­ Deelnemers internationale wedstrijden 9 t/m 15 maart 2020 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 9 t/m 15 maart 2020

Geplaatst op 10 maart 2020 in Dressuur & Para , Springen

Vanaf donderdag 12 maart staan de Brabanthallen in ’s-Hertogenbosch in het teken van The Dutch Masters, het internationale paardensportevenement dat ook bekend is als Indoor Brabant. De absolute top van de internationale dressuur- en springsport maakt zijn opwachting in onder andere de Rolex Grand Prix voor de springruiters en de FEI wereldbekerkwalificatie Dressuur. Voor de dressuurruiters zijn bij The Dutch Masters de laatste kwalificatiepunten voor de finale van de FEI wereldbeker te scoren. Voor TeamNL staat dressuurtopper Hans Peter Minderhoud nu zesde in het klassement en hij is al vrijwel zeker van een plaats in de finale. De tweede Nederlander in het klassement is Emmelie Scholtens, zij staat nu gedeeld 11e. Voor TeamNL komen in de wereldbekerkwalificatie verder aan de start: Adelinde Cornelissen, Anne Meulendijks en Thamar Zweistra. Voor de springruiters is het sportieve hoogtepunt van The Dutch Masters de Rolex Grand Prix op zondagmiddag. Deze grote prijs maakt deel uit van de zeer lucratieve Rolex Grand Slam voor de springruiters. Voor TeamNL komen onder meer de toppers Harrie Smolders, Jeroen Dubbeldam, Maikel van der Vleuten, Marc Houtzager, Leopold van Asten en Jur Vrieling (Holwierde) aan de start. Daarnaast reizen TeamNL springruiters naar de voorjaarstouren in Vejer en Oliva en naar Dortmund. Een aantal TeamNL dressuurruiters neemt verder nog deel aan de wedstrijden in Dortmund, Keysoe en Wellington.

's-Hertogenbosch CDI3*/ CDI-W/ CDIU25 Nederland - 12 t/m 15 maart 2020 dressuur
Tel: 0031-433521500
E-mail: info@indoorbrabant.nl
Website: www.thedutchmasters.com
CDI-W wereldbeker
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) - Zephyr
Edward Gal (Oosterbeek) - GLOCK's Zonik N.O.P.
Anne Meulendijks (Heeze) - MDH Avanti N.O.P.
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - GLOCK's Dream Boy N.O.P.
Emmelie Scholtens (Gorinchem) - Desperado N.O.P.
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Double Dutch
CDI3*
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) - Aqiedo
Patrick Van der Meer (Naaldwijk) - Chinook
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - GLOCK's Casper
Veronique Roerink (Beilen) - Flanell
Diederik van Silfhout (Lunteren) - Pin Rock's Foxfire Blitz
CDIU25
Carlijn Huberts (Beers Nb) - Watoeshi
Jasmien de Koeyer (Sint Jansteen) - Esperanza
Jeanine Nieuwenhuis (Serooskerke Walcheren) - Great Lady TC
Laura Quint (Heerde) - Edison
Mercedes Verweij (Hem) - Four Seasons


Dortmund CDI4* Duitsland - 12 t/m 15 maart 2020dressuur
Tel: 0049-44739411
E-mail: astruckmeier@escon-marketing.de
Website: www.escon-marketing.de
CDI4*
Agaath van der Lei (Uden) - VRBgroup's Caron
Jean-René Luijmes (Silvolde) - Aswin


Wellington FL CDI3*/ CDIO3*-NC/ CDIOU25/ CDI1*/ CDIY/ CDIJ/ CDIC USA - 11 t/m 15 maart 2020 dressuur
Tel: 001-9546477940
E-mail: mon1206@aol.com
Website: www.gdf.coth.com
CDI3*
Luuk Mourits (Kiowa) - Harmony's Don't Stop The Feeling
CDI1*
Luuk Mourits (Kiowa) - Harmony's Sarotti OLD


Keysoe CDI3*/ CDIP/ CDIJ/ CDIY/ CDIU25 Groot-Brittannië - 13 t/m 15 maart 2020 dressuur
Tel: 0044-1234708400
E-mail: simon@keysoe.com
Website: www.keysoe.com
CDIY
Nicole Verschoor (Benschop) - Gentleman F


's-Hertogenbosch CSI5* Nederland - 12 t/m 15 maart 2020 springen
Tel: 0031-433521500
E-mail: info@thedutchmasters.com
Website: www.thedutchmasters.com
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elexia, VDL Groep Falco, VDL Groep Miss Untouchable
Bart Bles (Babberich) - Gin D, Israel v/d Dennehoeve, Kriskras DV
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Forever SFN, Oak Grove's Carlyle, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch
Willem Greve (Markelo) - GoGo, Grandorado TN, Zypria S N.O.P.
Jens van Grunsven (Erp) - Doma Sue, Gladiator HL, Greatlight
Marc Houtzager (Rouveen) - Habitat, Sterrehof's Dante, Sterrehof's Edinus
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Centolina RB, Fabulous
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Gomez Imprezz, Van Schijndel's Amberlina, Van Schijndel's Olaya Z
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Cognac Champblanc, Glock's Debalia, Glock's Lausejunge
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Escape Z, Monaco, Une de L'Othain
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Wunschkind
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, Canisha, Snoes
Jur Vrieling (Holwierde) - Cerano 19, Gran Canyon van HD, VDL Glasgow Vh Merelsnest


Vejer de la Frontera CSI3*/ CSIYH1* Spanje - 10 t/m 15 maart 2020 springen
Tel: 0034-956447125
E-mail: sunshinetour@sunshinetour.net
Website: www.sunshinetour.net
CSI3*
Kim Bril (Westendorp) - Hutchinson
Robin Bril (Westendorp) - Dizzy Lizzy, Tajulla
Roelof Bril (Westendorp) - Evarado, The Gentleman
Kim Emmen (Raamsdonk) - Encore, Kilkenny, Warriors Glory
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Elco van Hof ter Naillen, Entertainer, Gentleman-Time
Tom Martens (Nederweert) - Baucis D'Ouilly, Fleetwood, Lewin 8
Henk van de Pol (Eindhoven) - Cash Sent, Gravin Trojka S, Kamilo van de Broekkant, Looyman Z
Sophia Richter Loojenga (Sotogrande) - Vert Bois De l'Is
Sanne Udink (Auriac Du Perigord) - Freak Out
CSIYH1*
Kim Bril (Westendorp) - Cantate 47, Unikum Olympic Z
Robin Bril (Westendorp) - Olympus van de Peerdeblook, Pride of the Lowlands BH
Kim Emmen (Raamsdonk) - Astrid's Lad, I Love You M, Ikannan V G, Lady Angeles, Rockwell RC
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Jive Z.G.
Tom Martens (Nederweert) - Indiana Jones
Sophia Richter Loojenga (Sotogrande) - Inzell V.D.O.
Sanne Udink (Auriac Du Perigord) - Jango
Vincent Voorn (Weert) - Olivia van 't Broekend


Dortmund CSI3*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIAm-A Duitsland - 12 t/m 15 maart 2020 springen
Tel: 0049-44739411
E-mail: astruckmeier@escon-marketing.de
Website: www.escon-marketing.de
CSI3*
Jurgen Stenfert (De Steeg) - Casina 15
CSIYH1* incl. 8yo
Jurgen Stenfert (De Steeg) - Catch Twenty Two VO Z


Oliva CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Spanje - 10 t/m 15 maart 2020 springen
Tel: 0034-96296390
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS, Romane D Theil, Yagudin
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Granny Smith Apple, Harmony SNW, VDL Holland Vd Bisschop
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - El Greco, Frasiér, Hallenger, Ogano Girl Z
Daan van Geel (Gees) - Djam, Fernando, Guus
Vincent Geerink (Gelselaar) - Fifty-Fifty, Flying Echo, Gelster
Aimee van Gerwen (Vught) - Bleu Star, Diamond Dream B
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Goldstar
Demi van Grunsven (Handel) - Luxor
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Gutascha, Silverado
Yves Houtackers (Weert) - Disco, Sicile Biats, Ulior de Celland
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, Dallas Du Domaine Z, Elia, Iron Man 111
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca, Graziano
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Hero, Hope-Blue
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Great Gatsby, Gypsy d' Usance
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Double Dutch, Hero
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M, Hailey Fairy, Harvey van het Vossenhol, Isis Vive
Harrie Wiering (Overlangel) - Gacarla VDL, Gweedore vd Groote Kamps Z
Hilde Woudstra (Daarle) - Ficardi B, Titania
CSI1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Hotspot
Remco Been (Winterswijk Miste) - Las Vegas
Marlotte Boerenkamp (Huizen) - WKD Mojito
Daan van Geel (Gees) - Hulde G
Aimee van Gerwen (Vught) - Idine, Miss Bleu de Laubry Z
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - Caprice H Z
Suus Kuyten (Laren Nh) - Unicstar de Courcy
Emmelie Melssen (Blokker) - Formel Eins, Gambo HR, Napoli PP Z
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Hawai Balia NL
Laura Scheepers (Sevenum) - Capitools Harley SA Z, Dutch, Jamaica W, Jovelle
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Händel V.D.W.
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Comme Nikita Z, Florence
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Coco Chanel, Jacky Boy, Monarch van 't Roosakker, Nando van de Withoeve
Harrie Wiering (Overlangel) - Bandit GLN Z, Izzy P
Hilde Woudstra (Daarle) - Castella, Catoccini WM, Isla la Palma
CSIYH1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Impossible
Remco Been (Winterswijk Miste) - Jasper
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - I AM, Ileanne SFN, Ivar, Kalman
Vincent Geerink (Gelselaar) - Ilot-Blue van Wegen, Iniesta, Pericles van Jonckhoeve
Aimee van Gerwen (Vught) - Keronique DN
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Amigo de Septon Z, Jerlot W, Jub, Klasse EB, Noukie
Demi van Grunsven (Handel) - Cascos
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Indigo-Light
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - Casilo CEN, Jacob TN, Olisca
Yves Houtackers (Weert) - Frieda, Nobless van 't Vennehof
Emmelie Melssen (Blokker) - Jolita, Kyra
Micky Morssinkhof (Lievelde) - El Future van ‘t Ameldonk Z, Jicky P.
Laura Scheepers (Sevenum) - Lady Diamont PS Z
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Il Cavallo V L, It's A Dream VG
Sjaak Sleiderink (Denekamp) - Juwel
Hilde Woudstra (Daarle) - Kybalia SMH/SVN

Ander Nieuws

  • Europese Kampioenschappen dressuur en springen 2021 in Duitsland
    Europese Kampioenschappen dressuur en springen 2021 in Duitsland
  • Nieuwe competitie voor Nederlandse dressuurtop: De KNHS-Roelofsen Horse Trucks Dressuur Competitie
    Nieuwe competitie voor Nederlandse dressuurtop: De KNHS-Roelofsen Horse Trucks Dressuur Competitie
  • Deelnemers internationale wedstrijden 19 t/m 25 oktober 2020
    Deelnemers internationale wedstrijden 19 t/m 25 oktober 2020