­ Deelnemers internationale wedstrijden 7 t/m 13 september 2020 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 7 t/m 13 september 2020

Geplaatst op 08 september 2020 in Springen , Eventing , Mennen & para

Dit weekend is op Tops International Arena in Valkenswaard het eerste Nederlandse 5* concours sinds de coronacrisis. TeamNL is goed vertegenwoordigd met onder andere de top drie van het NK springen 2020 Marc Houtzager, Harrie Smolders en Jeroen Dubbeldam. Naast de 5*-rubrieken wordt er gesprongen op 2*-niveau en zijn er proeven voor jonge springpaarden. Ook in Nederland het CSI2* op de Peelbergen in Kronenberg met TeamNL ruiters. Verder zijn Nederlandse springruiters actief in België, Duitsland en Frankrijk. De springjeugd heeft een internationale wedstrijd in het Oostenrijkse Lamprechtshausen. Nederlandse eventingruiters reizen naar wedstrijden in Duitsland en Groot-Brittannië. Voor de vier- en tweespan menners is er een internationale wedstrijd in Lähden in Duitsland.

Valkenswaard CSI5*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 10 t/m 13 september 2020 springen
Tel: 0031-402068400
E-mail: ellis@topsinternationalarena.com
Website: www.topsinternationalarena.com
CSI5*
Bart Bles (Babberich) - Gin D, Kriskras DV
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Forever SFN, Oak Grove's Carlyle
Willem Greve (Markelo) - Carambole, Grandorado TN
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof's Dante, Sterrehof's Edinus
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, Dallas Du Domaine Z
Frank Schuttert (Ommen) - Carolina, Lyonel
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Don VHP Z, Zinius
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Wunschkind
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, Dana Blue
Jur Vrieling (Holwierde) - Fiumicino van de Kalevallei, VDL Glasgow Vh Merelsnest
CSI2*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Allegro, Balou, Granny Smith Apple, VDL Holland Vd Bisschop
Bart Bles (Babberich) - Expert, Fernando
Journey van Eerd (Veldhoven) - Knegt's Gaudi
Willem Greve (Markelo) - Highway TN
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Gladiator HL, Greatlight, Heathrow
Marc Houtzager (Rouveen) - Habitat
Kim Jacobs (Klein Zundert) - Matroeska Hero
Jersey Kuijpers (Helmond) - Alice Du Wonderland J.H.K. Z, Quanta Questa
Suus Kuyten (Laren Nh) - EFS Top Contender, Iron Man 111
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Grand-Dessert, Haya, Holy Moley
Gerben Morsink (Enschede) - Carsey Z, Navarone Z
Henk van de Pol (Eindhoven) - Cherokee, Looyman Z
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Gino, Herma, Itcho Van 't Ruytershof
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno, Quidaro, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Gigant, Graniet ES, Habrina
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Forlan van de Sprengenberg, G.AS-Bombay
Frank Schuttert (Ommen) - Kinky Boy van het Gildenhof
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Expensive, Good Farming HS, Halla
Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Girl HS
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Corrada, Dolinn
Eric van der Vleuten (Someren) - Kamara van't Heike
Maikel van der Vleuten (Someren) - Sildouch Z, Snoes
Jur Vrieling (Holwierde) - El Rocco, Grenoble D.N.
Harrie Wiering (Overlangel) - Bandit GLN Z, Gweedore vd Groote Kamps Z
Jose Woldring (Amsterdam) - Happyness, Isar
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Halifax, Heechhiem's Cancun VDM
CSIYH1*
Journey van Eerd (Veldhoven) - Knegt's Icelos Eickenrode
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Irsina Blue
Gerben Morsink (Enschede) - Jentle
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Jager
Frank Schuttert (Ommen) - Balou de Revel
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Lopez T
Harrie Wiering (Overlangel) - Jikke-Cara
Albert Zoer (Echten Dr) - Ike


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 10 t/m 13 september 2020 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Callida 2, VDL Groep Hutch, VDL Groep Urane de Talma
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Romane D Theil, Yagudin
Robbert Ehrens (Weert) - Classe 2, Durette Z, Elenoor, Grunnerger Kwiebus
Amber Fijen (Bladel) - Godfather, Gustave D'Ecaussinnes, Ishiblue F, Jamaica van ‘t Heike
Tim Franssen (Gilze) - Andra Z, Wildrick's Frans
Manon Hees (Meterik) - Echo vh Gerendal Z, Madiba AG Z
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Elco van Hof ter Naillen, Fjury V, Hero
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Carte Blanche, Flying Jackie, Glamour Girl
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Farmer’s Apple, Golden Boy V
Lisa Nooren (Engis) - Dienellie, VDL Groep Gistique, VDL Groep Sabech D'Ha
Julia Otto (Schoonhoven) - Bina
Marlies van Soest (Evertsoord) - Boncouver
Leon Thijssen (Sevenum) - Carinja, Faithless MVDL, Falou, Famous H
Vincent Voorn (Weert) - Explosion
René Zuilen (Helden) - Earl Grey, Elano
CSI1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS, Moka Delle Schiave
Gabryella Dufour (Neerkant) - Iester K
Robbert Ehrens (Weert) - Marco V
Tim Franssen (Gilze) - Clindoeil a Mormoulin
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta, Jillz
Yves Houtackers (Weert) - Lykkehoesj Fabian
Jade van Hunnik (Veenendaal) - C. Roy Z, Humberto, Lacidos
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Jannan Girl BH
Tara van der Leegte (Waalre) - Calipso, VDL Groep Spiritivo
Thijs Machielsen (Weelde) - Hemelton, Isarina
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Iletto
Marlies van Soest (Evertsoord) - Obadja
Leon Thijssen (Sevenum) - For President
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - After Pleasure Toltien, Mylord Conrad
Joni Vollenberg (Melderslo) - Jillz S.A.
CSIYH1*
Gabryella Dufour (Neerkant) - Khedira
Tim Franssen (Gilze) - Evo’s Pablo
Demi van Grunsven (Handel) - Cascos
Yves Houtackers (Weert) - Frieda
Thijs Machielsen (Weelde) - Gerard Z
Joni Vollenberg (Melderslo) - Indiamo van de Eijkhof, Jonas V/D Hees
Vincent Voorn (Weert) - Catender PS


Paderborn CSI2*/ CSIAm-A/ CSIYH1* incl. 8yo Duitsland - 9 t/m 13 september 2020 springen
Tel: 0049-4296748740
E-mail: info@engarde.de
Website: www.engarde.de
CSI2*
Wesley Mulder (Apeldoorn) - For Your Pleasure WM, My Lady Carthago WM
Gerco Schröder (Tubbergen) – Glock’s Zaranza, Glock's Debalia
Ben Schröder (Tubbergen) - Grodino, High Shutterfly
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Haricot Verts, Zamora
CSIYH1* incl. 8yo
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Holland
Ben Schröder (Tubbergen) - I Will Be Famous
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Impossible


Bonheiden CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* België - 9 t/m 13 september 2020 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: sport@jumping-bonheiden.be
Website: www.jumping-bonheiden.be
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Fliere Fluiter
Bobbie Bary (Loenen aan de Vecht) - Van Der Wiel's Vulcan
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Cassy de la Valiere, Mafiosi 111
Kim Emmen (Raamsdonk) - Cordouan Fontanel, Jack van het Dennehof, Warriors Glory
Aimee van Gerwen (Vught) - Bleu Star, Diamond Dream B
Patty de Groot (Hoek van Holland) - Donald Z
Franka Louw (Tull En 't Waal) - Daladium
Kirsten Rikkert (Enter) - Famariloma, Queen 175
CSI1*
Bobbie Bary (Loenen aan de Vecht) - Oquilano van het Maarlo
Aimee van Gerwen (Vught) - Miss Bleu de Laubry Z
Franka Louw (Tull En 't Waal) - Appie
Kirsten Rikkert (Enter) - Chicoletto 13
Roosmaryn Roelofs (Soest) - RVB Robin Hood
CSIYH1*
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Oscar van de Berghoeve
Kim Emmen (Raamsdonk) - Astrid's Lad, Cara PS, I Love You M
Aimee van Gerwen (Vught) - Keronique DN
Patty de Groot (Hoek van Holland) - Kick Off
Kirsten Rikkert (Enter) - Jr RAG


Jardy CSI1*/ CSIP/ CSIAm-A/ CSI2* Frankrijk - 11 t/m 13 september 2020 springen
Tel: 0033-147013536
E-mail: concours@jardy.fr
Website: www.jardy.fr
CSI2*
Anouk Kort (Lewedorp) - Caviana de Kreisker
CSI1*
Anouk Kort (Lewedorp) - Canty Bois Blanc Eda, Ichikawa
Imke Kort (Lewedorp) - Cappuccino


Lamprechtshausen CSIOCh/ CSIOJ/ CSIOY/ CSIOP/ CSIU25-A Oostenrijk - 10 t/m 13 september 2020 springen
Tel: 0043-6644913717
E-mail: sport@horsedeluxe.at
Website: www.horsedeluxe.at
CSIOCh Landenwedstrijd Children
Alicia Bocken (Weert) - Dagma, Insomnia Z
Pien de Boer (Nieuwleusen) - Fame, Panamera 10
Suze Bos (Renswoude) - Avalon
Logan Fiechter (Merksplas) - Inez
Nick Nanning (Dalfsen) - Bandia, Juliëtte
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Avicii, Bulavsco
Anouk Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Everton, Gibroka
CSIOJ Landenwedstrijd Junioren
Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Diamond Lady, Jordi Alba V.
Emma Bocken (Weert) - Mister Bean Van 'T Heike, Sambucca
Wesley Boer (Nieuwleusen) - Haston Nita, Icarinda
Enrico van Manen (Stroe) - Haran, Joris Vd Bisschop
Tamara van Manen (Stroe) - Quebec 1
Amber van Marle (Ambt Delden) - El Clarimo, Gregorius v/d Vrendt
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Gartbreaker, Groenendaal's Figo
CSIOP Landenwedstrijd Pony’s
Mikai Brandes (Markelo) - Orchid's Gaia, Zenzi Girl
Emile Drenth (Onstwedde) - Oscar van de Beekerheide
Logan Fiechter (Merksplas) - Fun Vicky T, Kadanz van Orchids
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) - Orchid's Lonette, Voodstock de l'Astree
Tamara van Manen (Stroe) - Holstuds Olijfje
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) – Burito’s Funky, Burito’s Tiego
Isabelle Roepel (Rotterdam) - Anouk, Breitling
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Mixed by Thunder van de Zuuthoeve


Langenhagen CCI2*-S/ CCI3*-S Duitsland - 11 t/m 13 september 2020 eventing
E-mail: mail@vfv-langenhagen.org
Website: www.vfv-langenhagen.de
CCI2*-S
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Jarelly MBF, Jersey MBF
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino


Charlbury CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCIY3*-S/ CCIJ2*-S Groot-Brittannië - 11 t/m 13 september 2020 eventing
Tel: 0044-7836644818
E-mail: pattieannebiden@gmail.com
Website: www.cornburyhousehorsetrials.co.uk
CCI2*-S
Will van Ufford (Malvern Wr13 5np) - Hellios BH
CCI3*-S
Will van Ufford (Malvern Wr13 5np) - Oki Doki BH


Lähden CAI3*-H4/ CAI2*-H2/ CAI2*-H1 Duitsland - 10 t/m 13 september 2020 mennen
Tel: 0049-1703411277
E-mail: heinrich.winkeler@ewetel.net
Website: www.psg-laehden.de
CAI3*-H4 Vierspan paarden
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Alino, Cupido, Emir Morocco, Zerino, Zimon
Mark Weusthof (Rossum Ov) - Baarzens Romeo, Dorion Fortuna, Ferdinand S, First One, Zatijn
CAI2*-H2 Tweespan paarden
Raymond Letteboer (Oud Ootmarsum) - Charlie, Guus GS, Viandor

Ander Nieuws

  • Ponyteam derde, Children vierde in FEI CSIO Youth Final
    Ponyteam derde, Children vierde in FEI CSIO Youth Final
  • KNHS-Hartog Lucerne Trophy krijgt finale
    KNHS-Hartog Lucerne Trophy krijgt finale
  • Aandachtspunten voor wedstrijdorganisaties ten tijde van Corona
    Aandachtspunten voor wedstrijdorganisaties ten tijde van Corona