Geplaatst op 10 maart 2020 in Dressuur & Para , Springen
The Dutch Masters gaat door maar wel met enkele aanpassingen. Op de persconferentie van de Veiligheidsregio Brabant Noord werd besloten om evenementen met 1000 of meer bezoekers de komende dagen geen doorgang te laten vinden. The Dutch Masters zal plaatsvinden maar met niet meer dan 1000 bezoekers per dagdeel conform de richtlijnen van de Veiligheidsregio Brabant Noord.
De organisatie laat weten dat dit betekent dat veel mensen die een kaartje hebben gekocht het evenement helaas niet kunnen bezoeken. Vanuit The Dutch Masters - Indoor Brabant zal hierover zo snel mogelijk duidelijkheid worden verschaft. Lees hier het bericht dat werd gepubliceerd door het evenement.
Inmiddels heeft The Dutch Masters - Indoor Brabant ook een bericht op haar website gepubliceerd voor mensen die een toegangskaart hebben. Lees dat hier
Meer nieuws volgt zo spoedig mogelijk.