop
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Nippon Quality
Niels Bulthuis (Kinrooi) - Chickarito LS, Kepi Vert du buisson Z, La Toucha van Dorperheide
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Greenday, Huro´s Winston-Jumper R
Robbert Ehrens (Weert) - Classe 2, Elenoor
Jens van Grunsven (Erp) - Doma Sue
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Diamond For Pleasure, International
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Gabri, Gallardo CSI, Huberth B
Koen Leemans (Oost West en Middelbeers) - Harvey
Dave Maarse (Wellerlooi) - Falco, Soos BV's Duc de Kerihuel
Tom Martens (Ospel) - Baucis D'Ouilly
Pim Mulder (Dalfsen) - Captain Z, Dywis HH, Memphis Z
Julia Otto (Schoonhoven) - Bina
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Daisy, Fanatic D'Alphi, My Lady
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock`s Zaranza, Glock's Debalia, Grodino
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Escobar TS, Guus, Hulde G
Frank Schuttert (Ommen) - Incaro LS, Kinky Boy van het Gildenhof, La Fille Rouge
Jose Woldring (Amsterdam) - Happyness
Joyce Wolters (Montfort) - Ingar Endy VDE
Hilde Woudstra (Daarle) - Castella, Ficardi B
Meike Zwartjens (Raalte) - Bonaire 5, Twister De La Pomme
CSI1*
Jasper Bulthuis (Kinrooi) - Indian Rose
Niels Bulthuis (Kinrooi) - I.Umonia R 60
Britt van Golstein Brouwers (Asten) - Gentile
Jens van Grunsven (Erp) - Impossant CL
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Havanna
Fleur Leemans (Oost West en Middelbeers) - Rocky de Morimenta
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) - Noriego vd Riloo, Voodstock de l'Astree
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Händel V.D.W., It's A Dream VG
Joyce Wolters (Montfort) - Os Pomerol
Hilde Woudstra (Daarle) - Isla la Palma
Meike Zwartjens (Raalte) - Denzel Tivoli Z
CSIYH1* incl. 8yo
Remco Been (Winterswijk Miste) - Jasper, Juleska
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Infinity
Marleen van der Burg (Neede) - Hanassi, Jancoulavsco Fortuna
Kelsey Busch (Limbricht) - Hermies vh Bergerhof Z
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Zensational
Robbert Ehrens (Weert) - Durette Z
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Hollywood VK, Isodermus PP
Lindsey Lebens (Meerssen) - Kaminka MB, Kiran van het Schaeck Z
Koen Leemans (Oost West en Middelbeers) - Gem vd Riloo Z
Dave Maarse (Wellerlooi) - Javona, Juanfran
Pim Mulder (Dalfsen) - Hazelhorst I, Hooligan RZ, Viktor Z
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - No Mercy DV
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Novellist, Ivan
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Jiwyrusa H
Frank Schuttert (Ommen) - Golden Eye
Jose Woldring (Amsterdam) - Isar
Hilde Woudstra (Daarle) - Kybalia SMH/SVN


Gorla Minore CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Italië - 10 t/m 13 december 2020 springen
Tel: 0039-03311687975
E-mail: dueleoniasd@equieffe.it
Website: www.equieffe.it
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flierefluiter, Infinety Z.G., Naomi-EM
Leon Thijssen (Sevenum) - Faithless MVDL, Famous H, Genasis
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Everest -W, Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - BML Florida Balia NL, Celebration RM, Gaudi
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Billy Holiday, Carlos O
Leon Thijssen (Sevenum) - Ibiza Z
Mans Thijssen (Sevenum) - Joviality
Mel Thijssen (Sevenum) - Isaac


Riyadh CSI4*-W/ CSI1* Saoedi Arabië - 9 t/m 12 december 2020 springen
E-mail: hassananas@hotmail.com
CSI1*
Mandy Grootegoed (Heerle) - Leenpaard


Puhinui CCI4*-L/ CCI3*-L/ CCI2*-L Nieuw Zeeland - 11 t/m 13 december 2020 eventing
Tel: 0064-21827414
E-mail: sec.puhinui@gmail.com
Website: www.3dayevent.co.nz
CCI3*-L
Fraser King (Hamilton) - Clooney KSNZ


Barroca d'Alva CEI1* 100/ CEI2* 120/ CEI3* 160/ CEI3* 140/ CEIYJ2 Portugal - 11 t/m 13 december 2020 endurance
Tel: 00351-917573441
E-mail: mletras@gmail.com
CEI3* 160
Shanti Roos (Bishop Lydeard) - Utak Font Noire

 

Ander Nieuws

  • KNHS Talententeam online bijeen
    KNHS Talententeam online bijeen
  • Deelnemers internationale wedstrijden 25 t/m 31 januari 2021
    Deelnemers internationale wedstrijden 25 t/m 31 januari 2021
  • Marc Houtzager: 'voorbereiding op Tokio staat onder druk'
    Marc Houtzager: 'voorbereiding op Tokio staat onder druk'